Wij gaan niet opzij

'NAC wil Leonardo nog steeds kwijt'

NAC wil nog Leonardo nog altijd slijten aan een andere club. Volgens VI-redacteur Johan Derksen is de technische staf erg ontevreden over de Braziliaan, die eerder deze maand nog een conflict had met de club over het feit dat hij zich niet ziek gemeld had en daarom zonder opgaaf van reden afwezig was. Leonardo verdient bij NAC 500.000 euro per seizoen (250.000 euro salaris en 250.000 euro gespreid betaald tekengeld) en drukt daarom bijzonder zwaar op de begroting. NAC heeft nog tot 1 februari om Leonardo aan geïnteresseerde (buitenlandse) clubs te verkopen. Dan sluit namelijk de transfermarkt.

Bron: B-Side Rats, Johan Derksen @ VI

Vorig bericht
Meeuwis: "Voor zaterdag duidelijkheid" 20 reacties
Volgend bericht
'Meeuwis deze week naar NAC' 52 reacties
Advertentie
44 Reacties
0   0  
Gilze

Het is de beste oplossing om hem snel nog ergens aan te bieden en een goedkopere spits of buitenspeler terug te halen. Mbt tot vejonging bijvoorbeeld. Het is niet te betalen voor onze club dus dit lijkt me een goede keus mocht het gebeuren.

0   0  
sjef

dit wiste we al vanaf het begin van het seizoen hopelijk komt er een club die zo gek is die hem wil hebbe ben bang van niet!

0   0  
Ronald

Wie wil hem hebben dan? Heeft al 2 jaar niets gepresteerd...

0   0  
AK47

Verhuren aan excelsior ofzo

0   0  
Fonzy

Liverpool wou geen 15 miljoen betalen voor suarez, bied hem daar maar aan zou ik zeggen... :p

0   0  
Fonzy

niet meer dan 15 miljoen bedoel ik dan he

0   0  
Wanny

Wegdoen zou de beste oplossing zijn. Dan kan Lurling naar rechts en Bayram in de basis. Die laat de laatste wedstrijd wel zien dat er wat in zit.

0   0  
Johan

Toch is Leo de beste speler die we hebben. Mensen die schrijven dat hij in 2 jaar niks heeft laten zien praten onzin. In de 2 maanden voor de winterstop heeft Leo prima voetbal laten zien en werder en mede dankzij hem punten gepakt. Helaas is hij net als Snoyl (wat heeft die eigenlijk laten zien?) en Amoah grootverdiener.

0   0  
B

snoyl grootverdiener? dream on...

0   0  
daantje-nac

ruilen voor poepon ofzo?

0   0  
dunco

Nu zeiken op Leo
Donderdag staan ze weer op de banken als hij de winnende maakt

0   0  
MADE!!

snoyl geen grootverdiener? dream on..

snoyl verdient wel degelijk veel geld. Ook dit is geregeld door mommers&co met de wel bekende tekengelden. '

@johan
Helaas is amoah een grootverdiener inderdaad, maar Amoah geeft er direct iets voor terug: doelpunten.

Bij Leo valt dit iets minder op, omdat hij niet veel scoort, maar hij zorgt er wel degelijk voor dat de tegenstander altijd 2 man achter moet houden om hem tegen te houden. Ik denk ook dat Leo zich donderdag zal laten zien tegen ajax. Hij zal meer ruimte krijgen dan in andere wedstrijden.

0   0  
dippo

@B
Snoyl is inderdaad een grootverdiener. Die krijgt per maand meer dan die 8 reageerders hierboven in een halfjaar verdienen vrees ik.
Overigens ben ik het helemaal met Johan eens, Leonardo is een geweldige voetballer, maar ik blijf van mening dat we 4-4-2 moeten spelen met Amoah en Leonardo in de spits. Op de linksbuiten of rechtsbuiten zal het nooit wat worden, want hij kan geen voorzet geven, en dat is best belangrijk voor een vleugelaanvaller. Doelpunten maken zou hij als de beste kunnen, maar dan moet je hem wel goed gebruiken.

0   0  
Nacbredahb

@Dunco Gebeurd dat maar!!! Dat zou geweldig zijn en dan verkopen!

0   0  
zwampie

groot verlies voor NAc als leo vertrekt,nu leo niet meedoet ziet men dat er aanvallend weinig gebracht wordt en de verdediging van de tegenstander meer tijd overal voor heeft.
Hoeven geen 2 spelers beschikbaar te houden voor hem af te stoppen,tevens is er nu bij NAC geen speler die acties durft te nemen of durf aan te vallen,en zijn het meestal geluks aanvallen die men creert of uit standaard momenten.

