Liesveld fluit FC Eindhoven-NAC
Aanstaande vrijdag krijgt NAC in Eindhoven de kans zich te revancheren voor de valse start in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Richard Liesveld zal bij de wedstrijd tegen FC Eindhoven de leidsman zijn. Liesveld wordt geassisteerd door de heren Strijker en Sanders. Vierde official is de heer Henshuijs.
Bron: B-Side Rats, KNVB
Plaats reactie
Daar hebben we goeie herinneringen aan ...
O ja, Willem 2 - NAC toch waar hij de kruikjes beloonde voor hun wangedrag op de tribunes en op het veld door 6 minuten er bij te trekken .
Die is niet pro NAC hoor.
Scheidsrechter tegen, blunders Ten Rouwelaar , Seuntjens die niet meedoet , v de Weg die niet mee kan en een elk moment ontploffend vat op het middenveld, ga er maar aan staan.
Ik hoop dat er nog wonderen bestaan.
met de nieuwe spits?
Hup en weer bakken vol kritiek. Steun je club in de plaats.
Volle bak gas zoals het eerste half uur en we winnen ...
Speciaal voor Tom:
IK HEB ER ZIN IN!!!!!!!
Nope... kees4, met mats seuntjes
Dat je jezelf over een aanstelling van een leidsman al zo kan opwinden.
We verliezen niet vanwege een scheids we verliezen op inzet maar ik heb het volste vertrouwen als straks een vol Uitvak 90 minuten onze club steunen dat we daar gewoon winnen met of zonder spits!!! NOAD!!! En ook al heb ik liever noppert in de goal zou ik nog steeds Jelle toe zingen hij kan wel wat hulp van ons gebruiken! En ook al gaat het wat minder is het niet op z'n nacs om oppeens negatief te worden! Kampioen worden kan alleen met z'n allen met Seuntjens met Jelle, Kenny en het publiek met z'n allen kunnen we iedereen verslaan!!!!!!!!!!
een herboren NAC, zelfs met deze staf gaat NAC met een 1-7 van het veld af !!
Nu dus geen kritiek, dus NAC maak nu dan eindelijk niet nog meer ziek !!
HUP NAC!
Tot zover het ontopic bericht.
Wie van jullie heeft nog een abonnement lopen bij FOX? Ik had hem voor de zomer stop gezet en zit nu te twijfelen wat te doen. Had net contact met ze gehad en ze kunnen nog geen enkele toezegging doen hoe vaak NAC wordt uitgezonden komend seizoen. Ik had ook gevraagd of deze wedstrijden niet ergens online bij fox te volgen zijn, maar dat was niet het geval. Wat doen jullie? Een mogelijkheid is ook om af en toe een losse wedstrijd te kopen, denk dat je dan goedkoper uit bent. Dank!
Jobnac je kan net zo goed naar de wedstrijd gaan is net zo duur als een losse wedstrijd kopen maar anders kan je beter abbo nemen
@Job,
Tegen Eindhoven is alvast live. Als NAC het gewoon naar de mogelijkheden doet (gewoon boven aan staan dus Maaskant) denk ik dat we NAC best vaak gaan live kunnen zien op Fox.
@ons bart
Heb het over de uitwedstrijden, ga opzich ook regelmatig, zo'n 6 keer per seizoen. Alleen soms kijk ik liever thuis dan in het uitvak. En het kan altijd goedkoper als voor een uitkaartje.
@honkie
Ja dat klopt, is er al 1! Ja dat denk ik ook, helemaal als ze voor maximale kijkcijfers gaan zullen ze altijd voor NAC kiezen, maar weet niet welk systeem ze daar hanteren
Jobnac en anders in een cafe kijken hebben ook vaak fox haha
@jobnac
Ervan uitgaande dat je de thuiswedstrijden sowieso bezoekt: Opzeggen!
Een maandabonnement kost vijftien euro, een losse wedstrijd iets van 7,50. Dus met per maand twee wedstrijden van NAC bekijken ben je even duur uit.
Maar: NAC zal waarschijnlijk niet altijd uitgezonden worden, NAC heeft twee keer een vrij weekend en jij zal zelf ook niet altijd alle wedstrijden kunnen zien, dus je zal waarschijnlijk de twee wedstrijden per maand niet halen en daarmee ben je voordeliger uit met losse tickets. En je hoeft het abonnement voor de zomermaanden niet op te zeggen. Als je dat tijdig vergeet te doen, kost het jou wel geld, maar krijg je geen NAC.
Enige kanttekening: het kopen van losse tickets voor NAC is goed voor de statistieken van FOX welke club ze moeten uitzenden. En hoe meer mensen losse tickets kopen, hoe groter de kans dat ze NAC wél gaan uitzenden en of er dan nog weekenden bij komen waarin ze NAC niet uitzenden is de vraag...
