Lurling: Ze gaan de goede richting op
Anthony Lurling en NAC lijken elkaar na wat kleine conflicten weer helemaal te hebben gevonden. Eerder vandaag sprak Van As al positieve woorden uit, en ook nu geeft Lurling aan dat een akkoord niet ver weg lijkt. Lurling: “Ik heb het gevoel dat de club de wil heeft mij te behouden," aldus Lurling. Eerder kreeg Lurling een teleurstellend bod voor zijn kiezen. Volgens enkele bronnen bedroeg dit een 1-jarig contract en hierbij zou bijna de helft van zijn salaris worden weggestreept. Lurling: "Dat eerste aanbod werd gedaan net voor de wedstrijd tegen AZ, maar daarover was ik absoluut niet tevreden. Ik was teleurgesteld. Nu gaan ze de goede richting op.” Nu er een tweede bod op de mat is gevallen, lijkt Lurling positiever gestemd. Lurling: “Ik had zelf al flink wat concessies gedaan. Ik weet in welke financiële positie de club verkeert. Gelukkig is er nog ruimte en valt er over dingen te spreken en ik hoop dat we er snel uitkomen. NAC blijft mijn eerste keuze.” Bron: B-side Rats, Breda Vandaag
Plaats reactie
Dat is mooi!
Een teleurgesteld bod? Wat is dat?
Dit soort nieuws maakt mijn week extra goed!
@Hoi
Een bod dat zo deuzig is dat het in zichzelf teleurgesteld is.
Ik begrijp Anthony helemaal.
Ook míjn eerste keuze is NAC!
http://nacbreda-spelers.com/nac-breda-speler-omer-bayram-niet-naar-turkije/
Dus als dit jongetje zich een beetje aan zijn woordjes houd gaat hij tekenen. JIPPIE!
@jobnac
Dit jongetje zal ons nog tegenvallen. Zat met zn hoofd al bij die turken denk niet dat die de knop om kan zetten. Daarvoor is ie teveel met zichzelf bezig
Ah, ene herr kan in het hoofd van Bayram kijken of spreek hem meer dan dagelijk.. :)
Lijkt een functie binnen NAC je wat? Of op de kermis?
Een speler laten doorbreken met een aflopend contract is vragen om moeilijkheden. Maar ja, dan is nu eenmaal gebeurd. Als Bayram bijtekent, dan zou dat een wonder zijn. Zou hem zeer sieren, want financieel gezien is ie gek als hij bijtekent (helaas).
Dit is een item over Lurling en niet over Bayram
onderste 4 reactie,s
Wel mooi hoe sommige spelers meer kunnen maken bij de supporters dan anderen.
Denk dat bij een andere naam, dit topic al 328 reacties zou hebben met 'graag of niet en oprottuh geldwolf zakkuvuller'
Hup NAC!
“Dat eerste aanbod werd gedaan net voor de wedstrijd tegen AZ..."
Ik zie Van As al met een kladblokje in de spelerstunnel staan. Mooi beeld.
Beste gedoe,
Inderdaad. Dat dwingt zo'n speler zelf af. Soms geven we bepaalde spelers wel eens onterecht veel kritiek vind ik. Ik persoonlijk zal een NACspeler nooit uitfluiten tijdens een wedstrijd, daar gaan ze niet beter van ballen. Mooi dat Lurling blijft, zoek daar maar eens gelijkwaardige vervanging voor!
Even off topic :
De case Bayram lijkt mij gesloten. Bayram zal niet tekenen vrees ik, hij weet al waar hij naar toe gaat. Het is zelfs zo dat als hij de tweede helft goed speelt de concurrentie voor die Turkse club alleen maar groter wordt. Dat is uitsluitend in het belang van NAC en ik vrees dat het alleen werkt als er een wederzijdsbelang is. Ik denk dat de Turkseclub zelfs nog op de opleidingsvergoeding probeert af te dingen, anders waren ze er nu met NAC wel uit gekomen. Dus ik verwacht er niet veel meer van.
Het contract met Bayram had inderdaad anders gemoeten, zie Tuur.
Ik dacht dat we te maken hadden met een salarisplafond?
Begrijp me niet verkeerd hoor, Lurling alltime held enzo en ik weet ook niet wat ie nu verdient.
