Wij gaan niet opzij

"We moeten als team blijven functioneren"

,,Ik heb geen NAC gezien dat volle bak ging", vertelde Jelle ten Rouwelaar na afloop van NAC - FC Twente."Hij heeft wel enigzins gelijk", vindt Mats Seuntjens. "We moeten beseffen dat de resterende duels belangrijke potten zijn. Tegen Twente gingen we te gemakzuchtig om met de nederlaag. Als je je hierdoor aangevallen voelt, moet je het misschien bij jezelf zoeken of het met Jelle uitspreken. We zijn kerels genoeg om dit uit te spreken." En dus kan Elson Hooi aan de slag. Hij kan zich niet vinden in de woorden van Ten Rouwelaar. "Het was zíjn mening", aldus Hooi. "Volgens mij gingen we gewoon voor de winst. Iedereen heeft zijn best gedaan. Ik voel me niet aangesproken. Maar hij mag zeggen en vinden wat hij wil." Een vervelende ontwikkeling, dit. "We moeten sowieso als groep bij elkaar blijven", zegt Seuntjens. "Hoe moeilijk dat ook is als het tegen zit. Dan komen er verwijten naar elkaar en dat soort dingen. Ik denk dat het belangrijk is dat we er als team blijven staan. Daar zijn we sterk in. Dan moet het goed komen." Het ziet er echter niet naar uit dat NAC aanvallende ambities gaat hebben in Groningen. Trainer Nebojsa Gudelj zet alles op alles om de doelstelling, de twaalfde tot vijftiende plaats, te halen. "Dat zou een wereldprestatie zijn", zo laat assistent-coach Pusic zich ontvallen. Maar daar gaan veel supporters het niet mee eens zijn. Zij vinden dat NAC nu al wedstrijden te verdedigend speelt. Nog verdedigender gaat niets brengen. Mats Seuntjes, de laatste wedstrijden geen basisspeler meer, kan zich daar wel iets bij voorstellen: "Ja. Maar de trainer bepaalt en hij denkt dat hij hiermee het beste resultaat kan halen. Of het te verdedigend is...? Als hij één poppetje verandert, is het misschien wel weer snel te aanvallend. Dan worden we overlopen. Dan hoor je mensen daar weer over. Het is jammer dat we nu een aantal slechte resultaten hebben behaald, maar ik ben er van overtuigd dat we er in blijven."

Vorig bericht
Basisplaatsen voor Gilissen en Perica 188 reacties
Advertentie
39 Reacties
0   0  
Henri

Laat de heren van de technische staf en de speler maar eens kijken naar de bezieling en onverzettelijke wil om te winnen waarmee ploegen als Atletico Madrid, Red Bull Salzburg en FC Basel spelen. In principe zijn het ook samenraapsels van spelers die het bij grotere clubs of op een hoger niveau niet hebben gered maar door de trainers is er wel een bijna onneembare vesting van gemaakt waar iedereen voor elkaar werkt. Benen worden niet terug getrokken en geen egoïsme als een ander er beter voor staat.Trainers die met bezieling hun team coachen. Fantastisch om te zien. Dit is een speelstijl die bij NAC hoorde en hoort.

0   0  
wolfmanjack

Hoe durft zo'n Hooi dat te zeggen. Ieder duel voetje terugtrekken, nooit eens erin kleunen Koppen ho maar, springen al helemaal nooit van gehoord..
Jelle heeft groot gelijk. Alleen de Hoois en Verbeeks van deze wereld zullen zelf vinden dat ze goed bezig zijn.

