NAC meldde zich eerder officieel voor Kramer
NAC heeft zich officieel gemeld voor spits Michiel Kramer. Waar B-Side Rats eerder kon bevestigen dat NAC al vóór de kroketgate zo goed als rond was met de Feyenoorder, komt nu ook het Algemeen Dagblad met het verhaal dat Kramer naar de Bredanaars kan. Zaakwaarnemer Hakim Slimani bevestigt nu dat NAC één van de drie Nederlandse opties is voor Michiel.
NAC heeft concurrentie gekregen in de strijd om Kramer. Mede-eredivisionist Sparta Rotterdam heeft zich vandaag officieel gemeld voor de spits. Sparta-coach Dick Advocaat zei vanmiddag in zijn eerste persconferentie dat de trainer inzet op spelers van het kaliber Kramer. De aanvaller, die zijn professionele carrière begon in Breda, kan ook nog kiezen voor ADO Den Haag. Of NAC na de kroketgate nog steeds interesse heeft in de lange centrumspits, is onduidelijk. Op 1 januari opent de transfermarkt weer haar deuren, dan zal snel duidelijkheid volgen. Wordt ongetwijfeld vervolgd. [poll id="97"]Bron: B-Side Rats, Algemeen Dagblad
Plaats reactie
Het elftal begint net lekker te draaien. En dan zou je het omgooien om Kramer te kunnen laten spelen? Kunt beter kijken naar een vervanger/concurrent voor Vloet en een tweede spits achter Ambrose. Kan Sprangers verhuurd worden aan een JL club, en Enevoldsen kan dan af en toe invallen als linksbuiten of aanvallende middenvelder.
Zou liever een Bel Hassani of Maher zien, die ook bij Sparta genoemd worden om te concurreren met Vloet. Lijkt me beter dan je spits vervangen die er de laatste maand toch flink wat gemaakt heeft.
Weet niet of er andere nummers tien beschikbaar zijn? En of eerder genoemde heren haalbaar zijn voor NAC.
@Haarlemmer
Maher....damn, als dat toch eens zou lukken. Voor NAC doen een absolute topspeler, daarom schat ik in helaas onhaalbaar. Maar goed, als Sparta ook al genoemd wordt allicht het proberen waard. En ik geloof dat Smulders redelijk de weg weet in Eindhoven, dus wie weet, wie weet.
Bel hasani/ maher
Kramer
Geloof me , die goal van mari was top
Kramer zal er zo zeker 10 maken
Wat staat daar hele match, mari alleen bij corners
Derat.nl blijft beweren dat het een onzin bericht van bsiderats is. Bsiderats heeft het bij het rechte eind en een betrouwbare bron. Derat.nl is op het fanzine na, aan het wegrotten op het wereld wijde web.
On: laat kramer maar komen!
Ambrose samen met Kramer ideale combinatie
Heb mijn eerdere mening hier gepost zodat deze ook onder het juiste item valt.
Gevalletje Kramer heb je nu 2 kanten,als hij hier niet slaagt is Smulders de grootste gek,want wie haalt er nu een kroketten eter. Komt hij wel en scoort hij aan de lopende band hebben we wel een goede TD.
Tja en gaat hij naar Sparta of wie dan ook en daar gebeurt hetzelfde en scoort hij ,is Smulders de grootste lompert omdat hij Kramer niet gehaald heeft, scoort hij niet dan was het toch logisch dat Smulders hem niet gehaald heeft want iedereen kon zien dat hij geen topsporter is,en heeft Smulders het nog niet goed gedaan.
Maar op basis van het heden,wat geeft nu de voorkeur om Kramer binnen te halen. Heeft bij Feyenoord geen basis plaats meer is zelfs voorbij gestoken door een 18 jarige speler waardoor het uitzicht op speel minuten nihil is,waardoor hij zich waardeloos opstelt en laat zien niet 100% topvoetballer te zijn en door een broodje zijn provocerend gedrag toont om zijn zin te krijgen om verhuurt te worden.
Wat als hij bij NAC komt en geen basisplaats krijgt,dan ben je daar lekker mee want die gaat de hele selectie op zijn kop zetten om toch zijn zin te krijgen.
Mag toch aannemen dat er in Nederland of in het buitenland nog wel een ander speler is,die goed voor NAC is. Anders ziet het er triestig eruit voor alle andere clubs en NAC ,die Kramer niet binnen halen.
Lekker laten gaan en de pijlen gaan richten op andere talenten die minimaal een basisplaats waardig zijn en het liefst ook nog minuten hebben gemaakt. Ik weet dat deze spelers ook nihil zijn ivm geld,maar daar zal Smulders creatief voor moeten zijn.
