Wij gaan niet opzij

NAC O14 kan zaterdag winterkampioen worden

Ons goeie ouwe NAC wist dit weekend weer eens drie punten binnen te slepen tegen de Rotterdammers uit Kralingen. NAC onder 17 mocht dit weekend naar Kralingen om tegen de mannen van Excelsior onder 17 te spelen. Helaas wist NAC deze wedstrijd na een vroege goal van Excelsior niet meer om te buigen. De eindstand was 2-0 in het voordeel van de Rotterdammers.

NAC O19 deed betere zaken thuis in Breda tegen FC Dordrecht. De mannen van Willem Weijs wisten al na 3 minuten een voorsprong te pakken. Deze kwam op naam van Sydney van Hooijdonk. Hierna wisten achtereenvolgens Jochem van den Biggelaar, Sjaak Kuyper en Mohamed Amissi het net te vinden. Door de overwinning van PEC Zwolle op AFC blijft NAC op de tweede plaats staan op twee punten achter PEC Zwolle. Aanstaande zaterdag speelt O19 thuis tegen FC Twente een belangrijke wedstrijd, Twente staat momenteel derde op slechts twee punten achterstand. 

NAC O15 wist dit weekend wél te winnen in Kralingen tegen de mannen van Excelsior O15. NAC won met 1-2 door doelpunten van Luuk Wensink en Ilyas El Massaoui. NAC blijft hierdoor op de tweede plaats staan in de competitie met slechts 1 punt afstand van Willem ii. Aanstaande zaterdag spelen de mannen uit in Dordrecht. 

Bij NAC O14 wist Dano Lourens tot drie keer toe te scoren tegen FC Emmen. Hierna vielen er nog twee goals op naam van Corijn Kokkeel. NAC won de wedstrijd met 5-0 in eigen huis. Hierdoor blijft de afstand tot FC Twente zes punten en kan de ploeg van trainer Jasper Somsen komend weekend (winter)kampioen worden tegen FC Dordrecht in eigen huis. Dat betekent dat zij na de winterstop zullen gaan spelen om promotie. 

NAC O13 speelde dit weekend gelijk tegen Roda JC. In Breda werd het 1-1 door een doelpunt van Ezechiel Banzuzi. De mannen staan nu op de vierde plaats in de competitie. 

Bron: B-Side Rats, NAC

 

Advertentie
3 Reacties
0   0  
Dutchbird

Als de jeugdafdeling zo doorgaat worden er binnenkort ieder jaar twee bij NAC 1 afgeleverd die snel meekunnen in de basis. Chapeau mannen, jarenlang in de schaduw van de kruiken gestaan maar die zijn we in de breedte nu wel voorbij.

0   0  
Kale rakker

We waren al verder dan de kruiken, tel maar eens op die al naar PSV zijn gegaan de laatste jaren

0   0  
Ad B uit Roosendaal

Heel goed dat Bsiderats en supporters aandacht besteden aan de jeugd.

De jeugd is de basis voor NAC in de komende jaren. Een NAC met vooral eigen spelers uit West-Brabant en Zeeland.

Overigens vind ik de constructie met MC goed, maar de afhankelijkheid dienen we in de komende paar jaren te verlagen.

Laad alle berichten na dit bericht in