NAC op de 14e plaats
Door de nederlaag tegen Roda JC is NAC van de 12e naar de 14e plek gezakt. Daar zal NAC enige tijd te vinden zijn, aangezien de volgende wedstrijd (in verband met interlands) pas op 16 oktober wordt gespeeld.
De stand:

Bron: B-Side Rats, NOS TT
Plaats reactie
Net de samenvatting gezien en ben ondanks de nederlaag tevreden. 3 doelpunten in een uitwedstrijd is met zo'n onervaren groep best goed. Bij een thuiswedstrijd had NAC gewonnen. Ze zijn blijven vechten, complimenten daardoor.
@dnwitte
Helemaal mee eens. NAC was zeker niet onder de maat en had stiekem wel een puntje verdiend.
Inderdaad een aantal positieve dingen, dnwitte. Je vergeet alleen te melden dat ze kinderlijk stonden te verdedigen. Niveau 1e divisie....
@ vak G,
Tja, het natuurlijk altijd makkelijker de negatieve punten te naar voren te halen.
Dat je 4 doelpunten tegen krijgt is natuurlijk best veel.
Maar 2 daarvan waren van richting veranderd.
Neemt niet weg, dat ze blijven vechten. Een jaar geleden gebeurde dat niet en had je deze wedstrijd met 4-0 verloren.
Daarbij komt ook nog dat de 3 doelpunten van onze eigen jeugd komen, Klasse...
Dit NAC is geen topteam, ze kunnen van iedereen verliezen, maar ook van iedereen winnen.
Maar plaats 10-13 moet zeker mogelijk zijn.
HUP NAC
Geef de jonkies de tijd en het vertrouwen,ervaring doe je op door te spelen.
Lurling blijft mij verbazen(NOAD)en sommige spelers zullen zich zeker aan hem optrekken.
Winnen van Excelsior dan haak je toch weer wat aan.
Eens gehoord van een trainer dat als je van richting veranderde goals tegen krijgt, dat je dan op een te grote afstand verdedigd. Oftewel je bent te laat om het schot te blokken.
Maar al met al heb ik gisteren een behoorlijk NAC gezien en heb vertrouwen in dit seizoen.
Eindelijk zijn we niet kansloos in uitwedstrijden. Uit gewonnen bij NEC, en tegen roda hadden we ook zo 1 of 3 punten kunnen pakken. Hoop dat ze tegen excelsior gewoon weer lekker spelen, 3 punten en dan tegen de Graafschap eindelijk een vol uitvakkie? Moeten we kunnen winnen, hebben we wel gezien aan het spel.
En lekker dat de breda boys scoren
Lekker belangrijk waar NAC na 8 wedstrijden staat. De doelstelling is 8e t/m 12e plaats en dat is gewoon haalbaar.
Wel jammer dat deze positie en de interlandperiode extra voedingsbodem biedt voor idioten als scouting nederland om ons cluppie af te breken.
Helemaal eens met dn witte
Karelse is goed bezig met de jonge jongens
Nog 2 zwakke schakels te gaan in het team Gilissen en Luijckx
Buijs moet Luijckx vervangen Gilissen door Lasnik/Bonevacia
@dnwitte
Ik denk dat iedereen het er wel mee eens is... Het was een goede wedstrijd...
Tuurlijk kan je verliezen van Roda.
Maar ik wordt altijd wel kwaad als je onnodig verliest.
Ik snap gewoon niet hoe je zo slecht kan verdedigen als je bij een eredivisieclub speelt, dan mag er ook wel wat van je verwacht worden.
Maarja ook zelf 3x gescoort en dus is het eigenlijk precies tegenovergesteld van de afgelopen wedstrijden.
Weinig doelpunten maar ook weinig tegen.
Nu veel doelpunten maar ook veel tegen.
Ik hoop echt dat ze het op alle fronten nou is een keer goed kunnen doen.
