Liveblog: AZ - NAC
In de wetenschap dat we in ieder geval niet laatste staan na vandaag mogen de mannen van Vreven aantreden tegen AZ. Op papier een lastige tegenstander maar NAC wist met vlagen fris en aanvallend spel op de mat te leggen. Onze oefenmeester kan in de voorhoede beschikken over Enevoldsen als extra wapen en ook is er de extra sluitpost Birighitti aangetrokken om de puntjes op de i te zetten. Een mooie dag om te stunten vinden wij! Hup NAC!
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
CMON NAC!!
Iemand een stream? Momenteel zit ik in het buitenland.. Daar werkt Foxsports niet helaas! Tnx!!! ????????
Andries moet zwaaien!!!
Www.livetv.sx
Ik ben extra benieuwd naar Birighitti.
Come on NAC!!!!!
Waarom Noppert en Bertrams alle twee op de bank. Het zal toch wel duidelijk zijn wie de eerste reserve is of is dat iedere wedstrijd ook verschillend??
@Dirk
Ik weet niet meer waar (ik denk de BN De Stem), maar las gister dat NAC alleen nog een eerste keeper heeft. De nummer twee en drie wisseld inderdaad per wedstrijd.
Ik wist toen overigens nog niet wie de eerste keeper zou gaan worden (al had ik al wel een vermoeden dat het Birightitti zou gaan worden).
Toch weer zenuwachtig voor zijn wedstrijd, terwijl je weet dat het weer 3x niets wordt
Wat heeft die Verbeek tegen NAC?
Volgens mij baalt die lul gewoon omdat hij destijds niet heeft getekend.. de hond!
We smelten de Kazen!
Hup NAC
Stream:
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&c=765861&lang=en&eid=561589&lid=765861&ci=22&si=1
Gert Jan Verbeek zojuist; "De scouting bij NAC is niet op Eredivisie niveau".
Op beleid en visie ligt AZ mijlen voor, aldus Verbeek.
Tsja, Smulders heeft óók geen enkele ervaring op Eredivisie niveau en dat blijkt ook regelmatig!
Volgens mij is Bertrams geblesseerd toch? Ik ben iig super benieuwd naar BieriGiethi! Ik hoop dat hij zijn visitekaartje achter weet te laten. Een punt zou al mooi zijn vandaag. Comon NAC!!!
Even de uitspraak in de kleedkamer ophangen, dat zal die wederom ontslagen verbeek d'n zwerver leren !!
HUP NAC en schijt aan diegene die nu al denken dat het weer niets gaat worden !!
Voetballen NAC, 90 minuten lang en geloof erin !!
Geen enevoldsen ?
ik denk dat Verbeek best wel gelijk heeft eigenlijk
Of Verbeek gelijk heeft of niet, het blijft een ontiegelijke oetlul die lekker in Azië aan de slag moet.
Verder heel apart twee keepers op de bank.
middenveld wordt helemaal weggetikt, vraag me af hoelang ze kunnen blijven tegenhouden. Maar de NAC-supporters zijn goed te horen :-). Veel inzet, maar eens kijken hoe het na de 60e minuut gaat :-)
Verbeek moet niet lullen. Ik zeg eh... Dessers? Verbeek is altijd NAC aan het bashen. Hopelijk spreekt het reaultaat dit seizoen boekdelen!
Verbeek mag lekker vinden wat hij vindt. Maakt mij echt geen zak uit. Niet iedereen kan NAC een leuke club vinden.
Voorlopig maar even geen tikkie terug :-), BIrrigithi schopte zelf met zijn linkervoet de bal weg waardoor hij eroverheen maaide
Hoor ik daar: waar zijn die klappers nou?
Wtf? Waarom moet er zo gezongen worden tegen Seuntjens?
Ja dat hoorde je.
Prima redding op vrije trap wel.
Maak je niet zo druk om de mening van Verbeek.
Hij geeft gewoon zijn mening en het zou goed kunnen toch...
Iemand nog een linkje naar een stream?
Is het niet handig om als je een keer een stream zit te kijken dat je die Streamsite even onder je favorieten opslaat voor een volgende keer. Dan hoef je niet iedereen hier telkens lastig te vallen met je goedkope gezeik.
Wat is dat nou weer voor vraag van BSR in het verslag, wie keept er de tweede helft.
Een beetje meer steun is niet overbodig.
@Bolo
met verkeerde been uit bed gestapt?
@NAC4Ever
ik heb toch ook sterk het vermoeden dat we met 3 grabbelaars opgescheept zitten ipv 1 goede keeper, maar ik hoop dat ik ongelijk heb
We liggen ook mijlenver achter op AZ. Maar dat wil niet zeggen dat het beleid nu slecht is. Over 4 jaar is de city-deal afgelopen en als we dan op eigen benen verder kunnen is het prima geweest.
Het beleid voor de degradatie, dat was pas slecht!
met deze verdediging gaat NAC nevernooitniet de 0 houden, dat zou een regelrecht wonder zijn. Er loopt steeds iemand helemaal vrij IN de 16. Maar misschien wordt het nog 11 tegen 10 als Seuntjes zo doorgaat :-)
Horsfield drama of niet?
