Liveblog: NAC-Sparta
Het zit weer aardig vol in het Rat Verlegh stadion. Dat betekent maar één ding: het is weer tijd voor een Avondje NAC! Vandaag is het wel zaak dat we punten gaan pakken, want Sparta is een directe concurrent. Tegen een andere Rotterdamse eredivisionist wisten we al te winnen in de voorbereiding (NAC - Excelsior 1-0). Vandaag maar eens laten zien dat wij gewoon kans maken om 'best of the rest' te worden. Volg alles in ons liveblog! Hup NAC!
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Hup nac! 3 punten en afgelopen met die negativiteit! Gun onze jongens het vertrouwen en laat zien dat wij de beste supporters zijn!
Hup NAC!!
Waarom staat Mets er niet in? Nog meer spelersbudget op de bank/tribune?
Stream ergens?
En waarom maar zo weinig reserves op de bank? Toch een smalle selectie maar? Wachten tot de geblesseerden terugkomen?
@vakantiegangert,
Gedurende mijn vakantie heb ik onderstaande website gebruikt, zo ook nu (gaat live15min voor aftrap):
http://eredivisie-stream.net/live/vitesse-live-stream/channel-1/
..En natuurlijk de BSRliveblog
4-2 2x Ambrose vloet garica hup NAC
De stream van G00ser werkt niet. Iemand een alternatief?
http://cricfree.sc/watch/live/nac-breda-vs-sparta-rotterdam-live-streaming
geweldige sfeer, voorzichtig begin van NAC
Ik kijk ook via de stream
Ik heb nog nooit gereageerd maar Ik ben Majes, woon in heksen wiel boven ping.
Ik meld het volgende:
Menno koch staat bij deze op marktplaats bij gratis af te halen
Ben je er niet mee eens kan je mn ballen likken.
Bedankt voor je bijdrage Majes
was dat echt geel voor Garcia?
Pablo Mari heeft wel de uitstraling van een matador. Daarbij klapt ie er goed op. Wel echt een leider type.Ik ben wel fan! We moeten ze ff wat tijd geven. Die jongens groeien Wel!
1-0 Mari hij speelt erg goed!!
haha, hij gaat de singel in :-)
Vanuit dekking Kent: YES! 1-0. Bsideratscrew: dank!
Dekking is fokking
Breuer van de kook
veel te veel breed en terug. Dit loopt weer een keer fout af, gelukkig net voor rust de goal. Verder totaal niet gevaarlijk voor het doel. Weinige kansne gemist door Vloet.
Heel blij met het doelpunt dat uit het niets viel. Nog geen kans gehad en de wedstrijd zat op slot. Benieuwd of ze weten te profiteren van een Sparta dat moet komen...
Die Vloet is dramatisch loopt als een slak het veld over en doet gewoon niet mee. De Spanjaarden zijn top.
Noppert speelt de eerste helft een stuk zekerder dan vorige twee potten.
Strijd leveren, NOAD is goed, alleen elkaar nog wat beter gaan vinden voorin en dan komt het wel goed.
Ben er helaas niet live bij, maar zit nu naar Mario Been te kijken, die vooraf Sparta hoger inschatte en nu inbindt.
Geen duidelijke keuze Mario, dus vast ook terecht gewipt op Cyprus.
Hup NAC
NAC speelt gewoon heel goed hoor. Het swingt behoorlijk, ook op de tribunes. Groet vanuit Apeldoorn
de niet-MC spelers zijn bijna allemaal gewoon nét te traag aan de bal
Vloer idd minste op het middenveld.
Manu wat slordig. Rest gewoon goed, maar Sparta stelt er weinig tegenover.
Vooral veel voetballend vermogen! Heerlijk.
Die backs van Sparta veel vaker opzoeken.. kunnen niet voetballen!
Mijn gratis ongevraagde analyse ;)
muziek weer veel te hard in de pauze hoor ik
Om op mijn vorige bericht terug te komen. Koch is een geweldenaar
????
Ik bedoel vloet*
Vloet 2-0
Pffff...., daar zit Noppert er weer eens flink naast bij een hoge bal zeg.
NAC laat Sparta terug in de wedstrijd komen zo
over de 60 minuten, de pijp zal toch niet leeg zijn ;-)
Dat city 3 met 2 standaard situaties moet winnen tegen een pover Sparta waar de lamme de blinde niet eens kan aanspelen zegt genoeg over t beleid van smulders
Ik denk dat we ons op de plekken 16 en 17 mogen richten
Dan ben je 2 meter nog wat en blijf je op de doellijn staan. Pfff.....
Gvd weer noppert.. die moet je hebben in plaats van een beetje kijken..
Wordt weer ouderwets billenknijpen. De pijp is weer leeg :-)
NAC verdedigende wissel, Sparta aanvallend. Hopelijk pakt dat goed uit met een counter voor NAC.
Vloet en manu matig vandaag. De rest goed. Vloet scoort wel maar sluit niet bij bij ambrose en is steeds te laat. Manu zit niet in de wedstrijd maar kan met 1 bal beslissend zijn. Noppert keept al beter tot goed maar die tegengoal komt neer in zijn 5 dacht ik. Die moet gewoon voor Noppert zijn.punt. 1 ding is duidelijk de komende wedstrijden. NAC heeft een leuke ploegen veel potentie. Maar verslappen betekent een tegengoal op DIT moment. Daar moeten ze heul snel overeen groeien. Want dit Sparta is wel zo slecht! Oei!
Was buitenspel! Duidelijk te zien in de herhaling.
Knullig verdedigen van Koch ook weer..
Toch geen buitenspel, Horsfield stond op de achterlijn buiten beeld
Weer die Noppert die geen reet doet. Als een bal in de 5m komt moet je hem hebben kneus.. wissel.die gast. 3 wedstrijden kost je 4 punten.
Lekker aan Nopperts blijven vasthouden. Die pakt niks. Geen ballen en geen punten..
Het is namelijk verder niet onaardig om te zien. De eerste helft dan. De tweede is om te janken!
2-2. Man, man daar gaan ze weer.
Noppert..... je bent godverdomme twee-meter-drie lang, en je blijft bij elke hoge bal op je doellijn staan?!
