NAC hoopt op akkoord over Perica
NAC is met Chelsea in gesprek over het verlengen van de huurperiode van Stipe Perica. De club hoopt binnen een week groen licht te krijgen, zodat de aanvaller in ieder geval nog één seizoen in Breda voetbalt. Perica werd, ondanks het feit dat hij voornamelijk reserve was, verkozen tot Aanvaller van het Jaar.
Bron: B-Side Rats, @dennisvanbergen
Plaats reactie
Samen met schalk in de spits 4-4-2
Valkenburg of matic erachter
Zou een goede zet zijn. Mooie noad mentaliteit.
@dunco, falkenburg erachter denk ik matic is meer een loper dan een aanvallende middenvelder!!
oohja en schalk voor het seizoen ffe bijtekenen aub!!
hupnac!!
en anders peerke in de spits met hooi op rechts en adje op links
kunnen we alvast niet gaan beginnen met het nieuwe seizoen?!?!
Hij was toch gratis volgens van As. Ben benieuwd welke constructie we nu krijgen.
De nieuwe koers is volgens Rutjes ook om te selecteren op spelers die bij NAC passen. En wat dat betreft kan Perica best nog een jaartje blijven. Kijk naar een slapjanus als Hadouir, die heeft het nooit laten zien en dat zijn ook geen spelers die bij NAC passen.
Maar laten we hopen dat NAC dan een sterker middenveld neerzet en voor een 4-4-2 systeem gaat.
Als je dan nog een sterkhouder zoals Danny Holla of Evander Sno weet aan te trekken heb je zowel fysiek, werklust als voetballend vermogen op het middenveld.
Het nadeel van een dergelijk 4-4-2 systeem is dat er in aanvallend opzicht ook meer van de backs wordt verwacht en dat wordt kritisch. De Roover heeft het opzich wel in zich maar van de Weg absoluut niet. Zou mooi zijn als we bijvoorbeeld Gorter of Schilder een jaartje kunnen huren. Komen haast niet aan spelen toe maar bij AZ en Twente willen ze deze mannen denk ik niet kwijt voor de breedte.
Volgens n vriend van me die voor roda is zou NAC ook met Fledderus in gesprek zijn (en met de oostelijke zusjes)... Maar ja, geruchten he!
@RV
Ik vind de Roover juist de meest dramatische speler van onze selectie. Die ziet het absoluut niet, stopt de linksbuiten niet af en is aanvallend eredivisie-onwaardig. Van der Weg heeft nog mee dat hij een man uit schakelt.
@ Oosterhout 3 , we moeten gewoon van dat verfoeilijke 4-3-3 af dat kost alleen maar punten en past niet eens in het verdedigende concept wat Gudelj altijd toepast.
Laten we gewoon met een realistisch systeem aan de gang gaan.
@ RV , ik ben het wel met je eens de linksback positie is zowel in verdedigend als aanvallend opzicht zwakker dan de rechterkant, aanvallend is de Roover eigenlijk best in orde.
Gorter terug halen zou ook niet verkeerd zijn, maar als je goed zoekt zijn er op zeker goede backs te vinden.
Juist rv
Ik ben niet zo'n schalk fan moet ik zeggen! Ik hoop dat stipe mag blijven en dat er dan nog 1 spits bijkomt ipv Alex! Alex is meer juup materiaal!
Ik begrijp die Schalk positiviteit niet zo goed. Kansen genoeg gehad, gewogen en te licht bevonden!
Zou mooi zijn hoor, is goed te gebruiken volgend seizoen.
Boymans, maatje van Falkenburg, ff ophalen in stilburg
Ja Dirk je hebt gelijk
Ophalen in Alkmaar zal je bedoelen. Hij heeft nog een jaarcontract en dus zullen we hem moeten huren...
Letschert en/of Dijkhuizen oppikken bij Roda. Indien Letschert niet lukt dan Amieux zondag ophalen uit de fietsenstalling in Wolluk. Voor spits positie heb ik voorgevoel dat NAC heel ver is met Boymans en dat dit de volgende grote verrassing gaat worden uit de hoge hoed van Graeme!
De Roover speelt een paar wedstrijden per seizoen fantastisch en meestal is het een 6 met af en toe een domme overtreding of domme fout die gelijk fataal is. Vind het nog steeds een redelijke back voor NAC.