Het hoeft niet mooi uit. Gewoon als kerels er staan.
Ligt het aan mij of heeft El Allouchi zijn dag niet? Hij oogt een beetje lui.....
Az beter? Ja. NAC kansloos? Nee.
Prima eerste helft van NAC.
AZ is toch een van de best voetballende elftallen.
Als je gisteren Willem2 gezien hebt dan zijn wij zo slecht nog niet.
Hopelijk kunnen ze dit tot de 60e minuut volhouden. Dat eerst maar eens zien te overleven. Daarna hopen op veel geluk zodat we met een puntje weg kunnen uit alkmaar
Dubbel gevoel
Als we naar voren hadden gespeeld, werden we misschien wel weg gespeeld.
Maar aan de andere kant, het dwingt misschien ook wel af.
Zo goed is az vandaag niet en angstig..
Op naar een goede afloop, wat dat ook mag Zijn.
Vind nac erg goed!! Gedoseerd met de nadruk op verdedigen (ja, wel wat geluk) maar er af en toe erg goed uitkomen. Hopenlijk hebben de mannen straks nog wat gas over om het de hele wedstrijd zo vol te houden en misschien een stiekeme overwinning mee naar huis te nemen. Come on nac
tjezus,
wat is die bhirigitti een onzekere grabbelen zeg
pffffff
Goede eerste helft en die misscouting toont toch aan gewoon goed te kunnen voetballen. Nac heeft de meeste kansen en Angelino speelt wederom sterk.
Tweede helft deze discipline houden.
NAC vergeet te scoren. Jammer want ze zijn niet veel minder dan AZ.
Aardige 1e helft van NAC.
Horsefield en Verschueren de zwakke schakels .
Keeper maakt nog geen al te overtuigende indruk.
85e minuut 0-1 meepikken
Ik hoop dat je zit te kijken knakworst met je gezeik elke week. Proberen te voetballen en gaat aardig. Als je ander teams ziet zoals onze vrienden uit Tilburg dan maak ik me idd geval geen zorgen die punten gaan komen. Ik hoop vandaag al fijne zondag en hup nac
Gelukkig heeft de keeper alleen wat terugspeelballen gehad....ik vind hem tot nu toe helemaal niks en erg onzeker. Die paar simpele ballen ook niet gelijk vast.
Wat zijn we trouwens gezegend met ons publiek. Het is hier dood en doodstil. Lijkt meer een crematorium
Zoals verwacht gaan ook Mari en Koch een goed duo vormen voor NAC begrippen.
Middenveld wel zorgelijk in balbezit en bij balverlies. Alle drie de middenvelders vind ik twijfelachtig voor Eredivisie niveau maar Verschueren en El Allouchi verdienen zeker een kans (veel respect voor beide heren).
ships,
keeper is fck slecht
NAC F3 , staat die opgesteld dan ?
Speelt heel erg zwak, komt voor dit niveau tekort .
Dat maakt tot op heden de prestatie nog beter want je staat gewoon met 10 man .
Gelukkig is er de controle wel ten opzichte van de vorige wedstrijden , ik hoop op een goed vervolg .
En idd de keeper maakt ook nog geen bijster sterke indruk al coacht hij zo te zien wel beter van achteruit.
Deze eerste helft was er wel eentje met perspectief voor de toekomst , met wat mazzel sta je voor .
Noppert
Vloet ook niet slecht hoor
Leuke wedstrijd.
Beetje domme verslaggeving bij Fox. Die hoort pas in de 26e minuut dat de NAC aanhang zingt IPV de kazen.
Verbeek met zijn zwervers look geeft maar weer aan alleen om de top en subtop te geven.
Een goede trainer kan van niets iets maken. Hij kan dat niet.
Op naar de tweede helft !
Maar nu ???
De tweede helft, fitte NAC spelers is een vereiste om resultaat te halen !
NAC we follow !
Misschien moet de heren criti-casters...even naar de badkamer lopen...kijken in de spiegel...heel goed kijken of je eventuele on-evenheden ziet...en die dan verwijderen indien mogelijk.
Waarom zeg ik dit...er is altijd wel kritiek op een (beginnende) speler, Birgitti nu, straks weer een ander. Deze beste man is net hier en moet al meteen de sterren van de hemel spelen.
Net of dat de criti-caster op de eerste werkdag dat het er echt op aankomt, foutloos werkt...zeker weten dat een ieder commentaar of een positieve feedback krijgt waar hij /zij wat mee kan.
HET IS WEER TIJD VOOR ANDRIES "DE
VERLOSSER" NOPPERT!
Tering az
Klote klap vee club
Godverdomme jongens, weer zo'n kinderlijke klotefout.
Verschueren loopt met de verkeerde man mee en zet daardoor de deur wagenwijd open voor AZ.
En weer een kutkeeper
Horsfield verdedigt Helmer op +5 meter op de rand van de 16 bij dat doelpunt en loopt alleen maar achteruit
Goeie keeper
We drie keepers en van die drie valt alles bij elkaar nog niet eens één goede te maken.
