NAC dit seizoen in geel, zwart en groen!
Zoals elk jaar speelt NAC het komende jaar de thuiswedstrijden in het Geel-Zwart. Dit jaar zijn wel de kleuren van het uitshirt en derde shirt aangepast in zwart en groen. Het derde (groene) shirt doet sterk denken aan het shirt uit de tijd van FUJI van kledingmerk Beltona. Het wachten was nog even op het officiële bericht van NAC waarin zij het nieuwe ontwerp onthullen en het tenue voor komend seizoen presenteren aan de supporters. Helaas was er vanmiddag echter al een figuur die het nodig vond een gelekte foto van de shirts op Twitter te plaatsen.
De bekendmaking van het nieuwe shirt voor seizoen 2017-18!De tweet zoals hij eerder vandaag op Twitter verscheen:De nieuwe shirts voor het seizoen 2017/2018! #NACpraat #WijZijnNAC #WijZijnTerug
— NAC Breda ???????? (@NACnl) 30 juni 2017
???? https://t.co/Ds2pcu1dVv
Productie: @GIGent pic.twitter.com/vu6nzbQ2ix
Wij krijgen net deze toegestuurd! Meningen? #NACpraat pic.twitter.com/R376vOJJAX
— Yellow Black Breda (@YBBreda) 30 juni 2017
Bron: B-Side Rats, NAC
Plaats reactie
nice!
ik ga een shirt bestellen, wel met manu Garcia achterop
wie is gozer int groen?
ik ken ze alle 3 wel goedkeuren , mooie shirts
Prima shirts, vooral de groene! Komt er dit jaar ook gewoon weer een naam op de achterkant?
Had liever de dwarse balk in een kleur gezien, maar kan ermee door
@blanco
dat hadden we idd niet afgelopen jaar
maar ik wil hugodver een Manu Garcia shirt!
1 vd beste nummers 10 die we ooit hebben gehad bij NAC
NAC thuis tenue: geel shirt, zwarte broek, witte sokken
Ik zie zwarte sokken bij het thuistenue?
@Ibio: Pablo Mari
Zwarte sokken ipv witte sokken bij het thuis tenue? Dat is ook nieuw en weet niet of ik daar blij mee ben.
Alle drie mooie tenue's!
Ik ga warschijnlijk het thuis tenue (shirt en broek. Geen sokken) kopen.
(Voor seizoenkaarthouders is het shirt €55.Voor 1912 €50).
Het liefst zou ik er ook Garcia op laten zaten. Maar volgens mij kost dat iets van €20 en ik weet nog niet of ik het dan ook wil.
Ik heb persoonlijk liever witte sokken bij thuis tenue! Ik ga overigens voor het groene shirt schitterend nostalgisch! Garcia op m'n rug en ik ben niet meer te stoppen!!! (Op het trainingsveld 4de klasse zuid 1)
En heb nu nog meer zin in het nieuwe seizoen
Wie zijn de mafketels achter "Yellow Black Breda"?
Kennen alleen maar eigen belang en géén NAC-site!
Ophoepelen met die nepsupporters en rotgeintjes elke keer!
Weet iemand of je ook een Eredivisie badget op kunt laten zetten? Zo ja, weet je ook hoeveel dat kost?
Mooie shirts en professionele presentatie.
Verbazingwekkend dat mensen zich druk naken over zwarte of witte sokken... :-)
Is persoonlijk natuurlijk, het groene shirt is afschuwelijk, maar tenslotte gaat het om het voetbal!
Gewoon Legea op het shirt ipv dat rode logo is wel een stuk mooier. We hebben ook geluk met onze hoofdsponsor: enkel een paar letters. Logo's of lange bedrijfsnamen kunnen een shirt verknallen...
Maar volgend seizoen gaat MC ons toch aan een deal met Nike helpen? :p
Ik vind het shirt mooi maar ik vind het wel jammer dat er is getornd aan de klassieke diagonale zwarte streep. Maar ik kan er voor deze keer mee leven. O en witte sokken naar ik hoop. Zoals het hoort.
kippevel bij filmpje met de zangkoren op de achtergrond. Nac is lekker bezig qua binding supporters, ect
I am the man in the green shirt!
Adios....
Ik vind de dubbele diagonale band niet mooi en ik ben aanhanger van het bijgeloof in Engeland: in een zwart uit-shirt haal je minder punten dan in een wit shirt. Dus liever geen zwart-uitshirt.
