Wij gaan niet opzij

NAC stevent af op wederom uitverkocht huis

Komende zaterdag staat NAC om 20.45 uur aan de aftrap voor het treffen met VVV-Venlo. Voor het duel zijn nog slechts enkele plaatsen beschikbaar, waardoor NAC afstevent op opnieuw een zo goed als uitverkocht huis.
Waar de B-Side en Vak G al helemaal zijn uitverkocht, zijn er nog enkele plaatsen beschikbaar op de Ere- en Hoofdtribune. NAC communiceert via de officiële kanalen dat er nog minder dan dertig plaatsen beschikbaar zijn in het hele stadion. Opnieuw is het Avondje NAC in trek en loopt Breda en omstreken massaal uit voor de wedstrijd tegen directe concurrent VVV-Venlo. Nog geen kaartje voor komende zaterdag, maar wil je er wel graag bij zijn? Wacht dan niet en bestel je kaartje hier.

Bron: B-Side Rats, NAC

Vorig bericht
'NAC versterkt zich met Umar Sadiq' 54 reacties
Volgend bericht
Noppert ziet stage niet doorgaan 12 reacties
Advertentie
38 Reacties
0   0  
NAC4Ever

Met z'n alle achter NAC, COME ON!

0   0  
Zagge

@nac4ever

Ik ben voor NAC mag dat ook?

0   0  
ECG

Seuntjens scoort in eigen doel.Z’n broer zit op de tribune en kan hem deze keer niet troosten.

0   0  
reflektor

Deze wedstrijd gaat nac gas geven, Let maar op .

0   0  
bijtwijfelc

Ik heb er zin in! Ben nog op zoek naar extra kaartje/ongebruikte seizoenskaart voor Vak G. Iemand?

Hup NAC!

0   0  
NAC4Ever

@Zagge
Als je voor NAC bent èn achter ze blijft staan wel????????

0   0  
bijtwijfelc

Nou kan een een duimpje omlaag meer of minder mij persoonlijk niks schelen, maar ben oprecht benieuwd wat aan mijn bericht een duimpje omlaag verdient?

Hup NAC!

0   0  
since1912

Allemaal de schuld van Mommers, Smulders, van Aalst, en consorten!

0   0  
Bredawereldstad

Wij maken de club!

0   0  
NAC4Ever

@bijtwijfelc
Ik heb je geen duimpje omhoog of omlaag gegeven. Omdat ik zelf geen kaart over heb (zit overigens ook niet op Vak G), maar misschien wilde die 3 door een duimpje omlaag laten blijken dat ze geen kaart over hebben.

0   0  
am

Zo slecht is het dus allemaal niet!

0   0  
Breda

Huh????

Ik dacht dat hele kolonnes supporters niet meer zouden gaan als er geen ervaren spelers, een spits, een 10, 2 vleugelspelers en 12 keepers bij kwamen.

Uitverkocht tegen publiekstrekker vvv.... volgens mij is dat uniek in NL.

0   0  
bijtwijfelc

Daar zit wat in NAC4Ever!

0   0  
NAC4Ever

Vraagje aan jvt.
Er kwamen toch steeds minder mensen naar het stadion?

0   0  
BeaFE

@since1912

Allemaal de schuld van Mommers, Smulders, van Aalst, en consorten ?

Allemaal de schuld van jvt & Fred. Die oreren maar en spreken als een blinde over de kleuren !

0   0  
Magnesiumslikker

Met of zonder Angelino? That's the question.

0   0  
NAC4Ever

@Magnesiumslikker
Nee hoor, Angeliño heeft, net als Garcia, gezegd hier het seizoen af te maken.

0   0  
Ojee

Nee hoor. City heeft al bepaald dat Angeliño in Breda blijft.

0   0  
GinnekenGabber

Potverdorie weer een uitverkocht huis, geld stroomt binnen!!!

0   0  
Babosje

Allemaal de schuld van Smulders dat uitverkochte huis!

0   0  
Breda

@ Ojee

Niet als we DeRat mogen geloven. 10 mln vraagprijs en dan is ie weg. Huren mag psv niet.

0   0  
Joost

@Breda

Weet niet of je de financiële situatie bij PSV een beetje hebt meegekregen maar die moesten Locadia verkopen om de gaten te dichten, dan kan ik me niet voorstellen dat ze nu ineens 10+ miljoen aan een linksachter uit gaan geven. Angeliño blijft gewoon bij ons tot het eind van het seizoen, ben wel erg benieuwd waar hij daarna terecht komt. Ik denk echt dat hij een speler is die ooit echt bij City aan de bak kan komen

0   0  
Geraldo

Pfff... kan nie wachten. Is het al zaterdagavond!?