Ik geloof absoluut niet dat Kramer een meerwaarde is t.o.v. Ambrose. Daarnaast lijkt me Kramer op de bank een nog veel groter probleem.
Wellicht kan het wel in een 2-spitsensysteem, maar voor een nieuw systeem 'uit te proberen' hebben we geen tijd en ook geen ruimte op de ranglijst.
A.u.b. Maher & Piet Velthuizen halen.
Mijn keuze 2 vd 3 Sam Lammers - Adam Maher - Albert Gudmundsson van PSV huren uiteraard !!!
Kramer gaat naar ado. Typische jva aankoop, let maar op. Kan er geen traan om laten.
@Perino
Gudmonsson, leuke speler. Maar daar geloof ik niet in. Is toch exact het zelfde type als Fernandes? Vleugelaanvaller met een goede actie.
Dan zou ik toch meer gaan voor een type dat ook ervaring brengt en echt wat toevoegt aan het elftal. Iets wat Korte en Fernandes beide niet hebben. Maar ja, dat zal te duur zijn voor NAC gok ik zo.
In ieder geval proberen Maher of Bel Hassani te halen. Twee toppers die wat toevoegen aan het elftal en Vloet uit de basis spelen.
Kramer past niet bij ons. Vreven houdt (en terecht) van harde werkers. Kramer is het tegenovergestelde, hij is liever lui dan moe. Tijdens wedstrijden zullen we alleen maar aan hem ergeren. Sommige spelers spelen slecht maar die werken nog hard maar dat hoef je bij Kramer niet te verwachten.
Zo'n type als Kramer bij Ambrose is de missing link want vloet is het hem niet !!!
Je zult zien wat Ambrose dan voor waarde heeft !
Maar ja Vreven zonder Vloet is als de fabeltjeskrant zonder mr de Uil ! pfff
@scheppioni
Je bedoelt Maher bij Ambrose? Kramer speelt als diepe spits, Ambrose ook. Kramer is een luie spits, die wacht op de ballen die voorgeslingerd worden. Meer doet hij niet. Misschien balletje doorkoppen.
Ambrose is een voetballende spits. Die wil de bal het liefst in zijn voeten aangespeelt krijgen, kaatsen en de diepte zoeken. Daar is het elftal na een half jaar op ingesteld. Waarom zouden we dan een compleet ander type speler daar neerzetten?
Maher zou echt de missing link zijn. Die kan vanaf het middenveld de vleugels en Ambrose bedienen, heeft een kiezelhard schot dus kan vanuit de tweede lijn op doel schieten en is technisch vaardig genoeg om als tweede spits door Garcia in stelling gebracht te worden. Ik ben er echt van overtuigd dat de nummer 10 plek de grootste prioriteit heeft binnen NAC.
Mocht het Kramer worden, dan hoop ik dat hij gebrand is het ongelijk van Van Bronckhorst te bewijzen. Echter ben ik ook een beetje bang voor een Oosterwijk scenario.
Eigenlijk denk ik dat we al een geschikte spits hebben om naast Ambrose te laten spelen namelijk Enevoldsen.
Echter missen we wel een spits als we iets willen forceren door oppertunistisch spel.
Imoh Eziekel is ook transfervrij maar waarschijnlijk te duur in salaris (tenzij hij de BE nationaliteit heeft verworven).
Ik blijf het zeggen met Lukas Nmecha gaan we er ook op vooruit.
Ik ben er echt van overtuigd dat we plezier van kramer zullen hebben. Maar ben er ook van overtuigd dat hans smulders lekker rustig aandoet en met een paniek aankoop van Waastand beveren ofzo komt aanzeilen.
Kramer is een schande voor het voetbal en ook voor NAC als ie komt, opzouten met die lange, ontevreden, negatieve antivoetballer!
En Boymans? Transfervrij en heeft een maand om fit te worden. Goede pinch hitter en als hij beter blijkt te zijn dan een andere speler, dan krijgt hij op den duur toch wel een basisplek.
Wellicht een betere optie dan kramer, die nu nog niet op bijzonder veel steun kan rekenen, zo te horen.
Als Kramer komt dan lever ik mijn seizoenskaart in.
Waardeloze instelling, geen NOAD. Hebben we helemaal niks aan. Beter Lars Veldwijk van FC Grunn half jaartje huren.
@Wreaks Mega
Nee maher is het hem denk ik niet we hebben met Manu Garcia en Fernandes al van zulke voetballers, ik snap ook eigenlijk niet waarom Enevoldsen niet eerder en vaker geprobeerd wordt !?! Hij lijkt me ook best zo'n balvaste type !! Dan kan Ambrose beter in de schaduw renderen !!