Noppert ...... houten Klaas
Even een applausje voor Smulders. We hebben met hangen en wurgen nauwelijks 11 eredivisie waardige spelers, waarvan we er 5 krijgen van MC.
Ik ga gewoon een harde statement maken. Noppert opzouten.. je kost teveel punten
Dit is toch echt de fout van onze trainer !
#exitnoppert , wat een fouten zeg !!
Noppert nondeju. Dit kan echt niet...
Noppert 2x ... thanks
Noppert rot op
Higler.....
Noppert....
Er leek geen vuiltje aan de lucht! Speelde aardig!
Maar dan WEER gekluns van noppert, vervolgens vanaf minuut 60 weer angsthazen voetbal en inzakken en jawel hoor ook nog eennbuitenspel goal tegen. pfff walgeljk en totaal onnodig.
Vreven jouw fout jongen
#2
Noppert
Die keeper pakt geen punten 2e bal ook stond er bij en kijk ernaar stomp die bal weg met die voorzet .
Noppert opflikkeren en snel!
Wat moeten we hiermee? Zit veel voetbal in de ploeg, maar Noppert ziet er toch allesbehalve goed uit...
Met zo'n geweldig zwakke keeper haal je nooit geen punten. Wat missen we Brondeel. Ongeloofelijk wat een slechte keeper. Hij moet heersen in de 5 meter, maar staat iedere keer alleen te kijken. Bij 2-0 was Sparta rijp voor de sloop. Ongeloofelijk wat slecht. Bedankt Noppert
#NOPPERTOUT!!!!!!
Noppert twijfeld bij iedere voorzet. Helaas voor hem maar hij zorgt voor angst in de verdediging, vervangen dus...
Noppert....
Noppert eruit
Vreven moet zich dit aanrekenen.
@ Carlo Dekkers
Hoe kun je het nou de schuld van de trainer noemen als je tussen Noppert en Bertrams moet kiezen? Dat is kiezen tussen niks of twee keer niks..
Nondejus... Waarom worden Ambrose en Fernandez gewisseld? Zijn ze nog niet fit genoeg? Of angst voor blessures? Verder wel een lekkere pot gezien, maar het moet allemaal nog een stuk effectiever. De combinaties en trucjes zien er allemaal prima uit. Maar Ambrose is uiteindelijk maar één keer echt in stelling gebracht. Toch eens onze vriend Garcia op 10 proberen? En Noppert... Tja... Die moet echt een antistress pilletje in gaan nemen voor de wedstrijd want hij durft gewoon niet naar de bal te duiken.
Sparta absolute Juup ploeg, niveau lik me ... en dan met volle bak supporters nog geen winst.
Ligt niet alleen aan Noppert, er zit gewoon 0 ervaring in de ploeg (Smulders bedankt) dus het wordt veel te nerveus na de 2-1
#NOPPERTout
Kon er wegens verblijf in het buitenland niet bij zijn. Wat zonde dit. Mentaal zit het niet goed bij deze ploeg, dat is duidelijk. Voetballend komt het wel goed denk ik maar de start is erg slecht met een zwaar programma voor de boeg. Veel werk aan de winkel voor de technische staf.
D'RUIT MET DEZE KEEPER! is totaal niet waardig. 2 goals weer weggeven zonder enige actie.
SNEL VERVANGEN.
Wat heb ik toch een godsgruwelijke teringhekel aan die vuile scheidsrechter. Knap van de spelers dat ze zich onder controle houden, je zou hem....
En Noppert kan echt niet, sorry. Die straalt zoveel onrust en onzekerheid uit, dat wordt helemaal niets dit jaar.
Zo...de frustratie is eruit, eerste punt is binnen, knop om en de focus op de F1.
@ Ome Cor, nu tevreden met je Noppert?
Als Ambrose de 3-1 gewoon maakt praten we ook nergens meer over trouwens.
maar Higler blijft een lul
@Allen:
Conditie ............. wederom.
Garcia op 10. Ambrose en Fernandez er voor. (En nooit wisselen) Vloet een linie terug of op de bank.
En een keeper halen!
@Ulvenhouter
Higler heeft een perfecte pot gefloten. Hahaha NAC gelijk weer terug naar de Jupiler. Zei het toch, ook thuis tegen Sparta geen winst. HOPPA
hoe is het mogelijk zeg, 20 min. voor tijd sta je 2-0 voor en dan gaan we (heeeel slecht) met zijn allen achteruit lopen, binnen 15 min. krijg je er dan 2 om je oren en dan gaan we weer ineens wel vooruit voetballen !!!??
tactisch zeeer slecht, eerste uur speel je echt behoorlijk voetbal en dan geef je het binnen een kwartier helemaal weg, als dat een opdracht van Vreven is geweest is dat wel erg lomp van hem hoor.
het is me nu ook wel duidelijk geworden dat er toch echt nog 1 of 2 echte versterkingen bij zullen moeten komen wil je ook komend seizoen in de ere spelen !!!
de komende 3 wedstrijden moeten we ook blij zijn als we 3 punten erbij kunnen schrijven, want AZ en F*&%^&rd
uit gaan we echt geen punten pakken
Conditioneel was het op na een uur. En dan komt er druk op die achterhoede en die bakken er dan helemaal niks van. Koch en Noppert kan niet op dit niveau, dan ben je in de winterstop al gedegradeerd als je die laat staan. Terecht gelijkspel, nog een week om eredivisie materiaal te halen.
Heb Noppert altijd verdedigd, maar ben er nu wel klaar mee. In de 16 moet je heersen. Allebei de tegendoelpunten staat hij te kijken hoe de verdediger de bal verliest voordat hij in beweging komt. Je moet er dan al zijn! Hoezo kan een Spartaan op 1 meter voor hem de bal koppen? Dat hoofd moet eraf godver! Toon eens wat initiatief en ballen! Deze wedstrijd moést je winnen! Sparta misschien wel zwakste ploeg in Ere op het moment! Volgende wedstrijd tegen AZ uit, daarna krijg je Groningen thuis en Feyenoord uit. Nu al ligt de druk vól op Groningen thuis, die laten we eerlijk zijn, betere spelers hebben dan Sparta. Dus jammer voor Noppert, maar gooi nu Bertrams er maar in. Slechter dan dit kan het toch niet worden.