Anders:
18 losse uitwedstrijden a 8 euro = 144 euro
9 maanden abonnement a 15 euro = 135 eurp
Dus als je 2 uitwedstrijden niet kijkt, ben je al voordeliger uit...
Maar dat is alleen het sommetje voor NAC.
Maar als je toch nog naar een derby als Vitesse - NEC, Cambuur - Heerenveen of zelfs Feyenoord - Ajax wil kijken dan moet je maar gewoon een abonnement nemen.
Om on topic te eindigen:
Op zich zou ik het een mooi signaal vinden als er in de regio Breda een dramatische daling van het aantal FOX-abonnementen zou zijn. Wie weet fluistert FOX de KNVB dan wel in, dat NAC maar weer snel terug naar de Eredivisie moet komen en krijgen de scheidsrechters voortaan wat pro-geel-zwarte instructies mee...;-)
Weet iemand hoelaat de bussen vertrekken vrijdag na Eindhoven
Pfff... Live Eredivisie kijken... Wie is er nou geinteresseerd in een derby als NEC-Vitesse als je niet voor 1 van die 2 clubs bent? En dat geldt toch ook gewoon voor onze derby tegen Willem2?? Qua niveau zijn die vaak niet om aan te zien!!
Een abonnement of Fox Eredivisie... alstublieft zeg... hou op...
On topic:
Wie is Liesveld nou weer, ik geef er geen ruk om!! Vrijdag gewoon winnen!
@Koekkoek
www.nac.nl
Oke bedankt zijn er nog kaarten beschikbaar want ik kan nergens vinden.
@ Koekkoek
http://www.nac.nl/57/match/1035/Wedstrijden.html
@Koekkoek
zie net dat je voor deze site te laat bent.
Fox 1 is schakel op 3 vitesse tege roda op 5 emmen tege dordrecht of eindove nac wie weet welke
Geen Strijkers op het veld jongens. Doe dat nou niet.
Bedankt voor je reactie Jos. Dan ga ik proberen voor een plek op de thuis tribune
Heb nog wel fox aangezien ik graag naar voetbal kijk inter en nationaal.
Zou Maaskant en zijn staf dit ook doen?
Zou wel beter zijn want dan zie je ondanks dat je een mindere club ook een psv vast kan zetten,op hun eigen veld.
Durf te spelen en ga niet als un bange wezel terug zakken naar eigen helft.
overigens staat het nu 1-1 ,0-1 achter en om de durf te hebben om te voetballen meteen 1-1
Liesveld die fluit nu Den Haag psv. Buitenspel goal psv goedgekeurd en een pingel gegeven. Hou mijn hart vast.
By the way NAC wordt op fox 5 uitgezonden.vrijdag tegen Eindhoven en is Online te zien
Greipel gewonnen.
Off the record: hebben we al een spits? Zou toch snel gehaald worden?
Toch mooie actie van Nac om seizoenkaarthouders te belonen en bedanken met extra gratis kaartje voor komende 2 wedstrijden
Martijn
je kan je hart beter vast houden als je die grens krijgt,wa un pannekoek.
Was een mooie sprint in Breda.
De lange
vertel hoe weet je dit
@zwampie, via de email
WAAR BLIJFT DIE SPITS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik heb niet zon mailtje ontvangen? eerste dag verlengt en club 1912
Het is angstvallig stil....heb zo'n vermoeden dat er weinig spitsen zijn die willen....maakt niet uit, vrijdag moet het gebeuren Gvd! Come on nac!
Dat NAC leeft in Breda en omstreken hoeven we niemand meer te vertellen. Dankzij jullie, de supporters, heeft de club dit seizoen een recordaantal seizoenkaarten verkocht in de Jupiler League. Tegen FC Volendam was de sfeer zoals altijd van Eredivisieniveau. Het gewenste resultaat leverde het in de seizoensopener nog niet op, maar de door jullie getoonde NOAD-mentaliteit hebben we meer dan ooit tevoren nodig.
Als seizoenkaarthouder ben jij een van de belangrijkste schakels van het Avondje NAC, dat al 40 jaar lang een begrip is in voetballand. Daarom krijg jij van ons eenmalig:
Een extra toegangsbewijs ter waarde van 17 voor NAC-Jong Ajax (vrijdag 21 augustus) of NAC-FC Dordrecht (maandag 24 augustus)!
+ nog een heel stuk tekst..... tja zit toch vrij achteraan in te alfabet,zal toch ook niet de enigste zijn neem ik aan :)
Dit kaartje kun je gebruiken om een vriend, kennis of familielid kennis te laten maken met een thuiswedstrijd van NAC.
