Aanvallers bezorgen NAC ruime overwinning op Zeeuwse selectie: 6-1 overwinning
De zesde wedstrijd in de oefencampagne van NAC heeft geresulteerd in een 6-1 overwinning van de parel van het zuiden. Het waren de aanvallers die alle goals voor hun rekening namen; voor rust scoorden Talvitie, Reulen en Van Hooijdonk. Na de pauze was het Dion Versluis die zijn visitekaartje afgaf met drie doelpunten. Zo kon er dit jaar een beter resultaat weggezet worden na de smadelijke 0-1 nederlaag uit de oefencampagne van vorig jaar.
Nieuw gezicht in de wedstrijdselectie was Roy Kortsmit. De keeper keerde terug van een blessure en mocht in de tweede helft het doel van NAC verdedigen. Boyd Lucassen en Fredrik Oldrup Jensen ontbraken nog wel vanwege blessures; de nieuwe spits Moussa Soumano kon vandaag vanwege ziekte niet in actie komen. Aan het begin van de tweede helft liet de Zeeuwse selectie in de persoon van Ruben de Jager nog wel een treffer aantekenen, maar uiteindelijk liep NAC uit naar een ruime overwinning. De enige speler die langer dan een helft in actie kwam was Pepijn Reulen, hij speelde uiteindelijk een uurtje mee. NAC is nog tot zaterdagochtend op trainingskamp in Goes en vertrekt daarna naar St. Willebrord voor de volgende oefenpot tegen het Griekse Olympiakos.
Opstelling NAC: Bielica (45. Kortsmit), Van Reeuwijk (45.Valerius), Mahmutovic (45.Greiml), Kongolo (45. Hillen), Kemper (45. Erat), Talvitie (45. Paula), Leemans (45. Sowah), Staring (45. Balard), Ghalidi (45. Mol), Van Hooijdonk (45. Versluis), Reulen (61. Chiza).
Plaats reactie
Valt natuurlijk weinig te zeggen over dit soort wedstrijden. Mooi dat versluis er 3 maakt, vond hem tegen Lokeren ook positief opvallen. Zaterdag avond een mooie graadmeter
Middag*
De vrijheid van meningsuiting wordt me ontnomen verwacht ik binnenkort maar hoop dat ik wat kwijt mag. Dion Versluis doet het prima als spits.
Leuke wedstrijd vanavond. Versluis oogde messcherp, ben benieuwd naar zaterdag.
Tickets in de pocket voor de absolute topper van de voorbereiding van zaterdag.
Ben er vanavond niet bij geweest. Andere wedstrijden wel en heb Versluis iedere keer prima zien spelen. Toch een contract geven zou ik zeggen!
@pancake er is een wezenlijk verschil tussen fatsoenlijk je mening uiten of onder ieder bericht (vaak ook compleet off topic) een speler van NAC te bashen. Dat eerste mag. Wil je dat tweede doen dan zijn we je liever kwijt dan rijk.
@pancake,
Je bent een baby.
Ik vind Sydney ook zacht uitgedrukt niet best.
Maar jij plaatst dat 4x onder elk topic, vaak ook in vrij twijfelachtige stijl uitgedrukt. Uiteraard dat je dan eens een halt toegeroepen wordt en het niet de bedoeling is de site onder elk topic te verzieken. Wat dacht je dan?
@Pancake
Als je wordt geband, heb je dat zelf voor elkaar gekregen: Sydney is alles waar je over praat hier en niet op een normale opbouwende manier...
Mods kunnen je ook eens zat zijn, wees gewoon een NAC-supporter in plaats van anti-Van Hooijdonk?
@pancake united
Op dit platform mag alleen maar pro Van Hooijdonk worden gepraat en mag je absoluut geen kritiek hebben op Maas. Zelfs bij een positief bericht over Versluis krijg je al duimpjes omlaag.
