Wij gaan niet opzij

'NAC heeft Van Veen op de korrel'

NAC zoekt niet alleen naar versterkingen voor de defensie. Ook in aanvallend opzicht oriënteert de club zich. Eerder werd de naam van Vincent Janssen genoemd, maar daar lijkt NAC niet erg concreet. Mogelijk ligt dat voor Kevin van Veen wat anders. De 23-jarige aanvaller van FC Oss, die vorig seizoen nog in de Topklasse speelde en ook als stukadoor werkt, was dit seizoen al goed voor 9 goals.

Bron: B-Side Rats, BD

Vorig bericht
Feyenoord weet van niks 14 reacties
Advertentie
35 Reacties
0   0  
geel zwart

Kan dit niet als versterking zien. Eerder paniekaankoopjes. Ik voorspelde al dat ze het in deze 3e rangs categorie zouden zoeken.

0   0  
Rbull

Kan die als stucadoor direct de gaten dichtsmeren aan de hoofdtribune

0   0  
Van Bulkofen

Waar blijven de echte versterkingen ? Deze leiding maakt de achterban buitengewoon nerveus.

0   0  
RV

Is zo'n Robinson dan echt slechter dan zo'n jongen?

0   0  
Leur Noord

@redbull
Hahaha lol

Dan moet die bal wel bij de spits komen. Maar waarom niet ?! Hij heeft iig een neusje voor de goal.

0   0  
tuinman

Huntelaar, Chadli en Mertens kwamen toch ook van AGOVV af? Van Nistelrooy is ook begonnen bij Den Bosch voordat hij naar sc Heerenveen ging en Bas Dost bij FC Emmen. Luuk de Jong maakte zijn debuut bij De Graafschap en Van Persie bij Excelsior.

Ik ken deze jongen verder niet, alleen van naam. Wat ik wil zeggen is dat bijna alle spitsen uit de Eredivisie op een laag niveau begonnen zijn. De tijden dat we een Amoah of Salmon in de spits hadden zijn voorbij. We moeten ons gewoon focussen op jongens van dit soort clubs, niks mis mee want er zijn genoeg jongens met potentie.

0   0  
juupke

Een stukadoor in de spits het moet niet gekker worden

0   0  
seno

Nu nog wat metselaars in de verdediging en een schilder op de vleugels. Hahaha Nee alle gekheid op een stokje. Het zou wel een jongens boek zijn als we met zo'n verhaal iemand binnen halen die straks nog wat bij elkaar schiet en nog is wat stappen zou maken. Maar ik zou niet op zulke dingen gokken.

0   0  
NaCCer

Ik ben een beetje NAC moe geworden, dat de B siderats er even uit lagen en er een interland tussen zat heeft me werkelijk goed gedaan.
Als je al heel je leven zowat binnen de poorten van het stadion vertoeft en je ziet steeds dezelfde fouten opdoemen of dezelfde mensen ergens in de gelederen terug keren dan is de rek en de fut er op een gegeven moment uit. Het is weleens een keer genoeg geweest.
Het is te belachelijk voor woorden dat er nu naar een diepe balvaste spits gezocht wordt, heeft er iemand een idee wie die nieuwe balvaste diepe spits dan wel gaat voorzien van voorzetten die ook nog eens aan komen ?
Het is weer als vanouds we zijn weer met zijn allen bezig om ons op de gevolgen te focussen maar de oorzaken en de aanleiding van het dis - functioneren worden over het hoofd gezien.
Simpel de juiste spits hebben we, die heet PERICA. Zoek naar mensen die hem in stelling kunnen brengen !
Het probleem zit hem in de buitenspelers ( en dan vooral Tighadouini) en de mensen achter de spits ( vooral Falkenburg en Matic ) .
Met een andere spits krijg je precies hetzelfde als nu, hij kan ze namelijk niet zelf voorgeven en binnen schieten.
Vooral Tighadouini is HET grote probleem , die verandert niet en hij zet zijn ego voorop en blijkbaar mag het van de onervaren trainers die waarschijnlijk ook ingepakt en geïmponeerd zijn door het grote circus gehalte van deze blaag.
Hij zal er best nog wel eentje inschieten maar door dezelfde persoon missend we wel 15 goals van een spits!
Ik lees weleens dat er mensen voor zo iemand naar het stadion komen, ik zou er bijna voor weg blijven, het heeft namelijk niks met voetbal en teamsport te maken. En ik walg van dit soort capriolen op het veld die tot niets leiden.
Falkenburg en Matic kunnen ook absoluut de aanvoer en aansluiting vanuit het middenveld niet voor elkaar krijgen dus het blijft water naar de zee dragen, ook dat wordt blijkbaar niet opgemerkt.
Als je op die posities niet radicaal iets gaat veranderen is het over en sluiten, al zet je dan Huntelaar in de spits dan wordt het nog niks.
Emmertjes blijven zetten werkt niet meer het dak moet eindelijk eens gerepareerd worden.