Lurling moet ook beseffen dat iedereen vervangbaar is en zeker op je 34e. Ten eerste heeft hij geen marktwaarde meer, dus elke cent aan zijn salaris is weggegooid geld mits het sportief een aantal plaatsen stijgt op de ranglijst.
Goed van NAC om het op 1 jaar te houden. En zijn salaris is momenteel rond de 3 ton. NAC heeft geboden 155.000 euro en daar was Lurling niet content mee.
Ik had als ik NAC was dan de onderhandelingen gestaakt. Het heeft niets met waardering te maken, maar qua marktcomfort, marktwaarde en leeftijd.
@maarten
Klopt helemaal. De positie van NAC is dat het de komende 2/3 jaar overleven is en dat we in deze periode 3/4 goede transfers moeten maken. Daarna kunnen we weer opbouwen.
Probleem is dan wel dat je veel jonge spelers in je selectie moet opnemen. Om deze jonge spelers tot bloei te laten komen, is een speler als Lurling een uitstekende mentor. Een goed voorbeeld en laat z'n koppie niet hangen als het wat minder gaat. Noodzakelijk om de komende 1 á 2 seizoenen niet in de nacompetitie terecht te komen en om wat marktwaarde bij de rest van de selectie op te bouwen...
En daarnaast, Lurling is ook een echte RAT!
Goed uitgelegd willemf5. Mee eens.
Bezuinigen moet, maar wel doordacht. Als je sportief teveel gaat inleveren en je degradeert dat is het juist door je bezuinigen over en sluiten. Lurling heb je nodig om erin te blijven. NAC overleeft twee seizoenen Juup niet. En in 1 seizoen terug komen kost veel geld.
De voorbeelden zijn legio van clubs die het loodje op die wijze hebben gelegd of op sterven na dood zijn:
haarlem - mvv- eagles - sparta- willem2 etc.
Naast bezuinigingen moet NAC op zoek naar vers kapitaal.
En Lurling zit komend seizoen dus ruim onder het salarisplafond, wat willen we nog meer...
Willemf5 Dit heb je zeer goed uitgelegd aan Maarten ,hoop dat hij het begrijpt en ook iets ruimer denkt.
@ Bienske
Ikzelf vrees ook dat hij helemaal niet gaat bijtekenen (ook al zegt hij dat hij dit van plan is) en dat hij komende zomer gratis de deur uitloopt.
Kijk naar hoe Bayram is behandeld (met name voor wat hij allemaal is uitgemaakt), het verbaast me niks dat hij dat zei om er voor te zorgen dat er weer wat rust is gekomen om hem heen.
Natuulijk gaat Bayram niet bijtekenen. Die opmerking van hem was gewoon een zoethoudertje.. Van de zomer gaat hij transfervrij weg. De opleidingsvergoeding zal afhankelijk zijn van of het een binnenlandse- of buitenlandse tansfer wordt.
In de voetballerij moet je nooit iemand op zijn woord geloven..
Beste belcrum,
Gratis de deur uitlopen beslist niet. Het is bekend waar Bayram naar verkast en dat is een buitenlandse transfer.
NAC heeft recht op dik 340.000 euro en later nog een percentage van de transfersom als Bayram weer wordt verkocht. Of NAC die 340 gaat vangen is een tweede maar een paar ton krijgen ze altijd !
@ Buurman
Daarvan ben ik inderdaad op de hoogte. Met gratis de deur uitlopen bedoel ik vooral dat er geen transferbedrag meer bijkomt.
Dus inderdaad zoals "Breda tot op het bot" zegt, transfervrij weg in de zomer.
Schilder veropen en Funso Ojo GRATIS OPHALEN BIJ PSV!!!!!!!
Ok belcrum dan praten we over hetzelfde. Of 350 veel of weinig is, is afhankelijk hoe Bayram zich ontwikkelt. Hij kiest wel erg snel voor het geld en een niet zo'n geweldige club. Maar het is zijn goed recht. Kolk zal zijn kans wel gaan krijgen vanaf eind januari.
Van 'taajlaand schreef op donderdag 5 januari 2012 om 23:10 Ik begrijp Anthony helemaal.
Ook míjn eerste keuze is NAC
Wat is jouw tweede keuze=
Lurling kan nog 1 jaar voetballen. Daarna mag ie de rest van z'n leven zijn spaarcentjes gaan opmaken. Zoveel als nu gaat ie nooit meer verdienen.. Niet zo gek dat ie nog wat wil verdienen natuurlijk. Ik hoop van harte dat ie dat bij ons NAC kan maar als ie veel meer ergens anders kan krijgen dan gaat ie en dat neem ik hem niet kwalijk!
