Wij gaan niet opzij

NAC neemt mogelijk snel afscheid van Lasnik

De kans dat Andreas Lasnik ook na de winterstop voor NAC voetbalt is niet zo heel groot. De Oostenrijker mag stage gaan lopen bij SV Ried en laat zeer waarschijnlijk het trainingskamp van NAC in Valencia al schieten. Lasnik kwam al eerder uit voor de club uit zijn geboorteland. Als hij tijdens zijn stage voldoende indruk maakt, zal hij na de winterstop weer in Oostenrijk voetballen. Een succes was de samenwerking tussen NAC en Lasnik bepaald niet. Lasnik speelde in totaal maar 17 competitiewedstrijden (0 goals).

Bron: B-Side Rats, BN/De Stem, Noches

Vorig bericht
NAC en Zonneveld gaan contract ontbinden 49 reacties
Volgend bericht
BSR wenst iedereen fijne feestdagen 44 reacties
Advertentie
60 Reacties
0   0  
THE Don

Lasnik neem je Jeffrey mee??!

0   0  
maarten

Inderdaad neem V As maar mee. Het oogappeltje van onze plofkop. Hij zou en moest gehaald worden. Als je dan toch meegaat doe dan je ander oogappeltje genaamt Pollack ook de groeten. Mooie prutser van de bovenste plank. Weg met v As.

0   0  
Snake

v As is een held!!

0   0  
Tommes15

en dus geld voor een spits.... (salaris?)

0   0  
rubenac

En zonneveld? Dan kan je makkelijk een spits aantrekken of huren van dit salaris

0   0  
Magnesiumslikker

Die zal wel opbloeien in Oostenrijk, international worden en vertrekken naar de Bundesliga.

0   0  
Joop NAC

Das mooi. Dan ook nog ff het contract van Zonneveld ontbinden, en dan zou er ruimte moeten zijn voor 2 tot 3 versterkingen...

0   0  
Eljé

Rare voetballer, als je 'm een vrije trap zag nemen of sommige passes zag geven, zag het er top uit. Maar als je dan zo'n verrot hautain voorkomen hebt en een minimale inzet, ben je echt snel klaar. Overal.

0   0  
Henri

Fantastisch werk van onze TD. Peperduur op de begroting en een rendement van 0,0. Over onverantwoord handelen gesproken.

0   0  
flappy

Zit NAC wel tegen met deze spelers. Van As vraagt zich terecht af waarom Looms het niet brengt. Met het vertrek van Zonneveld en Lasnik kan hopelijk versterking gehaald worden voor de voorhoede. Die Fernandez deedt het bij Excelsior uitstekend, hopelijk krijgt Gudelj hem aan de praat of misschien wil de man die de functie van TD ambieert een paar clinics komen geven.

0   0  
Flo

Engelaar ophalen bij PSV aub.....!!!

0   0  
hedu

Dat was mijn favoriet bij NAC , heel jammer dat hij weggaat. Hij heeft nooit zijn sterkste kant mogen laten zien.
Lasnik succes daar in Oostenrijk.

0   0  
buurman

Op een 4 mans middenveld kan hij het verschil maken.
Echter het beste is nu deze oplossing.

0   0  
Ulvenhouter

Goed plan Flo. Die Engelaar zit te verpieteren bij dat stomme PSV, terwijl hij voor NAC van grote waarde zal zijn tot einde seizoen.

0   0  
Lowietje

Doodzonde dat Lasnik vertrekt. Deze man is in potentie een geweldige voetballer, heeft alleen nooit de kans gehad.

0   0  
JP

Lasnik is van het begin af een kansloze missie geweest, zoals buurman terecht aangeeft is het systeem wat we spelen verkeerd en daarbij is hij niet één keer op de plek gebruikt waar hij hoort te spelen. Met als dieptepunt de wedstrijd tegen Excelsior waar hij als rechtsbuiten stond opgesteld . Op een viermans middenveld kan hij m.i. best zijn waarde hebben.
Waar de hevig falende Bonevacia wel steeds nieuwe kansen kreeg mocht Lasnik slechts af en toe op een totaal verkeerde positie invallen voor een paar minuutjes.
Meestal waren het dan ook nog ongelukkige wissels die slecht uitpakten, volledig op het conto van Karelse te schrijven, maar waar Lasnik op aan werd gekeken.
Nee het huwelijk Lasnik - NAC was tot mislukken gedoemd, daarbij heeft hij ook nooit de steun van het publiek gekregen. En zoals hierboven staat geschreven door magnesiumslikker zou het mij ook niet verbazen als hij ergens komt boven drijven.
Er zijn voorbeelden te over van spelers die het bij NAC niet konden waarmaken en elders de sterren van de hemel speelden, het lijkt mij sterk dat het allemaal aan die spelers lag.

