Wij gaan niet opzij

Lokhoff werd nog niet benaderd door NAC: "Ik heb het altijd vreemd gevonden dat ik de afgelopen jaren nooit iets gehoord heb van de club"

Ton Lokhoff heeft nog geen telefoontje vanuit Breda ontvangen. Mister NAC werkt momenteel in Duitsland, waar hij bij Wolfsburg de Onder 23 onder zijn hoede heeft en eveneens talenten van Onder 17 begeleidt. Zijn contract loopt nog anderhalf jaar door.
Lokhoff heeft een aardige CV opgebouwd, de laatste jaren. Hij werkte onder meer als assistent-trainer Red Bull Salzburg, PAOK Saloniki, VfB Stuttgart en heeft tot op heden verschillende functies bekleed bij VfL Wolfsburg. "Ik heb het altijd vreemd gevonden dat ik de afgelopen jaren nooit iets gehoord heb van de club, hier lopen ook goede spelers rond", vertelt Lokhoff in gesprek met BN DeStem. "Ik hoop maar één ding: dat NAC wint. Wat er nu gebeurt, gaat mij oprecht aan het hart."

Bron: B-Side Rats, BN DeStem

Vorig bericht
Van Anholt sluit aan bij Jong NAC 22 reacties
Volgend bericht
Kastaneer en Carolina winnen met Curaçao 8 reacties
Advertentie
118 Reacties
0   0  
Phage Vakkie G

Mister NAC

0   0  
jansen

Ook Ton kan er zonder een bak geld niets van bakken met deze selectie.

Bedankt Smulders!!!!!!!

0   0  
Chefke

Mister NAC inderdaad. Ik zal hem straks eens bellen, want wat zou ik het mooi vinden als hij richting Breda komt.

0   0  
ibio

Beste financiers,

Ik heb het volgende voorstel

Ton Lokhoff of Ruud Brood als hoofd scouting
Pi-air als td in opleiding
Plus een externe ervaren adviseur, die een verleden heeft als TD.

En nu snel actie ondernemen! gvd

0   0  
Marti

Gauw Benaderen !!

0   0  
GeelZwartHart

Ton geeft aan kijk eens of er hier (Wolfsburg) wat rondloopt wat NAC helpt beter te presteren. Bellen dus, Ton zegt dat niet voor niks. Dom als NAC geen contact opneemt en wederom ...

0   0  
Buuze

Ton voor altijd mister NAC. Bij ons is het leiden van een voetbalclub maar bijzaak. Waarschijnlijk dat je daarom nog niets heb gehoord.
Zou mooi zijn als deze week duidelijkheid komt. Terug rust in de tent, duidelijkheid voor alles en iedereen en dan hopelijk knallen tegen Wii. Wordt tijd..

0   0  
Van "taajlaand

Zou een mooi trio zijn, Lokhof, Lammers, v. Hooijdonk.

Waar heb ik dat ooit al eens meer gehoord...;-)

0   0  
Van "taajlaand

Lokhoff. Sorry

0   0  
Robert

Even denken aan het salaris, dat Lokhof daar int! Dat kan NAC nooit betalen. Als hij van Wolfsburg zitting mag nemen in een technisch klankbord, prima!
Wat betreft een technisch manager. Dat hoeft echt geen intellectueel te zijn, maar wel iemand met kennis
van voetbalzaken, gezond verstand. Iemand, die op tijd de juiste adviseurs kiest. En vooral iemand met
een trackrecord in het profvoetbal. Zoals mannen als Mathijsen of op een hoger niveau Overmars.
Van Hooijdonk voldoet m.i. aan al deze kwalificaties.
Belangrijk ook, hij is financieel onafhankelijk. Die hoeft niet over toekomstige afkoopsommen te onderhandelen,
zoals die zielige Smulders, die ons met de shit laat zitten en zelf nog een compensatie ook opstrijkt na zijn
wanprestatie!

0   0  
BredaParel

Zou voor de technische functie een aanwinst zijn

0   0  
Jurgen

Htc, pi-air, lokhof, brood, lanmers en penders stapje terug ook nadenken over Jelle )er is nog geen enkele keeper die sterk is)
Sorry heel ik zowat in je straat Antonuisstraat maar haal rendement en ballen uit de keepers

0   0  
Patrick

Ton lokhoff, ruud brood, pierre van hooijdonk allemaal terug halen.

0   0  
scheppioni

@ Van "Taajke
Al geeft dat nooit geen garantie maar betreft hun netwerk had hier al veel meer uitgehaald kunnen worden, gek maar sinds rutjes en het verbannen van Lurling is het traject NAC in de lift naar de kelder ingezet !! Ons NAC moet sowieso in ene detail zeker veel meer professioneler worden ! Emotie iets minder zou niet verkeerd zijn voor stabiliteit van onze mooie club !!

0   0  
willem 4,5

Ben 100% voor Mister NAC Ton Lokhoof, maar ook 100% tegen van Hooijdonk. Met hem ontstaan er altijd problemen, is bij elke club met ruzie vertrokken, en het ging altijd over geld, NIET doen dus, lekker commentaar laten geven op tv, dat kan ie goed.

