NEC wil Ten Voorde niet verhuren
NEC wil Rick ten Voorde niet nog een seizoen verhuren, zo laat technisch directeur Carlos Aalbers in gesprek met Voetbal International weten. NAC hoopte ook volgend seizoen over de spits te kunnen beschikken, maar lijkt dat nu te kunnen vergeten. Ten Voorde heeft nog een contract voor een jaar in Nijmegen en NAC zal normaliter noch van plan, noch in staat zijn dat af te kopen.
Bron: B-Side Rats, VI
Plaats reactie
Ach...daar komen ze wel op terug
Inderdaad, als verkopen niet lukt moeten ze uiteindelijk toch van zijn salaris of komend seizoen. Dus in de laatste week voor de competitie huren we die jongen weer en laten hem gelijk een contract tekenen tot 2016...
Ik zal het nog EEN keer zeggen,zoals 2 jaar geleden
PLATJE, of de dure TUYP.
Kramer wordt niks duurt te lang,maar dat wisten we wel
gelet op de werkwijze van Hr. van As.
Te laat ,te traag , en naief, laat staan kennis.
T zal Boussaboun wel worden
Schenning!
Het terughalen van een speler die je al had en dat als de grote nieuwe versterking presenteren. Daar zijn de heren goed in. En roepen dat nu de selectie rond is.
Ten Voorde heeft toch een contractverlenging gekregen van NEC? Vond het al zo raar dat nec hem volgend seizoen weer zou gaan verhuren anders bied je iemand geen contract verlenging aan. Vond het trouwens wel een jongen met veel inzicht is niet snel maar liep wel vaak in de vrije ruimtes! ben benieuwd wie ze nu halen? Ik hoop niet Amoah tis een goeie jonguh maar denk dat hij zijn beste tijd wel gehad heeft.
@ Brevok
"Goed zijn in iets roepen"?
klinkt herkenbaar...
Ten Voorde is te traag en heeft niet bijster veel techniek, niet erg dus, er zijn betere te huur.
Ik hoop dat plofkip Sjefke zijn 'fabelachtige' contacten nog een keer kan aanspreken!
feynoord verhuurt achabar huur hem dan
Lekker in Nijmegen laten.
Kramer halen, weg met die ten voorde.
@enjoy beweert op 16 mei, 2013 om 14:47 :
Ik zal het nog EEN keer zeggen,zoals 2 jaar geleden
PLATJE, of de dure TUYP.
Kom op zeg. Platje is een luie donder. En Tuyp kan het buiten dat palingdorp niet.
Als Schalk blijft , denk ik dat hij best wel eens zou kunnen verassen volgend seizoen. Ik vind hem toch een goede spits altijd op de goede plek, wordt alleen niet altijd goed gebruikt.
Ik zie dat Bouma stopt bij PSV. Hij wil door ik ze bij Nac !!
Ongelooflijk dat NAC altijd wil huren. Supporters bij NEC waren al blij dat hij naar Breda ging. Er zijn toch genoeg transfervrije spelers. Gauw terug naar Nijmegen met die jongen.
@Jf
zou zomaar kunnen. Bouma heeft aardig wat familie en vrienden in breda dus is bekend met Breda en ook NAC. Zou het wel leuk vinden als bouma bij NAC komt spelen. Alleen salaris enzo is dan weer een vraagteken.
Ten Voorde is pas 21. De reden dat NEC zijn contract verlengd heeft is dat ze een eenzijdige optie hadden voor een 1-jarige verlenging en hem liever niet transfervrij laten gaan.
Bouma naar NAC hahaha dat doet me denken aan de tijd dat NAC spelers als Dusbaba en Geels e.d. haalde.
Lekker weg laten blijven die Bouma.
On topic
Tuurlijk wel NEC 'm niet verhuren in z'n laatste jaar. Dan wandelt ie straks gratis de deur uit. Maar als er niemand komt dan moeten ze hem duur laten bankzitten of toch laten spelen. Misschien is dan verhuur nog een bespreekbare optie in Nimwegen ?
de nieuw Björn Vleminckx, Sanharib Malki en Dmitri Boelykin halen?
Dalibor Veselinović halen bij Anderlecht!