Verder lijkt De Roover me een intelligente gast en voorbeeldprof die goed in een groep ligt.
Dirk Marcellis heeft ook een aflopend contract bij AZ.
Vorig jaar een zware blessure gehad maar wel een type wat ik bij NAC vind passen.
Verder geloof ik nog steeds in Schalk (mits vertrouwen, mits goed gebruikt).
Als je met Perica, Schalk en Falkenburg speelt dan denk ik dat ze zeker garant staan voor 25 doelpunten.
Ik zou de roover graag n x op t middenveld zien, je ziet vaak in de tweede helft dat hij wat meer op durft te komen en dat hij en hooike elkaar wel goed aanvoelen, is toch ook ooit bij psv als vleugelaanvaller begonnen trouwens?
Ik vind de Roover vooral de 2e competitiehelft heel zwak gespeeld hebben.
Van Kenny kan je zeggen wat je wil maar die komen ze wel 3x tegen voor ze er voorbij zijn.
Buys is de onbetwiste leider van de verdediging. Coacht en is de opbouwer.
Drost heeft veel inzet, is een hele matige verdediger. Dekt vaak fout waardoor tegengoals ontstaan, opbouwend een drama.
Maar ik hoop ook dat Perica nog een jaartje blijft. Met zijn enthousiasme en lengte de ideale NAC spits.
Inderdaad is letschert een goeie optie
Als het niks wordt met Perica graag Wout Weghorst transfervrij ophalen bij Emmen.
Dit seizoen 11 goals in 34 wedstrijden. De jongen is 1 meter 97!! Zelfde type.
Quote: "Het belangrijkste is de mentaliteit, zonder mentaliteit kom je nergens. Willen is kunnen!"
Is hij al gescout Graeme?
Ben ik nu de enige die vindt dat Percia voor geen meter kan voetballen?
Nee.
Proefspelers, Spelers met marktwaarde...Rutjes is goed bezig. Wel een commentaar omtrent 2-jarig contract. Waarom geen 3 jaar? Verkoop als doel neem ik aan, toch? Mochten ze goed presteren dan een paar ton weg. Anderzijds zal het wel met salarissom te maken hebben en de de nodige clausules.
Ben ik de enige die vind dat Perica wel balvast is, kaatser ,, kopsterk en doeltreffend is?
Antonia, GAE?/
Perica maakt er 15+ en Nemeth komt naar NAC.
Nemeth is geen speler voor nac....waardeloos....
@Alswegaan, je heb gelijk, het is totaal geen technische en snelle aanvaller. Maar deze speler is wel een echte doordouwer, 'n tank die je totaal niet overwalst en voor de goal heel gevaarlijk is mede door zijn BULL-gedrag
ik noem hem The Bull, duwt alles weg om bij z'n prooi te komen
Pericia - The BULL!!!
Perica is 18 jaar.
Dan heeft hij t toch een stuk beter gedaan als schalk vind ik in die paar wedstrijden.
Kan alleen maar beter worden.
@Alswegaan
Ja, maar dat komt omdat je door Mats-bril iedere zicht op de werkelijkheid hebt verloren!
Schalk blijft bij PSV. Komend seizoen mag hij op de bank bij het eerste en invallen. Ze zien het in hem zitten. Afkoopsom 1 ton.
Helemaal eens met JoostjuhB
@geel zwart roepen kunnen we allemaal. Graag bron vermelding.
@ Tvb: helemaal mee eens! Onbegrijpelijk dat mensen Perica afvallen om zn voetbalkwaliteiten, kijk naar Peter Crouch alsof dat zon geweldig speler was technisch gezien, maar het gaat erom wat je met zo'n spits doet. Spelers als Perica ballen laten ophalen heeft idd geen zin. En het feit dat hij met onze mega defensieve opstelling van afgelopen seizoen in zo weinig minuten zo vaak gescoord heeft plus zijn leeftijd van 18!! Jaar... Als je dan echt durft te beweren dat Perica er niets van kan of dat er geen potentie in zit (de goal uit bij Groningen zei voor mij voldoende over zn ware capaciteiten) weet ik niet waar je als supporter naar zit te kijken elke wedstrijd, in je glas bier waarschijnlijk.
hier heeft de klaagmuur wel een groot punt denk ik!!