0   0  
NaCCer

Nu weten we ook meteen waarom we staan waar we nu staan en waarom we wedstrijden steeds op de valreep verprutsen en kostbare punten verspelen.
Als je met droge ogen kunt beweren dat iedereen voor de winst is gegaan en zijn best heeft gedaan en er dan nog achteraan vermeld dat je jezelf " niet aangesproken voelt " , dan heb je er niks van begrepen en heb je geen enkele zelfreflectie , dan hoor je niet als professional op een voetbalveld thuis.
Lever dan je tas en voetbalspullen in en ga voor mijn part op ballet , maar dan is voetbal op dit niveau niks voor jou.
Het beentjes terugtrekken en niet vol de duels ingaan is helaas ook een gegeven waar onze vriend Hooi patent op heeft, zelfde geld voor Sarpong en het vriendje van Advocaat van de Duivel. ( zal zijn naam ff niet noemen )
Er zijn er gewoon teveel die het af laten weten en het allemaal wel goed vinden , ik betwijfel ook of je Poepon nog wel moet opstellen , die is ook niet meer te motiveren en is alweer bij Den Haag in gedachten, ik zou 4-4-2 gaan spelen en Perica er in zetten, ook Gillissen als extra slot op de deur en Drost lekker op het bankie laten beginnen .
Dit soort domme uitspraken komt overigens mede door de invloed van deze trainer, die te pas en te onpas roept dat hij eigenlijk wel tevreden was, nou als jij als trainer dat al bent ( weet ik helaas uit ervaring ) dan zijn je spelers allang tevreden hoor en dan kun je het schudden.
En inderdaad laat de selectie en de technische staf eens 5 X die wedstrijd van Atletico kijken, wellicht steken ze er iets van op, en dan vooral naar die beleving op en langs het veld en op de tribunes, dat is nu pas echt teamwork.

0   0  
Brat

Kijk dat maakt weer een hoop duidelijk.. Jelle snapt dat hij na een dergelijk slechte pot niet kan aankomen met een slap antwoord en benoemt het beestje bij zijn naam; gemakzuchtig en lamme wedstrijd. Elson geeft hier echter blijk van het feit dat hij er soms niet al te veel van snapt. Eigenlijk zegt hij; Jelle kan wel aanvoerder zijn maar hij snapt het niet er niet zo veel van want we waren best goed. Het is natuurlijk ook wel gepast om in deze cruciale fase van de competitie openlijk op het bord van je aanvoerder schijten (nu deed GR dat deze week ook bij JvA, maar ach dat was dan wel weer geestig). Tot overmaat van ramp vindt Mats dat de spelers vooral wel aardig voor elkaar moeten blijven en elkaar niets moeten verwijten.

Volgens mij het recept voor een lamgeslagen team. Zachte heelmeesters maken stinkende wonden.

Verwijt elkaar maar een wat! Vertel elkaar eens goed de waarheid, maar wees wel een kerel en doe het rechtstreeks en geen halfbakken gelul via de media. Laat het klappen en zorg dat er agressie in de ploeg komt, en vooral kappen met rechtlullen wat krom is!

PS. Pusic; 12e tot 15e is een vijf en half. Als je tijdenlang uitkijkt op een heel wat ruimere voldoende dan moet je niet aankomen met; “een vijf en half is toch ook een voldoende?” Vooruitkijkend was het een reële doelstelling maar nu terugkijken naar een uitgangspunt van voor het begin van de competitie en dat gebruiken als mantel der liefde is een beetje slapjes..

0   0  
Adri

Met deze instelling, deze spelers en vooral deze trainer eindig je ook in de eerste divisie onder de middenmoot. Dan is het kruis er over en dag met je handje .
Tegen Grun moeten echt 3 punten gehaald worden anders is het gedaan ! Dit soory uitspraken is ook lekker een dag voor zo'n cruciale wedstrijd.

0   0  
Chapuisat

@naccer

Drost op het bankie? Hij is in mijn ogen de meest constante en zekere factor van het elftal....

0   0  
NaCCer

@ Chapuisat, idd, die is de laatste tijd heel erg onzeker maar dat werd lang gemaskeerd door de focus die op anderen lag ( De Roover, Kwakman ) ik denk dat de tandem Buijs Kwakman momenteel een sterker duo is .
Die Drost staat echt stijf van nervositeit die heeft het even niet meer.

0   0  
Henri

Drost speelt een redelijk seizoen, maar heeft tegen fysiek sterke spitsen totaal niets in te brengen zie Higden, Pelle, Mulenga etc.Daarbij komt dat Buys ook geen echte centrale verdediger is, evenals Kwakman trouwens en het is te verklaren dat als tegenstanders echt druk gaan zetten het niet lang duurt voordat ze scoren. Dat belooft nog wat tegen RKC met die Luxemburgse en Franse spitsen. Kunnen niet of nauwelijks voetballen, maar zijn wel fysiek erg sterk, evenals Sno en Braber. Op de nul spelen is is met dit centrum onmogelijk. Helemaal omdat je ook nog een keeper hebt die een echte lijnkeeper is.

