Lurling blijft in Nederland
Anthony Lurling krijgt zijn zin: hij mag in Nederland blijven als de rest van de selectie op trainingskamp naar Spanje vertrekt. Hoewel Nebojsa Gudelj het er niet mee eens is, heeft Lurling toestemming van de directie om dit kamp over te slaan. Hij zal wel meetrainen met Jong NAC. udelj wilde persé iedereen erbij hebben, om zo "een team te kneden". Maa Lurling wil echt niet. "Ik vlieg al zes jaar niet meer en ga al vier jaar niet meer mee op trainingskamp. Dat is niets nieuws meer", aldus de routinier. "Vliegangst is een ziekte. Net als dat sommige mensen last hebben van claustrofobie. Stop mij in een grot en er gebeurt niks. Andere mensen worden dan gek. Ik heb dat met vliegen. Dan ga ik rare dingen doen". Ondanks dit verhaal belde Van As woensdag toch op. Nebojsa Gudelj had er op aangedrongen dat de speler mee zou gaan. "Vorig jaar hebben we alle opties bekeken. De reis is 1800 kilometer. Twee dagen van 12 uur rijden, plus een hotelovernachting. We zijn toen tot de conclusie gekomen dat het te ver rijden is. Ik begrijp daarom niet dat het nu weer een issue is. Zeker op mijn leeftijd is het -sportief gezien- niet bevorderlijk om zo'n lange reis te maken". Lurling haalde al eerder rare fratsen uit om een vliegreis te vermijden. Dat was in de Europe League in 2009. "Ik heb ton bewust een gele kaart gepakt om de return tegen Villareal te missen. Ik was als de dood om weer in het vliegtuig te moeten. Twee dagen voor zo'n vlucht ben ik al van het padje. Met mijn zoontje ging ik dan een paar keer dezelfde dingen doen. Ik was bang dat ik hem nooit meer zou zien en dat het toestel zou neerstorten. Ik werd er letterlijk ziek van". Voor Jeffrey van As is het duidelijk: "Het kan consequenties hebben voor zijn basisplaats. Als zijn concurrenten het goed doen in Spanje, is hij die mogelijk kwijt".
Plaats reactie
Nou weten we het wel. Klaar, einde discussie. Na de winterstop allemaal vol d'r op.
Ik weet niet of dit een hele wijze beslissing is van Lurling. Ik hoop dat het goed uitpakt voor hem en dat hij tegen vvv gewoon in de basiselftal staat. Maar nu hebben ze bij N.A.C een trainer met disipline en ik denk dat hij hem gewoon er naast zet.
COME ON N.A.C
Inderdaad, einde hoofdstuk en punten pakken komend seizoenshelft!!
Lurling zit aan het eind van zijn carriere.Als hij beginnend was zou het verstandig zijn een therapie tegen angst(vliegangst) te volgen.Je bent eigenlijk niet geschikt voor de (sub)top als je niet aan de EWuropese en interlandwedstrijden mee kunt doen vanwege angst.Nu vind ik dat je er geen nummer van moet maken omdat Lurling sowieso aan zijn laatste seizoen bij NAC bezig is.
Inderdaad een ziekte zoals hij zegt een heel vervelend voor de beste man. Als hij straks ook maar zo volwassen is als hij er niet in staat tegen VVV.
Maar wij als supporters die zo trots op onze club zijn maar ook zo zeker op ons zelf als beste supporters van het land. De sfeer tegen PSV was inderdaad indrukwekkend maar is het ook niet aan ons om er alles aan te doen om er dit jaar in te blijven?? Wat zou het nog veel mooier zijn als alle resterende uitwedstrijden een vol uitvak mee gaat. Dan kunnen we zeggen dat we de beste suporters zijn.
Hup NAC
Reporter met Ryanair ook gezien?
als de prestaties maar beter worden dan de 1e seizoenshelft,anders krijg ik tribuneangst!
Vliegangst is inderdaad een ziekte, maar wel een die te genezen is. Ik vind het jammer dat uitgerekend Lurling, de man die altijd voorop gaat in de strijd zich zo laat kennen en nooit een poging ondernomen heeft om hier vanaf te komen.