Qua veldspel valt het allemaal wel mee maar deze derde keeper mag zich niet eens keeper noemen.
Wat moet die Bertrams slecht zijn!
Je kan wel merken dat t jeugdspelers zijn... Ze denken dat een wedstrijd 60 minuten duurt
2-2 kan nog, maar 4-0 ook
Je speelt gewoon goed en dan geef je t weg door stom balverlies
Het uur is weer voorbij
Het begint wel lekker een gewoonte te worden om elke wedstrijd na de 60e minuut maar gewoon compleet weg te geven.
Het is toch niet te geloven , brevet van onvermogen
en de beker van blindheid gaat naar Dhr Smulders
Wat un keeper hebben we een nieuwe
Nop ( pert )
Penders zei het nog in de rust, in balbezit en in de omschakeling te zwak.
Als Vloet die bal rustig naar links legt kunnen ze AZ zo uitspelen en counteren.
Verschil Eredivisie en Jupiler League.
Middenveld is echt van een veel te laag niveau.
Dat was al in de Jupiler League en dat is nu nog groter.
Goedemiddag,
Voor mijn profielwerkstuk kijk ik naar de veiligheid rondom voetbalstadions en hierbij wil ik graag onderzoeken hoe veilig de supporter zich nou daadwerkelijk voelt en wat eventuele verbeteringen zijn. Zouden jullie onderstaande enquête voor mij willen invullen? Duurt maar een paar minuutjes. Alvast bedankt.
https://www.survio.com/survey/d/L2D8O1S2N7J9B3E2C
En weer na 60 minuten...
Ik hoop dat Sprorkslede volgende week in de basis staat ipv Horsefield.
Wat een Kut keeper
60 minuten ver en weer conditioneel ver onder de maat. Kan toch niet !
Middenveld en verdediging van NAC is gewoon zwak, met Horsfield voorop. Als AZ aanzet lopen ze er zo doorheen. Ze mogen naar hartelust combineren op de rand van de 16.
Je moet zelf 1-0 maken en even later staat het 2-0. Fouten van Horsfield en Vloet. en weer hebben we een keeper die niets doet en op de lijn blijft staan.
Horsfield is behalve verdedigend zwak ook een bron van onrust aan de bal. Uur goed meegevoetbald , volgende week beter, tegen Groningen thuis moet je nu wel eens gaan winnen
Is Garcia gewoon op na 60 minuten? Waarom anders gewisseld?
Vloet is echt totaal geen basis speler imo.
Druistig en onbehouden keer op keer.
In elke linie zou je ervaring moeten hebben.
Voorin hebben we die met enevoldsen.
Achterin en middenveld , zou je toch ook wr verwachten.
Maar goed .. we blijven hopen.. maar is dat tegen beter weten in..?
Het is en blijft je club, maar het is en blijft ook een slapend reusje..
Die Vloet staat heel ongeïnspireerd in het veld . Heeft indirect schuld aan beide goals .
En tja , de keeper , tot nu toe drama .
Maar na een uur zie je ook dat we conditioneel weer door de hoeven zakken .
Dat is toch een achilleshiel hoor !
Mari is helaas niet eredivisiewaardig.
We hebben weer een keeper die op zijn lijn vast geplakt staat.
Geen enkele redding verricht maar wel 2-0 achter.
Drie keepers vér onder de maat.
Als je dat géén blunder van Smulders wil noemen, dan weet ik het niet meer!
Hebben we nu iedereen afgezeken of missen 'we' nog iemand?
Het overduidelijke gebrek aan kwaliteit moet continue worden gecompenseerd met inzet, en daarom is de pijp gewoon leeg na 60 minuten. Het middenveld klopt gewoon helemaal niet. Is al 3 wedstrijden hetzelfde.
En dan nog steeds maar diezelfde bedenkelijke wissels!
Wanneer mag Nijholt x mee
Hebben een werker en schoffelaar nodig
Volgende week Jelle in de goal en Penders achterin aub.
Nijholt moet erbij
Punt na achter
Nijholt links back
Angelino links buiten
Het kan nog...
Man man, het had al 5-0 kunnen staan. Hééft NAC eigenlijk wel een middenveld? Meneer Smulders is kampioen in het contracteren van bankzitters, tribuneklanten en uitleenspelers. Kwantiteit ipv kwaliteit.
Gasss
Volgende week weer geen punten, als we voor de winterstop 9 punten hebben mag je in je handen knijpen. Wordt weer een lang seizoen. :(
Jongens ik heb een leuke pot gezien! Terecht verloren maar vond ons nac niet slecht. Jammer van 10 slechte minuten maar toch nog een spannende laatste 20 minuten. Alles komt goed dit seizoen. Ik heb me alleen enorm geïrriteerd aan die Leo Driessen man wat een azijnzeiker. Verbeek trouwens ook.
Redelijk blijven en ff aan p5 en de grote markt denken ...we hebben 2 punten teweinig . Zie sparta . En verder is het gewoon terecht . We zijn groeiende en misschien ia het voordeel wel dat we de top ploegen al gehad hebben . Dat als we Willem 2 debhaag vvv krijgen we er klaar voor zijn .... iedereeen op deze site behalve kut fliegertje zie al dat we na 4 wegstrijden 1 0 of 3 punten kunnen hebben ... dis as zaterdag zijn we er en gaan we ze naar de winst schreeuwen. Zeg maar nec in de 60 minuut ... kom op allemaal
Leuke pot?! Ben je voor az ?!