0   0  
wolfmanjack

Goed dat hij gaat, maat hij heeft nooit een echte kans gehad. Als je geen steun krijgt van trainer noch publiek weet je dat het tot mislukken is gedoemd. Helaas

0   0  
witlof

Engelaar zou een mooie optie zijn, ervaring maar wel in de spits opstellen. Wat was die jongen daar toch super goed bij de suriprofs

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

JP, als er zoveel "voorbeelden te over" zijn van spelers die hier faalden en ergens anders "de sterren van de hemel speelden" geef er dan eens een stuk of 5 alsjeblieft, want ik kom er niet op hoor...

En dan heb ik het dus over spelers die NA hun NAC periode weer opgebloeid zijn he, niet over uitgerangeerde spelers zoals Brian Roy, Glenn Helder etc...

0   0  
Bert

van Gorkum halen!!!!

0   0  
scheppioni

Het wordt nog wel ooit iets op gebied van verstandig beleid bij ons NAC !!!
@ Buurman en JP
Ik zie liever het moderne 3-5-2, waarom, da's heel simpel omdat we geen trage verdedigers hebben(looms buiten beschouwing gelaten),omdat we een Luijks hebben, die een meester is in ondersteuning op het middenveld waardoor er druk naar voren gezet wordt en omdat we aardige buitenspelers in de selectie hebben, met de 3-5-2 is het niet allemaal doordacht en bij voldoende automatisme die je steeds meer in je ploeg krijgt, is het voor elke tegenstander ook moeilijker te bespelen, dus probeert de tegenstander aan ons aan te passen ipv wij aan hen, uiteraard moet er wel geloof zijn en vertrouwen in de groep, maar die kan zo alleen maar groeien, ik ben bang dat het met een 4-4-2 bij ons NAC allemaal te doorzichtig wordt net als bij de 4-3-3 zeg maar allemaal te plichtmatig, da's een stuk makkelijkker voor elke tegenstander en ik blijf erbij, dat we zeker met deze selectie met geloof in eigen kunnen dat we bij ons bij de eerste twaalf moeten kunnen spelen, da's ook de enigste waar v.as een punt bij heeft, ook al begint hij er zelf aan te twijfelen ! NAC forever !

0   0  
b.d.

De vele misperen van van As en van Rooij hebben een stevige wissel getrokken op de financien van ons NAC. Wat deze types de laatste 2 jaar aan geld hebben weggesmeten door het aannemen van waardeloos personeel (in casu spelers) is onbeschrijflijk en een hele slechte zaak voor ons NAC. Deze mensen moeten asap geloosd worden willen we niet degraderen. Voetbalverstand is nu gevraagd. Geen volvette Leienaar en een rotterdamse amateurkeeper aan de knoppen van onze core business !! Waar is de controle en het toezicht ?

0   0  
JP

@ ZNDRT-FanarticZ, ik weet natuurlijk niet hoe lang je al naar NAC gaat en wellicht sommige namen je niks zullen zeggen, maar hier heb je er een paar ff uit de losse pols, en dan vergeet ik er nog n stel, maar weet zeker dat bijvoorbeeld Buurman er ook nog zo een stel oplepelt:
Marcel Brands', JP van Gastel, Ulrich van Gobbel, Adrie Bogers, Henk van Rooij, Elmander, Nico Jalink, Barry van Galen, Mukanya, Alexander Mandziara, Musialek, Jozefzoon, Braber, Valez Prat, Leonardo , Bart v d Eede enz enz als ik er voor ga zitten kun je denk ik nog 2 volwaardige elftallen opstellen.
Nee NAC is een hele moeilijke club om te slagen.
@ Scheppionni, helemaal mee eens vanuit een goede discipline , scherpte en voor elkaar door het guur gaan is dit een heel goed systeem, mits je inderdaad snelle verdedigers en goede backs hebt, met Jansse op links zou het ook niet kunnen vrees ik, die staat te vaak verkeerd en is te eenbenig.