@ Jasper
Aub zeg, geen half fitte spelers dat is funest !!!
@ Tinus plotseling
Laat grunn echt niet gaan naar een concurent !!
Wij willen iemand die er constant voor gaat en geen luie voetballer.
Ik zeg vloet eruit is belangerijker voor team als nac dan kramer bijkopen
Eerder postte er iemand bij een ander topic Vd Eijden en Dos Santos. Dan heeft dat duo meer mijn voorkeur.
Vreven is rond met Utrecht................. Wat nu??????
Fc Baklava
Bron?
Tjonge jonge totdat Kramer er 3 maakt in 2 wedstrijden is iedereen weer omgedraaid.
Is het vakantie ofzo?
@FcBaklava
Zeg, we snappen dat je je verveeld nu het kerstvakantie is, maar moet je geen vuurwerk afsteken o.i.d.?
JP de Jong die nu assistent is gaat Ten Hag opvolgen. Vreven is nooit een optie geweest bij van Seumeren.
Bsr kon bevestigen dat het zo goed als rond was. Lijkt het nou nog niet echt op dus de pauwenveren even terug opvouwen.
En nogmaals: geen fan van Kramer. Ik geef inderdaad ADO de meeste kans in deze.
Dick Advocaat gaat namens Sparta ook op zoek naar "betaalbare ervaring". Daarmee wordt die categorie vanzelf steeds minder betaalbaar. Hoeveel heeft NAC eigenlijk te makken in de winterstop? Ik hoop dat het een realistisch bedrag is waarmee een of meerdere aanwinsten kunnen worden gehaald.
Doe mij maar een buitenspeler die Ambrose beter kan bedienen.
@Tinus Plotseling
Als Kramer komt je seizoenskaart inleveren......dat is pas een waardeloze instelling !
FC Grunn pakt toch maar mooi 854.000 euro mee dankzij transfer Virgil van Dijk, zelfs 013 gaat nog profiteren door opleidingskosten
Ben zelf geen fan van Kramer, maar rotte appels hebben al vaker wel goed gepresteerd bij ons NAC. Maar evengoed ook net zo vaak niet... Ik zie zelf liever Vloet op de bank ipv een paniek spits aankoop. Ik denk zelf dat Enovoldsen daar prima kan spelen. En dan verder bouwen op de huidige weg. Meijers moet er ook zeker in blijven als Koch weer fit is! Mocht er een spits bij komen, dan moet t systeem wel om, want ik zie alleen een spits voor me naast Ambrose en niet ipv Ambrose.
Wat NAC vooral NIET moet doen richting Kramer is bedelen om zijn gunsten....of je nou voorstander of tegenstander bent...NAC moet zeggen Wil je wel...of niet naar NAC....en dat moet hij maar voor vrijdag avond bekend maken......dan toon je ballen.
In de lagere divisies in Engeland - zelfs op semi-prof niveau - lopen tientallen Kramers rond, maar dan wel met de juiste mentaliteit. Voor zo'n speler zou de gunfactor ook veel hoger liggen. Kramer hoeft maar 1x iets doms te doen en het NAC publiek keert zich tegen hem. Is dat het risico waard?
Dirk, de stillems krijgen niks, betreft namelijk een binnenlandse transfer. Volgens mij heb je dan geen recht op opleidingsvergoeding.
Verder blijkt in dit geval wel waarom een goede jeugdopleiding uiteindelijk zijn vruchten afwerpt. Dus wat dat betreft is NAC (en dus Tim Gillisen en Eric Hellemons) op de goede weg! Te triest voor woorden dat deze gast, ook nog NAC-fan toen hij jong was, niet bij NAC heeft gespeeld!
Spelers die hier genoemd worden zijn voor Nac niet te betalen. Ik geloof namelijk niet dat die voor 100.000 euro hier komen voetballen.
@ zand in je ogen
wakker worden de stillems zijn beter als nac in contracten opstellen:
Ook Willem II profiteert mee van de miljoenentransfer. Van Dijk genoot zijn jeugdopleiding bij de club uit Tilburg. Ofschoon de opleidingsvergoeding voorlopig is vervallen nu sprake is van een binnenlandse transfer, is er wel een doorverkoopclausule in de verbintenis van Van Dijk opgenomen. Directeur Berry van Gool liet eerder tegen het Brabants Dagblad al weten dat Willem II 150.000 tot 200.000 euro verwacht te incasseren
kramer heeft contract bij kees kroket in de ginnekenstraat
ik zou kramer halen en opstellen samen met Ambrose in een 2 spitsen systeem. Kramer is kopsterk en Ambrose is snel en is de laatste tijd goed bezig. ik zou ook Maher huren voor een half jaar en dan hopen dat Vloet beter zijn best gaat doen door concurrentie dat hij beter word en het volgend seizoen kan laten zien.