Ik kan het mis hebben maar het lijkt wel alsof alle directe en indirecte social media kanalen van de club deze voorbereiding een charme offensief voor SvH zijn begonnen. In beeld en tekst. Begon er al mee dat Hoefkens bij het vastleggen als toelichting gaf dat hij uitgebreid geanalyseerd was... lastig te begrijpen, aangezien hij geen wedstrijd had gespeeld. Na een dramatisch verlopen tweede seizoenshelft moet het dan blijkbaar nu zijn jaar worden. Feit is echter, ik heb hem nu een paar keer zien spelen... hij gaat het echt niet brengen voor onze club. Dat is niet erg, hij mist kwaliteiten voor de eredivisie en dat is normaal voor een beek voorruit speler.. maar er lijkt een enge cultuur te onstaan van censuur. Feitelijke kritiek wordt geassocieerd met persoonlijke aanvallen.. maar dat is toch niet gek en daar zijn deze fora toch voor? Het is betaald voetbal hé. Meelopen in de polonaise doen die gloryhunters in de Carnac al na een verloren wedstrijd. Terwijl wij als trouwe supporters weer afdruipen...
Niemand zegt dat er geen kritiek mag zijn, ik heb dat ook regelmatig (op Sydney) en daar is nooit wat van gezegd.
Er wordt alleen gezegd om dat niet onder elk topic (over vrouwenvoetbal, de jeugd, ex-spelers enz) 4x te doen (onder meerdere gebruikersnamen).
Deze site is al heel tolerant met die mensen die hier alleen maar zeiken, zagen en janken. Geldt ook voor de buren van derat. Bij geen een andere club krijgen deze figuren zoveel ruimte. Treurig voor de grote meerderheid die hier komt om gewoon leuks over hun cluppie te lezen, maar grote moeite moeten doen niet geconfronteerd te worden met alleen maar een stortvloed aan eindeloze negativiteit.
Heel veel jaren zeiken op NAC en dat bestempelen als "trouwe supporters"..... Hahaha zonnesteekje?
@Pancake
Als je je grijsgedraaide mening dag in dag uit wil spuien, kan ik je het andere NAC forum aanraden. Daar mag een ander orakel dagelijks zijn ophefje van de dag spuien, en dan zijn er hordes mensen die er op in springen en dan onstaat er allerlij (f)ophef.
Dat forum was op een haar na dood, maar is sinds de terugkeer van Hansje D. weer aan een tweede jeugd begonnen.
En de grote grap is dat HBD op alles en iedereen binnen en rond NAC zeikt, behalve de familie van Hooijdonk, want daar is hij soort van persoonlijk mee bevriend.
Dat moet dus interessante discussies opleveren. Succes!!
En dan on topic; wedstrijd niet gezien, maar voor wat het waard is een aanzienlijke verbetering ten opzichte van vorig jaar.
@Pieterbavel
15 juli 2025, 22:49
Denk niet dat die duimpjes over Versluis gaan. Maar over de rest van dat bericht.
@BolleJos. Perfect verwoord. Niks aan toe te voegen. Wil nog genoeg erover zeggen maar weet ook dat dit niet gewaardeerd wordt dus doe doet maar niet want dan wordt je geblokt en dat wil ik niet. Feiten en kritisch over iemand uit Breda wordt niet gewaardeerd. Ik hou me voorlopig op de vlakte daarom.
@Pancake
Ik vind het niet netjes om te citeren uit een mailconversatie, maar je slaat nu wel een andere toon aan dan in de mail toch? Toen was er wel zelfreflectie namelijk.
@iedereen
Vind van iedereen wat je wil. Zolang dat op een normale, on-topic, niet stelselmatige en vervelende manier wordt gedaan, mag er heul veul op dit platform.
Joe joe.
@ DAS PHANTOM
Ik mag hopen dat je een grap maakt? Ooit wel eens gehoord van de AVG? Dat je dit nu publiceert op dit forum is heel triest en zelfs heel erg kwalijk. Dit mag dus niet.
