Neno opgeroepen voor Servië
Hij is al een tijdje geen NAC'er meer, maar voor het gevoel blijft hij altijd "van ons". en dus vinden wij het best prettig om te mogen schrijven, dat Neno Gudelj is opgeroepen voor Servië. Dat speelt de komende weken vriendschappelijke wedstrijden speelt tegen Jamaica, Panama en Brazilië. Verbazingwekkend genoeg werd Gudelj vooralsnog niet opgeroepen voor een trainingsstage bij Oranje. Het kan zijn, dat dit komt door de play offs deelname van zijn huidige club AZ. "Ik heb eigenlijk geen idee of ik er anders bij had gezeten. Die signalen heb ik niet gehad en ik heb er ook niet over nagedacht. Dat kan als ik word opgeroepen", aldus Neno zelf.
Plaats reactie
das leuk voor hem
Als deze jongen zich komend seizoen net zo ontwikkelt als afgelopen seizoen, speelt hij daarna bij een Europese subtopper.
Die gaat naar Sevilla als Rakitic naar Madrid of Barcelona verhuist. En ook daar zal Gudelj zich makkelijk staande houden. Professionele, gedreven speler die het zeker gaat maken!
Hup NAC en hala Breda
ik denk dat hij de rol van strootman ZEKER op zich kan nemen!! bedoel niemand in nederland is fitter dan gudelj lijkt het wel, bij az achter de vrije trappen, penalty's etc
als toevallig advocaat ergens hoofdtrainer wordt(club) dan neemt hij gudelj mee denk ik!!
met name die wedstrijd tegen brazilie moet hij goed zijn en zo zich in de kijker spelen!!