Update: NAC oefent tegen Almere op 5 augustus!
Op zaterdag 5 augustus zal NAC in Breda een extra oefenwedstrijd spelen in de voorbereiding naar het nieuwe seizoen dat een week later begint in Arnhem. Tegenstander zal Almere City zijn. Almere City versterkte zich onlangs met Ajax speler Owasu en van AZ overgevlogen buitenspeler Vaarnold. Onlangs wist Almere het contract van Jack de Gier te verlengen. De trainer stond in de belangstelling van onder andere NEC. NAC wist vorig seizoen tot twee keer toe te winnen van Almere. De overwinning in Almere op 5 mei was hiervan veruit de belangrijkste. Hierdoor ontliep NAC de eerste ronde van de play-offs door gunstige uitslagen op andere velden. Update: NAC trapt om 15u af tegen Almere op het terrein van SAB!
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Waar gaat dit plaatsvinden heren?
Ik hoop en verwacht dat deze wedstrijd in het Rat Verlegh stadion wordt gespeeld:)
SanderP
Zal niet in het stadion zij ivm EK vrouwen.
@1912: dat lijkt me niet het geval want de laatste wedstrijd in het Rat Verleghstadion voor WEURO 2017 is 2 dagen eerder: de tweede halve finale. Welke ik overigens vanaf mijn vaste stek op de B-side ga bekijken. Ik ben erg benieuwd :-)
Judge M.:
Dat lijkt me wel het geval. Er zal geen wedstrijd kort na de halve finale plaatsvinden ivm het onderhoud aan het veld en overige in het stadion.
1912 heeft gelijk. NAC heeft ook een verzoek bij de KNVB gedaan om de eerste officiele wedstrijd uit te spelen ivm deze redenen.
Uit betrouwbare bron. De wedstrijd wordt gespeeld in Molenschot, die hebbe het beste knolleveld in de omgeving.
Judge M,
Ik zit met Zweden-Duitsland op F7, vak voor de Zweedse supporters.
Al denk ik dat 90% gewoon uit de omgeving van Breda komt.
Er wordt iig wel Carlsberg getapt, kunnen we meteen proeven of er
een verschil is met Bavaria.
@boerFM-ELEP......En ik fluit hem wel!!!!????????????
wedstrijd is bij Sab boys
Ik had op een paar Belgische eerste klassers gehoopt. Zou toch moeten lukken met het netwerk van Smulders en Vreven. Hopelijk volgend jaar dan maar.
@halderberge Carlsberg HEERLIJK!!!
Had overigens liever gezien dat we tegen bijvoorbeeld Lokeren hadden geoefend toch een stapje hoger en kan je echt zien waar je staat