Laten we alsjeblieft niet dezelfde fouten maken als ons laatste jaar in de eredivisie. Geen tweederangs spelers die hun zak komen vullen. Dus geen kramer. Alleen gasten die het gras willen opvreten!
Michiel wordt Spartaan.
https://www.facebook.com/ReneGijp/videos/1258400420928265/
Ze gaan komen met Hoessen van Grunn
eigenlijk heb je alleen maar een goede ervaren fitte middenvelder nodig.
Maher zou geweldig zijn,
dan kan Vloet naar de bank en eventueel als pinchhitter spelen.
is kopstrerk en fit en kan ook prima oorlog maken in de 16
3 jaar geleden konden we toch ook demi de Zeeuw halen?
Kramer zou voor Nac een top spits zijn met zijn ervaring.In tegenstelling van wat sommige supporters vanhem denken, is hij een sociale voetballer die goed in de groep ligt. Als zijn doelpunten weer op gang brengt,kan hij bij Ons Nac uitgroeien tot een "cultheld" Hij brengt veel ervaring mee en is een goed aanspeel-punt.Als hij bij Nac veel speelminuten krijgt komen zijn doelpunten vanzelf ( dat vertrouwen heeft hij bij fijenoord nooit gehad) Hij moet wel in de buurt v.d.16.blijven en geen ballen opgaan halen.Bij hoekschoppen v.d.tegenpartij kan hij goed mee verdedigen. Dit is een enorme kans om zo'n speler goedkoop te huren met optie tot koop...... (Ik hoop dat onze supporters een beetje positiever zijn ,en hem over de streep te trekken!)
Die gaat vast naar Sparta.
Sparta heeft een nieuwe coach en moet en zal de speelwijze veranderen. Dan kun je je team opnieuw inrichten en afstemmen op Kramer. NAC lijkt net op tijd de speelwijze gevonden te hebben en heeft nu nog versterking nodig. Versterking op een basis en dan zoek je wat anders dan Kramer waarop je alles moet aanpassen.
Ow ja. Ik heb het al eerder vermeld maar wellicht is het handig om de statistieken van het afgelopen 1.5 jaar van deze superspits eens te bekijken... een spits hoort toch regelmatig te scoren?
Kramer speelt alleen perfect al shij zich thuis voelt in zn team en ploeg. dat heeft die kerel nu totaal niet. koppel hem aan NAC, en we zien een totaal andere Kramer. Maar...heb alleen geen fijn gevoel dat het ook inderdaad een hard werkende speler is!
tot nu toe was het een figuur, die overal t schijt aan heeft. zn scores zijn overigens ook maar minimaal.
voor weinig dan binnenhalen, anders verder zoeken.
Genoeg keuzes!
@bredafun
Inderdaad! Ambrose heeft nu in een half seizoen al bijna meer doelpunten gemaakt dan Kramer in 1.5 seizoen bij een ploeg die op de helft van de tegenstander speelt.
Overrated
Herinner mij ineens een interview met Kramer. Hierin geeft hij aan dat hij voetballen eigenlijk maar helemaal klote vindt. Trainen is niks en het bestaan als prof was hij ook liever vandaag dan morgen kwijt. Hij deed het echt voor het geld en verder interesseerde het hem echt geen bal, om maar eens even een woordspelig uit de kast te halen. Volgens mij was het bij "Bij Andy vd Meijde in de auto" of iets in die strekking. Tenenkrommend was het,
Crap. Sparta nu ook openlijk achter Maher aan. Zou voor het systeem dat NAC speelt en het type voetbal een ideale versterking zijn. Grotere prioriteit dan een nieuwe spits.
Smulders en Goetzee pakken gelukkig door Haha. Kansloos weer dit. Nieuwe spelers moeten direct aansluiten anders heeft het geen zin.
Spits niet nodig, wel ervaren speler die voor aanvoer zorgt.
Als we dan toch een aanvaller aantrekken dan iemand waar je ook iets aan hebt vanaf de eigen helft.
NIET KRAMER, JE HAALT EEN PROBLEEM BINNEN WAAR JE WEINIG AAN HEBT.
Nac hoeft op een scorende middenvelder na , helemaal geen speler erbij te hebben na de winterstop de wind mee hebben ipv ongelukkig verlies of gelijkspel en we spelen ons veilig.
