Manschot fluit zaterdag
De KNVB heeft Jeroen Manschot aangewezen als leidsman voor het duel tussen NAC en Heerenveen. Manschot zal worden geassisteerd door de heren Siebert en Vandeursen. Vierde official is de heer Bax. NAC-Heerenveen begint zaterdag om 18:30 uur. Op het moment van schrijven zijn er nog kaarten beschikbaar. Bestellen kan via NACtickets.nl, S&I-Desk of de Ticketbox.
Bron: B-Side Rats, NAC
Plaats reactie
Ligt het aan mij of zijn er sinds dit seizoen flink wat nieuwe scheidsrechters bijgekomen? Ik hoor onderhand elke week namen waar ik echt nog nooit van gehoord had.
Wedstrijd begint toch echt om 18:30 uur!
Nog nooit van Neusschot gehoord, hopelijk fluit ie beter als Hichler, of hoe heet dat stuk onbenul ook al weer.
Die kale zaterdag had ik ook nog nooit van gehoord en die floot gewoon super. En ik zeg dit niet omdat nac gewonnen had haha
Higler is de man met de fluit tegen Excelsior, helaas.
Higler is die scheids waarvan Brandts nu wel weet waarom er elke week over hem gesproken wordt en waarom hij zo slecht is. Gelukkig hoeven we niet tegen dordt anders was de kans groot geweest dat hij het tegendeel had willen bewijzen. Maar helaas heb ik hem ook nog weinig goeden wedstrijden bij NAC zien fluiten.
Scheids moet niet uitmaken gewoon knallen en tribunes vol met ronddraaiende sjaaltjes dan komen we er sowieso!!
COME ON NAC!!!
Heren ik ben op zoek naar een nac forum, kan iemand mij verder helpen?
kees koos dan ben je hier goed
Mijn oom is een groot NAC fan, maar heeft geen seizoenskaart. En omdat ik niet uit de regio kom ook niet. Dus ik was op zoek naar iemand die mij kan helpen 2 kaartjes voor NAC - Feyenoord te regelen, hij wil daar dol graag heen en ik wil hem er graag aan helpen!
@kees koos, als hij zo'n groot fan is kan hij een (gratis) clubcard aanvragen. Hoef je niet voor in de regio te wonen ;-)
@kees koos
En jij? Jij zelf bent zeker een groot feyenoord fan?
Als je oom een groot NAC-fan is, heeft hij wel een clubcard om kaartjes te kopen of anders is hij hopelijk wel oud en wijs genoeg om zelf kaartjes te regelen via NAC.
Blijf lekker thuis Fox kijken als je niet in het Feyenoord vak wil zitten.
Tegen Ajax was er al een opstootje op "onze" tribune. We zitten er niet op te wachten dat we tegen Feyenoord weer dit soort gezeik krijgen. Het verziekt de sfeer en de boetes en stadionverboden van de KNVB kunnen we missen als kiespijn.
On topic:
Niets zo opportunistisch als de voetbalwereld. De euforie na de overwinning tegen Cambuur neemt veel te grote vormen aan.
Heerenveen is echt wel een klasse beter dan een gehavend Cambuur. De manier waarop wij de doelpunten tegen Utrecht weggaven, staan mij nog te vers in het geheugen. Als we zaterdag gelijkspelen ben ik al dik en dik tevreden.
@Keeskoos
grappenmaker,zo doorzichtig.
Vond inderdaad die kale goed fluiten maar over het algemeen krijgen we toch wel de kneuzen hoor, wat te denken van die Kamphuis die we al een paar keer hebben gehad.
Je ziet wel dat de CNVB structureel heel selectief is met het toewijzen van scheidsrechters en wij de toppers, voor zover die er zijn, nooit of nauwelijks krijgen.
Kees,....................... koos ooit de verkeerde club.
@keeskoos
Je vader moet gewoon even een gratis clubcard aanvragen op http://www.ticketbox.nl/(seizoen)clubcard-clubcard_aanvragen. dan pas kan hij tickets kopen voor de wedstrijden van nac.
Kees koos
Ik hoop dat je een kakkerlak ben en dat je zult juichen op onze tribune ALS Feyenooit scoort en dan nog het liefst op vak G!
Dan zul je nog wel een keer nadenken voor dat je weer combiloos naar breda komt
BREDA DE GEKSTE
@naccer, noem jij dat goed,,, rode kaart momentje gemist toch,, die overtreding op de kamps..... bah!!
hupnac