0   0  
Breda

@ Joost

Dat ben ik met je eens. Zal wel los lopen.

0   0  
Schrikbarend

Angelino in belangstelling psv voor 1 februari

0   0  
Fraanske

PSV wil angelino deze week idd nog binnen hengelen.

Je beste speler misschien kwijt raken terwijl je er niks meer voor terug kunt halen. Oké, een paar ton rijker maar wat moet je er mee?

Als dit doorgaat dan stelt dier wal met mc geen flikker voor en is het meteen duidelijk dat het die Engelsen alleen om de poen gaat en dat Breda ze helemaal niks interesseert.....

0   0  
Fraanske

Dier wal = die deal

0   0  
Bommetje

City laat Angelino nu echt niet gaan, daarvoor hebben ze teveel respect voor ons Goeje Ouwe NAC. Weer volle bak, wat een prachtige club hebben we toch. Hoe moet dat over paar jaar als we in linkerrijtje staan? Ik denk dat we hard op weg zijn groningen en heerenveen in te halen

0   0  
Noadinho

Buiten het feit dat pisvee 10 miljoen waarschijnlijk teveel vindt voor onze 69 zou het echt waardeloos zijn dat (goede) huurlingen in de winterstop nac verlaten!

Ik ben absoluut geen tegenstander vd deal met City maar als dat niet als voorwaarde op tafel is gekomen door “het technisch management” van nac is de deal echt waardeloos.

0   0  
Bommetje

Moet je de reacties op voetbalprimeur over de interesse in angelino eens lezen. 4,5mln (wat city kennelijk ooit voor hem betaald heeft) vinden ze al teveel. Hij zou eerst maar eens naar heerenveen of utrecht moeten gaan. Ze vinden hem te kort komen. Hebben duidelijk nog weinig wedstrijden van NAC gezien. Betwijfel overigens of PSV hem kan/wil betalen, zal toch wel miljoen of 8 moeten kosten

0   0  
Breda

@ Noadinho

En als NAC, ik noem maar wat, 10% krijgt + de huur van Lammers... ik ben benieuwd hoe dit afloopt.

0   0  
Zagge

En hoppetee weer volle bak!

Er is in 15 jaar nog nooit openlijk zoveel geklaagd over de te hoge huur als afgelopen jaar en volgens mij heeft het ook nog nooit zo vaak vol gezeten.

Volle bak tegen VVV met een scorend en een keepersprobleem... er zit zoveel meer potentie in deze club dan men er nu uit krijgt. Hopelijk krijgt de aantrekkingskracht die het op supporters heeft het ook eens een keer op echte grote sponsors of investeerders.

0   0  
Robert

@since 1912. De door jou genoemde heren zetten de supporters inderdaad in de kou! Ze moesten zich schamen om zo slecht te presteren.

0   0  
Dutchbird

Hij heeft even tijd nodig maar ik ben er van overtuigd dat @jvt hier nog gaat reageren met een beschuldiging aan het adres van Smulders vanwege het feit dat er nog maar 30 plaatsen beschikbaar zijn.


Vak i zit vol met dames uit de regio die de spelers van VVV graag van hun a propos brengen als wij zaterdagavond allemaal zingen: "vakkie i, show us your tits".

0   0  
JGAW?

Waarom zou City een potentiële topper op dit moment verkopen? Tenzij dat alle spelers die bij NAC worden gestald allemaal te koop zijn? Dus dat NAC een soort showroom is voor afgedankte City spelers.

0   0  
Zagge

Die gaat alleen naar PSV als City NAC iets gelijkwaardigs of beters toeschuift.. zoals een andere verdediger en een spits tegelijk.

0   0  
7Hills

Vanuit Italië beginnen er nu artikelen binnen te druppelen waarin staat dat Umar Sadiq, 20 jaar, 1.92 meter, spits, eigendom van AS Roma, uitgeleend aan Torino maar daar niet aan de bak komend op dit moment onderweg is naar ons aller NAC voor een huurperiode.

Aangezien het een Nigeriaan is zal hem om huur gaan, waarschijnlijk betaalt Roma het salaris door anders onbetaalbaar. Dan houden we nog geld over voor een keeper?

0   0  
tripomatic

Wederom de schuld van Goetzee en Smulders! *balt vuist*

Laad alle berichten na dit bericht in