Wij gaan niet opzij

Banzuzi in selectie Oranje O17 voor drie wedstrijden in Eliteronde

Das Phantom

Ezechiel Banzuzi mag zich op gaan maken voor drie belangrijke wedstrijden met Oranje O17. De aanvallende middenvelder is door bondscoach Mischa Visser opgenomen is de selectie voor de drie wedstrijden in de Eliteronde.

De Eliteronde is de laatste horde die moet worden genomen als Oranje O17 zich wil plaatsen voor het EK om de titel te verdedigen. Op 24, 27 en 30 maart speelt het team wedstrijden tegen Hongarije, Slowakije en Griekenland.

De wedstrijden worden allemaal gespeeld in Nederland. De ontmoetingen met Hongarije en Griekenland worden in Uden afgewerkt. In Venray staat het treffen met Slowakije op het programma. 

Succes, Ezechiel! 

Bron:
B-Side Rats, KNVB
Advertentie
7 Reacties
50   0  
fvf6

Goed dat we hem binnenboord hebben kunnen houden , deze jongen maakt een goede ontwikkeling door en kan voor NAC nog van grote waarde worden .

50   0  
fvf6

Goed dat we hem binnenboord hebben kunnen houden , deze jongen maakt een goede ontwikkeling door en kan voor NAC nog van grote waarde worden .

22   0  
Geelzwartwit

Super voor hem en ik nijg zelfs om voor hem te gaan kijken. Leuk man!

20   0  
Dutchbird

Het is al een klasbak en hij wordt steeds beter. Gaan we nog veel plezier aan beleven.

12   0  
DunErwt

Mooi man, veel succes en geniet!

7   0  
NAC bredaa

Zo blij dat ie is gebleven als hij zo blijft spelen als ie tegen Telstar speelde komt ie er wel

4   0  
TvB

Blij dat ze hem de kans geven, dat hij heeft bijgetekend en in de samenvatting tegen Telstar viel hij op met enkele goede acties.
Op dit moment toch een lichtpuntje dat we hier weer eens flink aan kunnen verdienen mocht hij zo doorgaan!

0   0  
Toontje

Is niet de allerslechtste van de selectie maar het houdt nog niet over......wordt al weer te snel op het paard getild.

Heeft nog niets bewezen...kijken over een paar jaar of hij nog in beeld is,

Laad alle berichten na dit bericht in