0   0  
Gampel

@ NaCCer... Amen !!

0   0  
Adri

Meer dan eens mee Naccer! Niks toe te voegen.

0   0  
nacman

heel heel goed verwoord naccer adje is de slecht speler die als laat mislukken voor in het gaat om adje adje en nog eens adje geen karakter geen mentaliteit.
alleen een grootte mond als hij terecht op zijn plek wordt gezet.
maar een paar spitsen er bij is geen overbodige luxe.
financiers trek je potemonee

0   0  
buurman

Ver eens met NaCCer. Echter Perica is er vanwege zijn kaarten nogal eens niet bij. Daarnaast zou een meevoetballende spits toch van toegevoegde waarde kunnen zijn.
Ik ken die jongen van Oss niet, maar je kunt deze spelers ook oppikken voor " de handel"

Het klopt wel dat het probleem "aanvoer naar de spits" groter is en volgens mij moet het eerst verdedigend beter komen te staan. Dat probleem is nog veel groter.

Wat me wel opvalt is dat vrij veel supporters toch hun twijfels hebben over Perica. Ze vinden hem voetballend te zwak. Ik persoonlijk denk dat hij er wel gaat komen. Een groep adoreert hem, het ligt 50-50%. Sympathieke bink is hij zeker, dat telt mee.

Eerlijkheidshalve wil ik tevens kwijt dat onder Justin de bereidheid om te luisteren heel goed te noemen is volgens mij. Als NAC niet degradeert zie ik het zitten en dat is geen loze kreet meen ik.

Verder zou een leuke halve finale in Breda voor de beker dit seizoen veul goed maken.

Heb ronduit schrik voor de wedstrijd tegen eagles en ik denk dat Schalk goed gaat spelen. Wel ligt eagles NAC veel beter dan az.

0   0  
sam

Nac moet andere systeem gaan spelen waar ze mee punten kunnen halen angezien dat ze op de helft van tegenstander met maar 3 man vaak uitkomen verder zou ik zeker gaan voor vincent jannssen en veerman van volendam .2 zeer sterke spitsen .janssen staat ook in belangsteling van fc twente

0   0  
NaCCer

@ Buurman, voetbal is niet alleen die 90 minuten op het veld ronddolen één keer per week.
Naast het fysieke is er ook het mentale gedeelte waar blijkbaar geen flikker aan wordt gedaan.
Dat laatste wordt bij NAC al jaren onderbelicht en niet of nauwelijks behandeld .
Je moet je afvragen WAAROM pakt Perica die kaarten ?
En dan kom je pas tot de juiste conclusie.
Dat is puur frustratie naar zijn " mede " spelers , als jij afhankelijk bent ( dat is iedere spits) van je team genoten en ze helpen je niet dan ga je forceren en dan krijg je dergelijke excessen .
Dan ga je jagen op ballen die eigenlijk niet voor jou zijn en dan maak je typische overtredingen van een aanvaller.
Tegen Heracles was dom, maar zijn maten hadden hem moeten helpen, die lieten hem 3 X door die vervelende mof en twee keer door die centrale verdediger schoppen, dan moet je als team achter elkaar staan en voor elkaar opkomen voor het escaleert.
Maar ook toen begon de frustratie met " vriend " Adje .
Maar zoals ik al zei de verkeerden worden aangepakt en de plank wordt weer volledig mis geslagen, het zijn de trainers die van voetbal hogere wiskunde maken en persé hun eigen stempel willen drukken , en het spelletje is toch zo simpel.
Dat aangaande heb ik diep respect voor trainers als Van Gaal, Brands en Rutten die de basis miet uit het oog verliezen.

0   0  
JoostjuhB

Snap niet dat Guyon Fernandez niet gepolst wordt. Naar mijn weten nog steeds geen contract en traint wel op behoorlijk niveau mee bij Excelsior. Voldoet ook precies aan de profielschets van Hellemons. Eredivisie-ervaring en is een garantie voor minimaal zes goals de tweede seizoenshelft. Die andere jongens lekker vanaf de zomer weer bekijken. Die gaan ons niet er in houden. Moeten eerst wennen aan het niveau van de Eredivisie en zijn nog bleu. Zou het liefst natuurlijk naast Fernandez er een zien komen, maar geld is er toch niet. Marcellis overigens geen optie ipv Mathijsen die een miljoen verdient?