0   0  
Wanny

Dan vergeet je Donny Gorter zelfs nog die het bij AZ niet slecht doet, terwijl ie hier afgeschreven werd.

0   0  
Bizon

Blijf het jammer vinden dat we zo'n dure voetballer (voor NAC begrippen) amper in actie hebben gezien en dus ook amper heeft kunnen bewijzen..

0   0  
JP

Inderdaad Wanny, Donny ook uiteraard dat is het meest recente voorbeeld en Hofstede en Kramer en Gouthino en Ammi en niet te vergeten het volgens velen grootste talent Bouwman.
En dan hebben we het nog niet gehad over talenten die kapot gemaakt zijn door diverse omstandigheden.
Ja als je er over na gaat denken dan is het eigenlijk desastreus wat voor een wanbeleid er altijd is gevoerd en nog wordt gevoerd.
Ik roep het al jaren, NAC zou van A tot Z doorgelicht moeten worden, te beginnen bij de scouting, met bijvoorbeeld Joop Korenbrits is veel meer verdwenen dan alleen een fantastische kerel , hij was zowat de enige met visie, oog voor talent etc. maar wat moet je in je eentje met allemaal eigenheimers om je heen. Ik erger me al jaren kapot aan het scouting gebeuren en met name aan die Jan Lokhoff ( op welke basis meent die man te kunnen oordelen, als de broer van ? ) en Frans Bouwmeester ( denk dat Van Gobbel zijn laatste talent was wat hij ontdekt heeft.) het kan niet zo zijn dat onze talenten naar Willem 2, zelfs Sparta, Twente en Groningen lopen, dan zit je te slapen. En Van As voorop.

0   0  
JP

Inderdaad Wanny, Donny ook uiteraard dat is het meest recente voorbeeld en Hofstede en Kramer en Gouthino en Ammi en niet te vergeten het volgens velen grootste talent Bouwman.
En dan hebben we het nog niet gehad over talenten die kapot gemaakt zijn door diverse omstandigheden.
Ja als je er over na gaat denken dan is het eigenlijk desastreus wat voor een wanbeleid er altijd is gevoerd en nog wordt gevoerd.
Ik roep het al jaren, NAC zou van A tot Z doorgelicht moeten worden, te beginnen bij de scouting, met bijvoorbeeld Joop Korenbrits is veel meer verdwenen dan alleen een fantastische kerel , hij was zowat de enige met visie, oog voor talent etc. maar wat moet je in je eentje met allemaal eigenheimers om je heen. Ik erger me al jaren kapot aan het scouting gebeuren en met name aan die Jan Lokhoff ( op welke basis meent die man te kunnen oordelen, als de broer van ? ) en Frans Bouwmeester ( denk dat Van Gobbel zijn laatste talent was wat hij ontdekt heeft.) het kan niet zo zijn dat onze talenten naar Willem 2, zelfs Sparta, Twente en Groningen lopen, dan zit je te slapen. En Van As voorop, het is eigenlijk dramatisch.

0   0  
buurman

Beste JP,

Dan noem ik er nog een uit de (heel) oude doos; Felix Muller.
Je kunt er inderdaad tig noemen. Niet altijd de schuld van NAC natuurlijk, maar een aantal keren lag het aan nul begeleiding en/of onkunde bij NAC. (Musialek bv. kon goed voetballen maar was als Oostblokker ontzettend (te) bescheiden)

Beste Scheppioni,

Ik denk als je een trainer hebt die echt kiest voor die 3-5-2 kiest het best eens zou kunnen werken met deze selectie.
Mijn vraag aan jou; had Lasnik op zijn 5 mans middenveld niet van (veel) waarde kunnen zijn ? Of zie jij het in Lasnik niet zitten?

0   0  
wolfmanjack

Engelaar is de best verdienende speler van de eredivisie , 1,75 miljoen per jaar. Wat een onzin ideeen zijn dat. Haal liever een goede spits.

0   0  
NACdeClub

Engelaar zou inderdaad geweldig zijn.. Maar realistisch niet aangezien hij bij PSV een inkomen > 1 mio heeft. Mocht er toch een deal mogelijk zijn, graag!