Budget technisch liggen we mijlen ver achter
Maar met een haalbare , stabielere selectie
Had je hier niet Zo lafjes gespeeld
Tis gewoon niks en word niks , zolang spelers geschoffeerd worden met ervaring
Sjors ga sjorsen of naar Willem 2 kijken pfffff
Ja wat een gezeik weer hier. Gewoon een leuke pot. Nac speelt tegen az en verliest o o wat een drama en het had 5-0 kunnen staan? Nou dat is geen enkel moment aan de orde geweest. De grootste kansen voor de 1-0 waren voor Nac. Jammer en nu thuis vlammen.
Staan nog steeds 3 ploegen onder ons :-)
Volgende week 3 punten thuis. Come on NAC!
NAC heeft zeker 4 grote kansen gehad. Die moeten er gewoon in. Het is te vrijblijvend
zonde dat horsefield uitviel, anders had vloet van mij gewisseld mogen worden! vertraagd het spel, slaat nooit een speler over, weinig inspiratie en verliest ondanks zijn lengte en omvang bijna al zijn duels.
ik zou overwegen om volgende wedstrijd enevoldsen op 10 te zetten, kijken hoe dat uitpakt.
Voor de competitie was iedereen hier zeer positief over Smulders, het kon niet op. En nu zeiken ze hem tot de grond toe af. Ga eens volwassen worden knulletjes en leer eens met tegenslagen om te gaan.
Horsefield dekt op 20 meter. Echt een slechte back. Verder García op 10. Mets ipv El Allouchi. Het is geen zaalvoetbal
Enelvoldsen ipv Vloet, Mets voor El Allouchi. We hebben meer inzicht nodig.
Horsfield en Vloet zijn niet eredivisiewaardig en horen niet in de basiself. Wissels van Vreven waren niet goed. Al het voetballend vermogen werd er uit gehaald. Garcia hoort op 10 en Angelino graag linkshalf of linksbuiten. Nog veel werk aan de winkel.
Goed voetballend nac gezien eerste helft met een aantal goede kansen
Blijf nou eens positief ipv gelijk zeiken stel azijnzeikers
Persoonlijk niet teleurgesteld. Met vlagen een goed voetballend nac gezien en dat uit tegen az. Als je zo voor de dag komt tegen een excelsior ado etc win je m gewoon. Voor mij in ieder geval geen reden tot stress.
Ene drama zit op de bank andere staat in het doel
Nou, we hebben serieus een keepersprobleem. Koch is te licht bevonden zo ook Horsfield. Op het middenveld zijn we niet brutaal genoeg of beter gezegt het ontbeert aan gogme. Ambrose stond daarom weer op een eiland.
Dat promoveren heeft zo ook geen enkel nut. Een elftal dat een uurtje aardig meevoetbalt en met zwakke schakels als horsefield, vloet en de keeper nooit iets af zal dwingen. Het wordt 2 1 en wat je dan ziet...of eigenlijk niet ziet... echt schrijnend slecht. Smulders heeft keihard gefaald met de samenstelling van dit elftal.
Nac speelde, op 10 minuten mental breakdown na, niet slecht! Azijnpissers: az was dodelijker. Meer niet.
Als er dag was dat je een puntje had kunnen meenemen uit Alkmaar was dat vandaag. Net op het moment dat we wat meer mee ging doen en ook een kans kregen via Vloet gaat het ineens goed mis.
Horsfield is nog niet klaar om eredivisie te spelen. Daar kan die jongen ook niks aan doen, Maar het is te hopen dat Sporkslede snel fit is want hij kost je gewoon punten met zijn schijnverdedigen.
Ik vond de overige 3 achterin al een stuk stabiler spelen.
Als je op dit niveau een paar 100% kansen krijgt moet je er minimaal 1 maken. Dan staat het 0-1 en wordt het een heel ander verhaal.
Deze scheids heeft NAC niet benadeeld, maar laat hem astemblieft alleen nog maar de jongste jeugd fluiten.pffff
Smulders de schuld geven is iets voor mensen van bedenkelijk niveau. Wordt dan lekker supporter van een top 6 club.
Eerlijk is eerlijk: AZ is een maatje te groot voor NAC, maar een gelijk spel was ook niet onterecht geweest.
En hulde aan de fans in het uitvak. Wat een dooie boel maken die kazen er zelf van. Zelfs Leo Driessen ging dat inzien na de rust.
Vloet was vandaag de doodsteek en uiteindelijk de reden van de nederlaag .
Vergeten te scoren en als een Pupil uitverdedigen .
We hebben echt niet zoveel weggegeven en verdedigend stond het goed .
En we moeten onder ogen zien dat Elalouchi , Verschueren en Horsfield gigantisch tekort komen voor de eredivisie , vooral Elalouchi verspeelt veel ballen en is ook uitermate zwak in de omschakeling .