0   0  
Scheids

We gaan nu allemaal doen alsof NAC de afgelopen jaren heeft stilgezeten en dat er niets is ondernomen wat een goed effect heeft gehad. Smulders heeft in aanloop naar het huidige seizoen met betrekking tot de huidige selectie flink gefaald en daar is hij op afgerekend , met helaas ook als consequentie dat Goetzee vertrekt. Die laatste heeft NAC super gezond gemaakt en daar zal ik hem dankbaar voor blijven. Waar ik nu wel bang voor ben is dat er zometeen “redders” aan boord komen die de jarenlange operaties van Justin in korte tijd naar de klote gaan helpen. Overal hoor je nu: haal die en waarom is die er nog niet en ga zo maar door!
Wij zijn als club nog maar net gezond na jaren de dood in ogen te hebben gekeken, dát mag echt nooit meer gebeuren.
NAC moet heel behoedzaam blijven werken aan herstel en het binnenhalen van ervaren staf/directieleden, maar mag nooit uit het oog verliezen waar het maar net vandaan komt.
Van Hooijdonk is prima als klankbord, maar niet als directielid/staf
Lokhoff heeft bijzonder veel ervaring opgedaan als trainer, ook gebruiken als klankbord. Niet te betalen als directielid.
Vertrouwen terug brengen in de selectie is prioriteit nummer ÉÉN nu, ieder punt zal zorgen voor herstel.

0   0  
HenkTank4823

Ton wekt nu de suggestie het niet onmogelijk is hij WB zal verlaten voor NAC.

ONZIN! Hij weet maar al te goed hij dit besluit nooit zal nemen zolang hij bij wb welkom is.

0   0  
jim caprioli

De RvC / Aandeelhouders zijn een stelletje slampampers omdat ze er niet alles aan doen om Goetzee te behouden; zonder Goetzee moet je weer écht helemaal vanaf 0 beginnen.

Het idee om Pierre van Hooijdonk binnen te halen is vragen om debacle nummer zoveel. PvH vertrekt overal met ruzie en bovendien heeft hij 0, zero, blank, nada TD ervaring.

NAC heeft behoefte aan steady steady go. Rustig werken aan het doel om eerst een stabiele onderkant rechterrijtje eredivisie club te worden. Hou voorlopig op met linkerrijtje luchtfietserij.

0   0  
Michel

@Robert

Salaris boeit je een stuk minder als je club je echt nodig heeft. Onbezoldigd is weer het andere uiterste maar gezien zijn gevoel voor de club zou ik niet ervan uitgaan dat Ton teveel vraagt.

Die man is niet voor niets Mister NAC, dat is hij geworden door liefde en passie voor zijn stad en club.

0   0  
10Diego

Ik begrijp de roep om Ton en Pierre voor directie functies niet. De laatste versie van Lokhoff / Van Hooijdonk bij NAC werd een drama.

Pierre heeft na zijn actieve carriere 1 jaar samen met Lodewijks Jong Feyenoord getraind en heeft daarnaast uitsluitend TV werkzaamheden verricht.

Ton was een aardige trainer bij VVV en Excelsior. Heeft daarna het geluk gehad dat Stevens hem mee nam naar clubs als zijn assistent en is dus nu jeugdtrainer.

Dat NAC hen als een van de klankborden gebruikt kan ik me wel voorstellen, maar het zijn in mijn ogen geen mannen die een de club op technisch vlak vanuit een directiefunctie kunnen runnen en het voetbalbedrijf kunnen aansturen.



Ruud Brood, die naam valt ook altijd in Breda. Geen idee waarom.

0   0  
Dutchbird

Zegt iets over de aandeelhouders, Gielen en zijn RvC, Goetzee en Smulders als er nooit contact is geweest om even naar zijn mening te vragen.

0   0  
Henri

Ik lees nergens de naam van Lurling. Deze man moet toch ook a la minuut in de (personal) trainingsstaf/scouting worden opgenomen. Dit geldt in mijn visie ook voor mensen als een Karelse en Vermeulen.

0   0  
jim caprioli

@Henri : Wat doet Lurling momenteel / welke ambities heeft hij ?

0   0  
van Flieger

Dat is helemaal niet vreemd. Die Rotterdamse dwerg die ons NAC bestiert met die belachelijke RvC hebben zo weinig met de NAC historie en Breda dat het geen verrassing is dat zij massaal door het ijs zakken.

0   0  
TpT

Als je kijkt naar clubmensen rondom NAC valt daar echt wel iets van te brouwen. Op de voorwaarde dat alle ego’s opzij gaan voor het grote doel:

Lokhoff
Van Hooijdonk
Brood
Lurling
En inmiddels ook wel Tim Gillisen met zijn werk bij de jeugd

Volgens mij vullen deze mensen elkaar goed aan met netwerken en kwaliteiten op verschillende niveaus op voetbal gebied.

Maar zoals altijd liggen de grote struikelblokken; de ego’s, de vriendjespolitiek en de dubbele agenda’s op de loer. Zou toch een droom zijn om 10 jaar lang met dit soort mensen NAC een stabiele subtopper te maken.

0   0  
van Flieger

Wie bij NAC faalt verdwijnt daarna in de regel in de vergetelheid. Van Goetzee en Smulders gaan we nooit meer wat horen.

Lokhoff was de beste speler van de afgelopen 40 jaar NAC. Zijn trainersbeurt in Breda was geen succes. Toch kwam het daarna nog helemaal goed met TL. Dat de huidige eigenaren en RvC figuren alles beter weten is op zich al een schandaal. Geen contacten in de voetbalwereld en niet eens binnen ons eigen NAC netwerk. Wat een dramatisch gedoe.

0   0  
Paul

Volgens mij zegt Ton hier niet dat hij naar NAC wil, maar dat er daar in Wolfsburg spelers zijn , waar wij iets aan zouden kunnen hebben. Maar dat hij nooit is benaderd met de vraag of er iets te halen valt..... en eerder ook niet.....

0   0  
Henri

@jim caprioli
Ik moet je zeggen dat ik Anthony Lurling niet dagelijks spreek. Maar mij is in zijn NAC tijd zeker gebleken een voetbaldier te zijn met een NAC hart. Het was altijd iemand met een enorme drive, iets wat we nu zeker bij de selectie van het eerste nauwelijks zien. Ik kan je wel vertellen dat Anthony inmiddels jeugdtrainer bij PSV is geworden. Je kunt tenslotte niet oneindig op NAC blijven wachten. Zeker niet als daar een TD werkzaam is die alles wat met (oud/ex) NAC te maken heeft (gehad) links liet liggen. Wat in mijn ogen een regelrechte schande is.

