Wij gaan niet opzij

NAC ontbindt contract Enevoldsen

NAC meldt vanavond dat het contract van Thomas Enevoldsen is ontbonden. De Deen vertrekt daarmee, zoals al enige tijd in de lucht hing, per direct bij de Parel van het Zuiden. Hij vervolgt zijn carrière bij een niet nader genoemde buitenlandse club.
Technisch directeur Hans Smulders licht het vertrek van Enevoldsen toe: "Het is altijd de afspraak met Thomas geweest dat hij, indien hij niet genoeg minuten kon maken bij NAC, tussentijds zou mogen vertrekken bij een mooie aanbieding. Zo’n aanbieding heeft hij gehad deze winter. Wij wensen hem veel geluk in zijn verdere carrière." Enevoldsen kijkt, ondanks het feit dat zijn periode bij NAC slechts kort duurde en geen onverdeeld succes werd, met een goed gevoel terug: "Mijn tijd bij NAC was kort, maar krachtig. Ik ben fysiek nog topfit en wil het maximale halen uit de drie tot vijf jaar die ik nog kan voetballen. Daar wil ik van genieten zolang ik kan. Ik zal de supporters van NAC echter nooit vergeten. Dit is oprecht het beste publiek waar ik ooit voor heb gespeeld. Ongeacht het resultaat of de moeilijke periode waarin NAC zit, blijven ze altijd achter de ploeg staan. Dat maakt NAC een hele speciale club om voor te voetballen." De Deen heeft een principeakkoord bereikt met een buitenlandse club. Welke club dat is, zal vermoedelijk later duidelijk worden.

Bron: B-Side Rats, NAC

Volgend bericht
NAC wederom in categorie 2 van de KNVB 30 reacties
Advertentie
29 Reacties
0   0  
Ivo

Net zoals bij Stans zal het contract afgekocht zijn. Zonde.

Ik had hem graag eens naast Ambrose in de punt willen zien spelen maar Vreven wilde er niet aan.

0   0  
Zagge

Heel veel succes! Ik had je graag in een rol gezien en meer minuten zien maken maar okay. Top als je je carriere voort kan zetten.

Grappig.. vreven en karelse vragen de supporters om blijvende steun en een Enevoldsen die toch meer verwacht had van de club snapt de supporters duidelijk beter. Aan NAC supporters hoef je geen seun te vragen namelijk.

0   0  
Ki Utsuri

@ivo: geen onzin verkopen. Enevoldsen heeft een andere club gevonden en NAC laat hem kosteloos vertrekken. Iedereen blij.

Als je toch graag wilt zeiken kan je bijvoorbeeld Smulders op zijn donder geven dat hij hier niet nog een paar duizend euro uitgehaald heeft. Of liever €50.000, of maai ik nu teveel gras weg voor de voeten van JVT?

0   0  
Ki Utsuri

Zijn inbreng was beperkt maar zijn goal in de kuip zullen we nooit vergeten.

0   0  
Ivo

@ki utsuri
We doen allebei een aanname.

Het kan zijn dat hij kosteloos is vertrokken, maar misschien heeft hij een paar (of meer) maandsalarissen meegekregen. De deal met Stans is ook niet openbaar gemaakt.

Transfergeld ontvangen is natuurlijk onzin, dat ga je alleen nog maar krijgen bij de echte toppers.

0   0  
JN

@Ivo

Gezien de tekst in de tweede alinea is het zeer aannemelijk dat zijn contract met wederzijdse toestemming is ontbonden zonder extra kosten. Anders had NAC hem mogelijk aan zijn contract gehouden, ondanks zijn beperkt aantal speelminuten.

Desalniettemin, succes Thomas! Het ga je goed!

0   0  
Otjes

Waarom speelde hij niet tegen vvv?

0   0  
Ki Utsuri

@ivo: Dat we allebei een aanname doen is juist, maar jij insinueert direct iets negatiefs. Daarmee creeer je roddels en dat is niet in het belang van de club, waar we beide supporter van zijn.

Stans is trouwens een ander verhaal. Zijn contract is ontbonden vanwege een uitzichtloze positie. Die wilde ook niet weg, vond zijn contract wel best en NAC wilde van zijn contract af.

Enevoldsen hoort bij de wedstrijdselectie en maakte zijn minuten als invaller. Toen hij tekende wist NAC van zijn ambities om graag naar Amerika of Australië te gaan. Hier zijn dus vooraf afspraken over gemaakt. Enevoldsen hoeft niet weg maar wil weg vanwege betere (avontuurlijkere) opties. NAC gunt hem een transfervrij vertrek, zoals afgesproken met elkaar. Er is totaal geen grond om hem geld mee te geven, NAC had hem ook nog goed kunnen gebruiken.

0   0  
Ben

Het personeelsbeleid van Smulders is ver maar dan ook ver onder de maat!!