Als leo vertrekt mag men er gerust een aanvalleer erbij halen die ook deze potentie heeft,lurling speelt momenteel ook niet zijn beste wedstrijden,amaoh geblesseerd tja en dan houdt het al snel op helaas.

op na donderdag en zorgen voor een sensatie

0   0  
MADE!!

hahah mooie uitspraak van Derksen
Wat denk je van de beker Ajax-NAC johan?

uhh bij Ajax, dat is geen probleem voor ajax, maar 3 dagen later moeten ze naar breda en dat is wel een probleem.

Als de snor al positief over NAC is in Breda, dan geeft dat toch wel aan dat niemand, maar dan ook helemaal niemand zeker is van 1 of 3 punten in Breda.

En toch hoop ik dat NAC voor een stuntje kan zorgen in de beker. Die wedstrijd in Breda is inderdaad niet zo spannend zoals de snor al zei.

0   0  
Ritchie

Kan iemand dat twitter geneuzel hierboven even een ban geven oid?

0   0  
NacNZ

Bij t grof vuil zetten of ruil m voor Meeuwis. Ster-alures passen niet bij t clubke. Stam had r ook wat van maar die kwam uit breda. Heb ik nooit zo erg gevonden...

0   0  
Max

Verkoop hem de 31 pas aub. In de twee wedstrijden tegen Ajakkes hebben we juist Leo hard nodig!

0   0  
Elmo

@ Dunco... die ALS over Leonardo heb ik nu al zovaak voorbij zien komen, vooralsnog is en blijft zijn rendement lager dan laag. Met alleen 'een paar man in het veld bezig houden' red geen enkele voetballer het. Desalniettemin hoop ik en iedereen dat hij donderdag de winnende maak, want we zijn allemaal voor NAC toch.. en ja.. dan juichen we en staan we op de banken.

0   0  
Martin Duran

Tweehonderdvijftigduizend euro tekengeld?....zijn ze op hun achterhoofd gevallen?, wat een gekken zeg.

0   0  
Nacbredahb

‘El Hamdaoui tegen NAC weer inzetbaar voor Ajax’

0   0  
MADE!!

bron?

0   0  
Mark

Wat een gezeik op Leo hier allemaal.
Als hij donderdag de winnende maakt is hij weer de held. Hetzelfde gebeurd op het moment met Tim Gilissen, die wordt ook continue afgezeken, waarom??
Omdat hij 2 of 3 mindere wedstrijden heeft gespeeld? Vergeet voor het gemak even niet dat Tim er meer dan een half jaar uit heeft gelegen. Wat beteft Leo, het blijft gewoon een goede voetballer die toch dreigend blijft. Helaas scoort hij niet zoveel als zijn eerste periode bij NAC, maar als hij aan de bal is houdt hij wel 2 of 3 verdedigers bezig. Ik vind hem juist beter geworden, want hij verdedigd mee, werkt hard en ja ook hij verliest weleens een bal, mag het als aanvaller?

Zolang die jongen bij NAC speelt moet je hem steunen en toe zingen.

0   0  
d.kocx

Leo is zeker van grote waarde bij nac. Zoals al eerder vermeld speelde leo de afgelopen 2 maanden voor de winterstop. Zelf denk ik dat Leo zich zeker wil bewijzen tegen ajax. Hoop alleen dat hij niet hard van stapel loopt. Wat de transfer betreft is Leo eigenlijk tegoed voor nac. Zijn gedrag zorgt er voor dat hij nog niet bij een top club speeld. Hoop dat hij gaat vlammen tegen ajax.

0   0  
stefannac

Verkoop amoah dan maar Leo is veel beter Amoah heeft er een paar gescoord en maakt er nu geen meer let maar op...

0   0  
enjoy

Als Leo de beste is van Nac
dan wil ik de slechtste wel eens
zien.Gewoon gratis laten gaan,
niemand haalt hem op,of bij de eerste beste keer uit de pas
eruit.Moet je in het bedrijsleven een proberen,wat deze blaag presteer.

0   0  
nacman33

Je kan hem ook gewoon ontslaan toch?
Dat kost je geld maar om hem z'n jaarsalaris mee te geven dat kost meet geld!

0   0  
Hugo

Leo gaat er hoogstpersoonlijk voor zorgen dat we donderdag de halve finale gaan halen. één bevlieging, één klutsballetje, maak'm, doe het voor ons Leo! HUP NAC!

0   0  
Granada CF

@stefannac,

En als Amoah er nog 8 inlegt dit seizoen kom jij op je woorden terug? Of heb je contacten met een Bredase belchinees en weet jij meer dan wij?