0   0  
jim caprioli

@Henri

Dat Anthony Lurling bij PSV zit is een verlies voor NAC. Desalniettemin gun ik Lurling het allerbeste, en dat hij nu bij PSV zit bewijst inderdaad zijn kwaliteiten. Aangezien zijn hart op de juiste plaats zit komt dat ooit wel weer goed.

0   0  
Wijnkunst

Wie zegt dat Ton Lokhof te duur zou zijn? Daar gaat hij zelf over. Hij is ook de jongste niet meer en verlangt er misschien naar om terug te keren naar Breda om er te leven en te werken. Dat hij dan minder verdient dan in Duitsland is misschien geen hindernis meer. Zijn opmerking kan ik niet anders zien dan een open sollicitatie. Iets anders is natuurlijk een eventuele afkoopsom. Daar gaat hij dan weer niet over. Van mij mag hij komen. Maar niet de MC deal overboord graag. Wel werken aan een kleinere afhankelijkheid ervan.

0   0  
Des NAC’s

“Voor dat ik terug kom moet er eerst een paar opgekrast zijn” vertelde hij zelf een paar jaar geleden. Logisch toch dat er in al die jaren geen contact met hem is opgenomen

0   0  
van Flieger

We zitten midden in de grootste crisis van ons NAC van de afgelopen 5 jaar en waar komen zij mee ? Met een klankbordgroep. Zijn ze wel helemaal goed bij hun hoofd ? Uit pratende poppen en mini parlementjes komen alleen maar Dijkhuizentjes en Rutjes. Crisi vraagt om leiderschap en daadkracht. Als ze Pierre of TL niet geinteresseerd krijgen om de kar te trekken kunnen ze beter nu stoppen. Eigenlijk verdienen die RvCers een grote aarstrap, want het is beschamend wat ze er van gebakken hebben. Je moet nu niet met een nieuwe commissie komen maar met een leider die de zaak uit de shyte trekt.

0   0  
Mafkees

Ben het niet vask met Flieger eens, maar nu toch wel.

0   0  
van Flieger

Het proces om via een vage klankbordgroep te komen tot structuur en namen moet nu stoppen. Dit is tijdsverspilling en het gaat niets brengen. Het is een doorzichtige poging van incompetente RvC types om GRATIS voor een dubbeltje op de eerste rang te zitten. Op de achtergrond zijn de ideeen en poppetjes al helder. Maar mensen komen niet voor niets om faalhazen te helpen.

0   0  
Dun Diëe

Flieger vond Smulders en Goetzee toch niet zo slecht als hij het eerder deed voorkomen. Want nu ze weg zijn is het ineens een crisis van jewelste. Blijkbaar worden ze toch door hem gemist. De klankbord groep kun je inderdaad overslaan, maar dan zullen de aandeelhouders eerst de portemonnee moeten trekken om de komst van PvH en TL te bekostigen. Ik snap niet wat de RvC daar nou precies aan kan doen, heeft immers slechts een adviserende en sturende functie.

0   0  
210853

Word de club van toffe jongens dan toch weer in ere hersteld?...

Wat mij betreft is Ton de juiste man, meer voetbal. Knowhow dan het hele zwikkie wat er afgelopen jaren heeft gezeten.

0   0  
Martinus

Maar Flieger, hoe moet het dan wél?

Van mensen die roepen hoe het niet moet zijn er genoeg.

0   0  
Dutchbird

Hoogste tijd dat de 17 of 18 minderheidsaandeelhouders het stuur overnemen van de grote drie die begin 2014 de meerderheid voor de neus van de rest wegkaapten via een smerige truck.

Stort nu samen 5 miljoen bij in het aandelenkapitaal, grijp de macht in de AvA, stuur Gielen met zijn RvC naar huis, benoem enkele capabele bestuurders (PvH technische zaken) die snel een nieuwe directie benoemen en hen achter de vodden gaan zitten zodat die 5 miljoen wordt besteed aan lijfsbehoud.

Doe je nu niks als grote groep minderheidsaandeelhouders, dan verlies je alle recht van spreken. Dan stem je er blijkbaar mee in dat Gielen en zijn rvc onze mooie club naar de kloten helpen. Dan ben je dus net zo’n sukkel als van Aalst, van Weelde en Burena.

0   0  
Los muchachos de Breda

Erg vreemd nartuuurlijk dat Lokhoff (nog) niet is gevraagd. Mij lijkt dat ze oud-NACcers vragen in de top hebben gewerkt of werken (van Hooijdonk, Lokhoff, Brood, Ten Cate, Arnold (die aanwezig was bij NAC-PSV). Mensen die een gevoel bij NAC hebben en weten hoe er in de top wordt gewerkt.

0   0  
Samson Den Haan

Wie is de beste Bredase voetballer aller tijden? Ik zeg Ton L.

0   0  
ome cor

Eindelijk roept Hansje Deelen tussen de regels door eens wat hij vindt.
Hij vindt dat Lokhoff of Van Hooijdonk het moet doen (Als ze Pierre of TL niet geinteresseerd krijgen om de kar te trekken kunnen ze beter nu stoppen).

Wedden dat wanneer 1 van die heren of beiden terugkeren naar NAC dat hij weer last krijgt van zijn opfliegend karakter en hen met de grond gelijk maakt ?


Mensen die hier nog om HtC roepen hebben de media niet goed gevolgd. Henkie wil er best iets van vinden, maar zeker niks aan gaan bijdragen in actieve vorm. Henk komt niet !