@naccer daarom denk ik ook dat nac een soort 451 gaat spelen met en 2 buitenspelers falkenburg achter de spits, matic als loper tussen falkenburg en de verdedigende middenvelder en dan natuurlijk de verdedigende middenvelder zelf
geef het wat tijd en de resultaten komen vanzelf falkenburg is iemand die zich ook bij hoge ballen en voorzetten in de 16 opstelt en ook een goal kan maken!!
voor mijn part dat peerke niet kan voetballen, voor dit soort voetballers kom ik naar het stadion!!
dat ze allemaal maar zo'n instelling als hij hadden!!
maargoed volgend seizoen mag hij zijn juichen vaak beoefenen denk ik!!
Ik ben groot fan van Perica, maar het seizoen in gaan met alleen Schalk/Perica is echt geen optie. Te jong/onervaren. Dus er komt nog een spits bij. Ben benieuwd wie.
@oldskool... te jong kan niet man, kijk nou eens naar dat 17-jarige mannetje bij groningen bedoel hij in zijn eentje neemt heel groningen op sleeptouw!!
@ geel zwart, als dit zo is hoop ik dat ze met die centen die spits van Excelsior halen!
Kwa type spelers lijkt het wel inderdaad meer echte nac spelers te worden die vast gelegd worden of bij tekenen. Maar in het verleden wel vaker gebleken dat we als supporters er ook in konden vergissen. Maar ben wel in me nopjes wat deze spelers voor Nac hebben laten zien of voor een andere club. Nu inderdaad zoals sommige zeggen van systeem veranderen. Naar een systeem waar iedereen tot ze recht komt. (Misschien past het experiment van het WK wel) Aangezien elke speler die we hebben ook Schalk beter tot hun recht komen als we er van afstappen en lekker tegendraads doen dan heel Nederland voetbalt. Of zoals ze in Rotterdam hebben gedaan 2 varianten om goed verwarring te creëren. 1 systeem in dienst van een diepe spits en 1 met een extra verdediger of middenvelder. Ben benieuwd hoe eigenwijs het komend seizoen is of dat ze zeggen beter goed gepikt als slecht verzonnen. Nu nog de selectie aanvullen tot elke positie dubbel bezet is een gaan met het nieuwe seizoen.
Wat sommigen hier uitkramen.. Letchert? Nemeth? Juist prototype spelers het geen bal interesseert hoe het met de club gaat. Zou zeggen: peil Fledderus bij Roda en Koolwijk bij NEC en verder op zoek naar interessante 1e divisiespelers. Die spits van Excelsior is een balvaste en doelgerichte, maar zo lopen er nog wel een paar rond.
@chie
Ik zeg niet dat Percia geen NOAD heeft maar ik vind hem voetballend niet goed. Verder kun je veel van Mats zeggen, maar hij kan wel voetballen! En hij komt hier vandaan, vind ik fijn net zo als Alex :-)
Ik ben wel fan van percia alleen af en toe lijkt hij net een slungel die over zijn eigen voeten struikelt! En door geluk en noad krijg hij de bal wel altijd voor de goal en scoort makkelijk! Ik hoop dat hij kan blijven!
Perica is het heren, geen Percia!
@ dunco
Idd Stipe samen met Schalkie/Houdini in de spits, alleen Mats erachter en dan driemans middenveld Falkenburg-Matic Kwakman, daarachter Swerts/Suk als stofzuiger (al zag ik Tim daar het liefst, maar helaas) en dan drieman achterin met van de goal afvoetballend, Sepp-Drost-Kenny, prima elftal !!!!
Mochten we toch voor een viermans verdediging kiezen, dan ben je met Kenny veel beter af in het centrum naast Henrico, ik heb zeker wel vertrouwen in vd Weg, zeker op die positie !
@ scheppioni
Dat was ook mijn eerste gedachte maar Henrico Drost is opbouwend niet best.
Als je daar dan ook nog Kenny van der Weg naast zet dan wordt het opbouwend er niet beter op.
Ik heb verder een vreemd voorgevoel dat Nemeth en van Peppen deze kant op komen.
Laten we hopen van niet.
Ik zou een serieuze poging wagen om Kali en /of Nemeth van Roda over te nemen!
Vind t raar blijven "NAC praat met Chelsea" haha