Verschueren loopt alleen maar te modderen en is opbouwend ook niks .
Tel er de laatste wedstrijden ook gerust Vloet maar bij want die is zo ongeïnspireerd , verschrikkelijk .
Sporkslede moet snel terug Enevoldse moet snel naast Ambrose in de spits en Mets moet op de plek van Elalouchi , dan is er balans .
Verdedigend vond ik het niet slecht ten opzichte van de vorige wedstrijden , en over de keepers laten we daar voorlopig maar niks over zeggen . ????
Haha man man wat een negatieve mensen hier zeg bizar..
Vandaag een prima wedstrijd gezien ben best trots op de jongens hoor, als ze zo spelen als vandaag en tegen sparta komen die punten vanzelf hoor. Nu 4 wedstrijden gehad waar psv az en vites er 3 van zijn, gewoon een lastig schema gekregen op het begin. Zometeen komen de wedstrijden tegen de middenmoot en alles eronder die kunnen wij het makkelijk lastig maken met deze selectie.
Jongens het komt allemaal goed dit seizoen ik maak me nog helemaal geen zorgen.
Hup NAC
Zet Mets op de plek van Horsfield als Sporkslede niet fit is en snel Enevoldsen klaar stomen om naast Ambrose te zetten. NAC komt er wel.. Nu niet gaan panikeren
Ik heb veel vertrouwen in deze ploeg. Met Vitesse PSV az groningen en Feyenoord heb je al gehad. Dat is er 5 uit de top 8. Waar we maar 1 x zijn weggespeeld tot nu toe! Ik geloof!
Ik ga geen individuele spelers de grond in horen want ik zie echt positieve punten en aardige spelers die er hard voor werken.
Moet toch even reageren op NOAD want Smulders is juist wel veel te licht voor NAC.
Metz gehaald voor 2 ton (excl. salaris).
Haemhouts en Stans meer dan 1 ton salaris per jaar (meer dan een half miljoen weggegooid geld!)
Nijholt salaris bij mij niet bekend maar zal ook niet weinig zijn. Koch en Vloet gehaald voor transfersommen. Keeper een pure paniekaankoop gehaald op basis van zaakwaarnemers en videobeelden. Horsfield is een back die je altijd zelf moet kunnen halen, heeft een EU salaris.
Kom op man we hebben een gratis deal met City en dan kun je dit er omheen bouwen, dat is echt heel matig hoor. Vreemdelingenlegioen en een behoorlijke begroting. Iedere Eredivisie club met deze begroting had het middenveld doorgeselecteerd en correct geïnvesteerd. Sparta deed het ook bij promotie, en die hadden niet 6 gratis spelers van hoog niveau binnen de selectie.
Verlies was terecht en gezien het niveau van AZ vooraf ook verwacht. Maar het is ook duidelijk dat de ploeg snel volwassen aan het worden is. Dat zag je bijvoorbeeld duidelijk aan de manier waarop het insprong op het roulerende middenveld van AZ.
Langzamerhand mogen we natuurlijk wel verwachten dat er punten behaald gaan worden, maar als Sporkslede zijn vast plek snel weer in kan nemen en Birraz wedstrijdritme te pakken heeft, komen die punten 100% zeker. Hopelijk tegen Groningen al natuurlijk!
Mocht Nac dit jaar de ere overleven met deze
spelers dan allemaal un kaarsje opsteken
in den Dreef in de tuin van de paters .
NAC heeft verdienstelijk gevoetbald. Er zit een groot voetballend vermogen in het elftal. Ook de verdediging was vandaag beter.
Jammer dat na rust NAC de eerste 10 minuten sterker was, en dat juist AZ toen scoorde.
De keeper, Birighitti, kan ik nog niet beoordelen. Wel een paar slechte momentjes. We wachten het af.
Al bij al toch meerdere kansen gehad om een goed resultaat neer te zetten: minimaal 4 opgelegde kansen.
Ik was erbij , wat een bioscoop echt dramatisch. Maar nac was in de eerste helft even goed Als Az en had de beter kansen. Alleen geef je het in de 2e helft veel te makkelijk weg. Je gaat naar achter hangen en speelt veel te angstig. Dat is jammer maar toch heb ik er nog veel vertrouwen in m
We scoren erg moeilijk. Pas 1 velddoelpunt in 4 wedstrijden. Erg mager.
Voetballend heeft dit NAC zeker mogelijkheden.
Het is nog wel te lief en we komen op het middenveld tekort .
Het gros hier zijn echt een stel jankballen!!! Paar maanden geleden van links naar rechts doen op P5 terwijl ze NAC een heel jaar hebben afgebrand en nu de meest kritieke personen uithangen en zich voordoen als dat ze er nog verstand van hebben ook! Wat denken velen nu hier.... je bent per ongeluk gepromoveerd en laat voetballend 2x zoveel zien als precies een jaar geleden. Heb geduld man!!!!!
En ja Verbeek is een kansloze jankbal die overal is weggestuurd. Geef de man zijn podium want bij een club wilt niemand hem blijkbaar!