Andere jaren was het misschien niet zo'n probleem maar toen stonden we er sportief ook wat beter voor, dus ik snap dat de technische staf eigenlijk wil dat hij gewoon meegaat.
Derde topic over dit item, waarbij ik me nu inmiddels afvraag of D'n Teun ook in de stres schiet op een feestje als Paul de leeuws' nummer 'vlieg met me mee naar de regenboog' gedraaid wordt....
Waarom geen andere optie..rijden er niet 2 medewerkers van Nac zodat hij t niet in zijn benen krijgt van die lange reis. Gaat hij lekker achterin liggen,zou toch ook kunnen? waar een wil is ,is een weg,maar dat vliegangst vreselijk is,dat is bekend.
@Dun diee
Heeft ie wel geprobeerd, maar is niet gelukt.
Let op;Na de winterstop vliegen de doelpunten erin bij lurling.
Het blijft een kolderieke fout van de kant van NAC, als je niet eerder bedenkt dat je dit probllempje makkelijk had kunnen tackelen, zeer amateuristisch, Valencia is geengarantie voor punten, Lurling lekker in zijn vel passend in een team vol automatisme wel !
sjapoo sukkel v.as !
slechte keuze van Lurling.
Ik vermoed inderdaad dat dit hem een basisplek kost
(en terecht trouwens, je hebt gvd gewoon naar je trainer te luisteren).
Niet goed voor de discipline en het groepsgevoel. Lurling zou moeten weten dat het beter is dat hij, net als indertijd Bergkamp, gewoon met de auto gaat of zo.
Jammer dan.
kom maar terug na den bosch anthony,wij ontvangen je met open armen,volgend seizoen spelen ze ook in de vliert,het hoogst haalbare voor dit team is de nacompetitie en daarin gaan ze het niet redden,dus kom nu maar vast.
Vliegangst is vliegangst, Lurling heeft gelijk ik zou ook niet meegaan. Als dit ten koste gaat van de basisplaats van Lurling hebben ze echt geen verstand.
Dus de TD bepaald wie er wel en niet in de basis staan????
wat is het toch een amateuristich zooitje bij de nac,het kan niet op.
@lurlingfan ga lekker naar de den Bosch en vervuil ons forum niet! Nepsupporter !!!
Sjefke: ALWEER EEN BREVET VAN ONVERMOGEN!!!!! Jij bepaald niet de opstelling,laat dat maar aan de trainer over!!!!
Misschien kan hij dan met Syl vd Vaart gaan stappen, heeft nu ook de tijd............en Oooo das toch ook een drama..eeee..............haHA
Waar praten we over? Ze gaan daar drie keer trainen en een kutoefenwedstrijd spelen.
Als lurling diarre had, ging hij ook niet mee. Hij is nu in ieder geval fit voor vvv.
Dat lijkt me belangrijker. Punten halen, dat is de beste teambuilding!
Ik VIND eigenlijk wel dat Anthony gelijk heeft dat hij niet meegaat
De vorige keer toen NAC naar Valencia ging werd het er alleen maar slechter op!
De enige speler die toen uitblonk was Anthony Lurling de 2e seizoenshelft!
En wie zou Anthony Lurling nou moeten vervangen!?
Anouar Hadouir?! HAH laat me nou niet lachen die komt al zolang het seizoen oud is niet uit de verf!
Het zou triest zijn als Anthony om die reden omdat hij niet mee wil vanwege vliegangst om hem dan op de bank te zetten.
Alleen maar om inderdaad 3keertjes trainen en zo'n oefenwedstrijdje tegen FC Groningen!
NAC had net zo goed gewoon in Zundert kunnen blijven trainen ipv zo'n overdreven trainingskampje waar ze toch altijd slechter van terug komen!!!
Zou er nog geen intresse zijn voor Gudelj
op nactickets staat dat NAC - VVV uitverkocht is. Kan toch niet waar zijn?
Sylvie is gespot in centrum Breda.
Lekker boeien. Na ieder trainingskamp bakken ze er meestal daarna helemaal niks meer van dus waar gaat het over...
@ Snake
Atmodikoro?