Anders graag investeren in jong en tallentvol.. Daarnaast een spits die (minimaal) 10 doelpunten per seizoen scoort. (Ars??) Maar er lopen er waarschijnlijk nog veel meer rond. Nu kan NAC laten zien dat het een schaduwlijstje heeft.. Come on NAC, toon ballen!!!

0   0  
JG

JP, zo is er er ook een imposant rijtje op te noemen van spelers die elders uitgekotst werden en bij NAC juist wel goed uit de verf kwamen. Je stelling gaat niet helemaal op naar mijn smaak

0   0  
scheppioni

@ Buurman
Ik denk dat erop de plaats van Lasnik, dan ga ik toch uit van de plek waarbij het meeste rendement uit hem gehaald zou kunnen worden, toch eerder twee drie andere op hem zijn plaats meer kwaliteiten hebben, ik heb het dan over de nummer 10 plek, hij zou natuurlijk ook als linkermiddenvelder moet kunnen fungeren, tja en als je dan op die plek zou gaan bekijken met natuurlijk aan de buitenkant van (3-5-2 uitgaand) zou hij de concurrentie in mijn ogen met Neno aan moeten gaan, ook daar zou ik voor Neno kiezen of eventueel eerder Mats !
In vergelijking met leugers die ik ongeveer met lasnik vergelijk is het lood om oud ijzer, dus kortom op één na beste buurman, nee, hij zou wel iets meer moeten kunnen brengen misschien die lasnik (gezien stilburg) en misschien ligt een speler als lasnik 3-5-2 wel beter, maar een speler die sowieso eerst niet wilden komen voetballen en liever in de ww voor voetballers bleef zitten, dan zou het voor mij al helemaal meteen ophouden, dat zijn gewoon van die dingen, die maken een voetballer !
Voetballen is ook vaak met verstand, zo zou ik ook meteen als een speler van mijn ploeg een goal maakt en hij trekt zijn shirt uit, hoe goed hij ook is, dan kreeg hij van mij meteen 8 wedstrijden schorsing erbij, want heel vaak zie je later in de wedstrijd dat je je eigen medespelers dan benadeeld !!!

0   0  
scheppioni

natuurlijk aan de buitenkant Verbeek of Lurling !
Ik vergat Verbeek of Lurling te typen !

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

JP,

Ik kom nu 19 jaar bij NAC dus heb niet elke voetballer in je rijtje zien spelen, maar toch, wat betreft degene die ik wél heb zien spelen, ben ik het nog steeds niet met je eens dat die allemaal gefaald hebben omdat het bij NAC lastig voetballen zou zijn.

Er zijn er in jou lijstje eigenlijk maar twee waarin je wellicht gelijk hebt:

- Braber (inderdaad opmerkelijk dat hij nu moeiteloos basisspeler is en vaak erg goed speelt. Erg jammer dat het bij NAC niks geworden is, maar was nog jong)

- Van Galen (bewees voor én na NAC een uitstekende voetballer te zijn, maar werd bij NAC slachtoffer van onkunde in de technische staf. 3 kapiteins op 1 schip kon echt niet, miskleun van NAC)

van de rest die ik heb zien spelen vind ik niet dat je NAC de schuld kunt geven:

- Joszefzoon (speelt nu een half jaar goed mee, maar wisselt nog steeds goede met slechte wedstrijden af. Bij NAC meer slechte dan goede, bij RKC andersom. Speelt nog steeds niet de sterren van de hemel, ben benieuwd over twee jaar...)

- Nico Jalink (Moest per se naar NAC komen maar was toen eigenlijk al op zijn retour. Als van Galen en Gorter er niet waren geweest wellicht belangrijk als routinier kunnen zijn. Na NAC ook nooit meer iets gepresteerd)

- Mukanya (Serieus? Dat lag aan NAC? Die gast had niet eens een handtekening, laat staan voetbalkwaliteit. NAC liet zich inpakken door een handige makelaar, maar voetballen heeft Jean-Claude nooit gekunnen. Nooit meer iets van gehoord, wél een cultfiguur)

- Valles Prat (Ja, want die jongen speelt nu echt de sterren van de hemel... eeeeh waar????)

- Van den Eede (Had geluk dat hij bij Den Bosch de penalties mocht nemen, was altijd al een beperkte spits. Na NAC ook geen serieuze carriere meer gehad.Had sowieso al afgedaan bij mij toen hij in Zundert vrouwen stond te versieren en te zoenen en een week later in een interview in de VI aangaf dat zijn vrouw en kinderen zo belangrijk voor hem waren.)