Haha wat een reacties weer zeg. De meeste hier hebben echt nog minder voetbalverstand dan Gerard Joling. Ga je schamen. Ik weet niet of je weet wat az de vorige wedstrijd gedaan heeft. Voetballend was je echt niet minder. Maken wel moeilijk een doelpunt.
Gewoon 2x stom balverlies van Allouchi bij 1-0 en Vloet bij 2-0. En Horsefield die zich door de benen laat schieten.
Daarvoor was er niks aan t handje en kregen we best veel kansen.
3 lastige wedstrijden gehad. Vitesse uit, PSV thuis, AZ uit. Natuurlijk lekker als je daar een puntje pakt, vandaag zaten we er niet ver vandaan.
Sparta thuis hadden 3 punten moeten zijn, met een gelijkspel hebben we ons toen tekort gedaan.
Het team is nog in opbouw, de wedstrijden waarin we punten kunnen pakken komen nog.
Feyenoord uit zal ook lastig worden, daarna komen wedstrijden tegen mindere tegenstanders -> ADO, Roda, Zwolle.
Ok ik zal me aanpassen aan de meesten hier... we hebben al 1 punt, een degelijke keeper, middenveld is fysiek erg sterk en de voorhoede moet je geen kans geven want ze maken de kansen koelbloedig af... verder heeft smulders dat natuurlijk subliem bij elkaar gezocht...zo beter?
@nachoreca1
Bravo menneke, ga zo door!
Tjongejonge
Waar blijft het standbeeld voor Smulders en Goetzee?????
Ophouden met zeiken!
We wilde toch spelen in de Eredivisie?
Gewoon genieten van de mooie momenten, de NOAD die we eisen en SOMS een overwinning!
Als je een club wilt die altijd wint... Word je maar Barcelona of Manchester City supporter!
Juist, the casual Gentleman snapt het!
Het gaat goedkomen, heb geduld en ondertussen je club positief blijven aanmoedigen!!
Az heeft terecht gewonnen. NAC gaf de goals heel makkelijk weg. Het begint nu wel heel zorgwekkend te worden, want NAC kan ook niet tegen een club als sparta winnen. We hebben moeite met scoren en de verdediging is zwak. Ik vrees dat groningen ook een klasse beter is dan ons cluppie en we maken geen schijn van kans in de kuip. Conclussie is dat we helaas een degradatiekandidaat zijn. Ik zie totaal geen verbetering in het spel. Niet erg overigens, het is niet de einde van de wereld. Het is gewoon de realiteit.
@ noad... graag gedaan! Manneke...
@Janus
Stop een wortel in je......
Een ramp is zich over ons NAC aan het voltrekken. Weer die uitvluchten en excuses.
Ik ga stoppen met het bezoeken van deze site. Al de zoveelste keer dat Smulders en aanhang worden geschoffeerd hier. Ik ben er totaal klaar mee. Dit is echt NAC onwaardig en daar pas ik voor. Gegroet
Er is hier maar een ramp...dat ben jij fliegerTJE.
Wat was het daar stil zeg. Langs een hockeyveld is nog meer sfeer. Verder rare wissel (Garcia ipv Vloet er uit) maar NAC speelde bij vlagen goed. AZ effectiever. Moet nog wel wat gebeuren maar dit NAC moet zich kunnen handhaven.
Zit niet te zeiken man..
:-D
Hoe oud zijn die gasten die hier op deze site zo lopen te zeiken?
Kijken jullie die andere wedstrijden wel in de eredivisie?
Zo slecht zijn we niet!
Ben al bijna zover dat ik deze site maar links laat liggen.
Ik stop met t volgen van deze site en reacties. .... sta voor je club of tief een eind op zeikerds! !!! Weet verdomme waar de club vandaan komt ........ gegroet....
@Bredaaaa
Dat we een degradatiekandidaat zijn, wisten we al voordat de competitie begon. Het gaat er dus om dat we minstens 3 ploegen onder ons houden en gezien de stijgende lijn bij ons en neerwaartse spiraal bij ploegen als Willem II en Twente, heb ik er alle vertrouwen in dat we boven de streep gaan eindigen. Ploeg ziet er voor een degradatiekandidaat goed uit, op de keeper na.
Het valt Smulders te verwijten dat hij met Noppert en Bertrams de competitie in ging, het valt te prijzen dat hij na 3 wedstrijden durfde in te grijpen en het valt te verwijten dat hij dan een keeper haalt die al een jaar geen wedstrijdritme heeft. Met Noppert in de goal was het vandaag waarschijnlijk ook 2-1 geworden.
Misschien snappen sommige nu dat ik die wedstrijd in alkmaar dus liever skip. Leuke keeper trouwens. Zet Noppert.er maar weer in want deze clown is, hoe bizar ook, nog slechter. Davy schollen niveau. Als jij dat al haalt.
Uitslag geflatteerd. AZ was veel sterker. 4-1 5-1 was niet onterecht geweest. Op naar Groningen thuis. Misschien een puntje te behalen.. iedere uitwedstrijd, ja ook tegen willem 2, Twente, ADO en Sparta, zijn wij de underdog. AZ uit moet je incalculeren.