Het zou mooi zijn wanneer clubmensen de schouders er onder zetten, maar ik denk dat hoe dan ook de verwachtingen van de achterban bij wie er ook zal komen, altijd te hoog gespannen zijn, waardoor de helden van nu binnen no time als schlemiel worden neergezet op ditzelfde forum.

Er is geen ervaren TD die van niets iets kan maken. Ook ervaren mannen hebben geld nodig. Het gaat om slim inkopen en een neus voor talent. Dat zal niet altijd goed uitpakken, daar zal ook wel eens een misser tussen zitten. Maar Smulders had er echt geen neus voor.

0   0  
Henri

Ach, ik pleit er ook al jaren voor. krachtdadige leiders met visie en charisma, die in staat zijn een proces op gang te brengen tussen NAC Breda, sponsoren, financiers en supporters. Dat kan niet de eerste de beste, dat vergt een goede opleiding, ervaring en netwerk. Dergelijke mensen kosten geld. Maar is er bij NAC al niet vele jaren aangetoond dat goedkoop uiteindelijk duurkoop is. Jammer voor een club met zo'n achterland en zoveel potentie.

0   0  
Babosje

Mensen als lokhoff en ten cate gaan echt niet zeggen dat ze hier willen werken!
Dit zijn grootheden voor ons NAC en moet je paaien vleien of ze aub er wat van willen maken hier!
Probeer het eens NAC!

0   0  
Dun Diëe

Als er iemand vanuit het Nac-netwerk gaat zitten krijgt hij op een gegeven moment onherroepelijk de schuld van het feit dat hij uit het Nac-netwerk komt. Als hij niet uit het Nac-netwerk komt krijgt hij ooit de schuld vanwege het feit dat hij niet uit het Nac-netwerk komt. Laten we even reëel wezen, bij onze club kun je het nooit goed doen. Het gaat er niet om of hij wel of geen NAC-achtergrond heeft want bij het minste of geringste neemt de emotie alweer de overhand en krijgt hij of zij toch overal de schuld van. Daarom is het afbreuk risico zo groot.

0   0  
Jan

Storten de 17 ook bij of komt de redding weer van 3. Staan zij unaniem op of sturen ze alleen unaniem weg.

0   0  
Grote Smurf Zonder Baard

Heel mooi allemaal, maar er was volgens mij nog iets.......wa was da nou ook al weer???? Ohja ik weet het al!! WE MOETEN PUNTEN PAKKEN!!!!! Anders komt er helemaal geen topper naar ons cluppie. Niemand van de de namen die nu worden geroeptoetert (is dat trouwens een werkwoord?) komt als we kkd spelen. Dus....

0   0  
Nacman

De redding van NAC door de aandeelhouders is geld heel veel geld ik denk om goeie spelers te halen dat ze er tussen de 5 en 10 miljoen moeten in pompen anders is degradatie om ontkeerbaar

0   0  
Samson Den Haan

Ton L en Pierre, Nou en? Daar wil ik ook wel wat geld op zetten. Waar is onze fucking trots gebleven naccers?

0   0  
Samson Den Haan

https://www.youtube.com/watch?v=1Ijh_gjo4WU

0   0  
MickJ

@ Samson de Haan
Lokhoff ? Een van de , misschien in uw tijd
denk ook aan , Budisic , Rijvers , Kuijs ,
Peter v d Merwe enz .
Gelijk heb je als je zegt dr Lok kan nog iets doen,
en ik hoop dat hij het zal doen .

0   0  
P..Eineburgh

""Nac moet nu alles zetten op het feit dat we vanaf nu iedere wedstrijd moeten winnen""

0   0  
buurman

Onderstaand zegt alles :
“Ik heb het altijd vreemd gevonden dat ik de afgelopen jaren nooit iets gehoord heb van de club, hier lopen ook goede spelers rond”,

HTC bracht drie Hongaren binnen toen hij kwam. Ik weet zeker dat Lokhoff wel een paar leuke spelers in Duitsland weet. Smulders had natuurlijk met mensen als Lokhoff en PvH contact moeten houden.

0   0  
Samson Den Haan

OK mickJ je hebt gelijk. Laten we Cees Rijvers vragen. Ik kan me nog goed sporthuis rijvers herinneren in Phage.

0   0  
am

Lokhof??
Voor welke functie dan?

0   0  
Kees ipv Cees

@Samond den Haan, het is Kees Rijvers.zie BredaNu sport op you tube: Kees Rijvers met zijn kleindochter
over zijn boek.

0   0  
Samson Den Haan

Heb jij daar nog groen-wit sokken gekocht dan? Ik wel, en ik geef toe dat ik toen niet goed kon schrijven.

0   0  
Samson Den Haan

Toen hij in Breda zijn eigen sportzaak had, werkte hij tegelijkertijd bij PSV, de KNVB en FC Twente." Ja dat wisten wij natuurlijk niet maar we woonden om de hoek.

0   0  
F2 Ferry Forever

Is er zaterdag training in stadion ???
Beseft iedereen wel dat misschien de belangrijkste wedstrijd is winnen van de kruiken kan een positieve elan zorgen verliezen een drama


Iedereen na stadion wij zijn NAC

Wij gaan niet opzij!!!

Tijdstip ? Vuurwerk ?

0   0  
Yellowarmy

Haha vuurwerk heeft het elftal nooit beter laten voetballen F2 Ferry Forever.

0   0  
Breda vooruit

Snel terug komen ton,sa.en met pi air welkom terug...?

0   0  
Nachoreca1

Buiten het feit dat hij mijn absolute nac held is, vind ik hem geschikter als td. Pierre kan hem achter de schermen wat tips geven over spelers maar moet die functie niet gaan vervullen. Krijgen we met zijn allen spijt van, hij zelf ook. En wie wordt de algemeen directeur...? Dat moet echt top zijn.