'jammer'
@ Koos, als Schalk altijd op de goede plek stond dan hebben wij met zijn allen of een hoop doelpunten over het hoofd gezien, of de anderen hebben de bal op de verkeerde plek gelegd waar Schalk dan net niet stond of jij ziet het te rooskleurig. Ik vrees het laatste, bij NAC zal Schalk in dit systeem weinig potjes breken maar het zou me niet verbazen dat hij bij Utrecht wel rendeert, want die spelen wel een systeem waarin hij is in te passen.
Dus NAC moet gewoon naar een grote sterke spits in het drie spitsen systeem en afscheid nemen van Schalk , is voor beide partijen het beste.
Helemaal eens met JP. Van ten Voorde vind ik het wel jammer, kan echt nog wel groeien en heeft een neusje voor de goal.
Antonia halen bij GAE en Promes losweken bij FC Twente.
Tis maar goed dat sjefke Marco Sas niet in zijn klaaper heeft staan !!!
@ Jf
Dit ga je toch niet menen, die heb ik al een aantal keren als een oud wijf zien omvallen als er een tegenstander aankwam, remember p$v thuis vorig seizoen toen onze Messi op hem afging en scoorde !
@ JP
Dit keer niet met je eens, in mijn ogen heeft NAC met Schalkie goud in handen, alleen moet je wel durven voetballen, Schalkie is bezeten als een echte spits en heeft bij een paar doelpunten zijn vertrouwen, een sterke balvaste spits bij hem in de buurt is welkom, dus met vier aanvallers durven spelen !
Ten Voorde eventueel in 2014 gratis bij nek ophalen, geen verkeerde spits bij, mits hij wel fit is en fit oogt, dit was wel wat zijn euvel vond ik !
@ JP helemaal mee eens, en eigelijk zegt Scheppioni hetzelfde , NAC zou het concept overboord moeten gooien wat zo heilig is. In een 2 of gewaagd 4 spitsen systeem is Schalk wel in te passen. Voor de rest ben ik nog nie onder de indruk van ut ventje geraakt. Veel hollen maar geen rendement.
We hebben ciftci toch!!
Dat gezeur over Schalk. Schalk moet blijven een echte Bredanaar en met een aanvallende middenvelder achter hem goud waard. Verder denk ik dat Bouma een ervaren speler is waarvan spelers als vd Weg veel van kunnen leren.
Toch erg jammer. Ten Voorde is prima spits voor NAC, zeker in combinatie met Schalk en Lurling. Ook kopsterk. NAC heeft een balvaste spits nodig die met de rug naar de goal kan voetballen. Bliksemafleider die Schalk kan laten scoren.
Ik denk dat NAC beter meer geld uit kan geven aan twee of drie goede spelers. Dan hetzelfde besteden aan 6 of 8 mindere spelers, of huren. En probeer als het kan nog meer jeugd in te passen waar het kan, alle ploegen gaan het over die boeg gooien, en dan op die manier proberen langzaam van je schuld af te raken, waardoor je weer meer mogelijkheden krijg.
Timothy Derijck mag ook weg bij PSV,
zou goede vervanger van luijkcx kunnen zijn.
Morgen ff belle, sjefke !!!
Fernandes van 010 is te huur!!
BJ, Kopsterk. Niet goed opgelet? Hij kan helemaal niet goed timen.Doe mij maar Demouge.
@ Scheppioni, ja als je goud in handen hebt moet je het wel willen gebruiken, is in mijn ogen hetzelfde als bot en tegen beter weten in Lurling in de spits blijven zetten.
Kortom in dit systeem is Schalk tot mislukken gedoemd, ik begrijp ook niet waarom het systeem zo heilig is en alles daaraan ondergeschikt wordt gemaakt.
Dus we zitten wel op een lijn in principe, al ben jij inderdaad wel meer overtuigd van Schalk dan ik, het is mijn type voetballer niet, ik hou meer van types als Van Hooydonk, Pelle, Demouge etc. Maar dat neemt niet weg dat het best een goede spits kan zijn, maar wil je met zo'n jongen slagen dan moet je heel veel om willen gooien.
https://www.facebook.com/NAC.Breda.uitwedstrijden?fref=ts
Hulde hiervoor, we zullen zien of het gaat werken volle bak uitwedstrijden. Hup NAC
@JP en scheppioni: Schalk is een typische counterspits, en met "ons" 4-3-3 gaat m dat gewoon niet worden. Al die voorzetten zijn aan hem niet besteed, tenzij hij achter de spits speelt maar dat kan NAC niet aan. Hij moet kunnen kaatsen of rennen.
