Wij gaan niet opzij

NAC heeft nieuwe broeksponsor

NAC heeft volgend seizoen ARGO advies op de broeken van de selectie staan. De landelijke arbodienst heeft zich voor 2 jaar als sponsor aan NAC verbonden. Het in Etten-Leur opgerichte bedrijf is sinds een half jaar al sponsor van NAC Breda. Naast haar commerciële activiteiten is het bedrijf nauw betrokken bij de advisering van NAC op het gebied van Arbo dienstverlening. In de afgelopen paar maanden is door beide partijen het contact en de samenwerking als zeer positief bevonden, waardoor de stap naar een intensievere samenwerking werd gezet. "Omdat ons hoofdkantoor in Etten-Leur staat, is de binding met regio West-Brabant nog altijd zeer sterk. Vanaf het eerste moment was de samenwerking met NAC heel positief. Er wordt goed geluisterd, snel geschakeld en het persoonlijk contact met de club is uitstekend. Uiteraard weegt ook de sfeer van het Avondje NAC mee in deze beslissing. Medewerkers en klanten vinden het fantastisch om bij NAC te komen. Een omgeving met een gezonde en positieve uitstraling als NAC past daar uitstekend bij." Commercieel manager Eric Matijsen is trots dat een landelijke organisatie met lokale roots met deze overeenkomst het vertrouwen in NAC uitspreekt. "Ondanks dat we pas een half jaar met elkaar in zee zijn, is de samenwerking zeer positief. Het is mooi dat we op basis daarvan het sponsorship uit kunnen breiden. ARGO is zeer actief in dezelfde regio als NAC, maar geniet daarnaast ook landelijke bekendheid door de nieuwe sponsorovereenkomst. Het is goed om te zien dat een partij als ARGO met deze overeenkomst vertrouwen uitspreekt in onze club. Het laat zien dat we op de goede weg zijn."

Vorig bericht
De Kamps naar NAC 77 reacties
Volgend bericht
Herinnering: NAC tegen SDO 63 4 reacties
Advertentie
16 Reacties
0   0  
steefl

Commercieel en beleidsmatig gaan we langzaam vooruit.
Nu nog zien dat het speltechnisch wat beter gaat.

0   0  
4Eyes

Overgewaaid uit Bels dit vreselijke idee. Sponsoring op de broek. Bah. Ons magische geel/zwart word zo steeds meer een carnavals kostuum.

0   0  
D'n Beuk

Kan er nie wakker van liggen, als het maar geld op levert

0   0  
Vak G

Ben blij dat er nog een sponsor is die een pak geld wilt betalen om met een heel klein logo op de broek wilt staan! Elke euro extra voor is er 1!

0   0  
nm

Erger nog een barteldeal

0   0  
Voske

Tsja. Als het idd een barterdeal is, dan schieten we er geen ruk mee op. Brengt geen geld in het laatje. Wel een hoop 'gratis' ARBO-advies. Ook leuk...

0   0  
JohnFe

Bart(er) D(isse)eal? wuaaahhh.?

Kom op zeg, een beetje positief!
Als stempelen ze de binnenkant dicht, als we maar overleven.

0   0  
Thobsr

Volgens VI heeft NAC zig versterkt met de kamps, iemand die weet wat voor speler dat is?

0   0  
JF

NAC heeft Joeri Kamps binnen.

0   0  
S.Breda.A

De Kamps is een cvm, kwam bij Heerenveen ook al niet zo sterk uit de verf. Wss is Mike van der Hoorn ook een jaar in t geel zwart te bewonderen (huur)

0   0  
Siegfried even vanuit de Oost

Het gaat allemaal op z'n elfendertigst. Waar is het geld van Gudelj eigenlijk gebleven, de zogenaamd grootste transfer ooit ?

Ze kunnen binnenhalen wat ze willen maar met incompetente idioten aan het stuur en rare beslissingen op het sportieve vlak blijf je achter de feiten aansukkelen.

0   0  
Wanny

De Kamps is Gilissen die wel fit is, maar dan zonder de ervaring

0   0  
D'n Beuk

@Siegfried even vanuit de (niet zo wijze Oost(en)

Dat geld van Gudelj is naar de schulden gegaan van NAC, weet niet of je daarvan op de hoogte was hoor dat ons clubke met een kleine schuldenlast welke ze opgebouwd hebben in het verleden en daardoor ook in categorie 1 van de knvb licentie commissie zitten wat weer wil zeggen dat ze geen geld uit mogen geven aan het halen van spelers enz.enz.
dus voordat je allemaal begint te roepen over wat een wanbeleid er bij NAC gevoerd wordt en dat er spelers gekocht moeten worden ipv gehuurd und so weiter und so weiter , verdiep je even in het jongste verleden van de club

0   0  
Carnard

Stop aub met groot uitmeten en overdrijven bij het binnenhalen van een kleine sponsor! Ja ik ben blij dat argo NAC wil sponsoren maar het brengen alsof de zilvervloot is binnengehaald is echt doorzichtig.

0   0  
Siegfried even vanuit de warme Oost

Tot op de dag van vandaag ontkent Mommers alles. Hij beweert zelfs door van Bavel en vd Hoeven gerehabiliteerd te zijn. Zij wezen weer naar hun voorgangers.

Het "bestuur" Lieshout blijkt eveneens verliezen geleden te hebben.

Iedereen wijst steeds naar zijn of haar voorganger. Dat is allemaal wel erg makkelijk. Zo kan iedereen een club overnemen.

0   0  
D'n Beuk

Dusssss

Laad alle berichten na dit bericht in