Nieuw bij NAC: de shirtflirt
Plaats reactie
Zwetsverhaal...
@witlof Zwetsreactie
Dit kan ook alleen bij NAC gebeuren. gelukkig geen toverland....
Fijn voor de communicatie, maar een kleine kring weet wel beter. Ruzie en gezeik is de oorzaak.
Onder het commer iele genie Goetzee liep de ene na de andere sponsor weg.
Nou als het merk NAC en PRINCESS Traveller bij hetzelfde sportmarketingbureau zitten lijkt mij de deal zo gemaakt. De directeur van dit bedrijf Lodewijk Varossieau duikt na ieder faillissement wel weer ergens op.
Alleen jammer dat onze AD JG nog niet door heeft dat het beste sportmarketingbureau in Eindhoven zit. Triple Double van Sportmarketinggoeroe Bob van Oosterhout is het enige bureau dat telt in de sportwereld. Daar worden de echte deals gesloten en praten ze niet over 2 sponsornamen op een shirt bij een voetbalclub of een of ander roulatiesysteem. Dat is het schraapwerk voor de kleine jongens. Wanneer wordt de directie bij NAC eens op niveau gebracht?
In ieder geval bewandelt NAC ook andere paden om aan nieuwe shirtsponsors te komen.
Als je je bestaande klanten zo de deur uit laat lopen man man man.
@Idd Bou, marketing afdeling is 1vd zwakste schakels binnen NAC. Kenners weten dat, wellicht werk je daar zelf. Tel daarbij op wat Frenk en Henri zeggen.
Ik had van een commerciële man als JG toch wel verwacht dat hij zich op zijn vakgebied alleen wil laten omringen door dé topspecialisten in dit marktsegement. Helaas alweer teleurgesteld. In alles komt JG te kort om NAC een echte positieve schwung te geven.
Mijn persoonlijke zakelijke ervaring is dat JG aardige fatsoenlijke man is, maar commercieel niet uit het juiste hout gesneden.
Slechte actie. Hier haal je geen bedrijven mee binnen voor een groot bedrag (hoofdsponsors). Dit is kruimelwerk.
@Henri, klopt inderdaad. Je kunt beter met TRiple Double werken. Dit is niet veel.
Even iets anders. Wat ik nooit begrepen heb is dat men al begin seizoen bekend gemaakt heeft dat de sponsoren stoppen. Niet erg verstandig voor de merchandise en dus veel misgelopen inkomsten.
De afgelopen jaren legio sponsoren de deur uit gelopen. Als je ziet hoeveel Justin Goetzee en zijn team daar alweer van terug heeft gehaald, in een kort tijdsbestek terwijl NAC dramatisch voetbal speelt vind ik dat een knappe prestatie. Maar zoals bekend mag er op de supporterssites niet al te positief gedacht worden over resultaten die behaald worden binnen de club.
Amen!
Waar kan je die logo's uploaden dan?
Om maar iets te noemen: Vorig jaar weinig borden (bijna leeg) aan het dak van de tribunes, nu helemaal vol, JG zijn werk denk ik zo.
@witlof
"Het juist hout gesneden", is nogal vaag?! Er is mijnsinziens geen " juiste hout", zakelijk gezien. Aanpak, commercieel instinct, karakterologische aspecten zijn niet uniform. Het enige wat je zou kunnen zeggen, dat er blijkbaar geen match was tussen jullie.
Jammer!
@Youssef normaliter ben ik het volledig met je stelling eens. Ware het niet dat er te weinig matches zijn vanuit mijn zakelijk netwerk met JG. Waar onder ook diverse oudsponsoren die vanuit het NACse nooi benaderd zijn om terug te komen, daar men dacht zij nog gewoon sponsoren waren en degene die benaderd waren hadden geen match met JG. Dat moet natuurlijk geen graadmeter te zijn, beter gezegd de klik met het ameteuristisch handelende NAC is weg. Men heeft nog wel diverse seizoenkaaryen net als ik overigens.
@Henri
Wat een gelul!
PSV speelt ook met twee sponsors op het shirt, zelfs Barca doet dat.
Wel vind ik dat je de shirtssponsors beter kan bedienen met extra exposure ipv alleen de sponsornaam op het shirt plaatsen.
@Driekus
Dat er weer borden aan het dak van de tribunes hangen is fantastisch. het gaat er echter wel om voor welke prijs ze daar hangen. Ten tijden van Mommers/Van den Dungen hing ook alles vol. Maar het waren vriendenprijsjes, men was vergeten de rekening te sturen, vergeten dat de rekening niet was betaald,vergeten dat het contract niet was verlengd etc. Nogmaals iets vol krijgen is op zich niet moeilijk. Iets vol krijgen voor stevige prijzen met een goede marge, daar gaat het om.
Leuk filmpje van alle Umbroshirts!
http://www.umbro.com/en-gb/blog/what-colour-is-love---the-winners-revealed/
@witlof nee hoor ik werk niet bij nac. Volgens mij zijn de meeste sponsors weggegaan dankzij omze disney man en probeert nac deze nu juist terug te halen??
@ Henri.
Vele kleintjes maken een grote, althans dat is te hopen, ook wat betalingen betreft. En Mommers c.s., die tijd is voorbij, alleen bij onze Rote Baron Van Flieger nog steeds niet. Maar ook die werd uiteindelijk uit de lucht geschoten.
Als ze nou ook de mogelijkheid zouden bieden om tegen iets hogere kosten ter compensatie vd hoofdsponsor (zeg €99, bedrijf betaalt toch wel) zo'n shirt ook daadwerkelijk te laten maken, zou NAC er ook nog aan kunnen verdienen. Voor bedrijven een leuk cadeautje voor werknemers dat zich door de reclame misschien zelfs terugverdient. Die happen dus wel toe. Dat betekent dus betaalde (!) exposure voor NAC en leuke reclame voor zo'n bedrijf. Daar staan alleen de drukkosten tegenover voor NAC (die toch wel in de prijs worden meegerekend). Of zitten hier haken en ogen aan? Lijkt me hoe dan ook best grappig om op die manier een bedrijf te promoten...
@ Ed
Leuk idee!
Bedrijf kan voor een bedrag zijn logo op t NAC shirt laten drukken... ik doe mee...
uuhm waarom kan dit niet werken?
op dit moment is juist het beste moment om onder de aandacht te brengen,,
online gokken mag nu in nederland vanaf 1 november ik zeg potentiele hoofdsponsoren?
@Oosterhout3:
Klinkt opzich mooi, maar ben bang dat dat voor zulle bedrijven minder interessant is als de huidige resultaten zich blijven doorzetten. Bij verlies met een goksite als hoofdsponsor wordt die reclame volgens mij namelijk al vrij snel negatief, omdat het dan aan matchfixing kan worden gelinkt. Dat kan voor zo'n bedrijf dus uitlopen op een enorme pr-blumder. Maar ik ben geen marketingexpert -en gokbedrijven hopelijk ook niet- dus wellicht dat er een mooie samenwerking uit voortkomt!
PABO we nemen u (w nac shirt) van voor en van achteren