De fotookes kun je terug zien op www.koempel.nl
Waarom jongens als Gillisen en Luijckx zo onder de maat spelen is mij een raadsel. Bij Luijckx heb ik het vermoeden dat hij geen professionele instelling heeft en zich te veel bezig houdt met randzaken en prive dingetjes (oa baco's bestellen). Schilder is een hele aardige voetballer en af en toe gewoon te nonchalant. Donny is ook een goede voetballer, alleen heeft hij net als Gudelj een goede trainer nodig. Datzelfde geldt voor Schalk en Bayram, absoluut talentvol, maar kunnen zo veel beter worden met een goede trainer. John heeft geen andere keuze dan het met de jonge jongens te doen en dat is op zich mooi. John was als keeper al geen voetbaltalent, dus vraag mij sterk af of hij op tactisch en technisch vlak de jongens wat bij kan brengen? Daarnaast is hij communicatief geen topper en dat moet je wel enigszins zijn om voetballers te motiveren en wat bij te brengen. Met het elftal is niet zo veel mis, ik denk dat een betere trainer in staat moet zijn om dit NAC we'll in de middenmoot te laten voetballen. Mocht er ergens nog een zak met geld worden gevonden, dan heeft dit elftal maar 1 ding nodig en dat is een ervaren en sterke spits (met lengte graag)!
Luijckx en Gilissen onder maats?
Luijcks gaat steeds beter verdedigen en vult aanvallend Botteghin prima aan. Ben zeker tevreden over de progressie die Kees maakt dit seizoen.
Gilissen is iemand die je, zeker in dit team, nodig hebt. Alleen begrijpen mensen dat niet en zien ze hem als een lastpost/iemand die alleen maar de bal terug speelt etc etc. Maar Gilissen is er juíst om de bal van de tegenstander af te pakken en zo snel mogelijk bij een NACcer te krijgen om op te gaan bouwen. Die heb je gewoon echt nodig met zo'n elftal. Lasnik voor Gilissen is daarom dus onmogelijk met deze speelwijze en dit elftal. Bonevacia voor Gilissen is helemaal dom, want Bonevacia is gewoon minder stabiel dan Gilissen. Tim is op dit moment de juiste man voor de minst leuke taak...
hoe kan j enou winnen als je zie ho egilissen speelt. die veroorzaakt n hoopt fouten waardoor de tegenpartij daar vrchten van plukt.
Die kerle hoort niet in de basis, dat roepen we al heel lang!! geen gelul over luijckx want die staat zn mannetje wel! en dat gelul van BIENSKE, kijk de partij nog maar een s10x over, die gilissen hoort hier niet man! gvd elke keer fouten door die klotefouten van hem!
ik hoop dat lasnik zn plaats mag overnemen!!
HUPNAC!
@Bienske: hoe kan je nou winnen, als je zie hoe gilissen speelt. die veroorzaakt 'n hoopt fouten waardoor de tegenpartij daar vruchten van plukt. Van man-verdediging heeft ie schijnbaar nooit gehoord, want merendeel loopt ie dwalend rond in t midden om de bal terug naar achteren te spelen.
Die kerel hoort niet in de basis, dat roepen we al heel lang!! geen gelul over luijckx want die staat zn mannetje wel! en dat gelul van BIENSKE (Gilissen is iemand die je, zeker in dit team, nodig hebt.)die gilissen hoort hier niet man! gvd elke keer fouten door die acties van hem!
ik hoop dat lasnik zn plaats mag overnemen!!
HUPNAC!
"NAC heeft al jaren met afstand de meest irritante supporters"
Boehoe boehoe
Helemaal mee eens Bredafun. Bienske ben je van het vrouwelijk geslacht? Je snapt er echt helemaal niets van.
We moesten allemaal denken dat het lek boven was, alles zou goedkomen en een nieuw excuus in de vorm van "we hebben 3x gescoord in een uitwedstrijd" moest de rest doen, eigenlijk gaat het best lekker allemaal. Alweer de 5e nederlaag onder Clayden (handpicked door de CR, de meelopers van van Bavel) en Busselaar. Lieden zonder voetbalverstand net zoals ome Cor in het bestuur. Het lijkt nergens op, ze kregen het niet voor elkaar, het jaar 2011 is het jaar met het grootste aantal nederlagen sinds 10 jaar. Ondertussen is nog niemand opgestapt. Het is volkomen onduidelijk wat de achterban bij wanpresteren van boardmembers mag verwachten. Het enige dat naar buiten kwam is een beschermingsconstructie tegen grote boze mensen met geld en voetbalverstand. Daar willen zij niets van weten !
Sommigen zijn opgestapt, anderen op non actief gezet. Het gaat om de frisse bries, wind kunnen we het nog niet noemen. Daarvoor we moeten af van de stinkende narcisten die hun inmiddels roestige messen in ruggen proberen te steken omdat met het ontbreken van een goed verhaal niemand aan durven te kijken. Behalve hun lachspiegelbeeld.