0   0  
Cor Taxi

Klopt NaCCer.Het probleem ligt niet zozeer in de voorhoede.Als Adje een beetje normaal zou doen is de voorhoede gewoon capabel.Op het middenveld is alleen momenteel Matic het zorgenkindje.Als hij zijn niveau zou kunnen herpakken van vorig seizoen,is er ook op het middenveld geen enkel probleem.De zorgen liggen gewoon in de defensie.Haal maar 2 verdedigers, en je bent klaar.Doe maar een sloper en een speler met hersens.Niets ten nadele van Bezooijen hoor. Maar die jongen moet je rustig brengen,en kan er best staan in het nieuwe seizoen.Je moet hem niet laten verzuipen in deze verdediging.

0   0  
Cor Taxi

Te duur Joost.Henk Fraser,de trainer van den Haag heeft hem al een paar keer gesproken.Is gewoon te duur in salaris.

0   0  
bsidepannekoeken

veerman van volendam!

0   0  
buurman

Beste NaCCer,
Dat het qua teamwork onder Gudelj niet meer liep is bekend. Over Hellemons kunnen we denk ik nog niet oordelen. Het is zeker ook een mentale kwestie, maar ik denk dat we daarnaast kwalitatief twee goede spelers tekort komen.
Krijg je twee ere waardige speulers erbij dan kun je de twee zwakste eruit halen. Volgens mij speel je dan onder in de linkerrij, want de verschillen zijn miniem.

0   0  
scheppioni

Deze v. Veen zat laatst bij omroep brabant te verkondigen dat NAC geen optie voor hem zou zijn, hij gaat veel liever in een voetballende ploeg ballen zat hij te verkondigen, hij heeft meer met oosterlijke/noordelijke clubs zei hij letterlijk en wat doet NAC nu !!!?! Dus niet doen !!
@ Cor Taxi
Deze keer niet met je eens, de verdediging is het probleem gezien de laatste wedstrijden niet, maar zoals NaCCeR al zegt vooral de spelers die het verschil in het team zouden moeten maken Falkenburg, maar vooral Matic, die haperen, daarom op dit moment altijd Sarpong op het middenveld erbij, ik kan hem nog herrinneren in zijn nec tijdperk op het middenveld, een zeer waardevolle speler, maar niet voor op de vleugel !!!!
Met Kenny en Jesse/Henrico staat het degelijk in het centrum en ik pleit voor drie verdedigers met twee idelae stofzuigers er voor scheelt de kamps ook in kaarten en het team wordt voor de tegenstander veel onvoorspelbaarder !!! COME ON NAC !

0   0  
Cor Taxi

Ben ik wel met je eens hoor Scheppioni.Het centrum doet het nu aardig.Maar dan wel Sswankambo voor de Roover aub.En Amieux ben ik ook niet zo kapot van.Al zou wat jij eigenlijk zegt,voor Nac het best 5-3-2 zijn.Of eigenlijk 3-2-3-2.Snappen we het nog.?haha.

0   0  
Henri

NAC heeft nu alleen spelers nodig die direct inzetbaar zijn en ervaring hebben zoals vroeger een Budisic in de winterstop kwam en een Latchford en Dusbaba. Spelers die weten wat hen te wachte staat en hoe dan te handelen. Het is gewoon om te overleven. En wie denkt dat er spelers zijn die "voor de handel" naar NAC komen die heeft waarschijnlijk jaren onder een steen gelegen. Nu is er geen enkele speler in Nederland te vinden van een beetje niveau die bereid is NAC als springplank te gebruiken naar een stap(je) hoger. NAC is inmiddels al jaren voorbij gestreefd door clubs als AZ, Utrecht, Heerenveen, Groningen etc. En het vervelende is dat voordat je weer in die positie zit zijn we vele, vele jaren verder als er tenminste een ander beleid met een andere TD gaat komen. Er is nu echt geen een makelaar die zijn speler adviseert om naar NAC te gaan. Behalve Joegodslavische dan.

0   0  
Beaprins

Bij PSV moeten ze Farshad Noor ophalen.
Zo goed als gratis en fysiek net zo sterk als Rekik

0   0  
buurman

Beste Henri,

Er zijn nog best spelers die graag naar NAC komen hoor. Dat het allemaal veel beter moet is natuurlijk waar.
Als we niet degraderen denk ik dat we met het beleid van Goetzee er wel gaan komen. Wie zou het trouwens beter doen?
Rutjes heeft zonder meer een slechte start gemaakt, dus daar heb ik ook mijn twijfels over.