0   0  
jvt

NAC heeft behoefte aan echte voetbalkenners en liefst met een NAC hart, maar met invloed om er echt een topsportklimaat van te maken. Trainingscomplex of niet, alle mensen die bij ANC werken moeten topsport klimaat uitstralen, strak in het pak, afgetraind ook zelf en het beste eisen van jezelf en dan ook van je mensen.
Sluwer, slimmer zijn dan je tegenstander, ook als je feitelijk zwakker bent.

Dat begint altijd met de leiders en dus niet met deze overzwakke RvC die uiteindelijk toch niets te vertellen heeft en dit heeft laten gebeuren. Di Smulders zelfs niet weg wilden. Ook zij hebben hopeloos gefaald. Hoe kun je zo blijven zitten? Zij zijn nu aan de beurt om snel doorgeselecteerd te worden. S

0   0  
Braze

Natuurlijk is het een grove fout van NAC dat het geen gebruik gemaakt heeft van het eigen netwerk van oud-spelers en trainers. Behalve Lokhof lopen er nog meer oud NAC-spelers en trainers rond die goede adviezen kunnen geven over mogelijk aan te trekken spelers. Lokhof kent b.v. de Duitse markt waar VVV zulke goede spelers vandaan haalt.

0   0  
Nacman

Wat staat onze td strak in pak bij oranje

0   0  
Samson Den Haan

JvT jij bent echt niet goed bij je hoofd. Ik heb nog nooit zo iets doms gelezen.

0   0  
Badeend

Maar WIE moet er dan precies bellen in de huidige situatie? Joost Gielen? Sep de Roover? Hou toch op, die mogen waarschijnlijk het nummer van Lokhoff niet eens hebben.

0   0  
Badeend

Samson, dit is juist de eerste keer dat jvt eens géén onzin uitkraamt.

0   0  
Samson Den Haan

Het is grote onzin. Nog nooit zo iets doms gelezen in het bedrijfsleven.

0   0  
Badeend

Als je een probleem hebt met jvt, kan ik me dat op basis van de historie prima voorstellen, maar ik snap werkelijk waar niet waar je probleem zit met zijn post hierboven. En als je probleem zit bij jvt als persoon (=zijn algemene eerdere reacties hier), dan vraag ik me oprecht af waar de domheid zit in dit geval.

0   0  
Samson Den Haan

Ik heb ton lokhoff zien voetballen Hij zag er altijd uit alsof ie iets te zwaar was maar ik heb niemand meer gezien die op het middenveld zo erg het verschil kon maken.

0   0  
BoZ

100x liever mister Ton bij de club als die praatjesmaker van studio Ajax.

Lokhoff samen met Ten Catte zou het allerbeste zijn voor de club. Maar mijn wens zal wel nooit uitkomen ben ik bang

0   0  
10Diego

Samson: Manu Garcia ?

0   0  
Hans

Een raar verhaal van meerdere kanten. Was hij niet vorig jaar op uitnodiging (net als Ten Cate) bij NAC voor een soort consult? Ik meen daar toch iets over gelezen te hebben,

In zijn algemeenheid vind ik de roep om al die ex NACcers (Lokhoff, Ten Cate, PvH) vreemd.
Is het niet zo dat NAC nu KUNDIGE mensen nodig heeft die TD en AD kunnen zijn?
Moet dat per sé iemand zijn die voor NAC heeft gespeeld? Die het NAC DNA heeft?
Dat is leuk meegenomen maar dat kan en mag geen eerste vereiste zijn.
Ten Cate heeft al meerdere malen aangegeven dat hij het niet gaat doen.
Pierre is hierboven en daarvoor al uitgebreid gesproken. Ik deel de mening dat conflicten om de hoek liggen. Ja, hij is bij veel clubs weggegaan met ruzie (Benfica, Fenerbahce), en dat ging echt niet over de betaling van zijn salaris. Zelfs recent over de VAR wilde hij zijn gelijk halen. Als dat twee karakteristieke eigenschappen zijn van iemand die men voor NAC op het oog heeft dan zou ik zeggen 'laat gaan'.

Klankbord? Te laat. Dat hadden ze moeten doen toen de 3 + 17 de boel overnamen zonder al te veel voetbalkennis. Nu hebben we een gapend gat dat z.s.m. ingevuld moet worden.
Van Der Gaag moet een stem krijgen in de zoektocht naar een TD. HIJ moet er mee werken. Samen zullen ze het nieuwe team voor volgend seizoen bij elkaar moeten gaan sprokkelen.

Dit is slechts mijn mening; iemand merkte recentelijk nog terecht op dat je hier je mening mag ventileren zonder gelynched te worden :-)

0   0  
Hans

Oh ja...en ik las dat Lurling nu bij PSV zit? Holy shit, NAC, wat een gemiste kans !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0   0  
Zagge

NAC spreekt met Pierre over een mogelijke technische rol bij NAC.. vrijwel alle commends gaan over pierre als TD.. waar in het artikel totaal geen sprake van is.

Ton geeft aan het gek te vinden dan NAC hem nooit gepolst heeft ivm de spelers die bij hem rondlopen... en vrijwel alle commends gaan jver Ton als TD... waar in het artikel totaal geen sprake van is....

Ton tip NAC maar een paar centrale verdedigers.

0   0  
Judge M.

Lurling zit bij PSV op uitnodiging van zijn boezemvriend Van Nistelrooij en het betreft hier een stageperiode. Mensen die nu roepen dat NAC loopt te slapen, hebben het niet helemaal goed gesnapt. NAC had op dat moment de trainingstaf al compleet.

En mensen die Lammers terug willen, snappen het nog minder. Zie zijn periode bij FC Eindhoven, ik meen onder Smulders..

0   0  
Dutchbird

@Badeend het lukt jvt niet om een post te plaatsen zonder onzin. Nu een aardige mening maar met " strak in het pak, afgetraind ook" verprutst hij de rest van zijn mening weer helemaal.