0   0  
the cosmic gate

We moeten als team blijven functioneren ??? Denk dat er moet staan: we moeten als team functioneren. Want het blijven heb ik toch al een tijdje gemist hoor !
Al 8 wedstrijden achter elkaar NIET gewonnen , ja we hebben pech gehad (geluk dwing je af) , ja er zijn punten "gestolen" . Maar ik heb al weken geen NAC gezien wat weet waar men staat en wat er moet gebeuren om daar weg te komen !
GVD werken / zwoegen voor je geld en lijfsbehoud . Al die 18.000 mensen in het stadion betalen daarvoor.
Nebo nu weer geen gelul van je met grunn heeft meer kwaliteit enz , dat gelul horen we al maanden. Het is 23:58 , gas erop en elke speler moet compleet gesloopt / kappot gestreden van het veld komen. Geen enkel, maar dan ook geen enkel excuus is er nu nog geldig !
Mijn NAC hart doet (voor de zoveelste keer) pijn

0   0  
NaCCer

@ Henri, inderdaad je moet er niet meer vanuit gaan dat je op de nul kunt spelen, dat is een onmogelijke opgave, we zijn te kwetsbaar in de 16 meter en dat gaat ons niet lukken.
Jelle idd goede lijnkeeper maar voor zijn goal een ramp.
En dan kun je dus echt goed zien hoe slecht Gudelj tactisch in elkaar steekt, vanaf het moment dat Lurling weg is staat er bijvoorbeeld niemand meer bij de eerste paal. ( niemand die uit zichzelf ook op het idee komt )
Ook de tweede paal wordt niet gedekt .
Alle 11 spelers komen terug bij een corner , terwijl je aan Hooi niks hebt in zo'n geval dus houdt Hooi dan voorin voor de snelle counter, want we komen er nooit eens in een keer uit.
Dit soort kleine basisregels worden totaal niet doorgevoerd en daar gaan we zowel verdedigend als aanvallend steeds de boot mee in.
Ook als we zelf n corner krijgen houden we 5 man achter, dan wordt het moeilijk om uit een overtal situatie te scoren natuurlijk.

0   0  
Peer11

Pff daar zakt je broek toch van af. Met zo`n slappe kut instelling gaan we natuurlijk nergens komen. Die ventjes hebben een 6jes mentaliteit ipv een winnaarsmentaliteit. Graag morgen alleen echte kerels opstellen die koste wat kost willen winnen. En ja de boel laten klappen is soms nodig, maar doe dat in de kleedkamer.

0   0  
dirk

Vanavond om 20.00 uur bijbel bijeenkomst in huize sarpong, hallejujah my lord

0   0  
Henri

@NaCCer
Trainers als Adriaanse en nu een Bosz houden bij een corner tegen de beide vleugelspelers en de spits geplakt aan de middenlijn. Waarom doet Gudelj dit niet of verwacht hij dat spelers als Sarpong, Verbeek en Hooi een (lucht)duel in hun eigen defensie gaan winnen?

0   0  
RaraNAC

Wat een spannende weken.
Ik zie ons morgen geen punten pakken en RKC wel winnen tegen Zwolle, zwolle is al met hun hoofd bij de bekerfinale.

Met 1 punt verschil NAC - RKC...
Een gelijk spel is niet voldoende omdat RKC de laatste wedstrijd weer thuis speelt tegen het dan al uitgespeelde Heerenveen.

Het leven als NAC supporter gaat niet over rozen...

