Wij gaan niet opzij

'NAC en Brondeel willen hernieuwde samenwerking, wachten op Twente'

Zowel NAC als Jorn Brondeel staat open voor een hernieuwd huwelijk, zo meldt BN DeStem vanochtend. Aangezien Brondeel nog een driejarig contract heeft in Enschede én niet beschikt over een degradatieclausule, is het maar de vraag of de Belg komend seizoen in Breda onder de lat zal staan. De bal ligt bij FC Twente.
Het aanstaand vertrek van Nigel Bertrams naar het Deense Nordsjaelland zorgt ervoor dat NAC op zoek is naar een nieuwe nummer één voor komend seizoen. Beter gezegd, een nieuwe nummer 26. Brondeel staat namelijk hoog op het verlanglijstje, weet BN DeStem. De Belgische sluitpost speelt altijd met zijn favoriete rugnummer 26, omdat hij naar eigen zeggen in zijn leven 'te veel matige keepers met nummer 1 heeft gezien'. In Breda ontpopte Brondeel zich tot betrouwbare doelman, zeker in de tweede seizoenshelft van het jaar dat NAC promoveerde. De nieuwe technisch directeur van FC Twente, Ted van Leeuwen, werkt eerst aan het samenstellen van de selectie. Daarbij kijkt de TD ook naar de huidige groep en daarna zal hij in de nabije toekomst aangeven wie wel en niet mogen vertrekken. Brondeel sprak enige tijd geleden kort met ons, destijds liet hij het volgende weten: "NAC blijft voor mij altijd speciaal en ik zou graag nog eens met Jelle samenwerken." De goalie onderhoudt een goede band met de keeperstrainer van NAC. De toekomst - maar vooral FC Twente, zo lijkt het - zal uitwijzen of Brondeel opnieuw aan de slag gaat bij de Parel van het Zuiden. 

Bron: B-Side Rats, BN DeStem

Vorig bericht
'Garcia op huurbasis naar Toulouse' 23 reacties
Volgend bericht
'Vloet op weg naar Frosinone' 20 reacties
Advertentie
24 Reacties
0   0  
Gilze

Waarom wordt er zo hoog ingezet op Brondeel? Puur gebaseerd op een half jaar goed keepen bij NAC? Niks tegen Brondeel hoor maar ik zie liever een jaartje Muric om vervolgens onze Poolse vriend het te laten overnemen.

0   0  
Raf17

@Gilze

Ik zou Brondeel echt prima vinden. Zat bij Twente echt totaal niet lekker in zijn vel. Hier zit hij weer lekker dichtbij België, keeperstrainer waar hij goed mee op kan schieten. Dat helpt allemaal mee voor betere prestaties.
Het was echt niet voor niks dat Twente, destijds nummer 8 van de eredivisie, Brondeel voor 4 jaar vastlegde. Hier kan hij zijn oude niveau halen en doorgroeien, denk ik. We gaan het zien!

0   0  
Chris W.M.

@Gilze

Dat is wel heeel erg gokken op 1 paard. Stel dat Karol het mentaal niet aankan, wat dan?

Muric erbij prima, maar dan als 2e man.

Zie liever een keeper van 24 met ervaring op het tweede niveau Duitsland of Frankrijk voor 3 jaar tekenen zoals ik gisteren al hier postte. Dan kan Karol nog even rijpen, en hebben we de komende 2 jaar een eigen keeper onder de lat staan waar we wat aan kunnen verdienen.

0   0  
willempie

zeker weer voor gedragen door jelle?? net al dries noppert vorig jaar??

0   0  
Arie

Niet doen!
Anders wachten tot Twente failliet gaat.
Wat voor signaal geef je in godsnaam af als een speler die NAC zo snel de kans zich enigszins voordeed verliet, want hij ging wel eventjes hogerop. Nu met hangende pootjes terug willen en we lijlen meteen te happen.

0   0  
TpT

Zou mooi zijn, maar laat je absoluut niet piepelen door die tukkers. Zij voelden zich zo groot om Brondeel te kopen ondanks een 2 jarige huurovereenkomst die NAC had. Laat ze dan nu financieel maar lekker op de blaren zitten. We gaan ze niet 2 keer helpen als het aan mij ligt. Jammer voor Brondeel, maar er zijn meer fatsoenlijke keepers.

0   0  
TpT

Bovendien wil Twente niets liever dan van Brondeel af als ik zo eens rondlees. Dat maakt onze positie nog sterker.

0   0  
Wanny

Zie wel graag een Nederlandstalige keeper op de loonlijst. Beter voor de communicatie en de vastigheid tov een huurling in de goal.

0   0  
Harrie

Geen euro naar die Tukkers!!! Gewoon failliet laten gaan en alleen dan kijken of er een buitenkans (bijvoorbeeld Brondeel) te halen is.

0   0  
Joric Hopmans

Is weer de verlosser lijkt wel, vaker meegemaakt bij NAC

0   0  
Becherovka

Voor NAC is Brondeel een prima keeper, heeft bij Twente niet veel laten zien. Maar dat gold ook voor Assaidi en Maher. Jorn zal in een jaar echt het keepen niet verleerd zijn.