@ Scouting Nederland
Inderdaad goed gesproken.
Waarom jongens als Gillisen en Luijckx zo onder de maat spelen is mij een raadsel. Bij Luijckx heb ik het vermoeden dat hij geen professionele instelling heeft en zich te veel bezig houdt met randzaken en prive dingetjes (oa baco’s bestellen). Schilder is een hele aardige voetballer en af en toe gewoon te nonchalant. Donny is ook een goede voetballer, alleen heeft hij net als Gudelj een goede trainer nodig. Datzelfde geldt voor Schalk en Bayram, absoluut talentvol, maar kunnen zo veel beter worden met een goede trainer. John heeft geen andere keuze dan het met de jonge jongens te doen en dat is op zich mooi. John was als keeper al geen voetbaltalent, dus vraag mij sterk af of hij op tactisch en technisch vlak de jongens wat bij kan brengen? Daarnaast is hij communicatief geen topper en dat moet je wel enigszins zijn om voetballers te motiveren en wat bij te brengen. Met het elftal is niet zo veel mis, ik denk dat een betere trainer in staat moet zijn om dit NAC we’ll in de middenmoot te laten voetballen en dat is op dit moment trainer van Jong NAC sen. GUDELJ
Winst doet ons richting linkerrijtje sturen op Excelsior.
Een fotoverslag met screenshots van tv? Moeten we nog meer zeggen?
De redding is nabij... we hebben fabio !
Ik heb het vermoeden dat er mensen zijn die zich te veel met vermoedens bezighouden en denken dat zij het spelletje hebben uitgevonden.
Misschien moet ik dit ook maar 2x posten
scouting nedeland maakt zichzelf dagelijks belachelijk door steeds weer te mauwen dat het niet goed gaat met NAC, maar hoe dat dan zou moeten veranderen hoor hem nooit zeggen. Waarom niet ? Is ie te laf of weet ie zelf ook gewoon niet beter ?
Mensen afzagen is makkelijk, maar drop eens een plan met je grote bek.
Kijk op die foto's nou eens naar de positie van Gilissen, die begrijpt echt totaal niet wat mandekking is, als n levenloze staat ie de bal na te kijken zonder aktie! Toch wel handig ja die foto's :)
De komende 3 wedstrijden zijn in de eerste competite helft misschien wel de belangrijkste, al zijn de tegenstanders het minst aansprekend. Hoe we die doorkomen is waarschijnlijk bepalend waar NAC gaat spelen. Tegen degradatie of ergens in de middenmoot. Ik heb vertrouwen dat het het laatste wordt.
en weer een lang verhaal van SN over iedere keer hetzelfde. Hoe doet ie dat toch met een hand.
Kopieergedrag?
maar SN zegt hier op de site meer, dan al die andere snotapen en randdebiele met dr gelul over come on enne, een nac hart,en wij zijn dit en wij zijn dat je moet de waarheid eens onder ogen wille zien en is goed LEZEN wat SN schrijft misschien dat het bij sommige door dr dikke plaat binne komt maar dat denk ik niet,dus wie lult er hier nou slap????? o ja en die frisse wind heeft meer weg van een vieze scheet
Nou probeer Buijs dan maar eens op de plaats van Gilissen, dan zien we het verschil, al ben ik het er wel mee eens dat juist zaterdag het verdedigend zeer amateuristisch uitzag, maar dat kan nooit aan ene man liggen ! Ik vind dat Gilissen ook in de basis hoort, alleen vind ik het wel vreemd dat er per wedstrijd zo'n groot verschil zit in ruimte weggeven, al zie ik liever Gilissen dan Buijs of Bonevacia, maakt het als team beter, alleen onbegrijpelijk afgelopen zaterdag dus niet ?? !
Joepla, weer zo'n licht die onze altijd afzeikende en nooit opbouwende SN als de ware profeet ziet.
(of hij is het stiekem zelf ?)
Scoren gaat dus al beter, nu nog zorgen dat het achter dicht blijft.........Het nieuwe Roda?? Nac werkte hier iets te veel en makkelijk aan mee, zo simpel de gaten laten vallen tjaa dan scoren de EEEEEtjes ook tegen Nac.
Mooiiiiii door de gewschiedenis heen Nac en Nec altijd tezamen op de ranglijst te vinden.
Bijna identieke club.