@JGAW?
Heb ik iets gemist? Sinds wanneer haalt Goetzee spelers?
Geloof me, Smulders is allang achter de schermen bezig spelers te benaderen. Alleen heeft NAC geen grote zak geld te besteden. Dus hij doet een aanbieding aan transfervrije spelers of aan clubs waar hij met een deal een speler van wil losweken. Aangezien de transfermarkt nog niet open is wachten die spelers en clubs rustig af in de hoop dat er een mooier financieel aanbod komt. Heeft dus he-le-maal niets met Smulders te maken.
Zelf heb ik overigens het idee dat Smulders al ver is met een speler. Aangezien NAC tot volgende week wil wachten met de gesprekken met Kramer. Waarom wachten? Gesprekken kun je toch al gewoon voeren, met iedereen die je wilt. Het enige wat ik me kan voorstellen is dat NAC nu in gesprek is met een spits die vooralsnog de voorkeur krijgt boven Kramer. Zegt hij af, dan komt Kramer in beeld en kunnen de gesprekken beginnen. Of NAC is bezig met een aanvallende middenvelder en is het afwachten of hij akkoord gaat met het geboden salaris. Dan is na die beslissing meteen duidelijk hoeveel hij Kramer kan bieden.
Maar goed, dat zijn slechts mijn gedachten gebaseerd op hoop. Wie weet heeft Smulders zoveel gevreten tijdens Kerst dat ie tot in het nieuwe jaar moet uitbuiken. Who knows
Dubbel crap. Die Advocaat ziet hier mee te lezen lijkt het wel. Heeft zich al officieel gemeld voor Maher, en nu ook voor Dos Santos van AZ. Zag ik ook graag komen, aangezien we geen eigen linksbuiten hebben. Lenen Agyepong, maar zou graag een eigen speler daar zien staan.
Nou ja, Sparta heeft een aantal investeerders die de portemonnee trekken, helaas doen die van ons dat niet. Dus Smulders moet met een veeeeel minder gevulde beurs proberen die spelers aan te trekken. Dus op voorhand al: het is niet Smulders zijn schuld als die spelers niet komen!!
Die investeerders hebben genoeg hun portemonnee getrokken lijkt mij .
We hebben geen aanvoer vanaf de vleugels op een verdwaalde linksback na. Eerst twee buitenspelers zoals het DNA van NAC altijd is geweest, en een scorende middenvelder ipv Vloet. Mets op de plaats van El All. Verschueren, El All, Korte kun je misschien nog verhuren als je geluk hebt, de rest zoals Sprangers en al die jonge kabouters zijn te slecht.
Rommens, Stans, Nkoto en Haemhouts verhuren zal ook heel moeilijk worden en drukken maar op hert budget. We besteden het werkelijk steeds aan de verkeerde spelers maar ook dat is een kunst. Met dank aan onze amateurs in de directie. Alleen al door met Kramer contact op te nemen is het zoveelste bewijs van onkunde van deze directie.
Sparta (nog ene wedstrijd thuis tegoed) en Twente zullen heel anders hun tweede seizoenshelft ingaan en dan wordt een plaats om de nacompetitie het hoogst haalbare.
@jvt
Waarom wil je Mets linksbuiten (positie van El Allouchi) zetten?
Verder is het een illusie dat je al de door jou genoemde spelers kan voor verhuren (voor een groot deel van hun salaris) en kan vervangen door betere spelers. Het kan wel, maar daar is serieus geld voor nodig, zeker in de winterse transferperiode. Dus dat gaat niet gebeuren. Je kan het eindeloos blijven herhalen, maar daarmee wordt het niet ineens waarheid. Stans, N'Toko en Haemhouts gaan ook niet zomaar vertrekken anders was dat deze zomer wel gebeurt.
Als er zo wordt gespeeld als tegen Utrecht dan is de aanvoer geen probleem. Korte was die pot één van de uitblinkers. NAC moet niet proberen de halve selectie te vervangen, maar focussen op een aantal posities. Er moet vooral gezocht worden naar een 10 en een linksbuiten. Die moeten dan wel echt beter zijn en niet uit de categorie Oosterwijk. De paniekreactie die jij voorstelt is totaal ongewenst en zal nooit tot resultaat kunnen leiden.
Kramer komt niet! Kiest voor de club die het best betaalt!
@jvt
Sinds wanneer volg jij de ontwikkelingen in het betaald voetbal jongen? Een week of twee?
@ jvt
Mag toch hopen dat NAC anders denkt als het hoogst haalbare, bij sparta moet ik het nog zien met die clown !