@Dave -> Gij kent oew klassiekers ;)
Vandaag even gaan kijken op de training. Onze nieuwe aanwinst niet echt aan het werk gezien, speelden vooral verdedigende tactische oefeningen dus Ars kon weinig laten zien. Leek nog niet echt messcherp maar heb er vertrouwen in dat hij van toegevoegde waarde is. Veld was overigens ook drama na alle nattigheid waardoor van een goede training sowieso moeilijk sprake was...
HUP NAC
Offtopic, weet iemand of die Canvas doeken van NAC of die foto's nog ergens te vinden zijn?
Ik denk: kost Lurling zijn plaats, na enkele wedstrijden hebben ze hem toch nodig en dan laat een getergde lurling het nog een keer zien in Breda.
Over het niet mee gaan staak ik de discussie, heeft geen zin.
V Bommel en alderweireld zijn ook ziek , zou daar ook zin discussie zijn over of dat ze na winterstop in de basis mogen starten ??
Ik denk dat v As niets moet zeggen of gewoon eerlijk zijn en zeggen dat hij van Lurling af wil en niet er zo omheen draaien
Ik snap alleen niet waarom hij de enige creative voetballer weg wil hebben
Lutling niet mee? Boeien....non-info dit,, des te meer kans voor Sjoerd of Alex in de spits!! Walking alone, singin' a song...walking in the Sjoerd Ars Wonderland! Hup NAC, Azijners!!
@Tomba
Volgens mij staat er iets anders
Citaat van aanhef topic.
“Het kan consequenties hebben voor zijn basisplaats. Als zijn concurrenten het goed doen in Spanje, is hij die mogelijk kwijt”.
Er staat KAN en later MOGELIJJK, dus niets definitiefs.
Uit de berichtgeving blijkt dat Gudelj sr. juist de hele selectie bij elkaar wil hebben om automatismen te oefenen, spelsystemen uit te proberen, enz
Hij geeft dit "opgedragen" aan van AS om dat te regelen.
Dat Lurling een uitzondering is en niet meegaat, is jammer en het doel van Gudelj komt daardoor in de knel.
Lurling is niet ziek, maar wil niet.
Waar een wil is is een weg, dat geldt ook voor de reis Breda - Valencia.
Ajax neemt meer dan 22 spelers mee op trainingskamp in Brazilië.
PSV neemt van Bommel niet mee naar Thailand vanwege ziekte.
Maar wel 4 geblesseerde spelers.
Beiden kunnen niet vanwege ziekte en in geval van vliegangst ook niet over de weg.
Valt me tegen wat voor nut heeft een trainer als de TD bepaald dat iemand niet mee hoeft terwijl de trainer dit wel wil ? Bagger wat een brevet van onvermogen voor onze club. Als iemand zich buiten de selectie mag plaatsen mag je ook zijn salaris inhouden. ik ben echt wel een lurling fan maar dit kan echt niet! Ook al speelt zijn ziekte al jaren hij kan nóóit bepalende factor zijn wie is er dan de baas in de kleedkamer?
Ik was nog even vergeten te zeggen de trainer is ook de kop van jut als het mis gaat dan gaat zijn kop eraf dus mag hij dan ook wel vrij handelen zodat je hem wat fout gast ook aan kan rekenen?
van as gaat dingen bepalen
hahahah goede voornemens in 2013
maar ik heb vliegangst maar stap er nog net in
voor mijn vrouw maar het is zo kut kut om te vliegen slaap er ook niet van
@Richard
Volgens mij kon/mocht Lurling de afgelopen jaren in Nederland blijven. (afspraak met wie?0
Dit wil de nieuwe trainer anders hebben (nieuwe bezems vegen schoon)namelijk IEDEREEN mee. Redenen zijn al eerder genoemd.
Dit alles in het belang van NAC.
Lurling ziet dit blijkbaar niet in en gaat (wil/kan) niet mee. Hiermee dupeert hij dus zijn werkgever NAC.
't zou niet verkeerd zijn dat ie t gewoon ga proberen.
zelf daar doe ie niet aan mee. dan is NAC toch een goeie werkgever als ie hierin zn zin krijgt!