Noppert eruit
Hahaha voetballen alsof je Barcelona bent. Als ik een scheet laat liggen die mannetjes van 1.50 omver. NAC kan er niks van!
Ik denk dat de zoektocht van Snulders naar een reserve spits voor achter Ambrose nonnie klaar is.
Om de woorden van van der Gijp afgelopen week nog even te herhalen: "dat keepertje van NAC..... dat is nou ook niet echt geweldig, hè....."
Waarom fernandes wordt gewisseld? Hij Ambrose, garcia, El allouchi, Verschueren, Vloet, Horsfield....die waren allemaal kapot gespeeld na een uur. Niet gek zonder eredivisie ervaring. Zundert en Sab uit is toch iets anders blijkbaar.
We hebben 2,5 miljoen Euro meer via tv gelden, meer seizoenkaarten verkocht, meer sponsoring als het goed is, 3,5t van Dessers, 5 gratis spelers van MC; waar is dat budget gebleven? Het zal toch niet zo zijn dat we allerlei B spelers contracten geven en onze A selectie zo zwak is als een kaartenhuis of dat het management zelf een ere salaris zich heeft toebedeeld?
We hebben snel ere ervaring nodig, ik roep het hier al weken. Een blinde kan zien dat dit zo niet verder kan. De positivo's zeggen dat je van de onderste 6 de poenkten moet pakken. Welnu we hebben Sparta thuis al gehad, we hebben al twee thuiswedstrijden gehad en 1 punt.
Goed op weg naar de 40 die je zo never nooit haalt. Een retourtje JUUP is een rampscenario en weer veel verdriet. Netwerk Smulders is schijnbaar niet groter dan E'hoven en MC. Bij sluiten van de transfermarkt is het tijd voor evaluatie van Smulders. Van Vreven mag je geen tactisch inzicht verwachten. Maar met alleen erop klappen en met zo'n keeper en verdediging kom je er niet hoor. Op basis van wat is Koch drie jaar gecontracteerd?
Beste nopper jang je handschoen aan de wiligen lever je comtract in je bent het niet waard om je jezelf nacspeler te noemen
Te langzaam geen overzicht stelt zijn spelets bij een corner verkeerd op
Stijn maar een oplossing bertrams in de goal
Dejan Lazic, je moeder roept! Haal 'r ff op uit de ballenbak joh..
Hoe kan zo een grote keeper.. overkomen als een nerveus klein ventje..
Ergste is..het slaat over op de verdediging...
We hebben eindelijk een waardig opvolger van Schollen in huis gehaald!
Laat ik wel zeggen dat ik geniet van García Fernandez maar vooral Angelino. Vloet komt echt te kort en met deze keeper win je zelfs niet met Van Dijk en de Vrij ervoor.
NOPPERTOUT!!!!!!!!!!
Noppert zag er idd weer niet goed uit, zeker niet bij die tweede goal. Veel te twijfelend! Maar het is vooral onbegrijpelijk waarom er het laatste half uur zo op de eigen helft werd gevoetbald hugodver! Dat was nergens voor nodig. Die verdedigende wissel was ook niet lekker. En dan die bal van Manu op de paal... Ik hoop dat NAC in de komende wedstrijden WEL naar voren blijft voetballen. Er zit genoeg voetballend vermogen in de ploeg. HUP NAC!!!
Noppert. Leuke gozer maar kan echt niet.
Angelino en Fernandez goed. Ambrose ook.
Garcia redelijk paar mooie acties
3gespeeld 10 tegen. Vandaag lugt de schuld gewoon (weer) bij de keeper. Heksenjacht.
Waarschijnlijk, maar wanneer ga je gvd wissellen. Dit kan toch niet. #SoPissedOff
Super dom om terug te gaan hangen bij 2-0,terwijl je weet dat je keeper niveau en zelfvertrouwen te kort komt. Zuur dit. En 'Sparta is de club van rdam' gaan lopen zingen bij 2-0, vind ik misselijk en misplaatst.
Fernandez goed? Veel gedribbeld totaal geen rendement. Agyepong de volgende erin.
Verder hartstikke leuk dat constant druk zetten, maar als je dat niet meer dan een uur vol kan houden moet je dat ook niet proberen. Je krachten verdelen.
Maar aan de andere kant snap ik het wel, zet je geen druk dan is elke aanval van de tegenstander een kans met Koch achterin en Noppert op goal.
Moeten we het van de gratis MC spelers hebben. Kunnen we werkelijk zelf niet één goede speler scouten en halen?
Alsof ze bewust gaan hangen. Iedereen was op, leeg gespeeld.
VREVEN ONBEBUL 3 Keizer achtige wissels. Wie Noppert de schuld geeft heeft vorig seizoen Brondeel niet meegemaakt xd eerste wedstrijden.
Wissel Noppert nou eens!
Ongeloofelijk haal maar een nieuwe keeper die durft uit te komen. Wat een verassing dat noppert 1e keeper werd. Hij is gwn het vriendje van ten rouwelaar die twee friezen.
Noppert weg
Alle spelers die in het veld stonden, speelde vorig Jupiler league, jeugd competitie, of ergens anders op een laag niveau. Niet heel raar dat het hele elftal er doorheen zat na een uur spelen. Als je je wilt handhaven heb je spelers met inhoud en eredivisie ervaring nodig.
Zonde zonde zonde, de bovenliggende partij voor ruim een uur en dan zo de kaas van je brood af laten eten.. Twee keer een vrije kopgoal, 2x twijfelt Noppert en iedereen die dacht aan buitenspel bij de 2de goal... Kijk waar Horsfield staat????
Mwa, om eerlijk te zijn was het niet zo denderend vanavond. Niet veel kansen gehad. Maar dit mocht je natuurlijk nooit uit handen geven. Noppert is nu echt wel klaar nu.
Dit is natuurlijk weer voer voor de 'weg met het bestuur' ridders hier. :-)
NOPPERT: ik stond erbij, en keek er naar...........
IK WORD MISSELIJK VAN DIE ARROGANTIE OP DE TRIBUNE. We hebben verloren door onszelf. We hadden na de 2-0 de spelers moeten blijven aansporen.