Dat hij zich te groot voelde; ik geef hem gelijk. Twente leek op dat moment een stap vooruit is anders gebleken. Hij heeft gegokt en verloren. Mocht die naar NAC komen en een paar goede reddingen maken, dan zal ik er niet minder gelukkig door zijn.

0   0  
Breda

Brondeel was echt heel goed die laatste 6 maanden. Deed mij denken aan Babos. Pakte punten maar vooral was hij de baas in de 16. Brondeel heeft wel echt vertrouwen nodig want zijn eerste half jaar was minder. Dat zal hij bij twente niet gevoeld hebben.

Ik zie hem graag terugkomen. Maar niet te veel voor betalen. Over een paar weken is ie misschien gratis als de boel daar omvalt :-)

0   0  
Leurenaar

Als je drommel nog niet uit de basis kan spelen wat kom je dan bij NAC doen? Begrijp me niet verkeerd hij heeft het aardig gedaan bij ons in de juup maar de tijden zijn anders. Ik zou toch verder kijken als ik smiley was...

0   0  
Lamington

Tja..
Voor wat Gilze en Chris melden valt beide wat te zeggen. Brondeel is op zich welkom, maar baseer ik enkel op een half seizoen. Afgelopen jaargang os niet fantastisch geweest. Niemczycki is echter nog maar 18. Die heeft nog 'tijd zat'.
Daarom neig ik het meeste naar Chris zn verhaal. Voor de langere termijn lijkt dat de beste oplossing, mits men Karim écht klaar gaat/weet te stomen voor het eerste.

Maar, nogmaals, twente hoeft financieel niks wijzer te worden van ons. Schooierige kutclub. Met hun 'we gaan failliet, geef garantstelling' houding. Bah. Meer misselijkmakende club dan willem2 'onderhand'.

0   0  
Ivo

Karol kan dit jaar nog ervaring opdoen in de beloftencompetitie, volgend seizoen is Helmond misschien een optie. Maar dan wel als 1e keeper.

Brondeel is een bekende en ik denk dat hij het niveau aankan. Een stabiele keeper die de verdediging ook goed kan aansturen. Ik vond hem in het promotiejaar goed en constant keepen.

0   0  
Habe

Zoals hier al aangegeven, kan Brondeel ook wat mij betreft komen, echter geen euro voor uitgeven!!!
Indien twente geld wil zien dan lekker daar laten. Anders lekker faillisement afwachten, of als ze steun krijgen zullen ze verplicht moeten reorganiseren en verder in het spelersbudget moeten snijden.

0   0  
Lamington

En wat Arie, Harrie en Breda zeggen
:-)

0   0  
JGAW?

Haal eens een echte keeper. Dit is weer vragen om problemen.

0   0  
Berto

Laat gaan, laat gaan.
Eerst wordt hij voor een habbekrats weggedaan, een jaar later moeten wij de hoofdprijs gaan betalen om hem terug te laten komen. Hij mag terugkomen, maar dan betalen we hetzelfde bedrag (liefst nog minder) als Twente vorig jaar betaald heeft. Ook zal Jorn zelf ook behoorlijk salaris in moeten leveren, want ik vermoed dat hij daar ook zo'n lekker riant Twente salaris heeft weten binnen te halen.
Zoniet verder kijken. Blijft jammer dat we niet voor die De Boer van Telstar zijn gegaan. Echt een heel groot talent, zit nu helaas al bij AZ.

0   0  
scheppioni

Niets voor gaan betalen NAC !!!

0   0  
tripomatic

Nu Bertrams weg is lijkt Brondeel idd. een reële optie.

Dan wel gratis als het kan. Geen Bredase Euro naar die failliete boedel daar in Hengelo-Zuid.

0   0  
AJ

Huur aub een keeper van MC en zet volgend jaar het grootste keepertalent van onze eigen jeugd in het doel. Zo heb je geen extra salariskosten met bier en tittie en hoef je geen transferkosten te maken. Haal je later deze kerel gratis op.

200K Bertrams
400K Vloet

350K in de spaarpot.

1M een mooi talent aankopen. We hebben nog mensen nodig die zelf kansen kunnen creëren en hun man voorbij kunnen komen.

0   0  
JimGoose

Waarom geen "Schalk-je": laat twente gewoon de helft vh salaris betalen...

0   0  
Badeend

Hartstikke prima keeper, halen wat mij betreft maar inderdaad geen euro naar FC Twente, de oplichters van de 21e eeuw.

Ik kan me overigens nog goed het verhaal herinneren van Jorn zijn eerste kennismaking met de warme regioclub Twente. Zijn huurhuis was niet beschikbaar en hij kon zijn spullen wel even opslaan onder een zeiltje, onder een tribune. Lekker ben je dan. Hopelijk heeft NAC dat beter voor elkaar!

Laad alle berichten na dit bericht in