- Elmander (deed het prima bij NAC, volgens mij wilde iedereen wel dat hij bleef maar de financien gooide roet in het eten. Prima speler, ook bij NAC)


De rest heb ik nooit zien voetballen, dus daar doe ik geen uitspraken over, maar twee spelers in bijna 20 jaar vind ik heel erg meevallen.
Bovendien is er ook een lijstje te maken met namen die juist bij NAC wel hun topniveau haalden maar elders mislukten, zoals Schreuder, Bogdanovic, Feher, Zonneveld, en dan laat ik Rigters er maar even buiten... ;)

0   0  
Eljé

Valles Prat, na 2 invalbeurtjes in Birmingham speelt hij nu bij UE Olot, 3e division in Spanje.
Misschien wel de sterren van de hemel maar niemand van buiten Olot zal het weten...

0   0  
Jamie

Niet op de juiste positie, niet in het systeem passen, bla bla bla. Als iemand een geweldige trap heeft moet hij toch minimaal 1 keer een doelpunt kunnen maken? Of hij nou rechtsbuiten staat, linkshalf of laatste man?

Gewoon een speler van niks, niet meer en niet minder. Bij de Stillems blonk hij uit omdat de rest nog slechter was dan het huidige NAC, en that's it.

0   0  
rob

ik heb beelden van lasnik gezien die jongen speelde bijna altijd al linkermiddenvelder in een 442 systeem ik snap niet dat nac dan zo'n speler haalt terwijl wij hier toch al 85 jaar 433 spelen. en dat geldt precies hetzelfde voor hadouir, van as zegt we halen hem voor de flank,karelse zei dat hij te goed voor nac is. zet die jongen dan op 10 waar hij altijd heeft gespeeld in zijn carriere en niet aan de buitenkant. dan is er toch echt iets mis met je scoutingswerk lijkt me.

0   0  
Bart Disse

Jep Jamie. Het is alleen wat gek dat de tegenstanders van Willem II hem dan 9 keer lieten scoren, als ie zo slecht is.

0   0  
can

Goed dat hij vertrekt.
Uit de VI de echte dader van het binnenhalen van hem!
Is volgens mij GEEN Van As!

Uit de VI:
Andreas Lasnik hoopt ook komend seizoen in de Eredivisie te spelen. De Oostenrijkse middenvelder kwam vorig seizoen uit voor Willem II en mag zich in de belangstelling van diverse clubs verheugen.

In Nederland hoopt NAC Breda nog altijd op zijn diensten. Dat wordt alleen wel een moeilijk verhaal. 'Ik heb een paar keer met hem gesproken, ik ken hem van onze gezamenlijke tijd bij Willem II', vertelt NAC-directeur Ed Busselaar aan Voetbal International.

'Een ontzettend goede voetballer, we willen hem graag hebben. Op dit moment is het zo: we hebben 21 spelers en daarmee is de selectie rond', vervolgt de NAC-bestuurder. 'Simpel; het budget is op. Er kan pas iets als er spelers vertrekken.'

De 27-jarige Lasnik staat ook in de belangstelling van NEC, FC Utrecht en het Duitse 1860 München dat uitkomt in de tweede Bundesliga. De speler is voor veel clubs interessant omdat hij een transfervrije status geniet. (Anton Lippold)

0   0  
Bart Disse

@JP
@ZNDRT-Fanaticz

Engelaar. Iedereen lachen, maar wat een gemis toen hij weg ging. Bij PSV nooit meer op hetzelfde niveau gekomen.

Er zijn meer dan genoeg spelers die het bij de top niet haalden, maar bij NAC toppers werden. Lasnik is ook absoluut geen slechte speler. Alleen bij NAC werd het helaas niks. Heeft ook nooit een serieuze kans van de trainers gehad.

0   0  
dimitri

@zundert-FanaticZ

Mukanya was echt een heel grote, maar is kapot gemaakt door Rijsbergen, die hem zwaar discrimineerde. Daardoor gooide Mukanya de kont in de krib.

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

@dimitri -> over het algemeen bij jij goed ingelicht volgens mij, maar ik weet niet wat ik van jouw moet vinden. Als dit zo was, waarom is dat dan nooit naar buiten gekomen? En daarnaast heb ik Mukanya eigenlijk nooit echt kunnen betrappen op een vleug van wereldklasse. Hij werd binnen gehaald met de woorden dat hij tot de beste CV's ter wereld behoorde en dat zelfs George Weah destijds bang voor hem was, maar ik heb het nooit gezien.

