Mogelijk ook Buijs afwezig
Naast Sepp de Roover zou het ook zomaar is kunnen zijn dat Jordy Buijs aanstaande zondag niet speelt namens NAC. De middenvelder heeft in de wedstrijd tegen ADO een tik tegen de enkel gehad. Na een bezoekje aan het ziekenhuis bleek dat Buijs een dikke enkel heeft. Maar even afwachten dus.
Bron: B-side Rats, de Stem
Plaats reactie
Zo dat is even goed nieuws, geen Buijs !!!
Selectie is breed en barst van de kwaliteit, dus geen zorgen.
Dan is de handrem er in ieder geval af.
Mooi zo
Wel mooi dat hij naar het ziekenhuis moet om tot de conclusie te komen dat zijn enkel dik is... hadden ze niet gelijk het bord voor zijn kop weg kunnen halen met zijn 100no-look passes per wedstrijd.
ik zie hier toch mogelijkheden in.
jelle
botteghin,luijkx,jansen
Gilissen
gudelj,lurling,hadouir,verbeek
schalk hooi
3mans verdediging moet genoeg zijn voor de 2 spitsen van nec,en dan lurling als de aanjager en om te bikkelen en hadouir voor de steekpaasjes.
Verbeek heeft toch veel kwaliteit en kan zo vanuit het middenveld opkomen en zijn snelheid benutten.
Ook Gudelj kan zo meer vanuit de zijkanten opkomen,en ook meer van zijn loopvermogen gebruik maken.
Wat een Pisvlek is dat zeg, hele tijd overbodig om zich heen lopen te kijken NoLook balletjes. Spelers proberen op te zwepen, evenals het publiek. Wat een misselijke middelmatige, plastic voetballer!!!
En o ja, kut Rotterdammer!
Zwampie, ben het 100% met je eens. Hoop dat je arno van zwam bent, dan kan je dit ff tegen nebo zeggen. Helaas spelen we uit en moeten we het van de counter hebben. Op papier staat de opstelling van NAC tijdens uitwedstrijden met 4 man in de verdediging, maar in de praktijk zijn dat er meestal 10. En dan spelen ze alles op de counter zoals het moet. Dit moeten we thuis een x doen. Zoals tegen ado en vergelijkbare ploegen.
HUP NAC!
Mijn god, de reacties van (sommige) NAC- supporters (?) wordt er niet beter op... Is gvd gewoon een van je eigen spelers waar je het over hebt. Met als triest dieptepunt die reactie van Ad Snatzzz, pfffff. Treurig!!!
He he dat werd tijd! Nu hopen dat hij de rest van het jaar in de lappenmand zit. Wat is deze man een aanfluiting zeg.
Aruba
Wat een misselijke middelmatige, plastic voetballer!!! Ok dat is mijn mening. Pisvlek ook. De rest is objectief.
Het wordt tijd voor geregistreerde gebruikers. Het gaat echt nergens over wat hierboven geroepen wordt. Zijn geen NAC supporters.
Jobnac
Helaas niet,en gaat bij mij moregn om 5 uur de wekker,en dat zal bij van Zwam niet zijn.
Juist door geen enkele wedstrijd een eigen stijl te spelen,loopt men altijd achter de feiten aan.
Snap ook niet waarom iedereen terug moet zakken met een corner of een vrije trap tegen thv eigen zestien.
Mijn mening is 1 man thv middenlijn en 1 á 2 man tussen de zestien en middenlijn.
Hierdoor wordt het penatly gebied niet zo druk,hebben de spelers meer overzicht welke speler wie moet houden.
En zodra men balbezit heeft,kan men er snel eruit komen, zonder een bal wild naar voren te schieten en deze 2 keer zo hard terug te krijgen.
Begrijp niet waarom dit nooit gedaan wordt.
Overigens hopelijk een snel herstel voor buijs,alleen voorlopig wel even plaats laten nemen op de bank,want op het moment toen hij zich moest bewijzen kwam er meer uit hem,dan momenteel.
Niveau daalt hier nog verder (wist niet dat het mogelijk was, maar ja...het kan dus)
shit,hadden we zomaar hansie kunnen bellen;)
Wat worden er hier over eigen spelers toch smerige reacties geplaatst! En dat nog wel over een speler die als 1 van de weinige echt NOAD heeft. Jammer dit niveau van een stel pubers die alleen zo op internet durft te praten. Zoals sn zou zeggen: ZUM KOTSEN!
Ik ben ook niet kapot van hem maar het niveau van de reacties is nog slechter dan het voetbal van NAC
@Ad, ik ben ook geen fan van Jordy Buijs... Maar er is mij altijd geleerd om mijn club te steunen en te supporteren, niet om eigen spelers af te zeiken! En dat is gewoon mijn mening.
We kunnen allemaal van mening verschillen over de kwaliteiten en het functioneren van een speler, maar als je je eigen spelers ziektes of blessures toewenst zodat ze in ieder geval dan niet kunnen spelen vind ik triest. Dit weekend gezien hoe ze in Italië omgaan met een speler (Van Basten) die al vele jaren weg is bij de club. Dat is fantastisch, daar spreekt een welgemeend respect uit.
Buijs bij NAC, van Basten bij Milan..
Prima vergelijk!
Los daarvan, Buijs kan en moet beter!!
Nog niet zo'n ramp !
mooi hadouir op de plaats van buijs en looms op de plaats van janse janse op de plaats van de roover.
zo klopt het weer een beetje.
niet te verdediged te gen nec wel op de counter en bij een doelpunt tegen GVD niet de kopjes laten hangen als altijd maar met dubbele inzet ertegen aan je bent nac en wees daar als speler trots op.
Een speler die het moeilijk heeft of uit vorm is zouden we als supporters juist extra moeten steunen. In plaats van hem nog verder de put in te helpen. Daar is niemand hier bij gebaat.
Een eigen speler een blessure wensen.... heel jammer...
Janse, luikxs, botteghin en looms mooie degelijke verdediging. 3 punten!
Buijs is inderdaad niet altijd even sterk, maar wie speelt er wel op 100% binnen t team?
Iedereen speelt tot nu toe gewoon ver beneden z'n maat.
Hopelijk tegen NEC allemaal 100% NOAD.
Buijs heeft de techniek en de snelheid van een garnaal. Deze jongen is een sloper en moet achterin staan. Nu moet hij op het middenveld de lijnen uitzetten.... Dat kan hij niet.
Goeie opstelling van Zwampie vind ik.
Een mengsel van Buijs en Gilissen zou een geweldige speler opleveren.
Ik vind Buijs een mooie lange trap hebben en prima schot.
Hij is een tikkie te traag en komt zodoende toch net tekort. Echter voor de selectie geen verkeerde speler.
Respect voor eigen spelers en oud spelers moet er zijn. Dat betekent niet dat je geen kritische mening over een speler zijn functioneren mag hebben vind ik.
Vroeger (buurman toch) was Pogreba in zijn laatste seizoen te traag geworden. Hij scoorde als middenvelder toch nog 7 belangrijke goals. Je dacht er niet aan die man uit te fluiten of zo. Norbert Pogreba was daarnaast buiten het veld een echte gentlemen. Heel behulpzaam en vriendelijk. Hij droeg altijd met Graumans de spelerskoffer met attributen uit en in de bus terwijl hij de vedette toch wel was.
Nu ligt het tegenwoordig wel iets anders, de binding met de club is nul geworden en een salaris van 150.000 euro is zo'n beetje het minimumloon.
Dus we mogen best iets meer eisen, op zijn minst NOAD.
peter gommeren nu een kans geven