Nou moet ik wel toegeven dat ik het NAC-shirt met die tractorband sporen op de schouders toentertijd spuuglelijk vond. Inmiddels zou ik ze als ‘karakteristiek’ willen classificeren en kan ze wel waarderen.
Ik vind dit dus geen mooi shirt, maar als dit het shirt is waarmee we de bekerfinale halen ga ik hem wel inlijsten! ;-)
Het groene uit-shirt kan mij trouwens wél bekoren en ook de achterkant is netjes. Vorig jaar vond ik dat groene vlak voor azalp echt afbreuk doen aan het blauwe uit-shirt.
Zouden ze aderbayoeyoe kunnen spellen achterop?
Ik vind ze echt spuuglelijk. De zwarte gaat nog maar het thuisshirt en het groene shirt... nah, niet mooi
Professioneel gebracht door NAC, mooi filmpje! Ik zag op LinkedIN de onthulling van de nieuwe shirtsponsor. Komen de namen van de spelers nog wel op de wedstrijdtenue's?
Groene is lelijk! De andere zijn super! Maar waarom niet een keer een andere kleur?
@nac4ever
Eur 20 wil ik graag betalen voor Manu Garcia op. mijn shirt
hoop dat het kan
ik drink er graag 4 biertjes minder door
Het groene uitshirt roept bij mij mooie herinneringen op, ik vind het een prachtig shirt.
Mooie shirts hoor alleen moet El Alouchi nog wel even zijn vakantie kilotjes er af trainen ????????????
Klasse! Zijn mooie shirts!
Ik vind dat de marketing promotie / huisstijl er de laatste jaren op vooruit gaat, oogt professioneel.
Ze zijn niet gek, zeker de zwarte is mooi, maar moest CM er nou echt in Comic Sans op staan? Dat lettertype is echt een afknapper.
PSV akkoord. Morgen wordt contract Koch getekend. Top nieuws!!!!
@ibio wel grappig Een hekel aan de city deal hebben en dan toch een mega fan van Manu.
Ben ik de enige die het logo op een van de sokken van El Allouchi mist?
Verder vind ik de diagonale strepen even wennen maar mooie shirts, zeker het zwarte tenue. Het blijft een kwestie van smaak.
Komen geen namen op de shirts. Bron twitter van Justin goetzee afgelopen week ergens
Groene shirt vind ik persoonlijk lelijk, maar leuke hint naar het shirt van Fujifilm. Leuk dat sporkslede bij de presentatie zit, en wat ziet onze Mari eruit als een sloopkogel!
Verder petje af voor de mensen op kantoor, prachtige professionele filmpjes, die sfeer en kracht uitstralen
Dubbele vaan niet mooi. Kraagjes leuk. Shirts prima verder. Groene is wel koel.
Verder.. aaaaahahahaha hoe sneu hoe mensen hier over 'het uitlekken' reageren en dan helemaal van het braafste jongetje van de klas: BSR om de supporter in kwestie ook nog een digitaal standje te geven. Sjongejonge....
Eigenlijk alleen het groene shirt kan me bekoren, gevalletje nostalgie.
Het uit -en thuisshirt worden mijns inziens een beetje verkracht door het grijsgelige in de 2 banen voorop.
CM is verkeerd gespeld, moet MC zijn!
Zijn dat trouwens geprinte stiksel bij de hals??
Groen is mooi! Ze hadden wel even alles mogen strijken van te voren.
Sorry, maar ik hoop dat het voetbal beter om aan te gluren zal zijn dan de shirts.
Sorry hoor, maar ik ben er niet kapot van. Ik hoef m niet per se te hebben.
Waarom een GRIJZE diagonale baan ? Wat hebben wij met grijs ?
Ik mis het wit, van het originele NAC tenue in de nieuwe tenues, afgezien van letters bij het groene en zwarte shirt en de sokken bij het groene shirt
En waarom niet het lettertype wat CM als bedrijf voert. Zoals op het shirt van vorig seizoen ?
Waarom groene shirts ? Dat we die in de tijd van hoofdsponsor Fuji hadden kwam omdat het de kleur van de achtergrond was van Fuji (Rood letters in het logo, verder witte accenten en groene achtergrond, check de oude reclameborden van Fujifilm).
De enige verbetering vind ik de kleur van het kledingmerk. Dat stomme rode logo van vorig jaar is gelukkig weg. Het enige rood op een NAC shirt zijn de kruizen van Breda.