0   0  
NaCCer

@ Henri, dat bedoel ik, die Sarpong loopt alleen maar in de weg in zijn eigen16 meter dus ook die kun je beter voorin houden, alhoewel ik hem überhaupt niet eens zou opstellen met die waardeloze instelling. Die heeft geen enkele meerwaarde wat is die jongen onder de ondergrens gegaan zeg.
Alles valt en staat tenslotte met instelling en spelopvatting en die is er niet bij NAC, getuige datgene wat in deze topic naar voren wordt gebracht.
Het is gewoon te triest voor woorden, ik zie met angst en beven uit naar morgen en ben er totaal niet gerust op .
Ik hoor in geen enkele geleding bij NAC " we gaan ze opvreten " of " wij spelen geen nacompetitie " het is gelatenheid en bijna berusting troef en soms denk ik dat ze ECHT denken dat ze alleen die wedstrijd tegen RKC er nog maar voor hoeven te gaan, waardeloos !
Vroeger stonden de supporters aan de vooravond van zo'n belangrijke wedstrijd aan het trainingsveld om die gasten nog eens duidelijk te maken dat ze er echt voor moeten gaan , tegenwoordig zien ze het allemaal wel.
Op alle fronten is het gezapigheid troef, en dan begin je al haast met een achterstand .
Als deze wedstrijd enkele jaren geleden gespeeld zou worden dan was ik nu zeker van 3 punten nu vrees ik met grote vrezen.

0   0  
Otjes

Seuntjens die roept : we moeten een team blijven daar wordt ik echt niet goed van.

Het wordt dat die gozer dat uitstraalt op het veld. De schaamteloze instelling op het veld hebben we van hem bij de inval beurt tegen Utrecht en op maandagochtend bij de "beloftes" gezien.

Als je met zo'n instelling het veld ingaat ben je een matennaaier en moet je, je mond houden over het teambelang.

Graeme is echt niet gek....

0   0  
Otjes

Utrecht = Twente

0   0  
buurman

Gedverr. Ik begon juist weer wat hoop te krijgen de laatste dagen maar na dit verhaal is het weer volledig de bodem ingeslagen.
Utrecht en eagles kun je beslist nog tegenslag noemen, maar de instelling tegen twente was dik zero. Van allemaal.Een deel van de spelers vindt dat ze hun best deden......... Tsja.
En wat is dat voor rare oproep om als team te blijven functioneren, het moet buiten kijf staan , zonder discussie,dat je 1 team bent.
Mijn hoop is weer tot het nulpunt gedaald na deze trieste uitspraken. Ook opvallend dat Pusic zich indekt tegen een (heel) lage klassering. Lees tussen de regels door mede supporters.
Ik meende tegen twente al te zien dat het onderling niet meer goed zit, maar nu weet ik dat dus zeker.

Als rkc wint van pec dan wordt de wedstrijd in Breda tegen rkc beslissend wie nacompetitie speelt. Als NAC met deze instelling tegen rkc speelt dan gaat het fout. Dan is het nog louter een gok of we in de ere blijven, die nacompetitie is puur casino.

0   0  
zwampie

Henri

Bosz doet dit al jaren,deed hij al met Heracles zelfs als hij een uitwedstrijd speelde(waarbij sommige vinden dat je dan je eigen moet aanpassen).
Heb mij eens laten vertellen dat dit door Jelle komt. dat die wilt dat alles mee verdedigd.
Kan mij ook niet voorstellen dat een hooi,verbeek of een sarpong luchtduels wint of erger nog zelfs aangaan.

Bij grotere clubs zie je deze actie ook, bij corners of vrije trappen tegen die in de zestien terecht komen, alleen het verschil is zodra de bal genomen is en deze weg gewerkt wordt iedereen zsm een positie kiest en achter de bal aangaat en de tegenstander onder druk zet.
Bij NAC gaat dit juist andersom,men werkt de bal weg en probeert rustig aan van de goal af te komen maar hebben niet in de gaten dat de tegenstander juist zsm die bal weer terug in de zestien werkt.
Heb dit altijd al vreemd gevonden en al eens eerder hier aan gegeven maar kennelijk zijn er ook mensen erbij die vinden het juist goed, onbegrijpelijk want je komt juist nooit onder de druk uit.