Als er een nieuwe RvC of bestuursvoorzitter komt met bierbuik in spijkerbroek die vele jaren een stevig bedrijf met succes heeft gerund en de ballen heeft om de aandeelhouders in toom te houden en binnen de AvA ook in te grijpen en de algemeen directeur en de technisch manager vol op de huid gaat zitten, dan moeten wij heel blij zijn. Een type van Seumeren van Mammoet of een Eckart Wintzen (zaliger) die destijds BSO groot maakte. Niet van die slanke flapdrollen in driedelig grijs zoals Gielen of zo'n Jeroen van de Veer van de Shell, Maar gewoon een vent met ballen die bij NAC past en alles buiten schopt dat niet deugt. Show pikkies hebben we genoeg gehad beste @jvt.

0   0  
misterbean

@samsondehaan
Toen hij in Breda zijn eigen sportzaak had, werkte hij tegelijkertijd bij PSV, de KNVB en FC Twente.

Dat klopt niet. Omstreeks 1967 is Sporthuis Rijvers met naam en al door mijn ouders overgenomen van Kees Rijvers, dus de KNVB en PSV zeker niet, en FC Twente maar een klein stukje misschien.
Ook in het boek van Sjoerd Mossou staat het verkeerd.

0   0  
jvt

Het gaat om én én heren, niets minder; een beleid straal je uit! + de ballen en verstand hebben zoals jvt steeds schreef. Lezen is ook een vak.

Uiteindelijk komt uit wat jvt al jaren schrijft en dat is maar goed ook. Het moet nu echt stoppen met al dat amateurisme sinds het verstrek van onze Ernie. En niet straks bij de eerste de beste "aankoop" zoals de meeste kenners hier direct weer in de polonaise meelopen. Mensen die nu het hardste huilen. Hoop is leuk maar realisme en voetbalverstand daar heb je veel meer aan.

En altijd maar dan ook altijd gaan voor het 1e team en niet voor al die andere teams als je budget zoals MC niet oneindig is. Je supporters kopen een seizoenskaart voor het 1e. Dat is het toneelstuk. Hoe hoog staat Helmond? Daar lopen er toch een aantal van ons die we voor de helft betalen? We zijn lekker bezig. NAC onderaan Helmond onderaan. Het is de realiteit, jvt kan er niet meer van maken. De RvC heeft hopeloos gefaald, in ieder geval op technisch gebied. Jammer.

0   0  
buurman

Beste jvt,

"een beleid straal je uit! + de ballen en verstand hebben zoals jvt steeds schreef."

Bovenstaand, een goed beleid uitstralen en uitvoeren, schrijven is vrij gemakkelijk.Uitvoeren is wat anders.
Neemt niet weg dat je regelmatig een punt hebt (vind ik.)

0   0  
Jeffrey

Bij Willem 2 werkt het wel met Joris Mathijsen. Ex Willem 2 . Joris heeft wel veel meer interlands als Pierre gespeeld wat dat waard is. Ervaring? Ik denk wel dat Pierre een heel ander persoon is maar dat hij het kan.

0   0  
scheppioni

Maar het feit is dat er tot nu toe niets gebeurd bij ons NAC !! Dit is nog meer het funeste van allemaal ! Er zal waarschijnlijk weer eerst een zeperd tegen stilburg moeten gebeuren ! NAC leert hier nou eenmaal nooit van !?!

0   0  
Helter

Verontrustend hoeveel mensen nu ineens Flieger liken.
Deze idioot heeft altijd maar een doel: onrust veroorzaken en mensen beschadigen.

0   0  
WW

@10Diego

Te stellen dat de laatste combo Lokhoff / Van Hooijdonk geen succes was, is m.i. wat te kort door de bocht.

We stonden in de winterstop van 2005-2006 met een 12e plek weliswaar niet op de beoogde plaats in het linkerrijtje, maar ook zeker niet op degraderen.

Lokhoff moest weg en niet veel later ook PvH, Cees Lok nam het over, en we kwamen van de regen in de drup. De veilige plaatsen werden ingeruild voor nacompetitie. Waarin we slechts met het nodige kunst- en vliegwerk het vege lijf weten te redden.

Dan moet m.i. achteraf de conclusie juist zijn dat Lokhoff het met het hem ter beschikking staande materiaal helemaal zo gek niet deed.

0   0  
Dromer

Gaan we nu denken dat de ellende die nu over ons valt is opgelost als Lokhof en PvH een rol bij NAC krijgen? Gaan zij de huidige selectie beter laten spelen zodat er veel punten gepakt worden voor de winterstop. Gaan we nu verwachten dat de huidige aandeelhouders vele miljoenen er in gaan stoppen? Gaan we nu verwachten dat er een paleisrevolutie komt door de kleine aandeelhouders? Dan hebben we allemaal een hele mooi droom gehad.
Er is geen kant en klare oplossing. Ik geloof oprecht dat de NAC iconen veel mensen kennen en goede spelers weten. Ben bang dat die spelers wel een contract hebben bij een club en op zijn vroegst na de winter beschikbaar zijn.
Dat er nu gesproken wordt met diverse mensen voor de functies van AD en TD zal zeker kloppen.
Voor ons, de gewone supporter, blijft het wachten hoe het er uit gaat zien. Wij kunnen niet veel meer dan hopen op een wonderbaarlijke ontsnapping aan degradatievoetbal.
Volgende week toch maar weer vol achter de club gaan staan en hopen op succes.

0   0  
am

Grappig dat er hier gepraat wordt over mensen, die zelf niet eens hebben aangegeven dat ze een officiële functie willen binnen NAC .
Voor de twee open plekken die er zijn ook niet geschikt vind ik.