Binnen het 4-3-3 systeem kun je hem hooguit als pinchhitter gebruiken. Jammer, want NAC heeft spelersmateriaal voor 4-4-2, zou achterin de boel ook beter op slot houden trouwens.
NEC hou jij Ten Voorde? Goed zo, houden wij ons geld voor een scorende spits.
hahahaha
ze zullen onder de indruk zijn
BEL HASSANI van Sparta halen, wat een geweldenaar!
Echte nummer 10, nog heel jong en vooral heel goed. Nu heeft nac geen nummer tien nodig, maar volgend jaar met Buijs en Gilissen ernaast zou het kunnen. Gudelj Sr. houdt wel van aanvallend voetbal. En Bel Hassani is de nieuwe Maher, let maar op! Kopie qua stijl.
Bal vaste spits halen (Demouge, Kramer), zodat Lurling zich op de vleugel uit kan leven.
@Chris
Helemaal gelijk een jongen met veel potentie maar helaas heeft V As een lasbril .
Bel Hassani draagt Sparta op jonge leeftijd en kan bij nac een mooie aanvulling zijn op 10 !
Ik zeg fernando torres halen
ik zeg Van Beukering...kan chefke nog met iemand naar de MAC
Inderdaad 2/3 spelers halen die een naam hebben en wat toevoegen zou leuk zijn. Willen die spelers wel voor NAC spelen? Ik kom graag naar t stadion als er een paar uitblinkers zijn.
@ Jf
Dan kun je nog beter qua ervaring Johnie Dusbaba terughalen om wat van te leren, waar gaat dit over zeg ?!
@ JP en Hans
Ik zie zo'n gedreven spitske als Schalkie idd bij utreg wel slagen, omdat daar nog altijd (vooral thuis) voor de winst wordt gevoetbald, in mijn ogen moet je met een spis als Schalk zowat met vier aanvallers en drie verdedigers durven spelen, dus zeg maar een verkapt 3-5-2 systeem, is tevens modern en bij goed ingespeeld zijn er verrassende elementen in de ploeg aanwezig !! Alleen zit er één maar aan, dit gaat niet in twee of drie wedstrijden er ingeslepen worden !!! Nogmaals ik zie in Schalkie een type Inzaghi !!!
Ja ik denk ook dat Schalk met een iets ander systeem van voetballen beter tot zijn recht komt. Ik zou Seuntjens dan rechtsvoor zetten, afgewisseld met hooi. Midden; lurling, gillisen buijs,gommeren . Gommeren en Gillisen om de foutjes te herstellen, en gelijk de juiste mensen weer aanspelen. Je kunt volop schuiven dan. En dan Lurling die af en toe meeschuift naar voor, en voor verwarring zorgt en ruimte voor schalk of hooi zorgt. Dan vergeet ik ook Hadouir nog die heb je ook nog,dus het middenveld is goed bezet voor volgend jaar, alleen de verdediging en aanvallend iets erbij. Maar vooral eigen jeugd inpassen. Financieel het aantrekkelijkst .
bouma is over! vond m bij psv al geen meerwaarde meer hebben. we wachten weer af..............
@scheppioni, dat zien we allemaal wel dat er iets in die Schalk zit wat tot talent kan ontplooien, alleen..... het gebeurd tot nu toe nog niet. Als dat manneke in zichzelf weer ga geloven en zich 100% kan focussen op zijn spel dan zien we inderdaad het talent opbloeien, en zal t de topspits van NAC worden.
@Bredafun: met alle respect maar ik denk dat het daar niet aan ligt maar aan het systeem.
Een smurf als spits gaat het in 4-3-3 nooit redden tenzij je met dat systeem gaat counteren.
Onder Brandts' speelwijze had Schalk kunnen renderen.
@Hans, klopt niet wat je schrijft, herinner je bij PSV romario nog? Slecht 1.69cm en 72 kg. dus lengte zegt helemaal niets, snelheid en techniek is veel belangrijker.
En dat komt terug bij Schalk, let maar op!