Het wordt een lang seizoen. En nogmaals.. die keeper. Lachwekkend slecht.
@ pollos
Echt totale onzin. AZ is op papier veel sterker en heeft betere spelers, maar deze wedstrijd was een ruime overwinning zeker niet terecht geweest.
Adios bambino's,
Mij zien ze niet meer hier op site negativo.
NAC fans? Laat me niet lachen.......
Geen sfeer tja niemand hier gezien dat vakken az benside leeg waren uit protest tegen stadionverboden.
Heb ik een andere wedstrijd gezien dan de meesten ofzo? Ik vond NAC net als tegen PSV de eerste helft en Sparta 60 minuten lang vrij goed spelen. Veel kansen gehad, net als tegen Sparta en PSV net niet het geluk aan onze. En de tegenpartij juist dodelijk efficiënt. Verder heb je tegen een subtop-ploeg gewoon er een wedstrijd van gemaakt en maak je wat meer van je kansen dan kan je hier gewoon met een punt of meer van het veld stappen. Ik vind dat er geen reden is tot zorgen, we hebben veel te veel goede voetballers in het team om te degraderen. Ik denk dat als het echt gaat lopen we de directe concurrenten zoals Zwolle, Willem II, Roda JC, Excelsior, Sparta, Heracles, Groningen en Twente gewoon moeten kunnen hebben. We zijn weer een van de minderen in de competitie hè het lijkt alsof sommigen denken dat we nog iedere wedstrijd moeten winnen. Uit bij AZ kan je verliezen, en de manier zoals t vandaag is gegaan is echt geen reden tot paniek. Het is eerder jammer dat je het voelt aankomen dat als je hem zelf niet maakt dat die 1-0 gaat vallen en dat t dan ook meteen klaar is. En het het team niet lukt nog een vuist te maken.
Ik ben zo klaar met negatievelingen als Fred en Los Polos,je bent net gepromoveerd en dan verwacht je te winnen in Alkmaar, hoe onozel ben je dan.
@ De Gebroeders Kip,
Écht goed gezien zég, om dit al na 1 wedstrijd te zeggen dat hij slechter is dan Noppert en hem voor clown uitmaken, toppie hoor!
Ik hoop dat deze keeper aan het eind van het seizoen jou uit kan lachen, held!
Steek je veren maar in je eigen reet.
Die Fred denkt dat ie Cruijf is. Pannekoek
Als niet NAC-supporters hier komen lezen weten zij niet dat er zoveel huichelaars tussen de echte supporters zitten.
Ook ik ben er voorlopig klaar mee met deze 1/2 leeg supporters, wat vallen jullie mij tegen!!!!!!!!
En nee ik verdwijn hier niet van deze geweldige site, want jullie verdienen tegenwind, deze azijnzeikers willen zich graag profileren als zijnde kenners van het voetbalspel en de vooroordelen geven van hun eigen spelers wanneer de competitie pas 4 wedstrijden oud is,en waarvan 3 v.d 4 wedstrijden vooraf al rekening werd gehouden met verlies, en straks over 30 wedstrijden weer het meest fanatiek met het links-rechts nummertje en om handtekeningen te gaan vragen bij de spelers als we in de Ere Divisie blijven.
Het is maar goed dat het hier om een hele kleine minderheid gaat want tegen Groningen thuis zal het NAC-publiek weer de 12e man zijn en de 1e overwinning over de streep trekken, en dát is nou wat we voor hebben op onze zusje uit het oosten die het alleen met 11 man moeten doen. En het wordt hoog tijd dat de 12e man hier op deze site óók de 12e man gaat worden met alleen maar gefundeerde kritieken en niet van die on-onderbouwde onfatsoenlijke afbrandende kreten.
Valt me op dat García bij de 1 0 weer onnodig balverlies lijst. Gevolg...counter in combi met een zeer slappe Horsfield. Staat altijd op zijn hielen te verdedigen en staat te ver van zijn man.
Verder blijf ik optimistisch. Zit veel potentie in en de tegenstanders zijn pittig geweest. De punten moeten gepakt worden. Trainen op conditie. Niet fulltime afjagen. Horsfield leren dat zijn tegenstander geen ruimte moet geven. García op tien en hem minder laten lopen met die bal.
Tja het lijkt me inmidds wel duidelijk dat het hier wemelt van de kruiken....laat ze toch lekker links liggen, en laten wij ons op het supporter zijn richten. Volgende week weer vol erbovenop tegen Groningen, ik ben er weer bij!! Hup NAC!
Het was een wedstrijd met perspectief .
Ik ben het wel met fred eens hoor .
Beste brede ik denk dat jij "fred" een beetje onderschat ik ken hem van haver tot gort en geloof me hij heeft een heel aardig balletje getrapt en ook als trainer wel zijn mannetje gestaan .
Hij onderbouwt wel alles en dat kunnen er hier veel niet zeggen .
4 weken geleden was iedereen het ermee eens dat ons elftal moet groeien in de Eredivisie en 4 weken later is het schandalig dat we uit van AZ, de bekerfinalist van vorig seizoen verliezen. Logisch natuurlijk!
