7 september forumavond met Valk, Maas, Hyballa en El Fdil
Op donderdagavond 7 september organiseert de Clubraad een forumavond. Op die avond schuiven algemeen directeur Henk Valk, technisch directeur Peter Maas, trainer Peter Hyballa en hoofd jeugdopleiding Fouad el Fdil aan om vragen te beantwoorden.
De Clubraad laat weten dat de exacte locatie van de forumavond nog gecommuniceerd zal worden, maar er om 20:00 wordt gestart. Supporters die aanwezig willen zijn bij de avond dienen zich van te voren aan te melden via de website van de Clubraad. Aanmelden kan hier.
Supporters krijgen die avond de kans om de aanwezige beleidsbepalers en de trainer vragen te stellen aan de hand van verschillende thema's. Mensen die zich aanmelden voor de forumavond ontvangen later nog meer informatie over de invulling van de avond en de exacte locatie.
Plaats reactie
Tot dan.
Benieuwd wie van de reageerders hier, er dan ook is. Kan er wel een aantal gokken die er zeker niet zullen zijn...
Kijk hier zat ik op te wachten.
Ik ben benieuwd naar de uitleg van de technische staf waar we allemaal toch wel benieuwd naar zijn.
De datum is na de deadline voor transfers dus we weten dan precies met welke selectie we het moeten doen.
Ook goed de nieuwe directeur te zien en horen.
Present!
Mooie gelegenheid om eens te gaan.
Overigens begrepen dat NAC een vooralsnog tevergeefse poging heeft gedaan bij Iman Griffith van Jong AZ. Hij wil eerst andere opties afwachten.
Griffith zou voor NAC een absolute versterking zijn. Dat is een snelle polyvalente buitenspeler met een goed afstandschot en prima assist.
Bron: zaakwaarnemerswereld /persoonlijke kennis.
Mensen, laten we dit op een "vernieuwende/moderne" manier aanpakken en mensen van heinde en verre thuis middels een stream ook deze presentatie bij laten wonen. Is een inmiddels geaccepteerde manier van communiceren die o.a. ook bij aandeelhoudersvergaderingen wordt toegepast.
@henri
Goed plan met een gespreksleider die alle online vragen verzameld en die op het eind nog in het extra vragen rondje gooit.
Ben benieuwd of de notiare azijnzeikers nu hun kans grijpen om de NAC leiding het hemd van het lijf te vragen.
Ibio dat zou een goeie zijn hoor
Zit Blanco aan tafel naast de trainer en Maas om antwoorden te geven of gaat hij zelf ook vragen stellen ?
Kijk als je wil promoveren moet je zeker 90 goals kan maken.
Maar wie moeten dat gaan doen? Zeg de 3 middenvelders maken er 10 de man en dan reken ik ruim. Dat zijn er 30.
Laat de backs en CV er dan nog 5 maken in totaal.
vd Sande is nog nooit hoger dan 13 gekomen. Dan zitten we op 48 goals.
Boere zal niet spelen als vd Sande speelt bij 4-3-3 en andersom.
Dus hebben we nog zeker 2 of 3 nieuwe spelers nodig voorin die er 20 de man gaan maken.
@Ouwe Spionkop
Je rekent nu wel heel erg conservatief. De verdediging heeft afgelopen jaar alleen al 11doelpunten gemaakt. Zelf ga ik een beetje uit van;
Alle verdedigers bij elkaar; 10 doelpunten.
Alle middenvelders bij elkaar: 30 doelpunten
Dan de aanval;
Spits: 25 doelpunten. En wie er nu de meeste maakt is mij om het even, Boere, vd Sande en Omarsson komen bij elkaar opgeteld echt wel aan dit aantal. Dan houd je nog ± 25 goals over die van de flanken moeten komen. Dat is in mijn ogen best te doen.
@ Breda83 & Oude Spionkop;
Het blijft gewoon speculeren.
Alles hangt af hoeveel doelpunten in welke wedstrijden je maakt.
Een keer lekker uithalen met 6-0 is leuk, maar als je elke wedstrijd met 1-0 wint, heb je maar 34 doelpunten nodig :-)
In het jaar dat we 3e werden in de ere scoorden we er ook 48. Als je zo rekent zouden we er al moeten zijn!
Lekker hoor!
Iemand iets gehoord over hoeven NAC
Rust 0-3
0-9
Boeren een hatrick
0-10
Iemand opstelling?
Arthur Raaymakers op goal
Heeft ook nog bij NAC gezeten Wanny. Zelfs op de bank in de wedstrijdselectie.
NAC wint met 0-10 van VV Hoeven. Doelpuntenmakers: Marijnissen (2x), Kaied, Rached (2x), Boere (4x) en Besselink
Heeft teammanager Karelse deze wedstrijd bedacht ?
Uitstekende planning juist voor de jongens die terug komen van blessures en de tweede/derde keuze.
Heeft Broere de volle 90 gespeeld? Maak ik wel op van het verslag van BN. Goed nieuws
Spelen de twee proef spelers vrijdag ?!
