Maakt Jelle Fries dreamteam compleet?
Stel, Michel Vorm breekt zijn duim. Dat kan zo maar gebeuren. Kijk maar naar Maarten Stekelenburg. En stel dat Boscker door zijn rug gaat. Gezien zijn leeftijd ook niet geheel vreemd. Dan mag Jelle keepen tegen Hongarije... Nou en, zal je nu zeggen. Dat gebeurt toch niet. Maar mocht het wèl gebeuren, dan komt Jelle automatisch in het Friese oranje elftal terecht. Da's een elftal van Friezen die ooit één of meer wedstrijden voor Oranje hebben gespeeld. En dat heeft nog geen keeper. Isdwadan? Ja, daddiswa. Bijkomend voordeeltje is dat dat Friese virtuele team dan ook compleet is. Ze hebben nu nog maar 10 man, namelijk. Dus misschien moeten de Friezen maar eens gaan slijmen bij Bert van Marwijk en hem op de urgentie van het epelen van Ten Rouwelaar wijzen.
Bron: B-side Rats, Stem, Simmons
Plaats reactie
en ge ken ook op um stemmen op VI, bij 11 tal van de maand maart.
Jelle in Oranje, wohohooooo!
Niet zo vreemd als in Heerenveen en Groningen alleen maar Noren, Zweden, Finnen, Denen en IJslanders (kortom scandinaviers) rondlopen, opgevuld met enkele oostblokkers, semi-nederlanders en Nederlanders (vaak) uit het Zuiden.. Geloof dat afgelopen weekend vLoo de enige NL'er was bij Grunn, zegt alweer genoeg!
Daarom gunnen wij het onze Jelle, want hij speelt nu hier en niet meer boven in het land. Dat ie minuten mag maken, het is hem iniedergeval gegunt!!
Nope gaat niet gebeuren, hij zit op de tribune, snap het niet hoor. Wat moet je met zo'n Boschker, behalve dat je er veel van kan leren op de training, geen wedstrijdritme of niks.