Ook op deze tactiek valt genoeg te discussiëren want als NAC een corner/ vrije trap mee krijgt en deze bal wordt weg gewerkt , speelt NAC juist de bal eerst weer terug naar Jelle om zo iedereen de tijd te geven om hun positie in te nemen zelfs de tegenstander. Ook hier onbegrijpelijk want juist op zon moment moet je druk zetten en de bal weer terug in de zestien brengen.

Als men kritiek heeft op elkaar vindt ik het van Jelle ook vreemd om dit juist op dit moment te doen,als je weet dat je nu juist elkaar nodig hebt en dat iedereen voor elkaar door het vuur wilt gaan.
De mentaliteit is al weken zo,en als hij dit niet eerder gezien heeft,heeft hij ook oogkleppen op gehad en mag hij, en ook als aanvoerder bij zijn eigen te raden gaan.

Op het moment dat ze bij rkc binnen een half uur met 3-0 achter stonden had men naar elkaar moeten kijken en kritiek op elkaar moeten leveren als men dat nodig vindt/vondt, maar nu lijkt het dat hij zijn eigen hachje wil redden en net alsof wilt laten blijken, kijk heb het toch gezegd. Toen had hij wat moeten zeggen en hadden ze nu er niet zo voor gestaan.

Er is niks makkelijker om een wedstrijd te spelen ,ten alle tijden vol strijd,lukt het voetballend niet dan heb je nog strijd geleverd, en daarom heb je te weinig aan spelers als verbeek ,seuntjes en sarpong. Deze 3 wedstrijden kan je niet meer op tactiek,techniek en speelwijze winnen, hier kan je alleen nog punten uit halen als je vol strijd levert en men met een luchtmasker van het veld komt om bij te komen.

0   0  
zwampie

vertel buurman waar zag je dat aan? Zag ook dat Jelle 2x de bal uit het netje moest halen

0   0  
Bredafun

deze profs komen nu, aan t einde van het seizoen, erachter waar hin fouten zitten.
dat is toch tetriest voor woorden? elke wedstrijd wordt er verteld door gudelj en jelle wat er niet goed ging, vervolgend de volgende wedstrijd krijgen we t zelfde niet lopende spel te zien en weer dezelfde suggesties!
gvd wordt er ook nog iets gedaan eaan t probleem of blijven we alleen horen waarvdefoyten zitten maar dat er geen ene drol aan gedaan wordt en vervolgens we dieper in de afgrond zakken??

0   0  
Bredafun

lol mn schrijffouten... sry! die kleine klotelettertjes ook :(

0   0  
Toontje

Hooi heeft gewoon heel hard moeten werken ( voor zijn gevoel) maar dat is omdat hij met nog een aantal anderen het eredivisieniveau absoluut niet aan kan. En dan kan hij bij zichzelf denken dat hij tot op de bodem is gegaan...!! En Seuntjes mag helemaal niets zeggen, die is nog nooit tot de bodem gegaan

0   0  
NaCCer

@ Otjes, nu krijg je advocaat van de Duivel over je heen, maar desalnietemin, ik had het kunnen schrijven , volkomen mee eens!
@ Buurman en stel dat je met dit stelletje werkweigeraars de NA- competitie in moet dan wordt je compleet overlopen , kijk maar eens wie je dan gaat tegen komen, VVV , Sparta , ga er maar aan staan !
@ Bredafun , ja en dat krijg je met een trainer die op de helft van de competitie nog met de voorbereiding bezig is , die zegt dat de supporters maar geduld moeten hebben en die de supporters schroomlijk onderschat door te stellen dat ze geen verstand van voetbal hebben. Nou, Gudelj heeft mij nog steeds niet kunnen laten zien dat hij er wel verstand van heeft.
Van de groep afhalen en wel NU én al die gasten die niet willen buiten de selectie laten, ja ik weet het dan gaan we met 11 man naar Groningen maar neem er dan maar n paar uit het tweede mee !
Nu is het genoeg geweest , het waren tropenjaren !!