@nac1912, als je iedereen een kans wilt geven dan doe je dit niet op een koopavond van de stad Breda. geeft dus weer aan dat ze geen feeling hebben met hun achterban, sponsoren, supporters ,....
Samuel Armenteros maar eens polsen
@steven73
Mijn buurman traint op die avond bij de plaatselijke amateurvereniging. Een vrouw drie deuren verderop heeft haar vaste zwemavond en het stel aan de overkant moet op puppycursus. Ikzelf wilde op de desbetreffende avond net een paar nieuwe onderbroeken kopen, maarja wat nu...! Ze houden inderdaad echt geen rekening met hun achterban zeg, sjonge jonge.. Wat vervelend allemaal
Hahaha, die Steven
Ruben nac
Wie zijn de proefspelers of is het je wens dat er proefspelers zijn?
@nieuwespionkop
Van de Merbel; Valerius (80. Versluis), Mekkaoui (54. Joannes), van der Veldt, Lourens; Kaied, Besselink, Rached; Jaddi (90. Mpongo), Boere, Marijnissen.
Weet iemand hoe het met Garbet is ? Vanochtend bij de training stond hij niet op het veld bij de rest van de basis groep iig. ( wernersson ook niet btw, was maar 9 man, de rest (oa Agougil en kaied) ging een stuk hardlopen in Zundert)
EDIT BSR: We verwijderen reacties waarin bezoekers voornamelijk op elkaar zeiken en die niets met een voetbalinhoudelijke discussie te maken hebben. We zijn dat kinderachtige onderlinge gedoe echt beu.
@nac de parel je kunt idd niet met iedereen rekening houden. echter de mkb waar deze club voor een heel groot gedeelte van afhankelijk is sluit je dus wel uit. wat ook inhoud minder lastig vragen van ondernemers . ondernemers die geld in nac stoppen al jaren. denk daar maar over na voordat je gaat schieten
@ Adriaan
Een verdediger van az en buiten speler van brentford
@rubenac
Hoe kom je hier bij? Misschien dat ik het gemist heb maar volgens mij niks van gelezen/gehoord afgelopen week?
@chefke076
Zijn spelers voor de onder 21.
Zaten gisteren op de bank tegen hoeven.
@ibio die Griffith is zeker een goede speler ," hebben vooralsnog een tevergeefse poging gedaan zeg jjj " , mijn vraag aan jou , dus ze zijn er nog mee bezig ?.
@Rubenac
Gaat om Mpongo en Hiddinga. Gaan waarschijnlijk aansluiting vinden bij O21.
@phantom
Dank, ik dacht voor 1.
Zou inderdaad fijn zijn als de grote criticasters van deze site ook eens komen opdagen.
Achter een pc is het altijd makkelijk lullen. Nu krijgen jullie de kans op tekst en uitleg, ik zou zeggen grijp deze kans!
En dit bedoel ik niet neerbuigend of vervelend naar deze personen maar meen het serieus. Kom eens een keer je gezicht laten zien. Een gezellige, ontspannen omgeving met beleidsbepalers die in real life antwoord op al je vragen kunnen geven. En ja, daar mag je dan gelijk kritiek op uiten als je het niet eens bent.
Dus hierbij mijn advies en tevens een oproep. Schrijf je in en kom langs aub!
Ik zal er in ieder geval zijn. Tot dan!
Helemaal mee eens BSR. Maar, eerst zien en dan geloven dat betreft de toekomst. Kijken of jullie deze belofte blijven nakomen. Succes daarmee. Nogmaals, we gaan het zien!
Maar wat betreft kritiek. Er is niemand, die nooit geen kritiek heeft gehad op NAC. Dat bestaat simpelweg niet. Iedereen heeft dat gehad. Sommigen met momenten, of een poosje, wat langer, of min of meer altijd. Dat is aan een mens inherent. Begrijp me goed, ik bedoel geen slap gelul, nee gewoonweg een kritische visie. En inderdaad zijn er mensen die altijd kritisch zullen blijven, maar hopelijk wel met onderbouwing. Die moet je altijd blijven respecteren, als de kritische noot ook raakvlakken heeft. Ja-knikkers, heb je minder aan, naar mijn mening.
Iemand die altijd kritiek heeft op alles is de inverse van een jaknikker en die mening is net zo waardeloos, en net zo voorspelbaar als die van een jaknikker. Altijd klagen heeft ook niks met kritiek te maken dat is iets compleet anders. Niet alles is fantastisch en niet alles is waardeloos. Als je daarin geen nuances kent dan heb je geen mening, maar een simpel alogortime (if NAC does something than complain). Dan ben je een robot. En waarom zou iemand naar een altijd-ja of een altijd-nee robot luisteren. Dat is voorspelbare tijdverspilling.
Boeiuh.
Tot dan.
Benieuwd wie van de reageerders hier, er dan ook is. Kan er wel een aantal gokken die er zeker niet zullen zijn...