Groot was 'ie trouwens wel, dat sowieso ;)

0   0  
buurman

Inderdaad is de andere kant van de medaille dat er nogal wat spelers zijn die elders vastliepen en bij NAC opbloeide. Je moet in de cultuur(ai-ai, haha)passen en in het plaatje van de trainer. En er zijn zelfs spelers die niet best voetbalden en het bij NAC top deden: Kraai, de Haan etc.
Mooi voorbeeld is ook een speler die muurvast was gelopen en het bij NAC leuk deed; Dusbaba.

Mukanya heb ik in Lommel veel zien spelen.Toffe gast. Kon toen in de Belse eerste klas best mee en kopte er af en toe eentje in. Een hele grote zou ik hem niet durven noemen, maar bij NAC had hij misschien mee moeten kunnen komen.

0   0  
buurman

beste Scheppioni,

Bedankt met de titel " Op een na beste buurman...", echt ik ben daar verguld mee. Ik ga er overigens niet vanuit dat iedereen dat onderschrijft, dus geen drukte.

Dus Lasnik toch te licht in jouw ogen. Ok. In ieder geval het beste dat hij vertrekt. Andre moet bij een andere club maar bewijzen dat we ons vergist hebben.

0   0  
scheppioni

@ buurman
Maar eigenlijk is het nog niet zo'n issue van wie er vertrekt of wie erbij komt, okay een sterke balvaste spits/aanspeelpunt is misschien eerder een prioriteit, maar het belangrijkste is vooral is de eerste aankomende wedstrijden van de tweede helft, stappen we weer het veld op, van we zien wel wat de tegenstander wil doen of gaan we er zelf een bepaald patroon/lijn in brengen en ik moet zeggen dat ik het onder Nebo wel af en toe zag, maar te weinig met overtuiging en dan niet alleen voorin, maar ook vooral de omschakeling bij balbezit !!!

0   0  
EP

De grote winterschoonmaak is begonnen. De prutser die deze en andere prutsers binnen haalde mag ook vertrekken in de winterstop.

0   0  
JP

@ZNDRT - Fanatic, ik heb er even uit de losse pols een paar genoemd, dus 2 in 20 jaar is een beetje kortzichtig gedacht, het gaat me er niet over wie er wel of niet gelijk heeft, ik put alleen uit feiten en dat geeft toch wel aan dat ik het ver bij het juiste eind heb. In de bijna 40 jaar dat ik naar NAC ga heb ik er heel wat zien mislukken die elders wel slaagden. Kijk recent ook eens naar Pim Bouwman, bestempeld als grootste talent, Michiel Kramer die het redelijk doet bij Volendam, Hofstede die de verdediging van Den Bosch leidt, terecht worden Gorter en Engelaar ook genoemd, Frank Brugel niet goed genoeg als keeper bij NAC maar wel jaren in de Eredivisie bij RBC en Willem 2 gekeept, of Meindert Dijkstra Bredanaar niet nodig bij NAC en jaren vaste waarde bij de kruiken, John Achterberg kwam niet verder dan reserve keeper bij NAC , moest weg en is zowat een legende in Engeland geworden en dan hebben we Fabian Wilness , Edwin Gorter, MC Donald en Ger Saris nog, ja als je er ff voor gaat zitten kun je er heel wat opnoemen.

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

@ JP

Nee, je hebt het niet bij het juiste eind. Je geeft in je eerste post aan dat er voorbeelden te over zijn van spelers die hier niet slaagden maar ergens anders de sterren van de hemel speelden. Dat is gewoon niet zo.

Ook je nieuwe toevoegingen zijn daarbij weer niet overtuigend. Kramer, Hofstede... alstenblieft zeg, die jongens voetballen nu leuk mee in de marge in de Juup-league maar die wil je toch niet serieus noemen als slachtoffers van een slecht beleid van NAC?? Hadden zijn nu de kar moeten trekken dan? Ik verwacht van "sterren van de hemel spelen" wel iets anders eerlijk gezegd dan een basisplaats bij Volendam of Den Bosch...