@ Bienske, laten we het anders stellen, als jij eigenaar zou zijn van een groot pretpark of wat dan ook, en het zouden jou centjes zijn, wat zou jij dan doen met iemand die bij de ingang de poort wijd open zou zetten en iedereen gratis zou binnen laten?
Dat is nu precies wat Gillissen week in week uit doet, dat ziet iedereen toch, maak je , en met jou nog een paar op dit forum, nu niet zo belachelijk.
Gillissen is momenteel onze ACHILLISSEN hiel ! Deze man hoor niet op dit niveau thuis en komt op alle fronten zwaar tekort, kortom er is geen ruimte en tijd voor sentimenten, uit de basis die gast, en snel want anders gaat het de spuigaten uitlopen. Want Karelse zal over 2 weken dan weer zeggen, ja ook van Excelsior kun je verliezen, kijk maar naar Twente.
Excelsior is wel de club van Rotterdam geweest hoor.
E de Graaf zit daar ook niet voor niets.
Hmm... Koenders is inmddels vervangen door Janse dus daar kan niet meer op gezekern worden. Ben benieuwd wie de volgende pispaal wordt als Karelse daadwerkelijk besluit om Gilissen te vervangen en het verdedigend nog net zo'n gatenkaas is. Iemand overigens al eens bedacht dat Gilissen geacht wordt de ruimte van net voor de verdediging tot en met de nr 10 positie te bestrijken? Ondoenlijk dus en iedere andere stand-in voor Gilissen gaat op deze positite net zo goed verzuipen. Met dank aan de huisstijl en het ontbreken van spelers die daarmee uit de voeten kunnen.
Waar het om gaat is dat er nu al 9 maanden in 2011 een sportieve wanprestatie wordt geleverd die zijns gelijke nog moet tegenkomen. En dat er - behalve het uitschelden en nawijzen van critici - hoegenaamd niets wordt ondernomen om het tij te keren.
Steeds weer die vervelende excuses. Steeds weer die Ausreden. Blijkbaar heeft een aantal mensen helemaal niet in de gaten dat het om profvoetbal gaat. Die projecteren hun amateuristische inslag op ons NAC en vinden dat het allemaal wel lekker loopt.
Maar het loopt voor geen meter. En als er geld bij moet om een spits te halen, dan moet dat geld worden opgehaald in plaats van het verzinnen van constructies om mensen met geld buiten te houden zodat ze zelf door kunnen prutsen. Want dit bestuurtje en deze RvT zijn uitermate bleek. Dit zijn geen toppers. Verre van.
Verdedigend was slecht,positiespel was slecht,we hebben met 4-3 verloren, wat valt er nou goed te praten?
De trainer is verantwoordelijk voor de manier waarop gespeeld wordt.Hij moet ze leren verdedigen als ze dat niet kunnen,hij moet ze positiespel leren als ze dat niet kunnen,hij moet zorgen dat ze winnen!
He ome cor!!jij wil niet weten wie er achter support81 zit! daar wil jij echt niet achter komen
Eej SN, waar het om gaat is dat er in het verleden wel meer van deze periode's geweest zijn als je de geschiedenis van NAC kent. Altijd weer goed gekomen en nu ook weer. Maar altijd het afzeiken ok het afzeiken en omdat jij je zin niet krijgt of omdat je er een stijve pl.sser van krijgt helpt ook niet echt.
Steeds de zelfde plaat opzetten bij ieder topic getuigt niet van gezond verstand maar meer van een plaat voor je kop.
De frustratie druipt er van af en met oplossingen kom je ook niet verder dan zeggen dat er geld van buitenaf gehaald moet worden.
Kom jij dan eens over de brug.
Oeiiiii
(S)eniele(N)iederlander jij bent al 9 jaar hier een wanprestatie aan het leveren, uitschelden en nawijzen van bestuursleden die zijns gelijke nog moet tegenkomen.
Steeds die vervelende dezelfde kritieken, blijkbaar heb jij zelf niet in de gaten dat het hier gaat om betaald voetbal/ profvoetbal, jij projecteert steeds op schandalige amateuristische wijze je inzichten hoe het níet moet,nooit kom je met aanbevelingen hoe het wel zou moeten, de temperatuur melden uit alle landen van de wereld vindt jij veel belangrijker dan onze (niet de jouwe)club in moeilijke tijden te helpen,je smijt alleen met modder! Nee SN de bleekste dat ben jij!!