@pancake
Je bent niet goed bij je paasei. Los van het feit dat ik geen persoonsgegevens deel (heb het even voor je door Open AI gehaald, zie hieronder), ben je gewoon irritant aan het doen weer. Streep eronder en normaal doen, anders jank ik wel weer een blok er op.
Bij deze:
Ja. Wat jij zegt valt niet onder een schending van de AVG. Waarom:
Je citeert de e-mail niet letterlijk.
Je openbaart geen persoonsgegevens.
Je geeft slechts een samenvattende indruk van de toon, zonder iemand herleidbaar te maken of privé-informatie prijs te geven.
Je gebruikt het in een relevante context (waarschijnlijk een discussie over iemands houding of gedrag).
De AVG is bedoeld om identificeerbare persoonsgegevens te beschermen, niet om alle verwijzingen naar gedrag of communicatie te verbieden.
Slaap lekker.
Op Facebook staat een reactie van een Lokeren fan, dat de transfer van Troost niet doorgaat omdat ie te duur zou zijn.
Zitten wij met 5 keepers !!
Vraag me soms af als je SvH achter de spits(en) laat spelen, hij niet beter tot zijn recht komt. Misschien heeft 'ie dan meer het overzicht en kan hij vanaf die positie mee in de aanval i.p.v altijd op de spitspositie te moeten staan.
altijd dat gezever over sydney.Punt is dat die jongen de komende maanden gewoon door hoefkens elke week wordt opgesteld.Er zijn spelers om hem heen aangetrokken om hem van voorzetten te voorzien,aan sydney de taak om dat vertrouwen uit te betalen in doelpunten.Mocht dat niet lukken dan is dat zeer jammer.Maar hij is voorlopig onze 1e spits...
Al is het maar oefenen maar hopelijk is dit goed voor het scorende vertrouwen !!
Tsja als je niet wilt zien dat iemand er in de eredivisie in een seizoen al 16 in het mandje heeft gelegd.....dat wil dus zeggen dat er wel scorende kwaliteit is, dus HUP NAC MET SVH !💪💛🖤
Ik heb het ooit al uiteengezet in het bericht waar werd aangekondigd dat SvH werd aangetrokken maar telkens wijzen op die 16 doelpunten is scorebord journalistiek. Kijk eens in hoeveel wedstrijden hij daadwerkelijk gescoord heeft en tegen op welke positie die tegenstander op dat moment stond. Dan zie je dat die cijfers helemaal niet zo goed zijn.
Verder moeten we natuurlijk allemaal hopen dat ook hij het goed gaat doen, net als de rest van het team, zodat we weer een leuk seizoen gaan krijgen.
Ik vraag mij soms af of het niet beter is om Sydney achter de dug-out te laten spelen.
Ik denk dat hij dan na 4 weken niet spelen, geprikkeld wordt en wel gaat scoren.
Gejank allemaal over SvH. Tijd voor vakantie zou je zeggen.
Vorig jaar had iedere willekeurige spits amper gescoord omdat er weinig gecreerd werd. Zaak is om een beter elftal neer te zetten dat meer weet te creeren. Dan pas kunnen we er wat zinnigs over zeggen.
Iedereen mag vinden wat hij wil van SVH, maar het is een feit dat hij dit seizoen onze spits wordt. Hij kan er niets aan doen dat NAC hem heeft gehaald en dat Hoefkens hem opstelt.
Het enige wat wij kunnen doen, is deze speler zo veel mogelijk helpen door hem aan te moedigen. Om vervolgens super blij te zijn als hij (hopelijk) scoort. Zo hebben we van Leigh ooit ook een topper gemaakt.
Iedereen mag van Sydney vinden wat ie wil, maar er is er maar eentje van wie de mening nog enige gevolgen heeft: Carl Hoefkens.
Als Carl m opstelt of als wissel inbrengt dan speelt is en anders niet. Hoefkens wordt er voor betaald en is de eindverantwoordelijke.
Als supporters kunnen we roepen dat de club van ons is, maar niet wat betreft het maken van de opstelling.
