B-Side Stats: NAC-Jong Ajax
We waren hem bijna vergeten. Maar gelukkig wees een van onze bezoekers erop. Hierbij de B-Side Stats van afgelopen zaterdag.
B-Side Stats: NAC - Jong Ajax (65 Stemmers)
Plaats reactie
De wisselspelers ontbreken op dit moment nog in het lijstje. Gladon, Seuntjens en Reulen verdienen wel een mooi cijfer, vind ik.
Haha, thx!
Hoefkens een onvoldoende geven op basis van deze wedstrijd, snap ik niet. Logische begin opstelling en wissels.
De wisselspelers maakte het verschil.
Carl in de fout dat hij van Hecke en Brym niet 5 minuten eerder bij de blessurebehandeling wisselde. Dan hadden we gewoon met 11 gestaan. Een heel andere Gladon gezien in combinatie met Mats.
Balard toch wel veruit de beste uit de basiself. Onbegrijpelijk weer dat hij die wilde wisselen. Geluk bij een ongeluk dat Oldrup Jensen niet verder kon. Deze vertraagt alleen maar.
Op de positie van Paula moeten we doorselecteren. Nassoh oogt ook niet erg gelukkig ondanks dat hij al wat hoger op het veld stond.
Ook nog niet overtuigd van de keeper. Had ook een Kortsmitje.
Vond ons het eerste kwartier sterk. Daarna vond ik het wisselt. Een paar zwakke momenten in vooral de tweede helft.
Vind het knap dat we, na twee keer de gelijkmaker tegen gekregen te hebben, toch nog winnen. In het seizoen 2015/2016 zag ik ons ook al een grote kandidaten om kampioen te worden. Maar volgens maar pakte we toen weinig punten na een tegenslag.
Zes punten uit drie wedstrijden (waarvan er bij de verloren wedstrijd iets gebeurde wat ik belangrijker vind en wat denk ik wat met de selectie heeft gedaan, de steuntuiging).
Vind dat we redelijk zijn gestart. Al denk ik dat het aanvallend nog beter kan en moet. Vooral het benutten van kansen tegen tegenstanders die meer in zakken.
Nu komen er twee uit wedstrijden waarvan ik verwacht dat ze lastig gaan worden. Maar zie zeker kansen om twee keer te winnen. Wanneer dat gebeurt, staan we er goed voor.
Het scorend vermogen is al jaren een grote zorg! Met Mats erbij is die iets verbeterd, maar nog steeds volstrekt onvoldoende. Zonder een scorende klasbak erbij gaan we het niet redden.
@beter laat dan de nooit
57e minuut blessurebehandeling. 66e minuut werden de wissels doorgevoerd. Het is voor sommigen natuurlijk altijd fijn om Hoefkens ergens de schuld van te kunnen geven, maar ik ben blij dat deze spelers een goede warming-up hebben kunnen doen.
Balard terechte MotM. Ben ook blij dat de backs en Brym zich redelijk hebben herpakt.
Aanvulling:
Nazih 6
Seuntjes 9
Gladon 9
Lucassen 6
Reulen 7
Ik vind dat Nasoh echt ondergewaardeerd wordt. Bij hem zie ik balhandelingen en passes die ik verder niet zie op een moeilijke positie op het veld. Terecht aanvoerder en een speler met heel veel potentie.
@Jan
Vind hem één van onze betere spelers. Maar geen aanvoerder in hem zoals ik dat wel bij bijvoorbeeld van den Bergh en Gladon zie.
Gladon en Van de Bergh zijn prima waterdragers en van de Bergh is heel welbespraakt buiten het veld tegen de pers , maar ook wat onbesuisd in zijn acties en verbaal op het veld. Als trainer zou ik Mo ook belangrijk maken en in hem investeren om alle potentie eruit te halen.
Bij Heracles en Emmen weten ze wel dat het om DOELPUNTEN draait.
3 wedstrijden Heracles 13 en Emmen 10.
NAC ..... 5.
Wil word jij nooit moe van jezelf?
@ 076*R
Ik wil alleen maar zeggen dat zonder scorende versterking ons NAC het niet gaat redden. Net zoals ik dat een jaar geleden aangaf m.b.t. handhaving in de eredivisie.
@Wil
Wat heeft het voor zin om dat ongeveer 468 keer aan te geven?
Kan ook een keer of twee.
Jongens we staan 8e.
De playoffs zijn nog in zicht.
Maar dan moeten we niet verliezen tegen Roda.
Ik vindt het veel te makkelijk om te zeggen dat Nassoh geen aanvoerder zou moeten zijn, ik vindt van den Berg ook meer een leider in het veld..
Maar wij kennen het hele karakter niet van Nassoh, hij is voetballend een van je betere spelers, is in het veld met andere bezig, de technische staf zal deze keuze niet voor niks gemaakt hebben en de spelers lijken het ook prima te vinden
Als ik als Willem II-supporter een bot zou ontwerpen om de mooiste NAC-supporterssite kapot te maken, dan zou ik hem 'Wil' noemen.
Het zal nergens in de statistieken terugkomen, maar de prachtige pass van Nassoh op Lucassen bij de 1-2 in Oss, het balletje op Seuntjens bij de 2-1 afgelopen zaterdag... Mo is gewoon een heel goede voetballer. En wie er aanvoerder is zal me worst wezen.
Ik vond het pure armoede, maar dat is mijn mening. Onze TD heeft weer behoorlijk prutswerk afgeleverd met een ploeg in disbalans die ook nog in een verlengde voorbereiding zit. Wat me ook irriteerde: na een last-minute zege op een ontstellend zwak Jong-team mocht iedereen en z'n moeder mee het veld op. Alsof zojuist de bekerfinale was veiliggesteld. Misplaatst, als je het mij vraagt.
De wisselspelers ontbreken op dit moment nog in het lijstje. Gladon, Seuntjens en Reulen verdienen wel een mooi cijfer, vind ik.