0   0  
Cor taxi

Het zal in ieder geval heel moeilijk worden.Groningen is aardig in vorm.Moet je voor de aanval kiezen, of moet je juist in deze situatie op de counter gaan spelen.Ik vind als je te verdedigend gaat spelen, er altijd wel een kluts bal achter Jelle zal vallen!! En bij Nac in deze situatie natuurlijk ook nog eens vlak voor tijd.Dan zou je dus zonder aanvallende inspiraties dus met 1-0 verliezen.Dan maar meer aanvallend met een verrassende tactiek in aanvallend op zich.Misschien Perica in de basis?Probeer wat,en god weet wat ervan komt.Als je dan toch moet verliezen maakt 1-0 of 3-0 ook geen moer meer uit.Maar ik ga uit van strijd en positievisme.Wonderen zijn de wereld niet uit,en misschien win je daar gewoon met 0-2.Groningen kan ook een off day hebben.

0   0  
driekus

Tsjonge, jongen wat een uitspraken weer van de spelers, te laat denk ik dan. Als team gaan/blijven staan? Wat een gel... Dat moet je altijd doen. Als ik dit allemaal lees dan denk ik dat het onderling ook niet botert, ze verwijten elkaar van alles volgens mij, Maar er op klappen en Atletico M. nadoen....ho maar. Ze hebben volgens mij het hoofd al in de schoot geworpen en hopen op een andere club. En de nacompetitie wordt met dit NAC 7 ook niks, die ploegen war we dan tegen moeten zitten in de winning mood en willen alleen maar vooruit en niet achteruit. En dan die opstelling weer, huile, huilie, trainer snapt er niks van, maar ja, hij was vroeger ook een verdediger, geen aanvaller en zo speelt hij dan met desastreuze gevolgen ben ik bang. Men had al lang in moeten grijpen en geen gezeur van er is geen geld. Bestuur en de rest ook slapjanussen die doen ook niks, geven Nebo vertrouwen terwijl dat al 8 wedstrijden weg is. PPPPPFFF.

0   0  
ome cor

Wat een enorme flapdrol is onze trainer.
Heb dan lef, speel gewoon alles of niets. Niet als een blind paard aanvallen, maar wel voor de winst spelen ipv laf in de verdediging kruipen, nauwelijks kansen creëren, laat staan benutten.
Mooie palačinka, die Nebo.

En Ten Rouwelaar, ja tuurlijk hij is de aanvoerder en mag z'n mond open doen, maar hoe vaak hebben we de beste man kunnen betrappen op enige zelfkritiek.
Natuurlijk moet een verdediger zo veel mogelijk beletten dat de bal op het doel geschoten kan worden, maar over zijn eigen foutjes hoor je onze keeper nooit.

0   0  
Paard

Ome Cor/ naccer. Niet zeuren en niet zeiken! Niet als een blind paard !

0   0  
zwampie

paard
was da voor een blinde opmerking?

0   0  
De Lange

Krijg een raar gevoel van het intervieuw op Omroep Brabant met Seuntjes,daar straalt eigenlijk al de instelling vanaf van ons kan niks gebeuren,dan praten ze in Waalwijk anders,en dat is wel onze directe concurrent,hoop dat ik het mis heb.

0   0  
Gampel

WTF heeft Seuntjes hier te melden? Jelle heeft een punt in hij gaat dat onderstrepen? Juist hij is één van de spelers die je een paar rode pepers in z'n achterste zou moeten douwen. Jelle heeft het nu over de wedstrijd tegen Twente maar ik denk dat zijn frustratie over sommige spelers al iets langer speelt en dan is juist Mats degene die z'n bakkes moet houden en een spiegel moet kopen die meer laat zien dan z'n afgrijselijke kapsel.

0   0  
Hans

Er is maar 1 medicijn: alles of niets vanaf minuut 1! Vol er op klappen en wie dat niet doet maakt kans gewisseld te worden en geen contractverlenging in het vooruitzicht.
Gudelj heeft niet in de gaten dat het initiatief bij NAC ligt; achteroverleunen totdat we kunnen winnen van RKC (eerst nog maar eens zien! die leveren wél strijd wanneer het moet) is dodelijk.
Tegen Groningen voor de volle winst gaan, en niets minder!