0   0  
Heksenketel

Het probleem bij NAC zit hem in de kwaliteit van de organisatie. Die is niet professioneel genoeg en te veel lichtgewichten. Met organisatie bedoel ik niet alles, ook RvC en aandeelhouders. Iedereen doet vreselijk zijn best en heeft het heel goed met NAC voor. Maar om structureel richting het linker rijtje te gaan moet het echt anders. Dit wat ons nu overkomt, kan zomaar weer gebeuren.

Ook een BN DeStem doet hetzelfde. Ze praten over mensen, maar dit vraagstuk gaat niet over mensen. Dit gaat over hoe bouw je een succesvolle en bestendige organisatie op. Dat begint bij de vraag wat voor organisatie wil je? Daar zoek je dan de mensen bij en niet andersom.

0   0  
Heksenketel

"niet" in de 2e regel moet weg.

0   0  
Dirk

Gisteravond feestavond van de SV gehad. Niemand maar dan ook niemand gezien van technische staf, selectie !!! Schandalig, was in betere tijden wel anders toen echt iedereen aanwezig was. Juist nu moet je ook ballen tonen en ten tonele verschijnen. Blijkt maar weer eens met wat voor zelfzuchtig zooitje we te maken hebben, interesseert ze gewoon nix. Maar wel mooi weer spelen als ze voor de camera verschijnen met uitspraken van hoe geweldige club NAC is, trots om voor deze club te spelen, fantastische supporters die ons altijd steunen en deze malaise niet verdienen maar er wel altijd zijn. En het verder geijkte wekelijkse riedeltje !!! Bah, waardeloos

0   0  
WW

@Dirk

Dat weet ik niet hoor, wat je daar zegt. Ik denk dat ze er goed aan gedaan hebben weg te blijven.

Ik zou me als speler als het voor geen meter loopt hoogst oncomfortabel voelen op een feestavond. En verantwoording afleggen over het abominabele spel is een feestavond niet het juiste decor, vind ik.
Als ik speler was zou ik altijd bereid zijn een goeie inhoudelijke discussie aan te gaan, overdag, onder het genot van een bak koffie. Ik zou sowieso geen discussie aan willen gaan op gelegenheden waar het bier rijkelijk vloeit.

0   0  
Maestro

Pierre en Ton zullen ook passanten zijn zolang we niet een gepassioneerde leider hebben van de club. Kijk naar van Seumeren of Smit. Onze 3 hebben geen affiniteit cq passie met de club enof de stad. Je kunt het ze niet kwalijk nemen.
Hoe lang heeft van Seumeren erover gedaan en hij is nog bezig. Hoeveel heeft hij geïnvesteerd. Alles vanuit liefde voor de club en de potentie die de club heeft. Uiteindelijk moet het wel een positieve balans opleveren. Tob en Pierre worden Passanten die hun eigen waarde op het spel zetten als het niet gaat werken , en zolang er 3 aandeelhouders zijn die geen enkele affiniteit hebben met de club, verkrachten we onze club helden.

0   0  
Robert

@Maestro. Hoezo heeft Burema geen affiniteit met Breda en Nac. Zijn er 2 Paul Burema's.

0   0  
am

Als ik Sparta en Go Ahead zie in de juup:), ben ik eigenlijk best wel jaloers.

0   0  
kuikentje

wordt tijd dat Gilissen alles gaat regelen hij is slim zicht op voetbal en kan zo veel meer

0   0  
Zagge

Ik vraag me door deze topic meteen af hoe het met onze hongaarse scout Petö is?

Nooit het bericht gezien dat die samenwerking gestopt is. Ook ooit gezien dat er een hongaars talent is gekomen.

Mbt oud NAC spelers polsen mbt talent enz. Kan de nieuwe td best bij wat oud spelers terecht. Arveladze zal ook wellicht ook nog wat kunnen betekenen. Wellicht handig een lijst te hebben met waar oud NAC spelers nog in het voetbal actief zijn.

0   0  
Ouwe Spionkop

@zagge
Die is gedumpt door Smulders.

0   0  
Zagge

@ouwe spionkop

okay... kan jij niet spioneren op talent?

0   0  
Dirk

@WW

supporter ben je in voor- en tegenspoed, dus speler ook !!!

0   0  
Henri

@am
Ik zou er meteen supporter van worden.

0   0  
Dutchbird

NAC is volgens Gielen eerst op zoek naar een opvolger van Goetzee. Opvallend dat Jan-Willem van Dijk (Spaarselect, Into Telecom, nu Forza) zich nog niet heeft gemeld via Yadran Blanco. Zal het wel te druk hebben met het opkalefateren van oude mobieltjes.

0   0  
Hugo

@dutchbird. Nooit, maar dan ook nooit binnenhalen. Dat is de doodsteek voor de club. Vanaf vandaag focus op kruiken thuis. Een do or die, een alles of niks, dood of de gladiolen. Hup NAC .

0   0  
On fire

Come on zijn nog steeds kaarten beschikbaar...

0   0  
buurman

Nu gewoon even korte termijn denken.
Tegen w2 vallen punten te halen met beukvoetbal (zie graafschap - w2)
Pakken we zondag 3 punten dan ziet het er weer wat beter uit en komt er een stukje vertrouwen terug.
Dus de tech. staf moet het elftal echt op scherp zien te krijgen. Dat is opdracht nummer 1.

Verder binnen de organisatie een of twee man aanwijzen die gaan onderzoeken welke speler('s) er in de winterstop zouden kunnen komen. Volgens mij komen daar v.d. Gaag en Gilissen (G&G) het meest voor in aanmerking. Dan ook wel aangeven hoeveel geld ze mee krijgen om te shoppen, ik vrees dat je wel een 2 miljoen nodig hebt.
Zou verstandig zijn als G&G eerst gaan praten met oud spelers als PvH, Lokhoff, Peto etc. of die ergens nog een goudvis weten.