Net besteld b site gratis toch leuk ik denk twee keer uitverkocht . 10.000 seizienskaarten en maar plek voor 6000 dus iedereen kaarten bestellen . En voor de zekeirs op F moet er iets bijbetaald worden . Mooi bolle bak en op 9 punten staan
Oke, leuk en aardig, maar ik pis er neffe nu om een kaartje te bemachtigen! Ik heb mijn clubkaart nog steeds niet helaas.
Dan maar de trip naar Breda weer maken vrijdag om in een café de wedstrijd te kunnen kijken.
Is er vrijdag een café dat gewoon bomvol met NAC'ers zit? Ik dacht aan onze Henk ofzo.. Wat echt vet zou zijn, is dat er een groot scherm gewoon ergens buiten wordt gehangen met daar de wedstrijd op!
Roept u maar ;)
hier geen mail ontvangen!!
Voor de scheids zorgt de KNVB, maar NAC moet echt zelf voor een SPITS zorgen! En rap een bietje!
Beste robbert,
Zolangzamerhand begint het wel te lang te duren hopelijk is segovia niet optie en heb je nog meer ijzers in het vuur.
Want dit begint lachwekkend te worden.
Seuntjes kan op dit nivo niet mee kenny van de weegschaal is nog kilo,s te zwaar.
Maar we komen er wel want links om of rechtom dat kampioenschap moet er komen.
Dus haast met de spits en voor sant polten is het graag of niet dan boek dicht en over nieuw zoeken.
lol die segovia... als like... willem2 op facebook,, wat een knuppel bende dan??????
De lange
thanks heb hem ook ontvangen.
en zeikerd André,we betalen een heel jaar meer, da maak mij niks uit,dus voor deze betalen we ook un paar euro extra,so Be it.
En sinds wanneer kan er maar 16000 man in ut stadion,slaperd
Jong nac ook achter met 2 dp tegen
André kan aan mij liggen maar snap je niet helemaal ,denk je dat die 10000 seizoenkaarthouders alleen op de B Side zitten of wa..en ik zit idd. Op F! Vind t mooie actie. Krijgen we een leuk aantal bezoekers in de vakantie op maandag
Zeampie ik bedoelde andere zeikers . Dat ze dit positief moeten zien en niet zeiken om paar euro . En vrijdag waren er 14.500 dus kunnen er 6.000 bij dat bedoelde ik . Lezen aub . Ik ben al 38 jaar positieve supporter . Verder komt die spits van heel ver eraan .....
Andre
zal je toch echt beter je eigen reactie moeten lezen of beschrijven . Wat je denkt en niet opschrijft kan een ander niet weten.
op naar een vol stadion,zou mooi zijn als we dit voor elkaar krijgen.
Meen je nu echt Scheppi dat je met aanvallende spel Eindhoven in eigen huis pakt met 1-7. Kom op man, dit neemt niemand zo nog serieus.
Natuurlijk moeten we druk zetten in de Juup. We willen promoveren.
Dit NAC speelt tot heden al maanden hopeloos, maar.......... we kunnen in principe toch van iedere Juup club winnen.
Een grote uitslag voor NAC wordt het natuurlijk never, we scoren uiterst moeizaam. En we maken verdedigend veel fouten. Een fel bevochten 1-2 zou kunnen en daar hoop ik op. Maar ik ben ook een onverbeterlijke optimist als het over ons NAC gaat. Ik ga in ieder geval kijken.
Wacht even... zijn er nu serieus kruiken die de moeite nemen om een Facebook pagina aan te maken tegen een NAC Supporters fanzine? En dan nog willen beweren dat de frustratie niet hoog zit in Tilburg???
Oei oei oei, dat is echt wel heel, heel erg zielig... Zo hoeft je club niet te degraderen om voor lul te staan, dat regelen de supportertjes zelf wel.
Man man man wat een niveau...
Hoop tevens dat Jelle alsnog over de drempel geraakt. Hij moet weer eens een wedstrijd voor NAC winnen. Maar Noppert is geen verbetering. Dus Jelle...................KOM OP!!!
Haha die zielige kruikjes. Een keer niet gedegradeerd en maar net 11000 sukkeltjes op die lelijke tribunes.
En de pukkelkopjes verzinnen de originele naam : de wrat haha,blijven zielig.maar wel fijn dAt er een open site is waar je niet hoeft te registreren
Te triest voor woorden... Dat zegt gelijk genoeg over het niveau van de kruikjes .. Stelletje kneusjes...