0   0  
Linie

Totaal ONEENS met de stelling dat Perica voldoet. Hoeveel ballen heeft die jongen tegen AZ vastgehouden? Of kopduels gewonnen? "Ja, hij is nog jong" hoor ik hier iedereen al roepen. Maakt mij niet uit, hij staat er wel!

Bij Schalk lag het probleem ook al niet bij de jongen, maar de aanvoer vanuit de zijkanten. Ik heb Schalk voornamelijk ballen zien aannamen die 2 meter van zijn voet sprongen. Dan zit er in je basistechniek iets niet goed, net zoals bij Perica.

Enige verschil is dat Perica wat meer doelpunten binnenramt vanuit een individuele actie. Daarom, en omdat we geen opties hebben, geef ik hem maar het voordeel van de twijfel.

De laatste balvaste spits van NAC was Matthew Amoah. Dat was een kapstok waar NAC zijn spel aan kon ophangen.

0   0  
Bierentieten

Wat denken jullie van bulykin? Toch een redelijke spits denk ik

0   0  
Cor Taxi

@Bierentieten.Misschien voor achter de bar.Hij weegt inmiddels 140 kg.:-)

0   0  
Becherovka

Ik denk dat het bij NAC duidelijk is dat het team de organisatie weerspiegelt. Zolang het zo onrustig blijft bij NAC zal je dit aanschouwen.

0   0  
NaCCer

Zet naast Perica een kerel die wel wilt en zich wel druk wil maken om het teambelang en trots is om voor NAC te spelen en dan zullen we eens zien.
Een kereltje met zijn kousjes over zijn knietjes die 2070 X een balletje hoog kan houden en zich meer druk maakt om zichzelf en het randgebeuren daar moet hij het niet van hebben.
Zojuist het interview met hellemons gelezen in VI en dan heb ik toch hoop dat hij het wel ziet .

0   0  
Henri

@NaCCer
Zijn interview in BN/DeStem vond ik ook niet onaardig. Hij weet wat hij wil en is recht door zee. Alleen jammer dat hem geen achtervang wordt gegund. Gewoon iemand die op momenten dat het even nodig is een beetje kan bijsturen. Geen ervaring is geen ervaring, maar er zullen in de komende moeilijke periode toch momenten komen dat er (even) ervaring nodig is.Dat kan nu net dat beetje verschil maken dat beslist over degraderen of niet.

0   0  
Rob

Van Veen is niet we speler waar NAC op zit te wachten. Net als Perica een spits voor in de 16 maar is buiten zijn fysiek erg beperkt.

0   0  
Dippo

Bulykin is transfervrij, voor de korte termijn (1-2 jaar) de perfecte spits voor ons.

0   0  
j.ae

Bulykin is een niet EU-speler. Streep erdoor dus.

0   0  
zwampie

heb al eens vaker geroepen om kamps in het hart van de verdediging te zetten, iemand die wel probeert elk gat dicht te lopen,meer inzicht heeft dan wat we nu momenteel hebben,weten wanneer hij moet ingrijpen,durft op te bouwen, een goed pass tot beschikking heeft en niet zo onrustig is om elke bal weg te knallen.

Heb je op het middenveld meteen meer ruimte om falkenburg in het hart erbij te zetten waardoor hij meer in zijn spel komt. Matic ook beter in zijn spel kan komen en je sarpong ook op het middenveld erbij kan zetten.
Gek genoeg eist Kamps nu de bal teveel op door zijn inzet,drive en niet bang te zijn om in bal bezit te komen,hij is overal te vinden en dirt komt ten slechte van Falkenburg en Matic. Op moment dat kamps geschorst was,kwamen Falkenburg en Matic beter in hun spel.
Matic was vorig seizoen goed omdat niemand de bal durfde op te eisen op het middenveld en hij meer aan bod kwam en gedeeltelijk hetzelfde deed wat Kamps nu doet.

Dus ik zou dan voor een verdediging gaan met sjakie,kamps, jesse, amieux
en een middenveld met 3 of 4 man waarbij je veel mogelijkheden hebt ...

Overigens is een systeem niet interessant, het gaat erover hoe je je taak uitvoert en elkaars taken overneemt als dit moet. Op moment dat je een systeem hebt,loop je ook niet constant met 3 of 4 middenvelders naast elkaar.

Men moet korter op de man verdedigen en daar heb je al veel winst te pakken,want nu heeft de tegenstander de bal en dan pas gaat men daar naar toe zonder echt aan te vallen, men blijft op afstand staan en komt zo iedere keer te laat bij de tegenstander/bal en loop je achter de feiten aan en kan de tegenstander rustig overspelen naar elkaar. En eerder druk zetten en niet op eigen helft rustig naar de bal toe gaan. een steek pass en je bent verloren.

Laad alle berichten na dit bericht in