Mijn mening is dat je nu heel praktisch moet denken en DOEN met de mensen die je tot je beschikking hebt. Al dat geleuter over wie er als TD en AD moeten komen en hoe de organisatie eruit moet zien, hoe goed bedoelt ook, levert op korte termijn niks op. En we hebben wel op zeer korte termijn punten nodig.
Dus zeker ook eerst eens geld uitgeven voor aankoop/inhuren van een paar goeie speulers en voor de rest netjes de hand op de portemonnee houden. Ik zit na Oltmans, Mommers, (Rutjes) en Smulders niet meer te wachten op een zogenaamde visionair die het wel eens zal gaan regelen bij ons clubje.

0   0  
D'n Beuk

Beste Ton,

Je kunt toch zelf ook bellen als je wat interessants ziet en de club je aan het hart gaat, vind het altijd zo'n gelul om te gaan lopen klagen dat je niet gebeld wordt, pak dan zelf de telefoon of ga een keertje langs als je in Breda bent, volgens mij staat de deur voor een icoon als Lokhoff altijd open bij NAC

0   0  
scheppioni

Volledig met ene beste buurman eens, maar er moet wel iets gaan gebeuren, want ik ben behoorlijk argwanend voor ons NAC zondag, zeker omdat de staf toch weer met dezelfde plichtmatige poppetjes aan zal komen en de eerste helft in utreg was dan ook erbarmelijk des on NAC's, wat daar vertoond werd, was iets wat in de verre verste niet met ons NAC vergeleken mag worden, laat dit onderhand duidelijk zijn !! Gvd laat het zondag zo zijn dat we een herkenbaar NAC zien !! HUP NAC !

0   0  
am

Ik vind het opvallend stil omtrent het opvullen van de openstaande vacatures! Zou wel prettig zijn voor de supporters als er iets meer duidelijkheid komt . Zo voorkom je een hoop onzinnig gediscussieer onder de aanhang.

0   0  
Dutchbird

@am dan moet van Aalst gaan communiceren (die andere twee hebben blijkbaar geen tijd) en communiceren is nou niet bepaald de sterkste competentie van onze aandeelhouders.Hij kan dat ook aan Gielen overlaten maar dat ging ook niet zo lekker rond het ontslag van Smulders, die praat voortdurend poep.

0   0  
am

Juist daarom zou het prettig zijn als er wat meer duidelijk wordt, hoe nu de verhoudingen zijn. En waar men mee bezig is.

0   0  
Kraoj

De huidige bestuursstructuur belemmert de slagvaardigheid. Met name omdat de aandeelhouders feitelijk alles bepalen. De RvC dus ontslaan en als orgaan opheffen. Sterke AD en TD aanstellen die met korte lijnen naar de aandeelhouders werken. TD moet ervaring (netwerk en kennis) als TD hebben en krediet hebben binnen de NAC geledingen: bij voorkeur door een NAC verleden of anders door status binnen het voetbal in algemene zin.

0   0  
Antognoni

Wim Jonk als TD met Jaap Stam of Graham Arnold als trainer.
Alles opgelost.

0   0  
buurman

Eens met Kraoj. Maar voor mij mag het 1 sterke man zijn (type HtC) die direct communiceert met de aandeelhouders.
En een hele goeie trainer is dan van uitermate belang. v.d.Gaag heeft nog niet bewezen dat hij dat is. Hij moet eerst de speulers maar eens op scherp zien te krijgen voor zondag a.s. Daar gaat het nu in de eerste plaats om. Vervolgens een paar goeie spelers strikken voor de tweede seizoenshelft en daarna komt die organisatie van zelf aan de beurt.

(Een RvC is er overigens alleen maar voor toezicht en controle. Bij NAC hebben ze geen ruk bevoegdheden en ze worden, terecht of onterecht, niet serieus genomen door het volk. Gewoon schrappen dus die 'handel.')

0   0  
buurman

Aandeelhouders graag 3 man, koop de rest verdomme uit.

0   0  
denhulk

ze moeten komende drie wedstrijden zes punten halen anders heb je geen td meer nodig dus gaan voor drie punten per wedstrijd aan een punt heb je niks

0   0  
Ad B uit Roosendaal

Als dat klopt wat Ton Lokhof gezegd heeft, dan is dat opmerkelijk.

Altijd een aandachtspunt voor het management om clubiconen bij de club te betrekken, zeker iconen met een netwerk.

Het verhoogt immers het NAC gevoel en de kans op gratis advies.

0   0  
Belgische Naccer

Ik heb veel meer vertrouwen in lokhoff dan in van hooijdonk als TD. Lokhoff is gepokt en gemazelt, van hooijdonk is een groentje.

0   0  
jans

LOKHOF????? alsjeblief niet terug in die tijd!!! ....De tijd van latje trappen na afloop is gelukkig voorbij. Ton is een leuke vent als hulptrainer.Ook het woord NOAD zoals de supp. bedoelen ( eropklappen )is verleden tijd.Hou jetrouwens geen maanden vol.Verder gaan met verzorgd en modern voetbal.Spaard veel blessureleed. geen bussen meer tegenhouden.vuurwerk afsteken.biergooien schelden etc etc.dan maar minder supporters.Weg met die schade veroorzakende zgd.supp. Zo gaan we weer in alle rust de lift in.Dit is enige manier om vooruit te gaan......WELKOM PIERRE.

0   0  
HKB

@Jans

Welkom bij volksclub NAC, iets in me zegt dat jij liever niet bij een volksclub wil zijn, mss is push wat voor jou.
Moet je wel kunnen tussen het golfen door.

0   0  
HKB

@jans

Hebben we trouwens ook de spelers voor...........verzorgd en modern voetbal manmanmanmanmanmanmanmanmanman

Laad alle berichten na dit bericht in