Achterberg was tweede keeper achter een prima Karelse, dat hij daarna een aantal jaren een prima keeper is geweest bij een Championsship-club gun ik hem van harte want het was altijd lachen met hem aan de Beatrixstraat, maar ook dat is weer geen voorbeeld van falen.

Wilnis was bij NAC gewoon een goede verdediger en heeft NIET gefaald bij NAC, daarna heeft hij het inderdaad ook gewoon nog aardig gedaan, maar dat heb je toch gewoon bij elke club?

Het blijft onzin om te roepen dat er veel spelers bij NAC mislukken om daarna een prima niveau te halen...

0   0  
JP

@ ZNDRT- Fanatic, je pikt er weer 4 uit die je nog net kent, maar als jij gelijk wilt hebben dan krijg je het, bij dezen, ik ga er geen woorden meer aan besteden, de moeite niet waard, was ook niet de bedoeling om er een hele discussie over op gang te brengen.
@ buurman, ha ha het gezegde is beter een goede buur dan een verre vriend, maar een goede verre buurman is ook nooit weg toch ? ;-) kijk en die hebben wij op deze site, wie kan dat zeggen ?

0   0  
b.d.

Het verhaal over Mukanya is in Breda algemeen bekend. Rijsbergen zou deze aankoop van Peek/Vreysen al bij de eerste de beste training als luie neger hebben betiteld. B.d. heeft grote twijfels bij dit verhaal. Sprak Mukanya dan al zo goed Nederlands ? Bezigde Rijsbergen, de vriend van van As, deze teksten in het Frans of Engels ? Wat was er werkelijk aan de hand tussen de man die de schuld kreeg van het mislukte WK 74 en deze speler en de directie ?
Lasnik is door degenen die er binnen ons NAC voor betaald krijgen aangemerkt als "hele goede speler". Lasnik was een hele slechte speler. Waardeloze inzet en bijzonder matig. Maar omdat er bij NAC de cultuur wordt bewaakt dat directie en bestuursleden geen fouten kunnen maken en onschendbaar zijn zal dit geval ook wel weer worden opgehangen aan anderen, bijv Karelse.

0   0  
Svennovic

Ik blijf erbij dat hij nooit een kans en het vertrouwen heeft gekregen bij NAC. Hij was 2 jaar geleden nog verantwoordelijk voor 50% van de goals van W2.

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

@JP
Ja, ik kan moeilijk gaan oordelen over spelers die ik nooit heb zien voetballen nietwaar? Wellicht dat je punt enig houd snijdt in de periode van voor 1990, maar dat kun je de huidige beleidsmakers en de club toch echt moeilijk kwalijk nemen?

Anyway, van je hele punt dat er legio spelers zijn die hier falen maar elders de sterren van de hemel spelen blijft gewoon verdomd weinig over. Het blijft voor mij gewoon bij 2 in 20 jaar.

Naar eigen zeggen put jij alleen uit feiten. Daar had ik eigenlijk al moeten stoppen met reageren...

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

En daarnaast, je wilt er geen hele discussie over op gang brengen?

Je roept dus iets, maar als iemand anders daar met argumenten een onderbouwd antwoord op geeft wil je het er eigenlijk niet meer over hebben?

Oke... Well played, sir, well played...

0   0  
Van "taajlaand

Lasnik, voor mij helaas een speler waar ik geen goed oordeel over kan geven daar hij te weinig in NAC één gespeeld heeft en ik zelf (haast) nooit bij jong NAC aanwezig ben.
Was bekend dat hij een goede trap had, maar ook dat het een luie speler was.
Volg ik bovenstaande discussies van JP en de even zo fanatieke ZNDRT, dan komen er vele namen voorbij die bij NAC misschien 'verzopen' en elders beter zijn gaan voetballen, maar mijn gevoel zegt dat de meeste 'betere' spelers na NAC niet altijd op een hoger niveau mee konden.
Ik ben er van overtuigd dat de trainer! er samen met de 'clubwarmte' en klik met de medespelers er voor zorgt dat een speler rendeert.
Hoe vaak zie je niet dat een speler of bankzitter in de gehele voetbalwereld opbloeit na de komst van een andere trainer met een nieuw systeem van trainen en/of voetballen?

0   0  
Eljé

Plusje voor ZNDRT-FanaticZ!
Er worden te vaak ongefundeerde statements neergegooid die dan maar voor waarheid worden aangenomen.