We hebben veel voetballend vermogen in de ploeg, MY ASS, dat hebben ze hier in de C1 ook. Het gaat om eredivisie waardige HONGERIGE gretige opvreet mentaliteit. Dan sleep je een wedstrijd over de finish-lijn. Telstar heeft ook veel voetballend vermogen. Mannelijkheid, dat is vereist hgvd.
Loser
@ Dejan Lazic
Jij moet allang naar bed van je begeleider. Ga eens slapen joh!
De sfeer die wij moeten maken was er na de 2-0 ook niet, iedereen stond met elkaar te ouwehoeren(wij hadden dat extra moeten geven, met in ons achterhoofd dat we vorige week na 60 min op waren!
Lekker mee zn allen klagen, prima! Maar waar was het avondje NAC waar wij trots over willen praten?
Erbij staan en aanzien....
Kom on boys...... wij moeten toch gewoon die sfeer als een gekkenhuis maken en laten horen dat wij de echte 12e man zijn!!!!
Van de 10 tegendoelpunten is al 3/4 deel voor rekening Noppert...weg ermee zou je zeggen, maar die andere is ook niets. Anders had hij die kabouter bij Willem ii wel verdrongen
#noppertout
De grootste fout is de taktische fout. Er is niets aan de hand. Je komt op 2-0 en NAC gaat achteruit voetballen met nog meer dan een half uur te gaan.
Je laat Sparta in zijn spel komen, dan een paar verdedigende blunders ( niet alleen Noppert!!!) en je laat 2 punten liggen tegen een directe concurrent.
Ik ben er pissig over. Vreven kan zich het aanrekenen.
Fernandez en Garcia zijn prachtige voetballers, maar het rendement is 0,0. NAC kreeg ook bijna geen kansen tot in de slotfase.
@076.R
Je gore bourgondische moeder heeft begeleiding nodig. Mongool.
Verven is een doorgedraaide gek met zijn voetbal.
Meent hij nou werkelijk dat je met dit aanvallend voetbal je het gaat redden?
Niks is minder waar.
Zoals afgelopen zondag tegen PSV je langskomen en na 60 min. al konden,hijgend,de pijp aan Maarten geeft met deze jongelingen.
Nee,Stijntje moet nog veel schaven en praten met deze groep,anders gaat het van hetzelfde als Go Afwas vorig seizoen met "leuk" voetbal.
Het is geen echt avondje NAC meer als vroeger waar je gewoon weg werd gespeeld over 90 min.
Dit is een andere tijd,ook tegenstanders weten dat mijnheer Verven.
Als je deze pot al niet wint, hoe ga je dan aan 35 punten komen?
Beetje jammer dat er een stel gefrustreerde lulletjes nu Noppert als zondebok aanwijzen.
Het hele elftal verzuimde om na de 2-0 door te drukken en hielp Sparta in het zadel.
Niemand hoor ik schelden op Horsefield die buitenspel ophief. Niemand moppert er op Vliet die buiten zijn goal erg onopvallend speelde. Niemand hoor ik klagen dat Ambrose nooit echt serieus in stelling werd gebracht.
Niemand hoor ik over de andere fouten praten, maar alleen de keeper de schuld geven van de tegengoals. Wat een Jupiler League publiek is dit zeg bahbah.
En dat noemt zich kritisch ? Ik noem het basisschool niveau: "als je niet wint zeik je alleen de keeper af". F*cking kleuters
Verven is Vreven uiteraard.
Excuses
Godverdomme kut dit! Tegen zon zwak elftal een ruime voorsprong weggeven...mag toch hopen dat smulders nog met een extra keeper komt want noppert was (wederom) drie keer niks. Die gast is 2 meter en pakt geen enkele hoge bal. Schade beperken volgende week en hopen op een stuntje tegen groningen...
Noppert opzouten je kunt niet keepen. Smulders wakker worden en nog minimaal 4 nieuwe spelers halen
doe ff normaal we zijn allemaal teleurgesteld maar respect onderling aub @ Dejan Lazic
BertrBertrams!
Noppert verkopen aan Baronie misschien kan hij daar wel iets tegenhouden
@ Larsnacbside
Ja ik ging te ver, godverdomme weer geen overwinning. Excuses 076.
Het wordt tijd dat Garcia op 10 gaat spelen. Zodat hij Ambrose fatsoenlijk kan gaan bedienen. Zoals ik het heb begrepen is hij op links gezet omdat hij anders in dubbele dekking komt te staan en niet tot zijn recht komt. Dit is echt een aanname van Vreven. We hebben het nog niet in de praktijk gezien, en het lijkt me toch de moeite waard om het op z'n minst een keer te proberen. Tenslotte zal Garcia toch ooit moeten leren spelen vanuit dubbele dekking op 10 als hij wat van zijn carrière wil maken.
Enkele jaren terug kwam Noppert mee met de keeperstrainer van Heereveen. In die periode heb ik veel wedstrijden gezien van jong Nac. Toen was hij dramatisch. Hij heeft zich de afgelopen jaren wel verder ontwikkeld. Maar voor mij blijft het onbegrijpelijk dat hij eerste keeper wordt. Dat mogen we ten Rouwelaar aanrekenen. DeZe keeper heeft zelfs geen jup niveau. Op zich is het wel een aardige vent met hart voor onze club. Maar helaas niet de capaciteiten voor de ere.
@ Dejan Lazic
Stoer kleutertje ben jij zeg. Fijne avond nog he!
@ Dejan Lazic
Van mijn kant ook excuses dan.
Beide gefrustreerd lijkt me.
Wat een debacle. Te weinig pressie in de 16 en als Sparta komt vallen we om. Er is wat te verhapstukken achterin. Maar ik ga vroeg naar bed.
Wissel Koch aub voor Meijers. Die gozer kan er geen hol van. Handeligssnelheid van Noppert is ook steeds een halve seconden te traag. Ben er niet zeker van dat Bertrams beter is maar die jongen verdient wel een kans als dit zo door gaat.
Heel zuur dat er een uur lang weinig tot niks aan de hand is. 2-0 en het dan zo weg geven...
En als laatst, wat heb ik toch een ongelofelijke schurfthekel aan die higler! Wat een nazi is dat zeg!
Elke wedstrijd hetzelfde met die vent.