Ik vind dat SN ,waar het betreft de organisatie en het financieel gebeuren bij NAC, heel dikwijls een punt heeft, of dikwijls gelijk heeft. En eigenlijk weten we allemaal wel dat er veel waarheid in zit in zijn schrijfsels want de feiten kun je niet verloochenen. NAC staat er gewoon zeer slecht voor na het wanbeleid van mommers en consorten.
Het is ook niet zo, vind ik , dat SN (al) zijn reacties slecht onderbouwd. En met regelmaat heb ik wel goede ideeen van hem gelezen. Juist de critici van SN vallen steeds meer terug op het gebruik van ordinair schelden. Zeker ook weer niet allemaal want verschillende weten hun mening en kritiek op SN wel goed te onderbouwen. Dat maakt meer indruk dan schelden.
Waar ik persoonlijk vind dat SN met regelmaat de fout ingaat is dat hij het sportieve gebeuren, en dan uitsluitend als het mis gaat, iedere keer koppelt aan het beleid. Je kunt natuurlijk Busselaar niet afrekenen op een bal die binnenkant paal er juist wel of niet invliegt. Op de langere termijn mag je de sportieve prestaties wel tot het beleid rekenen. Maar je moet niet per wedstrijd de rekening maken voor het bestuur en de directie. Dat is juist heel erg opportuun en onverstandig.
Kortom, financieel en organistorisch is het bij NAC een puinhoop en ik zie nog niet zoveel verbeteringen. En al helemaal geen structurele verbeteringen. Maar laten we de cijfers afwachten, die zijn er over drie weken.
Sportief is het tot heden mager. Maar er zijn verschillende lichtpunten. Degraderen zal met deze selectie niet snel gebeuren en de opkomst van de jeugd is gewoon top.
Met Schalk, Bayram en Gudelj en wellicht Seuntjes heeft NAC waarschijnlijk goud in handen. En daar ben ik blij om en trots op.
Halen we uit de komende drie partijen 7 punten dan staan we met deze jonge ploeg heel redelijk geklasseerd.
Ondanks de enorme geldzorgen staat er toch een acceptabele selectie. Aan de technische staf de taak er alles uit te halen wat erin zit.
@ buurman
Kijk dan naar zijn reactie over schalk in oranje. Alleen maar positief kun je uit zoiets halen, maar sn draait toch de zaak weer om om te zeiken. Over alles binnen nac heb ik geen verstand van maar zeuren als een nac speler in oranje zit is diep triest
onderbouwt
organisatorisch.
Beste since 1912,
Ben ik met je eens ! De selectie van Schalkie is top en zeer terecht. Moeten we juist trots op zijn.
@1912
Dat ben ik dus niet met je eens, lees de nieuwsberichten er maar eens op na, als Schalk niet geblesseerd was geweest tijdens zijn geplande stage bij Celtic had hij daar nu waarschijnlijk gezeten. SN zegt niets over het feit dat Schalk bij jong Oranje zit maar hij zegt wat over het beleid bij NAC, als er verschillende topclubs op een talentvolle jeugdspits azen en de club hem zelf nog geen contract heeft voorgeschoteld dan klopt er iets niet. Hetzelfde geldt voor Felitciano Zschusschen die vrolijk naar Twente vertrekt. Zulke gasten moeten gewoon eerder een contract krijgen wil je er als club wat aan verdienen. En daar legt SN de vinger op de pijnlijke plek, het is nog te veel korte termijn visie bij NAC!
@korneev
Als er geen geld is om een jeugdspeler een kontrakt aan te bieden, dan moeten ze dat ook niet doen. Op het moment dat Schalk in de belangstelling stond was de financiele situatie er onduidelijk. Dus moet je ook geen verdere verplichtingen aangaan in deze. Nac heeft m.i. goed gehandeld en als spelers allang in de belangstelling staan van zulke clubs tekenen ze zeker geen kontrakt op amateurbasis of tegen minimumloon. Dan weten de zaakwaarnemers echt wel hoe de vork in de steel zit.
Het probleem van SN is dat hij elke gelegenheid of elk topic aangrijpt om zijn ongenoegen en frustraties af te reageren op de technische staf, de raad van toezicht of het bestuur af te zeiken. Waarom weet niemand, maar het is gewoon zo.
Als een speler buikgriep heeft, dan is het de schuld van anderen, omdat ze in het verleden Mommers te veel zijn gang hebben laten gaan.
Zo kun je aan iedere opmerking een andere draai geven.