Hij hoeft in ieder geval niets bij te leren qua voetbal, dus dat zou n motief kunnen zijn dat ie hier mag blijven!
@Can
Een trainingskamp van 6 dagen voor automatismen ?
Als het voor de teamspirit zou zijn ok maar automatismen heb je toch iets meer tijd voor nodig.
Maar goed jij vindt het belangrijk dat Lurling meegaat en ik niet, en ik denk dat Van As dit aangrijpt om zijn spierballen te laten zien en dat zo zonde zijn als het ten koste gaat van onze enige creative voetballer en dat we daardoor het moeilijker krijgen in de degradatiestrijd
@Tomba
Teamgeest had ik ook al eerder genoemd.
Veel amateurclubs gaan tegenwoordig ook op trainingskamp naar het buitenland in deze periode.
Vaak betaald door de club (sponsoren) en een kleine eigen bijdrage van de spelers.
Ook de allergrootste voetballers van een land gaan voor een interlandwedstrijd naar een trainingskamp om bepaalde automatisme te oefenen. Zo'n kamp duurt zelfs korter. Maar ja, NAC heeft niet de allergrootste voetballers van Nederland.
Een trainingskamp voor alle spelers heeft dus zijn nut.
Zeker als de trainer er op aandringt!
Hier overwinteren alle eredivisieclubs uit de Telegraaf.
http://www.ad.nl/ad/nl/5610/Eredivisie/article/detail/3372704/2013/01/05/Hier-overwinteren-de-18-Eredivisieclubs.dhtml
Blijkbaar vinden alle clubs dat trainingskamp belangrijk.
Sorry, uit het AD
Can,
Vergelijking met Nederlands elftal gaat wel wat mank die komen 6x p/j bij elkaar die van Nac zijn heel jaar samen.
Dat elftallen in het begin van seizoen op trainingskamp gaan ivm de vele nieuwe spelers dat begrijp ik maar midden van seizoen .
Wil dus ook zeker het belang van trainingskampen niet downplayen.
Can,
Maar dat was mijn punt niet.
Mijn punt is dat directie en Lurling afspraken hebben gemaakt daarna is er op verzoek van Trainer gekeken of hij toch mee kon maar dit vanwege reistijd iom medische staf van af is gezien dus volgens mij treft Lurling geen blaam .
Directie had misschien andere afspraken moeten maken maar goed.
Ik denk dat wij zelf ook als wij afspraken maken het niet meer dan normaal vinden dat andere partij zich er ook aan houd
@can: donder nou eens op met je anti-lurling posts. Daar waar je teamgeest predikt in het belang van NAC probeer je tegelijkertijd Lurling in een kwaad daglicht te stellen. Kappen nou.
Als de NAC directie de afgelopen jaren zijn vliegangst als geldige reden zag om niet mee te gaan, dan begrijp ik de verbazing van Lurling dat er nu een discussie ontstaat.
NAC kan het niet maken om hem nu ineens te verplichten om mee te gaan en al helemaal niet om nu al uitspraken te doen over een basisplaats.
Zeker van As niet.
Beste Gudelj je bent nu de nieuwe hoofdtrainer zoals gebruikelijk zullen we ook dit jaar in de winterstop een trainingskamp in Valencia doen. Kanttekening hierbij is dat lurling er vanwege vliegangst niet bij zal zijn. Dit is afgelopen jaren uitvoerig met hem besproken en nu de afspraak met hem.
Als dit bij de aanstelling van gudelj gezegd wordt dan krijg je al gezwets toch niet?!!!!'
Pfft
@Bredafun
Als je het stuk leest dan snap je waarom Lurling het niet "even probeert".
Ik heb zelf geen vliegangst, maar wel enorme hoogtevrees. Ik ga dus ook zeer zeker niet "even proberen" of ik de Eiffeltoren wel of niet op durf. Durf ik niet en ik bega eerder een moord dan dat ik dat "even ga proberen".
@EP
Lurling is verstandiger:
Laatste zin gelezen?
Echt als een verrassing komt het niet, maar Anthony Lurling laat het trainingskamp in Spanje definitief schieten. De aanvaller is niet bereid heen en weer te rijden naar Valencia. Hij snapt echter wel waarom NAC hem er graag bij had willen hebben.