Nigel Bertrams er in a.u.b! Noppert kost te veel punten.....
Angelino, García, Fernandez en Ambrose prima!
Het was niks, het is niks en het word niks pffff
#ditwordeenlangseizoen
Wordt een zwaar seizoen ook als je kijkt naar het naderende programma en een verdediging die er 10 tegen krijgen in 3 wedstrijden...
We moeten heel veel geluk hebben om geen 18e te worden. Angelino was verreweg het beste, Garcia ook goed maar idd geen rendement. Ambrose krijgt geen fatsoenlijke ballen. Fernandeze leuke trucjes, maar vervolg 0,0
verdediging met Noppert aan het hoofd blijft uiterst zwak
Hoe kan er in godsnaam tot tweemaal toe zo vrij vanuit links op de achterlijn vrij worden teruggekopt waardoor er vervolgens ook nog twee kopgoals uit voortkomen..... verdediging of noppert ik ben er niet aan uit. De 1 op 1 van noppert erg netjes!
Noppert staat ook al op marktplaats, niet origineel misschien, maar wel zeer terecht! Haal
Alsjeblieft een normale keeper hans!!!!!!
@ome cor ik vind je Posts af en toe zeker een kern van waarheid bevatten maar deze reactie is ondoordacht en niet fair. Die punten die je aandraagt kloppen zeker maar is niet de reden dat je gelijk speelt. Noppert is geen baas in zijn gebied en kost je wel de overwinning. Die andere spelers zorgen ervoor dat je minder scoort maar die doelpunten tegen mogen echt niet vallen.
Ik vind Andries een aardige vent maar heb hem nooit goed gevonden. Die mensen die om hem riepen deden dit uit pure emotie en zonder onderbouwing. Noppert is gewoon te traag. Mocht Bertrams minder zijn is het een verkeerde aankoop geweest. Haal aub een goede keeper die heerst dan wordt de verdediging ook beter.
Eeuwig zonde dat die laatste bal van Garcia op de paal ging... Genoten van El Alouchi vandaag. Waarom moest die nu weer gewisseld worden? Vloet zat er duidelijk harder doorheen en Mounir had door kunnen schuiven om druk te blijven zetten..
En dan Noppert... Zou men bij het maken van de keuze de Juupleague nog in gedachte hebben gehag? Opberedivisinivaue gaat dit nog veel meer punten. Handelingssnelheid en spelinzicht zijn ver ondermaats en ik zie dat ook niet verbeteren op korte termijn...
Kunnen we Jelle alsnog inschrijven?
Andries floppert!
Vandaag gewoon verloren!!!!!!!
Net de samenvattingen gekeken en kan eigenlijk niet anders zeggen dat Noppert weinig te verwijten valt bij de goals. Koch duidelijk de schuldige bij beide goals.
KOCH OUT!
Tegen vitesse en psgay hield ik me in..want van hun mag je verliezen. Maar dit vind ik echt kut. Hoe kan je 2-0 weggeven. Klote.....
Koch lijkt mij de zwakke schakel. Maar Noppert slachten is gemakkelijker.... hopen dat Meijers snel terug is!
Het gezeur op Noppert is terecht maar waarom blijft meneer Smulders uit de luwte? Een half miljoen verkwanseld aan mislukkelingen en ook nu fout op fout gemaakt.
Een kinderelftal samengesteld van gratis City spelers die leuk kunnen ballen tot aan zestien. Fantastische combinaties gezien maar geen enkele kans (ja twee grote kansen in de laatste vijf minuten). Het kapitaal zit op de bank te verpieteren.
Mensen hebben kritiek op El Allouchi en Verschuren maar die speelden een prima pot.
Fernandes is een iets betere uitvoering van Barker maar die speelt ook voor Fernandes BV. Heb je niets aan als je wilt handhaven!
Waar blijven de gasten die tonnen verdienen en dit team misschien de laatste minuten er doorheen kunnen trekken? Nijholt had ik graag gezien, evenals Stans.
Ambrose wisselen voor Korte omdat je gewoon niets anders hebt... wat een fiasco. Dan heb je na drie wedstrijden al gefaald als TD.
De onzekere Noppert straalt dit uit op de verdedigers ervoor, dus graag Bertrams erin! Verder pleit ik ervoor om Garcia op de plek van Vloet te zetten en Vloet of Meta op de plek van Verschuren en Agyepong op de plek van García , een 2-0 voorsprong tegen een armetierig Sparta mag je nooit meer weggeven
Koch ipv Noppert slachtofferen das pas dom die bal tweemaal moet hij uitkomen en de bal weghalen. Hij doet dit niet en kijkt de ballen binnen
Noppert noppert pff!
Heel jammer dit, uitgelezen mogelijkheid voor 3 punten.
De verdediging zag er niet sterk uit maar laten we eerlijk wezen. Noppert onder de bal door net voor die eerste goal, gebeurt dat in de 4e klasse zondag lacht iedereen je uit. Dit kan echt niet, gewoon Bertrams erin hoezeer ik het Noppert ook gun.
Graag verzoek om Noppert even niet op te stellen. Jef Stans is voetballen toch niet verleerd kom op Stijn sluit hem in de armen en geef hem een kans kan die jonge gasten bij de hand nemen en leren doseren. Zo gaan we weer richting de vrijdag avond
Ome cor moet echt zijn muil houden met dat belerende toontje..bah bah...iedereen mag vinden wat hij of zij wilt... koch en moppert is om te huilen..kost ons punten.
Noppert...
Vandaag was de pijp bij de meesten helemaal leeg na een uurtje .
Dit mag Vreven zich aanrekenen na een voorbereiding van ruim 7 weken.
De ploeg vertoont erg veel fysieke gebreken en dat zou toch gewoon trainbaar moeten zijn!
Ome cor is een troll. Van bsr zelf. Om reacties uit te lokken bij mensen. Ik vind hem of haar wel komisch. Net als van flieger. Ik vind het hilarisch hoeveel mensen reageren op hem.
Dat Noppert (nog) niet goed genoeg is weet hij zelf ook, dat zag je aan zijn gezicht bij het bedanken van het publiek. Wat niet helpt is dat "supporters" hem gaan uitfluiten. Daarmee maak je zo'n jongen kapot. Dat verdient hij ook niet. En NAC verdient een betere keeper.