0   0  
JP

@ van Taajland, helemaal mee eens, andersom gebeurt het net zo gemakkelijk, de voetbalwereld zit heel gecompliceerd in elkaar. Mede de schuld door zaakwaarnemers die die gasten helemaal gek maken. Kijk eens naar zo'n Drenthe, daar is niks meer van over, terwijl hij nu bij Feijenoord de stap alsnog had kunnen maken en het dan wellicht wel was gelukt. Bovendien worden er veel spelers overschat , vooral door hun omgeving, en daarbij kennen ze hun eigen top niet en overschatten vooral zichzelf. Gewoon bij NAC blijven is vaak zo slecht nog niet, maar daar schiet meneer de zaakwaarnemer weinig mee op.
Ik heb in mijn tijd als trainer spelers weg zien gaan die helemaal gek werden gemaakt en die dan de stap naar Willem 2 maakten ( NAC was destijds te min ) en die jaren later op hangende pootjes terug kwamen , volkomen gedesillusioneerd , uitgelachen door hun voormalige ploegmaten, en niks meer over van de bravoure waardoor ze zelfs vaak op het mentale vlak niet eens meer mee konden komen op hun oude amateur niveau. Ik zal geen voorbeelden meer noemen anders schiet ZNDRT weer in de stress. ;-)

0   0  
ZNDRT-FanaticZ

Geloof me, ik schiet niet snel in de stress, en al zeker niet in discussies waarbij ik weet dat ik gelijk heb. Jammer dat je je ongelijk niet toe durft te geven en het nu via een grapje probeert op te lossen...

Anyway, een fijne jaarwisseling alvast voor allen!

HUP NAC

0   0  
can

@b.d.
Zie mijn item no. 36.
Daar staat de "dader" van de aankoop.

@ van Taajland
Het gaat om het vertrouwen, dat een speler krijgt.
Maar je ziet nu bij NAC, dat als de spelers dat vertrouwen van een trainer krijgen, dat de supporters de trainer en de speler afkraken, weg willen hebben.

@JP
Inderdaad spelers worden gek gemaakt door clubs en makelaars. Als ze jong zijn, 10-16 jaar, worden ze door clubs in de watten gelegd. Daarna probeert de club er geld aan te verdienen door ze een contract te geven en bij vertrek opleidingsvergoedingen te vragen, eventueel ook nog bij doorverkoop een percentage te vragen.

De make4laars hebben dollartekens in hun ogen en proberen voor zichzelf een zo'n hoog mogelijk bedrag te verdienen. Zij leuren met spelers en maken de spelers helemaal gek met in het vooruitzicht gestelde bedragen. "Ik weet wel een club in het buitenland, die veel aan je betaalt"

0   0  
Van "taajlaand

Hoi can.

Dat probeerde ik ook te zeggen, vertrouwen en lekker in je vel zitten is één, en daar kán een trainer plus de rest van een selectie heel belangrijk in zijn.
En als een team gaat draaien en winnen komt het vertrouwen bij een voetballer al gauw. Neemt niet weg dat publiek ook heel belangrijk kan zijn voor het vertrouwen van een speler (zie Lurling, Babos in r-dam zuid die daar compleet door de ondergrens gingen en Lasnik die bij ons weinig kans kreeg) maar ik heb wel het vermoeden dat een (goede)voetballer wat mentaal sterker zou mogen zijn.
En dat zal wel veroorzaakt zijn door de hoogconjunctuur waarin de voetballers leven samen met het leuren door de makelaars met de voetballers.
(hoewel mr v. Hooydonk hier dus weer wel een uitzondering was door r-dam waar hij ook niet bij iedereen geliefd was top te spelen en in Breda waar hij door haast iedereen met open armen ontvangen werd bij terugkeer, mijns inziens het bijltje er te snel bij neergooide)

0   0  
Martinnac

@ Can, vtaajland , JP helemaal met jullie eens. @ ZNDZRT fanatic, je praat onzin, niet doen komt erg dom over en dat ben je volgens mij niet. Er zijn veel voetballers opgebloeid bij NAC , maar er zijn er heel veel naar de klote gegaan door het unieke Bourgondische cultuurtje, mijn rug op er mee, dat wordt onze ondergang nog eens. Allemaal goeie jaarwisseling en een gezond en sportief 2013.

Laad alle berichten na dit bericht in