Ik begin te begrijpen waarom de kruiken maar zo weinig seizoenkaarten hebben verkocht: een deel van de aanhang van Willem II verspilt liever op deze site haar tijd. Een onterechte storm aan kritiek op de spelers en het beleid van Smulders. Ik kan me hierin echt niet vinden.
Ik ben vandaag in het stadion geweest en heb gezien dat NAC een groot deel van de wedstrijd minimaal gelijk was aan AZ. Vreven heeft gelijk dat de 1-0 te hard aankomt bij de jongens waardoor de 2-0 snel volgt en AZ daarna ineens een groot deel de bovenliggende partij is. Mentale hardheid heb ik in de duels wel al meer gezien dan in voorgaande wedstrijden. En het voetbal wordt steeds beter. Ook zonder bal is de ploeg evenwichtiger, er wordt minder weggegeven. Aan effectiviteit moet wel gesleuteld worden want het gaat om de doelpunten. Birighitti straalt veel meer rust uit waardoor met name Marí ook beter uit de verf kwam dan in eerdere wedstrijden.
Al met al is het spel en dit team eredivisiewaardig, je kunt uit van AZ met een kleine marge verliezen, verliezend bekerfinalist, subtop van Nederland. Vijf goals in vier duels is wat mager, het moet efficiënter.
JL is geen eredivisie. Nu komt de ervaring goed van pas. Vloet heel matig kan niet echt imponeren. Die is niet voor niets iedere keer uitgeleend en eigenlijk nergens uit de verf gekomen. Ben benieuwd wanneer de ervaren jongens de kansen gaan krijgen met een Nijholt en een Stans. Deze zijn al afgeschreven maar kunnen in het verloop gewoon nuttig zijn met hun ervaring.
Ruimtes kleiner houden en meedogenloos wanneer nodig. Dat mis ik nog een beetje.
Voor de rest lastig programma gehad en er gaan zeker punten komen omdat er echt mindere tegenstanders zijn.
Oo naar Groningen en daar de punten maar tegen halen.
Bhirgitti is echt matig, maar straalt nog iets uit.. ik geef hem nog 1 wedstrijd
Noppert is nog slechter en heeft een zeer zwakke loserige uitstraling(helaas)
Waarom heeft Smulders nou niet gewoon een ervaren Nederlandse doelman gehaald ?
Was vandaag in het stadion, er zit vooruitgang in het spel van NAC, vinden elkaar steeds beter, stonden een paar keer snel voor de goal van AZ en waren dan ook direct gevaarlijk, zwakke schakels zijn Vloet, Horsfield en Brigitthi. AZ was op alle fronten beter, combineerde goed en hielden het spel breed, gelukkig voor NAC waren ze niet scherp voor de goal, Helaas is brigitthi weer hoog weggezet door NAC hij was statisch, slecht in de coaching, laat teveel ballen los, zat snel op zijn knieën ipv te duiken, geen baas in de 16.
Hopelijk doet hij het de volgende wedstrijd(en) beter.
Wedstrijd gezien, gaat de goede kant op, alleen nieuwe keeper is niet goed, snap nu dat Willem2 deze gast heeft afgetest, niet eredivisie waardig, tjonge wat was hij onzeker in de goal, ik dacht op een gegeven moment dat de bal heel erg heet was
Veel reacties hier worden gegeven vanuit emotie. Omdat een verlies pijn doet en omdat overwinningen al zoveel jaren zo moeilijk tot stand komen. Ik begrijp de reacties wel een beetje en relativeer het. Verder hopelijk volgende week 3 punten tegen Groningen. Dat verdienen we zo onderhand wel. En nogmaals: Twente, Roda en de kruikjes staan er nog slechter voor met 0 punten en belabberd veldspel. Roda vandaag 0 kansen gecreëerd. Kom op mensen, blijf steunen onze mooie club! ????????
Nu is Birighitti weer de klos na 1 week te hebben meegetraind? Al zet je Neuer in de goal neer dan verlies je nog van az. Als NAC op het middenveld en in de verdediging zulke steken laat vallen is het gewoon vragen om problemen. Die fouten eruit halen gaat NAC veel meer opleveren. Blijkbaar is men er van overtuigd dat Birighitti de verdediging hierop beter kan aanvullen dan Noppert of Bertrams. Geef het aub wat tijd zeg of mag dat niet? Moeten we eisen dat NAC na een vijfde plaats JL, twee goede wedstrijden tegen NEC en een bijna geheel nieuw elftal de hele top zes wel even oprolt en volgend jaar Europees speelt? Wij gaan echt wel punten pakken tegen de mindere goden, maar een 12/13e plek is met deze groep echt het maximaal haalbare. Wees gewoon realistisch, ben blij dat we weer eredivisie spelen en support gvd gewoon je eigen spelers!
@ Fredje
Ik roep het al weken helaas over Vloet, maar ook Koch(vandaag ging nog) en Mounir zijn ondermaats en dan hebben we het over de as !! Dus niet alleen elke keer wat de meeste blinde hier napraten over onze keeper !!
Dit is jammer, punt had achteraf gekunnen, op naar thuis grunn !!