Okeee.. ff tot rust gekomen na de enorme teleurstelling. Wat een klote gevoel na een prima eerste helft tegen PSV, die echt veel hoop gaf!! Dus met alle goede hoop naar de pot vandaag tegen het blijkbaar nog mindere Sparta (mindere tegenstander gehad en zelfde resultaat). Kom je verdient op 2-0 (thuis in de zelf uitgesproken belangrijke pot) en dan geef je het helemaal weg!!!!! Een paar dingen wil ik NU kwijt na "ja idd pas 3 wedstrijden". Noppert is in zijn reactie pas na 10 sec na het zien van de bal in de hoek waar hij hoort te zijn, hoe kan je tactiecs beslissen niemand bij de palen te zetten??? Dat zij juist logisch bij zo'n type keeper.
En hoe kan het zijn dat we worden afgetroefd door clubs met veel kleinere supporters aantallen, achterban, consumptiegedrag, maatschappelijk betrokkenheid op het aanstrekken van spelers?? We hebben tevens 5 basis spelers van City die geen drol (niks) kosten (en ook de beste zijn). Waar geld ons geld dan heen?????? Vorig jaar was echt een enorm geluk dat we zijn gepromoveerd, echt, zet aub je zwart gele bril af,want het is een feit. City spelers zij het beste, het kapitaal is echt het zwakst met Vloet, Koch, Noppert, Verschuren, paardeveld en Korte.. kortom: snap niet waar het geld zit (oftochwel Nijholt, Haemouts, Stans, N'Toko) pffff wat een selectie! Hup Garcia & Ambrose!
Noppert niet sterk maar zware onzin, respectloos en supporter onwaardig om hem zo de grond in te trappen en totaal af te zeiken.
Koch was vandaag ook erg zwak. Kopte de bal keer op keer recht terug in de voeten van een Sparta speler.
Verdediging was echt matig.
60 minuten lang weer een heel goed NAC gezien. Rendement helaas te laag. En ze laten Sparta terug komen. Eeuwig zonde! Maar absoluut genoeg om op voort te bouwen en wel (meer) punten te pakken. Ik weiger om eigen spelers zo af te vallen na drie wedstrijden. Zeker wanneer het gaat om een zeer jong elftal.
Vreven en Noppert kunnen het zichzelf aanrekenen dit!!!
Dat puntverlies komt door dat geklooi acht in.
Het is heel simpel. Andere/ervaren keeper. Die kan de verdediging goed wegzetten. Palen bezet bij corners en altijd minimaal 1 man voorin. De ideale opstelling met deze selectie is 4-3-2-1. Met Ambrose als diepste man en daarachter Garcia en Fernandes. Laat Garcia en Fernandes maar voetballen en de 3 middenvelders erachter het vuile werk opknappen. Wie die 3 zijn maakt mij niet uit, als ze maar in dienst van Garcia en Fernandes spelen zodat zij optimaal hun kwaliteiten kunnen benutten!
Beetje jammer dit. Valt gewoon echt het verdedigend werk (ik zeg niet alleen de verdedigers) te verwijten. En de mensen die zeggen 'ALS die kans van Garcia of ALS die kans van Ambrose erin gaat' ff naar het casino gaan en al hun geld verspelen, kunnen ze zeggen 'ALS die laatste draai goed was geweest, was ik miljonair geweest'. Zoals Eddy Zoey weleens zong: Bijna raak oftewel helemaal mis.
Maar om ff terug te komen op de wedstrijd van vandaag: Noppert, waarom ram je je lijf er niet in bij beide doelpunten? Beide ballen zaten binnen je 5 meter! En we hebben 2 reuzen centraal achterin staan. Hoe kan je je zo af laten troeven?
Welterusten
Ps, we zijn van de nul af
Die tegengoals waren niet eens echt nopperts' fout, maar hij had die drie, vier hoge ballen ervoor allang moeten gebruiken om te laten zien dat hij heerst in de 16 of iig in z'n 5 metergebied. In plaats daarvan blijft ie met zijn twee meter op de lijn staan en is ie dus, te laat. Kans gehad, niet gelukt.
Toch zou ik hem laten staan. Tegen az en Groningen pak je ook geen punten en dan begint iedereen ookweer over bertrams te zeiken.
@SnooF7
Helemaal mee eens. Noppert wisselen voor ambrose
Mensen ,t was voetballend niet slecht maar we creereden te weinig . en als je 2-0 voorstaat dan moet je de boel op slot gooien . dus vloet doorschuiven naar de spits metz erin en een verdediger of middenvelder erbij .t is wel eredivisie !!!!!! de punten zijn heilig .
Sorry Andries maar deze competitie is een maatje te groot... Nigel komt er maar in...
Met vlagen veel potentie en een goed NAC gezien, maar ongelofelijk dat je hier nog twee punten weggeeft. Dit kun je echt niet meer weggeven. Collectief falen, naar achteren hangen en je roept het over jezelf af. Sparta rook ook hun kansen..
Genoten van Angeliño, wat een geweldige speler is dat. Ambrose is een gretige spits. Vloet speelde een hele slechte wedstrijd, ondanks zijn goal. En Noppert, wat oogt hij onzeker en zenuwachtig. Brengt totaal geen rust achterin, maakt foute inschattingen bij terugspeelballen en uittrappen, en zit gewoon te vaak mis. Heeft een serieus aandeel in alle punten die we al hebben laten liggen.. Dat is een serieus probleem
#manugarciaop10
Heel leuk dat Noppert zo gezellig is in de kroeg enzo maar dat is geen reden om te mogen keepen. Komt duidelijk tekort en dus tijd voor Bertrams!
Wat is die Noppert slecht zeg. Vrees dat hij je 15 punten in het seizoen kost. Een van de belangrijkste posities voor een degradatiekandidaad is de keeper. Zorg alsjeblieft dat deze in orde is.
@ome Cor
Jij speelt weer de redelijk denkende persoon die zich ver verheven voelt boven al die domme supporters.