Zielig volkje
Zo ti's weer schoon haha
Zo de zusjes zijn weer naar bed het is de hoogste tijd voor hun kinderbedtijd
Wauw, die facebookpagina valt wel heel erg onder de noemer obsessief/dwangmatig minderwaardigheidsgevoel. Je zal maar supporter zijn van een clubje genoemd naar een homosexuele koning en dan zo gefixeerd zijn op iets wat veel groter is dan jezelf. Ik probeer me in zo'n leeg tilburgs bestaan te verplaatsen, maar dan nog kan ik me niet indenken hoe iemand zo obsessief bezig kan zijn met een andere club. Oke, 1 ding zou het kunnen zijn. De vrouwelijkheid in zo'n knulletje, op zoek naar de echte mannelijkheid bij de grote mannen. Ik bedoel : NoordANUS de burgemeester, Roy Donders de bekendste inwoner, roze maandag de trekpleister van je stadje, je fanatieke kindersite in je half leeg stadion vernoemd naar een snoepje terwijl je als tilburgs nichtje toch echt liever op de queen of queer side had gestaan. Dan moet je compenseren natuurlijk.
En poolshark je vergeet nog dat ding waar Roy Donders vanwege zijn man/vrouwelijkheid niet in kan pissen,een kruik
Die vergat ik idd, hun trots de kruikjes. En dan nog hun kokette en frivole driekleurige pyjama jasjes waarin de dametjes voetballen. Kortom, alle begrip voor hun minderwaardigheidscomplex en de behoefte om tegen de mensen en club qua kaliber die ver boven hun staan te schoppen.
goffer, mn laatste zin klopt voor geen meter. Die is voor de puzzelaars !!
laat die kruiken barsten joh! tering volk...twee keer gedegradeerd in 3 jaar tijd en nu bijdehand doen....kijken of ze onafgebroeken 15 jaar eredivisie halen...overigens echte spitsengoal ten vrede bij heerenveen kopt het ad....tja...hadden wij er maar 1....zucht...
Je hebt keepers die ballen stoppen en ballen doorlaten gaan maar je hebt ook keepers die een spits niet nodig maakt.. Sjeetje die gast van Ado! Hoe tof is dat en in de laatste minuut.
Iets met niet opgeven enzo
@Zagge zou die Hansen keeper van ADO niks zijn als spits bij NAC. Wat een goal zeg...
Ja haha.....spits en nieuwe keeper tegelijk...
Hebben we nog geld over voor een tweede spits.......alsssssss we die kunnen vinden..
Overmorgen weer NAC en nog steeds geen spits. Die komt echt niet meer. We worden gewoon aan het lijntje gehouden. Zo gaat NAC met ons om. Net als echte honden hondstrouw maar niks in te brengen.
Zin in vrijdag.
Niet lullen maar vlammen in dat uitvak!
@ ene na beste buurman
Je kent me onderhand wel, ja ik meen dat, wanneer ons NAC eindelijk weer eens onbevangen het veld opstapt om te winnen en niet bang zijn om te verliezen, kan dit zomaar gebeuren en is het beste medicijn !!
De selectie is net zoals vorig seizoen redelijk en vergelijking nu met de juup clubs denk ik de beste, alleen moet je het ook uistralen en vliegen er ineens een stuk of drie in bij de tegenstander van ons NAC, dan kan best ineens de borst meer voorruit gaan ! Het moet toch een keer gebeuren !
beste Scheppi,
Ik hoop het.
Schuilt er in Jelle geen acrobaat a la Hansen, is wel eens vaker gebeurd in het verleden onder het motto van 'van held tot schlemiel' en weer van 'schlemiel tot held' !! Haha, come on Jelle !
Idd LeurNac,
alle koppen vooruit, en knallen vrijdag. Al dat negatieve hier helpt ook niet echt.
Gewoon schouders eronder en vrijdag helemaal los, alles er op en eraan Pyro/sfeer,
en onze heren brullen naar de overwinning!!!
Nou Scheppioni heb je vrijdag zitten slapen dan ? Zag je niet hoe mooi het lek van Breda die eerste goal in zijn eigen doel sloeg.
Je kunt niet zeggen dat hij nooit scoort, hij doet het alleen tig keer per jaar in zijn eigen doel. Kleinigheidje .
Maar gewoon lekker laten staan die Jelle , niks mis mee en goed voor de lachspieren voor alles wat geen NAC is .
@ Fred
Nee ik heb niet zitten slapen, ik stond net als meerdere op de B-SIDE en het was voor ons niet precies goed te zien, achteraf op de beelden, had hij nummer 1 maar zeker nummer 3 moeten hebben, met ook de belachelijke complimenten aan vd sleen, waarom hij mag blijven is voor mij net zo groot raadsel, maarrrrr Jelle heeft ook gouden tijden gekend, reminder beker grunn, dus ik had gehoopt dat hij na zo'n rampseizoen zich eigen iss zou herpakken, maar blijkbaar wordt er op er niet goed genoeg geobserveerd of de werking met vd sleen voor hem wel prima is !! Is v. Zwam trouwens niet keeperstrainer bij ado ?!