Weer goed voor mekaar bij NAC, maar ja onrust hoort nou eenmaal bij onze club, ook zinloze onrust !
@ lurlingfan
Lekker in den bosch blijven jij, en vervuil deze site niet meer als je toch niet voor NAC ben.
Vooralsnog is Lurlingfan het afgelopen jaar over het algemeen fatsoenlijker gebleven dan jij, Leur Noord.
Bovendien is Lurlingfan een Lurling fan en heeft alleen al daarom in dit geval niets op een FCDB site te zoeken. En ook FCDB supporters zijn welkom om hier te reageren, mits binnen de grenzen van het fatsoen.
@ mafkees.... Maar op het moment dat jouw hoogtevrees een belemmering vormt om zaken tijdens jouw werk te doen, ga je dan ook niet op zoek naar een oplossing voor je probleem?
Klaagmuur,
Ik ben expres geen bergbeklimmer geworden. En Lurling zal ook redelijk bewust gekozen hebben om niet zin brevet om piloot te worden te gaan halen.
Als mijn baas van me eist dat ik mijn werk bovenop de grote kerktoren ga zitten doen, dan kan hij absoluut 100% zeker mijn rug op. Dat gaat never nooit niet gebeuren.
Als hij echter een gegarandeerd werkende therapie kan aanbieden om mij van mijn angst af te helpen, en na die therapie alsnog vraagt om op de kerktoren te klimmen en mijn werk te gaan doen, dan is het wat anders.
Trein reizen is veel minder vermoeiend dan met de auto... In minder dan 24 uur kan Lurling met de hi speed train reizen naar Albacete en van daaruit naar Valencia... dus waar een wil is is een weg.... en dit was natuurlijk al langer bekend... zowel bij technische staf als Lurling zelf, en in eerste instantie is Lurling zelf verantwoordelijk om met alternatieven te komen.
Nu mist meneer een cruciale trainingsweek van in totaal 7 dagen, en kan niet getraind worden op vaste spelpatronen waarbij Lurling deel van uitmaakt.... Niet meer dan logisch dat uitgangspunt is dat Lurling zijn basisplaats verliest, tenzij alternatieven niet goed blijken te werken....
Sjoerd gaat iig wel mee..
http://www.omroepbrabant.nl/?news/186451822/NAC+positief+over+spits+Sjoerd+Ars.aspx
Naxioma, ben het met je eens...er zijn vele wegen(en manieren) die naar Rome(of in dit geval Valencia ) lijden.een prof wil daar bij zijn. Hij hoort voor de jongelui een voorbeeld te zijn.
De vraag is in hoe verre dat zitten in een trein of auto een aanslag op zijn spieren gaat zijn, waardoor hij alsnog onbruikbaar kan zijn voor de wedstrijd tegen Venlo.
In een slaaptrein kun je liggen hoor!Uitrusten en slapen tot in spanje zal hem goed doen. De andere spelers zitten en staan ook langer dan normaal he.
Heb je wel eens in zo'n trein gezeten/gelegen? Vreselijk.
@mafkees
heb ik het erover wie er fatsoenlijker is gebleven dan?
Ik ben niet altijd even fatsoenlijk maar emoties voor en bij mijn clubke spelen een grote rol! En lurlingfan roept heel het jaar van alles terwijl hij eigenlijk alleen maar lurlingfan is dus gast waar heb je het over?
@mafkees
Ik kan me de reactie van Leur Noord goed voorstellen
Kijk maar naar item no 15 van deze topic van @lurlingfan.
Hij geeft zelf aan FC Den Bosch supporter te zijn.
Zijn beledigingen zijn al eerder genoemd.
Sommige grijpen elke discussie aan om over Lurling te zeiken. Laat ze maar zeiken, de G staat achter je Anthony!
@Leur Noord wie zegt dat Lurlingfan niet een Boschenaar is die ook voor NAC is?
@bizon
Daarom zegt hij ook bij ons in de vliert!
Omdat hij voor nac is en wij de nacompetitie niet eens halen. dikke vette middelvinger