0   0  
Schrikbarend

Waar blijft die keeper Hoe kan je nou met birighitti naar ajax en thuis tege Heracles...weer een cruciale wedstrijd tege almelo

0   0  
Wreaks Mega

@Schrikbarend

Wat zeur je nou? Hoeveel blunders heeft hij tegen VVV gemaakt? 0

Dus waarom zou hij dit thuis tegen Heracles niet kunnen herhalen?

0   0  
Nacman

Let op zal net voor 12 uur zijn das typisch nac

0   0  
tripomatic

@Schrikbarend:

Er komt geen keeper. Punt.

On-topic:

Instant "Cultheld" dankzij z'n goal in de Kuip. Het ga je goed Thomas!

0   0  
Brutes

Ieder jaar komt er nog 1 verdwaald konijn uit de hoed van nac net voor het sluiten van de markt

Ben heel benieuwd wie er gsst komen

0   0  
Oldskool

Enovoldsen is gehaald als stand-in voor Ambrose. Voor de bank dus. Dat wist hij en dat is nu niet meer nodig.

Niks spannends verder. Enovoldsen hopt gewoon verder naar zijn volgende bestemming. Dat is (helaas) het moderne voetbal.

0   0  
NAC4Ever

@Otjes
Kun je niet maken tegenover iemand met wie je op dat moment bijna contractontbinding bent over een gekomen.

0   0  
Fred

Net zoals met zoveel spelers is hier niet uitgehaald wat er in zat en is er ook nooit iets geprobeerd .
Dat is de makke van NAC onder Vreven .
Net zoals Vreven categorisch weigert om Angelino een lijn op te laten schuiven en Horsfield er achter te zetten .
De filosofie en de denkwijze ontgaat mij volkomen .

0   0  
Ouwe Spionkop

We kunnen al een heel elftal samenstellen van spelerscontracten die de afgelopen 2 seizoen zijn ontbonden.
Allemaal fantastische spelers die zijn gehaald door onze fantastische TD Smulders.
Echt knap, goed bezig die man.

0   0  
Babosje

Keeper kun je vergeten!
Ik hoop toch stiekem nog op een verrassing!
Je weet het nooit bij NAC!

0   0  
Theoden King

Zoals gewoonlijk begint Smulders zijn toelichting met "Het is altijd al..." of "We hebben altijd gezegd dat...". Pffff. Deze man doet zo zijn best om consequent te lijken dat bij mij alle alarmbellen gaan rinkelen.

0   0  
Breda

Lekker laten rinkelen Elvis, uhh, Theo, die bellen... belangrijk! We luisteren allemaal mee...

Maak jij mij wakker als het zo ver is...

0   0  
Zwampie

Fred
Op zich is het makkelijk uit te leggen waarom hij dit niet doet.
Vreven is geen persoon die makkelijk wisselt en heeft kennelijk zijn basis elf vast staan,net zoals zijn vaste wissels En als hij angelino door schuift weet hij niet wie hij eruit wilt halen .
Zie Verschueren die hij back zet ten koste van een back speler,maar van het bestaande middenveld kan er niemand linksback.

Ben al benieuwd wanneer de aanwinsten een kans krijgen en wie hij durft te slachtofferen. Voor ons zijn er wel die bovenaan staan,maar bij Vreven kennelijk niet.

0   0  
Breda

Ouwe fake spionkop

Smulders heeft eerst een elftal prutsers van zijn voorganger moeten opruimen. Is daarna gepromoveerd en selecteert door. Gek he? Als het aan jou gelegen had had we nog met de selectie van 2 jaar terug gespeeld???

0   0  
am

@Fred
Ik denk dat die spelers zelf daar ook een rol in hebben gespeeld.

0   0  
wolfmanjack

Ik blijf ook hopen op een keeper. Voor comedy capers kijk ik wel t.v.

0   0  
Hennie

Blijft toch pijnlijk als je zo'n interview met Sandler ziet. Vindt het absoluut geen optie om naar NAC te gaan volgend jaar, veel minder dan Zwolle en dan dus minimaal terug naar Zwolle..
T pijnlijkste is eigenlijk nog dat de interviewer gelijk denkt dat hij dan wel naar NAC zal komen.. Nog maar eens de bevestiging dat ze ons als man city B zien hier en dat wordt toch steeds minder leuk met de huidige resultaten.

0   0  
Robert

Weer holle leuterpraat van Smulders. Hij geeft overal een draai aan. Enevoldson was echt wel gehaald als serieuze selectiespeler. Hoe lang gaat dit TD-drama nog door? Tot de degradatie wellicht?

0   0  
Dutchbird

Als Overmars, Brands en van Geel regelmatig fouten maken waarom zou Smulders dan foutloos zijn. Bij Noppert heeft hij de mening van Jelle gerespecteerd, bij Stans die van Dijkhuizen, maar Enevoldsen is toch echt zijn eigen fout.

0   0  
scheppioni

Moi stukske op omroep brabant van Thomas !
NAC de beste supporters ooit !!!!! Het ga hem goed, onze Enevoldsen !

Laad alle berichten na dit bericht in