Maar om een speler al af te zeiken bij een helft in een oefenwedstrijd is ronduit ziek.
Hier gaat het niet om de punten, hier gaat het niet eens om het publiek, hier gaat het om een elftal klaar te stomen voor de competitie.
Ik wil niet beweren dat we successupporters zijn, dat zijn we absoluut niet. Maar spelers steunen door weer en wind? Ook dat is bij NAC zelden het geval. Het publiek in Breda staat er eerder om bekend spelers te laten vallen dan om ze te dragen. Soms terecht, maar vaak onterecht.
SvH heeft bewezen een prima spits te zijn op eredivisieniveau daar ligt het probleem niet. Zoals elke voetbalkenner weet, draait het bij spitsen vooral om vertrouwen en het gevoel gesteund te worden door de staf én de achterban. Laten we hem dat vertrouwen geven. Dan gaat hij ons ongetwijfeld terugbetalen.
Tip voor iedereen die kritisch is op de prestaties van SvH tot nu toe; luister even D'n Hoefcast terug. Daarin zit een ESPN presentator die een programma maakt waarin spelers zichzelf gaan analyseren. Sydney was na zijn terugkomst de eerste die in dat programma zat. Zoals die presentator al aangaf heeft Sydney in die 1e aflevering gezegd dat het eerste half jaar hij er niet veel van verwachtte. Want ook hij zag dat zijn medespelers en de speelwijze hem niet in zijn kracht zouden laten doen spelen. Dus verwijzen naar een periode waarvan de hoofdpersoon zelf al voorspeld had dat het hem niet ging worden, daar zal je hem niet mee hebben. En kritisch zijn mag, maar neem dan wel alle omstandigheden mee die iedereen, zelfs de hoofdpersoon zelf, al vooraf aan zagen komen.
Dit seizoen, dit is het jaar voor SvH dat het moet gebeuren bij NAC. Een jaar dat zijn carrière opnieuw gelanceerd wordt of dat hij in de vergetelheid gaat raken. We zullen in ieder geval een top op het bod gemotiveerde speler gaan zien, want hij moet. Niet voor NAC, niet voor zijn vader, voor zijn eigen carrière. En daar kan NAC van meeprofiteren.
@Pieterbavel
Je comment is vrij ironisch aangezien Henkie vlak voor jou nog dit zegt; "Ik vind Sydney ook zacht uitgedrukt niet best."
Stel je niet aan, je mag hier alles zeggen zolang het ontopic en redelijk is. Als ik wil kan ik hier gewoon zeggen dat Sydney overgewaardeerd is en onder de maat heeft gepresteerd afgelopen seizoen. Of dat Sydney een goede aanwist voor NAC is en gaat het komend seizoen het helemaal maken.
Geen enkele mod zal daarom mijn comment verwijderen. Maar als ik onder iedere post mij ga uiten als dat sommige (waaronder Pancake) dat doen, ook al gaat het nog niet misschien over Sydney, ja natuurlijk word die comment dan verwijderd, het is geen hogere wiskunde.
PANCAKE krijgt er goed van langs. Oké, mogelijk kiest hij niet altijd de juiste context. Valt hij veel in herhaling, maar dat doen er vele meer. Echter over andere onderwerpen, en daar valt men veel minder over. Vreemd? Ook zijn er mensen die V. Hooijdonk maar blijven eren, ook in herhaling. Ik persoonlijk vindt het uiterst merkwaardig dat er zoveel aandacht wordt besteed aan een simpele huis-tuin en keuken voetballer. Amper waardig voor in de top van het amateurvoetbal. Ik had liever gepraat over het binnenhalen van grote vissen (sponsors). Maar niets daarvan. Dan maak je stappen voorwaarts.
Ik wil niet zeiken...maar Versluiis scoort er in 45 minuten meer dan van Hooijdonk in een heel seizoen...Ik zeg vastleggen! We hebben scherpte en goals nodig. en wie ze maakt, maakt mij niet uit!