De keeper staat nu helemaal op de belangrijkste plaats in het elftal. Hij moet de heerser zijn in het strafschotgebied. Nou wat Noppert ook is in iedergeval geen heerser in het strafschotgebied, hij maakt gewoon een bange indruk. Natuurlijk maken verdedigers fouten en daar komt heus ook kommentaar op ome Cor. Maar een goede doelman is nu eenmaal vereist in elk elftal.
We zeiden vorige week dat we na deze wedstrijd zouden weten waar we staan .
Nou dat weten we nu , we zijn keihard terug op aarde voorzover we dat al niet waren .
Mensen die hier nu nog Noppert staan te verdedigen hebben last van tunnelvisie , zijn stekelblind of hebben een bord voor hun kop.
Godverdomme , 10 goals tegen in 3 wedstrijden waarvan meneer er minimaal 6 op zijn geweten heeft , direct danwel indirect .
Ik heb zelden een keeper zo zien stuiteren van de zenuwen in zijn goal , hij komt niet van zijn lijn , haalt er 2 x de voorzet niet uit waardoor we twee keer op vrijwel identieke wijze een tegengoal moeten incasseren .
Feit is dat er in het centrum ook twee enorm staan te schutteren , maar dan nog , deze keeper kan niet meer , na drie wedstrijden moet men hier mee stoppen , het heeft geen zin meer , hij wordt niet beter .
illustratief was die bal rechtsonderin voorlangs ging , voor de vorm dook hij drie seconden te laat alsof hij betonnen schoenen droeg , het was gewoon gênant .
Dit kun je het trouwe publiek niet aandoen en al zeker Noppert niet , zijn carrière gaat voorgoed naar de klote als Vreven hem langer laat staan .
Er verontrusten mij nog meer dingen , 1 ) als je met vijf verdedigers speelt op het resultaat , want Verschueren stond ook centraal achterin , en je verliest dan 2 punten dan kies je volkomen de verkeerde tactiek , 2 ) 5 verdedigers betekent in dit geval 4 middenvelders en je verliest de slag op het middenveld , dan is er veel fout en heb je een verkeerde tactiek , 3) je vermoord een superspits die alles voorin in zijn eentje moet doen , die zo moe gestreden was dat hij alle kracht ontbeerde toen hij alleen op de keeper af ging , 4) Stijn wisselt niet uit tactische overwegingen maar hij wisselt om het wisselen , ( spelers tevreden houden , waar ik al vang voor was ) hij past precies dezelfde wissels toe als tegen PSV en weer loopt het faliekant mis , we werden er niet beter van , verre van .
Dit alles bij elkaar geeft mij een heel slecht gevoel over de toekomst , op deze wijze is ook Stijn zijn eigen graf aan het graven .
Hoe we vandaag een 2-0 voorsprong hebben weggegeven terwijl er heel de wedstrijd niks aan de hand was kan niet dat is amateurisme van de bovenste plank en dit zal de komende wedstrijden zo doorgaan als er niet snel wordt ingegrepen .
Ik zie ook dat veel spelers niet begrijpen waar het om gaat , velen zijn lyrisch over het speeltuin voetbal van Garcia , maar ze zien niet dat hij vandaag drie dezelfde ballen verspeelt op dezelfde wijze waarop PSV kon scoren en hakballetjes geeft waar het niet kan .
Met rood er af had hem zomaar kunnen overkomen , Higler was hem genadig .
Dat gepingel met elkaar op een vierkante meter tussen García, Elalouchi , Vloet ( op die goal na niet in de wedstrijd ) en onze overigens als enige prima spelende linksback levert totaal niets op , maar blijkbaar is het dit en zit er niet meer in .
Op deze wijze gaan we linea recta terug naar de eerste divisie .
Ik geef het niet graag toe , maar wat heb ik me vergist aan de vooravond van dit seizoen , ik zit verdomme meer dan 40 jaar in de voetballerij maar heb me zelden zo verkeken en had zelden zulke hoge verwachtingen .
Noem me maar een azijnzeiker , ik noem het realist !!
Het eerste doelpunt was dom van noppert. De spelhervatting was te snel waardoor hij koch in de problemen bracht. Corner en doelpunt
Tweede doelpunt. Hij komt niet van de lijn tja.
Aan de andere kant had Ambrose 3-1 moeten maken. Die ligt ook wakker vannacht.
Blijf erbij er moeten een keeper, linksbuiten en lange spits bij.
Vond wissel ambrose voor Korte als je gaat pompen taktisch ook kut
Tegenwoordig zien met de MC spelers tikki takki voetbal. Alleen wordt het wel te vaak en onnodig doorgevoerd. Ik herinner me nog de uitspraak van Smulders toen hij in dienst trad bij NAC en verkondigde dat het tikkie terug en tikkie breed voortaan was afgelopen. Maar hoeveel (onnodige) tikkies breed en terug krijgen we nu wel niet voorgeschoteld. Onnodige pirouettes van Garcia en in mindere mate Fernandes. Gigantische counter mogelijkheden met zeeën aan ruimte worden verknald. Soms lijkt het er wel op dat ze niet in de 16 meter van de tegenstander mogen of durven te komen en dat van afstand schieten strafbaar is. Nee er is nog mega veel werk aan de winkel voor de TS.
@SnooF7
Geen woorden aan toe te voegen.
zei ik niet gister dat ik het gek vind dat er geen ervaren keeper was aangetrokken?, Vijf punten nu al!
Aan het betoog van Henri en Fred heb ik niks toe te voegen , supergedelegeerden en duidelijke analyse
En met Grad eens dat deze keeper ons al meer punten heeft gekost dan we waarschijnlijk de komende 5 wedstrijden gaan halen .
Het is om te janken .
Maar steeds trekken we de verkeerde spelers aan, Koch kon je toch vantevoren weten die kon bij het tweede van Utrecht nog niet mee .
Ik heb een uur lang genoten van NAC maar als ik eerlijk ben hebben ze een uur lang met krachten gesmeten. Dat houdt niet één team vol. Heel leuk dat frivole voetbal van Garcia en Fernandes net hoogstandjes en hakjes maar je koopt er niets voor. Ook Angelino was geweldig maar als je zo vaak over de hele lengte van het veld spurt wordt het in het laatste half uur lastig.