Mening mening is helaas: jammer, had een stuk beter gekund !
Mooi filmpje, de marketing en communicatie afdeling van NAC is goed bezig. Mag ook wel eens gezegd worden.
@076, goeie grap ????
Ik vond de blauwe niet verkeerd maar de groene vind ik echt top. Krijg er een nostalgisch gevoel van.
@ome Cor
Waarom er een ander logo van CM op staat, staat op nac.nl.
Super vette filmpjes de laatste tijd!
Er zitten mensen bij de club daarvoor duidelijk op de juiste plek! Het begin al goed te kriebelen, iets wat ze rondom de play-offs ook al voor elkaar hebben gekregen! Fantastisch mooie club!
gewoon wit shirt zwarte broek geel/zwarte kousen, Dat is de geschiedenis!
Goed over nagedachte campagne. Thuisshirt voor eigen jeugd, uitshirt voor prima scouting waar nog groei in zit en het derde shirt is dan voor MC. Helemaal top!
@ ome cor
dit is ht nieuwe logo van CM
Tsja, had liever gewoon geel zwart (klassiek) gezien. Die band had gewoon zwart moeten blijven, dit is veel te verwarrend. Groen past overigen echt niet bij het logo wat we hebben, net als blauw of alles behalve zwart, geel of wit.
@Ibio
Dat kant. Iedereen moet lekker zelf weten waar hij/zijn zijn/haar geld aan uitgeeft.
Ik zeg niet dat ik het niet doe. Maar vind €20 veel geeld voor eeen paar letters. Had wat mij betreft zeker de helft minder gekunt.
Blijven toch letters om een shirt, niets meer niets minder.
Maar omdat ik Garcia zeker een goede en leuke speler vind en een bedrukt shirt ook wel weer iets heeft, denk ik er nog even overna.
En toch. Dat zwarte shirt zonder diagonaal. Hoe fucking mooi is dat. Ik snap dat de diagonaal in logo zit etc, maar het blijft lelijk icm met sponsor.
En volgend seizoen fujifilm weer op de voorkant hugodver
Dat wordt m'n tweede groene shirt! Ik ben verliefd op het groene shirt! Oh the memories... :)
Hulde voor de makers van dat filmpje zeg echt gaaf!
Groene short 1e uit-shirt maken! Eigenlijk is het zwarte shirt het minst mooooooi....,,,,,
En uiteraard witte !!!!!! Sokken bij het thuis- tenue
Presentatie is inderdaad heel professioneel, hulde voor de makers van shirt & film????
Ik vind ze mooi! Vooral de groene. Uitshirt vind ik niet veel aan. Op een mooi seizoen!
@kindvandeclub
je hebt mij nooit kunnen betrappen op kritiek op de city deal.
ben wel kritisch op Smulders,
is mij zo af en toe te arrogant en profiteert goed van de door Maaskant gecreëerde City deal
@ibio ben het hier eerlijk gezegd totaal niet mee eens. Smulders heeft nooit gezegd dat hij de deal heeft opgezet en dat alles door hem komt dus arrogantie. En ik heb vele malen liever de spelers van Smulders als die van Maaskant.
En dan zou ik het opgevat hebben als ontevreden zijn over de city deal mijn excuses.
Mooiste shirts sinds jaren!. Top! Snap.alleen
Cm.
Cm.com niet
Cm.
Com
Lijkt.mij.duidelijk genoeg...
Mooi, echt mooi.
Die groene ga ik zeker halen!
CM en MC
Het groene shirt is heel gaaf! Die grijze overloop in de baan op het thuisshirt vind ik persoonlijk minder geslaagd. Wat ik niet begrijp zijn de zwarte kousen bij het thuistenue. Wij hebben toch een cultuurhandvest waarin is vastgelegd dat de kousen wit moeten zijn?
Groen is zoals het hoort!!! Fuji groen????????????????????????????????
OK, dat nieuwe logo van CM is duidelijk, maar dat NAC en de clubraad akkoord zijn met zo weinig wit, zwarte kousen en een grijze diagonaal vind ik persoonlijk erg jammer.
Maar goed, het moet er natuurlijk compleet anders uitzien om het commercieel te laten scoren.
Bovenstaande foto is er een van de onderste plank
Hoe is het toch mogelijk dat een fotograaf de man links zijn handen overelkaar laat houden precies voor het logo van de sponsor , prutser .