Ook ik begrijp niet dat SvH nog steeds door velen op handen wordt gedragen of als de duidelijke eerste spits van NAC wordt gezien. Ik durf met zekerheid te zeggen dat elke andere spits allang met pek en veren het stadion was uitgejaagd (gechargeerd gezegd). Men blijft maar terugvallen op een fatsoenlijk seizoen bij H'veen en heeft ervoor maar met name erna werkelijk niets meer laten zien, bij geen enkele club.
Er blijven maar excuses aangevoerd worden om hem maar in een goed daglicht te blijven stellen; het eerde genoemde seizoen bij H'veen, "hij heeft tijd nodig", "hij krijgt geen goede aanvoer", "we moeten 'm meer vertrouwen geven", "in een beter elftal scoort hij echt wel meer (duhh)", "hij heeft niet veel gespeeld". Als hij echt zo goed is wat zovelen zeggen, dan had hij natuurlijk veel meer gespeeld. Ook dat is een teken aan de wand, hij belandt steeds op de bank, dat is niet zomaar.
Vanaf 2021:
0 competitiegoals Bologna
0 competitiegoals Norwich
0 competitiegoals Cesena
1 competitiegoal NAC
Alleen bij H'veen goed gepresteerd
Deze voorbereiding is het wederom gewoon niet goed genoeg als je hem met andere spelers vergelijkt. Je mag en moet meer van een ED spits verwachten, dat kan hij niet leveren helaas. Het wordt echt tijd dat we onze Bredase bril af gaan zetten.
@ voor NAC,
Daar kun je wel gelijk in hebben en hopelijk gaat SvH volgend seizoen weer doelpunten maken. Blijft de vraag waarom hebben ze hem dan in de winterstop gehaald? Erg veel geld betaald voor slechts 1 doelpunt. Had de trainer of Peter Maas dit ook niet kunnen inzien vooraf? Of is een espn medewerker slimmer als onze trainer en td ?
Mensen ik vind het persoonlijk echt onwerkelijk om te lezen dat Sydney er niks van kan, en Versluis een contract moet krijgen in hetzelfde bericht.
Van Hooijdonk moet echt nog wel scherper, meer voor zichzelf creëren en beter zijn in de passing.
Maar, Versluis is precies een soort profiel van Hooijdonk, maar dan nog minder. Cruciale aannames lijken wel op trampolines, en er zit echt 0 duel kracht in de jongen van 1,92. Daarnaast is hij ook niet meer de jongste (22), dat is even oud als spelers als Smit en Ohio die al 4 en 5 jaar prof zijn.
Ook is Versluis al voorbij in de pikorde door Pepijn Reulen uit 2008, 5 jaar jonger dus. Daar zit ook echt zoveel meer in, en die gaat echt doorbreken. Een jongen met drive, wil om te scoren en voetballend vermogen.
@Dero
Achteraf is makkelijk lullen toch? Natuurlijk hadden ze er meer van verwacht dan 1 doelpunt. Het was gewoon voor NAC op dat moment de beste optie die ze in de winterstop zonder transfersom konden halen. En dat er een spits bij moest komen was wel duidelijk.
Gezeik weer zeg, allemaal stiekem jaloers op Sydney? In mijn ogen is hij in potentie het beste uithangbord van de club dat je kan hebben; lokale jongen, hard werkend, liefde voor de stad en club, immens populair onder de jeugd, en daarnaast ook gewoon echt een prima spits voor NAC… maar een paar uitgerangeerde reageerders hier zijn blijkbaar nog boos op Pierre ofzo? Ga nou eens achter onze spelers staan alsjeblieft, dit begint vrij triest te worden
Gier,
Lokale jongen, hard werkend, liefde voor de stad en club, immens populair onder de jeugd... is dat al voldoende om een prima spits voor NAC te zijn? Alsjeblieft zeg, dan zou ik ook een perfecte spits zijn. Laten we wel wezen, dat zijn allemaal pluspunten voor Sydney, maar zonder goals ben je geen perfecte spits voor NAC. Wat niet wegneemt dat hij met een andere speelstijl en betere aanvoer best nog wel kan gaan renderen. Ik hoop het van harte, maar met wat ik tot nu toe gezien heb heb ik er toch een hard hoofd in. Zet m op Syd, bewijs ons het tegendeel!!