Als je dan ook nog eens Ambrose en Fernandes wisselt krijg je hetzelfde effect als de dag ervoor bij Ajax. Dat moet Vreven zich aanrekenen. Mets had wel eerder mogen komen want Mounir jaagt wel maar jaagt niet door. Die blijft op 5 meter afstand verdedigen. Vloet op 10 betekent ook veel balverlies Stijn. Over één man zeg ik niets behalve dat het keepersgebied groter is dan de doellijn.
Ik heb niets toe te voegen aan wat ik hier al weken het gepost.
1 punt uit drie wedstrijden. Tegen Sparta met 2-0 voor moet je gewoon over de streep trekken, als team. Laten we even stoppen om de schuld van dit ene punt in 3 wedstrijden alleen bij Noppert te leggen. Niet echt des NAC's. Waar ik me vooral aaln irriteerde waren de hakjes en balletjes achter het standbeen. Leuk hoor, maar effectief 0. Volgende wedstrijd er weer in klappen en zorgen dat we op het einde van de rit niet zijn gedegradeerd. Hup NAC!
Ik lees hier maar weinig over Koch en alleen maar over Noppert,idd die is slecht maar die Koch stapelt ook fout op fout hoor is ook juup niveau.
Kom op jongens.
We staan 14de, niks aan de hand :)
Yellow army, de rest speelt vandaag en morgen. Morgen staan we weer onderaan helaas.
@ Henri , dat tikkie takkie waar velen op klaarkomen wordt mede onze ondergang als er niet snel iets verandert .
Een klein groepje spelers , hoef ze niet meer te noemen , schuift elkaar eindeloos de bal op een vierkante meter toe , altijd aan de linkerkant , het levert geen meter terreinwinst op , het oogt rommelig en meestal is het eindresultaat dat we de bal kwijt zijn en we weggecountert worden , effectiviteit 0,0 !
De ruimtes op het veld en de rechterkant worden zelden benut .
Hebben we niet gezien hoe vaak het achterin als Mari aan de bal is maar net goed gaat en opbouwen een utopie is , hebben we de spelhervattingen van onze stuiterende Noppert gezien , het is om te janken .
Dit heeft allemaal niks te maken met het méér wedstrijden op Eredivisie niveau te spelen , dit is 1) individueel ondermaats niveau , 2) Instelling en mentaliteit , 3) tactisch onvermogen , 4 ) verkeerde basisspelers .
Dat we moeten leren op dit niveau vind ik zo'n ongelooflijk bullshit verhaal , dat is jezelf op voorhand indekken , als dat zo is dan had je spelers van eredivisie niveau moeten halen en bijvoorbeeld de gewenste keeper niet naar Vitesse moeten laten gaan .
Er moet heel veel gebeuren op korte termijn willen we het tij doen keren , voorlopig moet het centrale hart er als een speer uit ( Koch, Mari en Noppert ) en moet er in dit systeem nog een spits bij .
Zo doorgaan is zelfmoord en staan we na 6 wedstrijden met 1 punt stijf onderaan .
Voorkom dit Stijn want met deze groep die niet met tegenslag om kan gaan kom je er dan niet meer bovenop , en dan is het een onbegonnen inhaalrace .
We gaan nog vaak genieten dit jaar. Heb geduld.
Kan men eigen nog herrinerren dat er een aantal seizoenen ook een keeper afgeserveerd werd na 3 wedstrijden,trainer bleef in hem geloven,werd daarna een held bij nac.
Sommige nacsuporters zijn nog veranderlijker dan het weer.
VOLWASSEN WORDEN NAC !!!
Tis altijd makkelijk om ene iemand aan de schandpaal te nagelen, Noppert is idd gezakt met name het laatste half uur, maar dat was Noppert zeker niet alleen, ook Koch, Horsfield en Vloet(ondanks zijn goal) vielen ver onder de maat terug, Mari was nog twijfelend, Manu Garcia leed soms gevoelig balverlies, de enigste die ik wel het laatste half uur overeind vond blijven was Verschueren !! En ook tegen sparta stond Ambrose wederom te vaak op een eiland, dan heb je een echte nummer tien bij hen nodig !!
Fred:
Kort door de bocht jouw reactie. De door ons gewenste keeper niet naar Vitesse laten gaan? Ben je even kwijt wat die aan salaris kunnen bieden tov onze club?
We hebben 2 seizoenen in de (sub)top van de Jupiler League gespeeld. Banen zijn gesneuveld. Ons elftal rammelde aan alle kanten en promotie was op basis daarvan geen ideaal scenario.
Dat je nu toch gepromoveerd bent, betekent dat je een Eredivisie waardig elftal moet bouwen met minimale middelen. En ik moet zeggen dat die middelen tot nu toe helemaal niet verkeerd uitpakken. Je had er ook met kansloos voetbal 3 keer vanaf kunnen gaan, dit is nu eigenlijk pas 1 keer gebeurd. We hebben de jongste selectie en welke spelers kunnen zich nou beter ontwikkelen dan jonge spelers? Dan zullen er straks misschien inderdaad 3 niet Eredivisiewaardig zijn, maar zeg eens eerlijk? Hebben clubs als Willem II, Excelsior en Sparta ook niet gewoon minimaal 3 spelers die dat niet zijn? Totaal nog geen reden tot paniek!
Klopt Jamie van dat salaris , maar vergeet 2 dingen niet, toen NAC interesse toonde was Vitesse nog niet eens in beeld en was Pasveer allang blij om van die PSV bank verlost te zijn , die interesse van Vitesse is later gekomen toen Vitesse bonje met Room kreeg , en punt twee, inderdaad dan leg je het af tegen Vitesse , want bij Vitesse kon Pasveer andere eisen stellen , maar dan nog verdient zo'n ervaren keeper absoluut zijn salaris terug .
Kijk een jongen als Tim Coremans wilde graag terug naar NAC maar Smulders stond daar blijkbaar niet voor open , ik zeg niet dat het de oplossing was , maar het is wel iemand met meer kilometers op de teller en ook wel n betere keeper als Noppert denk ik , daarbij bij Dordt deed hij het uitstekend .
En Jamie , ik denk dat door jou genoemde clubs wel meer spelers hebben dan NAC die niet eredivisiewaardig zijn , alleen niet op zulke cruciale posities en daar zit m de crux .