Even compleet OFF TOPIC . Ik erger me enorm als een reactie op scouting nederland of Harry bd wordt beantwoord om z'n echte naam te noemen . Het lijkt hier de ouwe KGB wel . Iedereen heeft recht om onder een nickname te posten , als een bericht gecesureerd moet worden bepaalt dat de directie.
p.s. Ome Cor , ik noem jou toch ook niet Karel van de Kieviet?
net 12000,- gewonnen!
WANT WINNEN DOE JE BIJ..... DE POSTCODELOTERIJ!!!!!!!!
@titus! laat me raden , je had 2 loten...:-)
Lurling is een NACCER!! Goed nieuws dus dat ze er waarschijnlijk uit gaan komen!
@sonny
Ook ik vind dit getuigen van zeer weinig respect. Deze man is dan weliswaar vaak zeer kritisch (enkele x ver over de scheef of zeer tenenkrommend). Maar hij zorgt ook dat niet alle NAC supporters onterecht hosanna lopen bij nieuwsberichten die ook maar enigszins positief zijn te interprteren. Denk dat als onze SN of meer kritische lui in de tijd van Mommers wat meer van zich lieten gelden bij bepaalde bijeenkomsten, de financiële dompers niet zo als enorme verrassing kwamen.. Overigens met alle respect voor degene die op zulke momenten wel aanwezig waren!
@sonny, lee
Nie zo zeiken. Hansje deelen is een meubelstuk en iedereen wit hoe d'n dieje hit. Net als da peerke, postma heet, heet sn, rumschoten en harry bd: hanske deelen. Precies zoals dees zelf in een (trouwens uiterst journalistiek) krantenartikeltje heeft verteld...
en nu lekker schlafen
Eens met Sonny Mier. De man is alleen uit om onrust te stoken. Dat al jaren lang. Get a life
als nac lurling laat gaan zijn ze echt lomp bezig hij is de motor van nac we weten wat we aan m hebben en dat hebben we ook zeker volgend seizoen nodig er mag niemand weg er moeten alleen mensen bij
herstel .... Lasnik mag en moet natuurlijk zo snel mogelijk gaan
Ook interesse voor gorter! Vanuit hongarije. Videofoon wil hem overnemen. donny wil zelf niet naar hongarije aldus omroep brabant.
Update 7 januari 7:35 uur - Kayserispor legt half miljoen euro neer bij NAC voor Bayram
Het lijkt erop dat NAC-aanvaller Ömer Bayram toch gaat vertrekken naar het Turkse Kayserispor. Vrijdag, na aankomst in Valencia, waar de club een achtdaags trainingskamp heeft belegd, ontkenden de speler én NAC weliswaar dat er al handtekeningen waren gezet. Maar dat er druk onderhandeld werd, was volgens Omroep Brabant en het Brabants Dagblad wel duidelijk. De Telegraaf meldt daarnaast dat Kayserispor een bod van een half miljoen euro heeft uitgebracht op Bayram.
Het lijkt wijselijk dat NAC dat bod accepteert; in de zomer krijgt het niet meer dan 320.000 euro als opleidingsvergoeding voor de aanvaller. Ook voor Donny Gorter was overigens interesse, van het Hongaarse Videoton FC. De 23-jarige linksachter wees het avontuur in Oost-Europa echter zelf al van de hand, weten de regionale media.
Geen nieuws over Gorter of Bayram? Vreemd...
Hup NAC!
Musa van vvv voor 5 miljoen naar cska. Die (onder)handelen toch iets beter...
Goeie aankoop, nog betere verkoop
@ Krapp
Je moet ook even kijken hoeveel geld VVV al heeft weggegooid aan allerlei onduidelijke buitenlanders die niks op hebben geleverd. En waar ze nu staan op de ranglijst.
Dan zie ik toch liever een Nederlands, liefst regionaal, getint elftal dat de pollen eruit loopt.
@scorpion
haha klopt ;)
Het gaat me ook niet daarom, meer om een goede scouting en een goede verkoop. Handelen is bepaald niet NAC's sterke kant. Daar valt nog een hoop te halen.