NAClyps: iedere dag NAC op je telefoon
NAC in je broekzak. Jawel, het gaat echt gebeuren. Via de applicatie Clypper krijg je bij vele mobiele telefoons toegang tot een te gek NAC-filmpje. En dan ook elke dag een nieuw filmpje! Onder andere zul je leuke interviews en items met spelers, voorbeschouwingen op de komende wedstrijd, de mooiste doelpunten, historische fragmenten enzovoort tegenkomen. Het enige wat je daarvoor hoeft te doen is naar NAC.nl/NAClyps te gaan en daar het stappenplan te doorlopen. Als je daarmee klaar bent, installeer je de app 'Clypper'. Geen zorgen over dat installeren, want de applicatie is op iedere mobiele telefoon beschikbaar en is helemaal gratis! Te gek toch?
Bron: B-side Rats, NAC
Plaats reactie
Gaaf!
Leuk maar ook niet meer als dat, de NAC-app werd niet heel erg super bij gehouden en met alle andere media die er al zijn, zal dit vaak oud nieuws bevatten. Ik zie er voor mezelf de meerwaarde niet van in. Zal nu wel een azijnpisser worden genoemd, maar dit soort dingen produceren kost geld, wat ik liever in iets anders zie worden gestopt.
@4Eyes
En dat is precies het probleem van NAC:
De eigen website van NAC wordt veel minder goed bezocht dan Bsiderats en DROL.
In de sponsering 3.0 plannen van Eskes moeten sponsors en supporters meer met elkaar in contact komen. Via de eigen website gaat dat dus never-nooit-niet lukken. Wellicht via deze app wel.
Zo heel veel hoeft zo'n app niet te kosten en wie weet gaat de sponsering 3.0 bla bla van Eskes eindelijk echt extra geld opleveren?
Veel mensen zullen mij in het 'cultuurbewakerskamp' plaatsen, omdat ik het mooi vind dat bij NAC de échte voetbalbeleving nog voorop staat, vanuit het hart en de emotie reageren, waarbij soms het hele stadion in vuur en vlam staat en niet van die vooraf bedachte choreografietjes, trommels e.d.
Maar dit vind ik een prima initiatief. Mensen kunnen er nu zelf voor kiezen om commerciele shit opgedrongen te krijgen, maar in het stadion worden we er niet mee lastig gevallen. Mooie uitbreiding van de marketing-mix zonder dat ik daar last van heb.
Ik heb al iedere dag nac op mijn telefoon met mijn zelf gemaakte bsiderats app: snelkoppeling op homepage!
Mijn reactie was er 1 van op het eerste gezicht. Ik kijk net even en zie dat het door onze bouwmarkt vrienden word betaald. Als hun dus zo de productie kosten op zich nemen, filmpjes maken op locatie en dergelijke kost gewoon geld, zie ik er helemaal geen probleem in en ben ik te snel geweest met een oordeel vormen.
Weet niet wie ik er voor moet bedanken, maar dit samen met het beleid van in de winterstop begint zo ergens op te lijken. Nu nog de Jumbo als hoofdsponsor voor de mooie som van 3 miljoen op het shirt en we praten nergens meer over.
Al die nieuwerwetse apps, internet op je telefoon en al die andere ongein laat ik lekker aan me voorbij gaan. Heb er een schurfthekel aan dat mensen de hele dag op hun telefoon zitten te pielen. Was al erg genoeg toen ze de hele dag zaten te smsen, nou zitten ze wordfeud te spelen.
En op de tribune. Moeten ze verbieden.
Die app was op een gegeven moment zo gedateerd dat ik 'em eraf gegooid heb. Hou de FB pagina eens fatsoenlijk bij ipv alleen reclame en uitslagen.
FB gebruik loopt achteruit. Er komt weer iets nieuws.
Buiten dat er vast wel leuke video's geplaatst gaan worden draait dit natuurlijk maar om een ding: Een database met NAC-supporters bijhouden.
Kan die idioterie niet onmiddellijk stoppen ? Dit is geen oldskool NAC meer. Dit is commercieel gekloot. Opdonderen met die foute handel.
@ Brevok
Als jij nou een terugkruipt naar die Alp van je...
Dit is vrijwillig en als het geld oplevert waarom niet...
Prima dat NAC probeert bij te blijven, hoort ook in deze tijd waarop iedereen het heeft over social media. Maar doe het goed, of doe het niet. Je moet veel tijd investeren om actueel te blijven, anders haken gebruikers af en sla je de plank volledig mis. Dat laatste.......kunnen ze bij NAC nog weleens doen.
Het concept van app is prima echter.. Dagelijks interviews met spelers enzo... Meestal zeggen de spelers van NAC dingen die niet zo positief uitpakken dus ben benieuwd
Allemaal heel leuk en aardig, maar ben ik de enige die de app in de app store (play store) niet kan vinden?
@since
Staat er gewoon bij hoor
@since1912
volgens mij moet je eerst gewoon de App Clypper downloaden, als je die gedownload hebt dan moet je in de app kijken bij mij kanalen, als je al aangemeld bent staat daar automatisch de Naclyps App!
Ik heb hem zelf uiteraard ook gedownload, ben er wel tevreden over. Wanneer komt de Bsiderats App uit ;)?
Zal wel aan mij liggen dan, als ik zoek in de Play store naar de app Clypper krijg ik geen zoekresultaten.
klop wat AMF zegt. werkt prima. alleen scherm van de video blijft erg klein op mijn telefoon.
leuk initiatief van hornbach!
dat zal wel nac geld kosten om dat gratis te geven dus overbodig
Tsja... Bah..
Wat een heerlijk gezeik hier. Krijg er altijd een glimlach van...
Leuke app
Maar wat een slecht beeld kwaliteit zeg
( ik heb een s3)
Eigen ruiten aan het ingooien bsr?
Waar is nac nu weer mee in zee gegaan?
Werkt voor geen meter!