Natuurlijk zijn alleen die eigenschappen niet voldoende, maar er wordt nu echt gedaan alsof we met een willekeurige pipo in de spits staan die nog nooit een bal heeft getrapt.
Deze jongen kan voetballen (meermaals bewezen, denk aan eerste periode NAC en daarna Heerenveen), is gebrand te slagen bij NAC en heeft zich nog nooit op een negatieve manier uitgelaten over de club. Iets meer respect en krediet zou naar mijn idee absoluut op zijn plaats zijn.
@de Gier, je geeft precies aan waar het mis gaat. Je had het niet beter kunnen verwoorden. Leuk uithangbord, doet z'n best, lokale jongen... maar hij scoort niet, al heel lang niet meer! Daar gaat het toch om uiteindelijk, en dat doet hij niet. Als mens is het echt een goede vent, maar laten we eerlijk zijn, daarvoor staat hij toch niet in het veld?
Maar het wil maar niet landen bij veel mensen.
Omarsson scoorde de tweede seizoenshelft ook amper, Sowah scoorde niet, zelfs Sauer kwam niet verder dan een paar doelpunten, maar een aantal mensen hier wil de schuld alleen maar bij Sydney in de schoenen schuiven, tot zo’n niveau dat deze discussie onder elk topic op BSR wordt gevoerd. En dat vind ik oneerlijk. Natuurlijk moet een spits scoren, en was SvH daar afgelopen seizoen ondermaats in, dat kan niemand ontkennen en zal Sydney zelf ook wel weten. De simpele conclusie is echter dat hij wel (samen met de nieuwe Franse jongen) onze spits is aankomend seizoen en ik principieel geen spelers kapot wil maken die hun uiterste best doen terwijl ze het NAC shirt dragen. Uiteraard zal Sydney moeten gaan scoren dit seizoen, maar de heksenjacht die momenteel gaande is op hem vind ik tenenkrommend en niet getuigen van de onvoorwaardelijke support waar zo vaak over wordt gesproken.
Punt is vooral dat ik vind dat iedere speler gesteund moet worden. Waarom? Omdat het een NAC speler is en omdat dat de taak is van een supporter.
Kritisch zijn mag,maar een speler affakkelen heeft totaal geen zin.
Hup NAC ,geen enkele speler uitgezonderd!
Feit is gewoon dat SvH veel en veels te weinig brengt. Buiten dat hij te weinig scoort, zijn zijn bal aanname waardeloos totaal niet balvast, techniek is niet goed, snelheid gemiddeld, niet kopsterk zoals een JvdB of Greiml als vb, hard werken gemiddeld. Loopacties gemiddeld.
Overal mislukt, behalve bij Heerenveen.
De beste jongen speelt hier puur vanwege Pierre!
En dat is mijn mening, als iemand goed speelt krijgt hij credits van wie dan ook ESPN, trainer, supporters, maar als iemand er niks van bakt dan mag je best kritisch zijn ook op eigen spelers.
Laten we de discussie over SvH parkeren totdat het seizoen een paar wedstrijden onderweg is, dan pas krijg je een idee of het een scorende spits is of niet :) Als SvH niet scoort, zet dan maar Reulen of Versluis naast Soumano, en dan kan je in de winterstop altijd nog verder kijken.
@pancake er is een wezenlijk verschil tussen fatsoenlijk je mening uiten of onder ieder bericht (vaak ook compleet off topic) een speler van NAC te bashen. Dat eerste mag. Wil je dat tweede doen dan zijn we je liever kwijt dan rijk.