0   0  
D'n Klaagmuur

Dat de woorden van Jelle door andere spelers worden genuanceerd zegt voor mij alles, maar dan ook ALLES over de instelling van dit team vol natte winden. Als je werkelijk met droge ogen durft te beweren dat je zaterdag 'voor de winst bent gegaan', dan mag je van mij direct opzouten. Spelers en trainer die alles maar weer goed proberen te lullen en doen alsof er niks aan de hand is. Zo'n Gudelj die week in week uit zegt dat hij het goed vond gaan. Nee geef mij dan maar Ron Jans die gewoon voor de camera durft te zeggen dat het een verschrikkelijke pot was, als hij dat in zijn ogen heeft gezien. Deze selectie en trainer, ik heb er helemaal niks mee. Dit zootje is NAC onwaardig!

0   0  
Ouwe Jos

Wanneer gaat de technische leiding in Breda inzien dat inzet ook een talent is?
Types als Seuntjes zullen best verschrikkelijk veel met een bal kunnen en iedereen op een pleintje kunnen imponeren met hun kunsten, maar zonder inzet en de wil om te winnen wordt het nooit wat.
NAC heeft bijna geen spelers in de selectie die nu rondlopen met het gevoel dat NAC niet mag degraderen en uitspreken dat dat ook niet gaat gebeuren! Ben bang dat de meeste het geen reet interesseert. Ze verwachten toch wel elders te tekenen. En wat wij er van vinden? Ook niet interessant, want wie zijn wij nu en wat weten er van. Op deze site zullen ze hooguit kijken wanneer ze gewonnen hebben.
Mijn NAC plezier wordt goed vergald door deze lieden.

0   0  
Ouwe Jos

En Justin Goetzee, lees je mee? We zijn het spuugzat! Zou jij dit willen overbrengen aan onze prima donna's. Misschien kan je meteen uitleggen dat wanneer 18000 man vinden dat de instelling waardeloos was, hier minstens een kern van waarheid inzit?

0   0  
Derek

zwampie
Ja,
was een blinde opmerkin voor een blinde paard!!!

0   0  
scheppioni

Als het allemaal aan de 'wijze' woorden liggen, winnen we morgenavond met 0-7 !! HUP NAC !

0   0  
oosterhout3

jup ik geef NaCCer groot gelijk

alleen vindt ik wel dat drost(de enigste centrale man achterin die we hebben) er wel achterin thuis hoort.

iedereen zegt te verdedigend maar als je tegen twente begint met en matic en hadouir op het middenveld is dit toch juist aanvallend of ben ik nou gek?!
dat ze tegen utrecht en go ahead het weggeven in de laatste minuut, dan zit het even tegen oke we hebben ons pech nu wel gehad mag ik hopen?!

hupnac

op naar vanavond in de blessuretijd een doelpunt valt waardoor we zeker zijn! wordt weer eens tijd dat stipe gaat scoren!! dus hooi en verbeek voorzetten geven aub!!!

0   0  
Advocaat van de Duivel

Laten we Hooi ontslaan voor deze uitspraak, Seuntjens terug naar Boeimeer sturen omdat ie team spirit predikt, Gudelj de wacht aanzeggen voor lamlendig voetbal, Jelle verbieden altijd negatief te zijn (o nee, nu heeft hij ineens weer gelijk volgens sommigen), Bodor naar de amateurs sturen vanwege wanprestatie, Van de Weg in het tweede laten staan, Matic zal door slechte onderhandelingen van die lompe Rutjes aan het einde van het seizoen zelf wel weg lopen, Hadouir kan sowieso beter maar stoppen met voetballen, Tighadouini is geen probleem want toch altijd geblesseerd, misschien wel Sparta Poepon wel terug hebben want die presteert ook niet, Verbeek krijgt gelukkig geen contractverlenging, Perica is een houten Klaas, laat alstublieft z.s.m. terug gaan naar Chelsea, Sarpong struikelt over zijn eigen benen dus zal zichzelf binnenkort wel blesseren, Schalk kan maar beter bij PSV wegkwijnen want wij willen hem niet,.

Nou, dames en heren NAC-sup... hm... -critici, uw meningen bij elkaar nemend hebben we ongeveer 3 gekwalificeerde spelers en geen trainer en TD om dit seizoen af te maken. We hebben een ongeëvenaard probleem.

Laad alle berichten na dit bericht in