Hup NAC en hala Breda

0   0  
Nacbredahb

@Made http://www.voetbal4u.com/2011/01/24/el-hamdaoui-tegen-nac-weer-inzetbaar-voor-ajax/

0   0  
Piet

Ik snap niet dat veel mensen NACS beste voetballer zo afkraken. NAC heeft hem toch dat salaris aangeboden? Bovendien ik heb liever 1 Leonardo voor 5 ton op de loonlijst dan 2 Kolkas voor 2,5 ton. Als NAC goed met Leo omgaat hebben ze goud in handen, ipv altijd maar alles af te kraken en hem als een klein kind straf te geven. Niet steeds maar weer zeuren we willen van hem af, lekker vertrouwen geef je hem dan. Echt kapitaalvernietiging van NAC op deze manier, alweer een falend feit meneer van As

0   0  
Snake

Jammer dat er weinig volk was bij jong Nac.
was ondanks nederlaag wel het aanzien waard.
Een paar schitterende goals.

0   0  
rich-d

Koevermans is in de zomer transfervrij dat zou een goede aanwinst voor nac zijn!

http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/155621/Koevermans_gaat_PSV_na_dit_seizoen_verlaten.html

0   0  
Dun Nakkenist

NAC had gewoon een dumpprijs aan die jongen moeten hangen toen de winterstop begon en als dat geen resultaat had opgeleverd hadden ze hem nu voor niks kunnen laten gaan naar iedere geïnteresseerde club.
Het geld wat NAC zo in de knip houdt kan ook besteed worden aan 2-3 andere spelers.

Tuurlijk juich ik als Leo scoort. Een goal van Leo is namelijk een goal van NAC. Boeit mij het wie er scoort.... Leo, Neno, Jens, Jelle of desnoods Ben van Bilzen als tie er maar in gaat.

0   0  
Danny

Wie weet hoeveel kaarten er nu verkocht zijn totaal dus met SV erbij

0   0  
scouting nederland

Raar dat van der Hoeven en Mommers niet gevraagd is deze overschrijding terug te lappen aan ons NAC.

0   0  
Nicknac1

Hopelijk klopt de geruchtenstroom wat betreft Meeuwis, een echte werker, past bij ons NAC. Leo nu van de hand doen, en voor het geld wat vrijkomt Botteghin halen met het oog op volgende seizoen. Moet de vervanger van Penders worden.

In de zomer vertrekt Amoah, die is toe aan een nieuwe uitdaging. En voor dat geld, kan Koevermans naar NAC komen, hij is namelijk op zoek naar een club die bij hem past. En dat zijn wij!

Dan hebben we denk ik met 2 vertrekkende en een stoppende speler, 3 goede vervangers binnen, en we besparen nog geld ook. Want het is wel duidelijk dat Meeuwis, Koevermans en Botteghin ons minder gaan kosten dan Leo, Matthew en Rob

0   0  
Dun Nakkenist

@scouting nederland
Is wel gevraagd, maar dat wilden ze niet.

0   0  
OLDSKOOL

Noem mij 1 persoon bij NAC met het netwerk in het buitenland om Leo te verkopen? Laten we dus maar hopen dat Leo een goede zaakwaarnemer heeft....

0   0  
CoasteraapjjNL

Ook al is Amoah een grootverdiener hij werk goed voor zijn geld maak hij maak doelpunten hij verdedig vaak mee en hij rent zich zowaar kapot rent ( bijna ) altijd achter iedere bal aan Amoah over Leo kan je dat niet echt zeggen hij heeft dat maar 4 tot 6 wedstrijden gedaan Amoah doet dat elke wedstrijd

0   0  
scheppioni

kwalijke zaak ! We leveren dan teveel kwaliteit in, dan wordt er steeds maar terug uit gevoetbalt of een balletje breed gelegd, maar geen eentje die er dan nog een actie heeft, of het zou dan nog Gorter of Lurling moeten zijn !

0   0  
bredanaar

wat een gezeur om leo zeg, je zou eens een hele wedstrijd op hem moeten letten, hij word altijd gedekt door 2 spelers en is dus zeer belangrijk in de ploeg, zo´n speler laat je toch niet gratis gaan?!? En de laatste tijd is het echt niet alleen aanvallen wat hij doet, ook verdedigend doet hij zijn werk.

0   0  
Svennovic

Dus met andere woorden, als Leo verkocht wordt, moet NAC nog de komende jaren 2,5 ton per jaar overmaken aan Leo?

Laad alle berichten na dit bericht in