Belgische media: "Hoefkens alsnog naar OH Leuven, deal bijna rond"
Als we de media van onze zuiderburen moeten geloven, gaat trainer Carl Hoefkens NAC alsnog verlaten. Onder meer Het Laatste Nieuws en transferjournalist Sacha Tavolieri melden dat de deal in de afrondende fase is.
Het hardnekkige gerucht is uiterst opvallend te noemen, omdat Hoefkens zelf twee weken geleden nog liet optekenen dat hij in Breda wil blijven. "Ik ben nog niet klaar bij NAC. Ik wil samen met alles en iedereen die bij NAC betrokken is terugvechten en strijden om promotie", valt nog altijd te lezen op de site van de club.
Sinds het einde van de competitie in Nederland werd Hoefkens al in verband gebracht met een overstap naar zijn thuisland, maar met het statement op de clubsite leek de kous af. Het is dus afwachten of het deze keer alleen rook is of dat het bij behorende vuur later nog naar buitenkomt.
Plaats reactie
Benieuwd wat hier van waar is.
Als het zo is.... een dubbel gevoel. Blij dat Hoefkens weg is, maar het schaamrood op de kaken van het amateurisme bij de organisatie NAC.
Heel bijzonder gerucht en het zou een vreemde beweging zijn. Daarnaast vraag ik mij af waarom er zoveel mensen voor mij in de rij staan om het nieuwe shirt te bemachtigen. Een oplage van 3000 lijkt erg mager voor de vraag en interesse naar dit shirt.
Alex Pastoor kom er maar in
Mocht dit waar zijn wordt je hard gen##id door dn Hoef. Je bent nu een maand kwijt, waarin je al met trainers en spelers had kunnen praten.
Zal je zien dat we er vervolgens nog weken over doen om een vervanger aan te trekken, want overvallen dat ie alsnog vertrekt..
Ik ben blij als hij vertrekt laat dat duidelijk zijn. Van mij mag hij zijn vriend Sowah meenemen
Maar jongens wat is dit voor beleid?
Eerst met een hoop bombarie aankondigen dat we samen met Carl Hoefkens de KKD ingaan en dan nu dit?
Blijkbaar heeft hij nog alle vrijheid om met andere clubs te onderhandelen.
Mijn vertrouwen in de directie wordt er niet groter op.
De meeste supporters zijn niet geïnteresseerd in de enkeling die overal kritiek op heeft. Die willen 1x in de viertiendagen naar hun club en laten het reilen en zeilen graag over aan degene die daarvoor is aangesteld. Uiteraard komt er gewoon een nieuwe trainer, we vissen in een volle vijver.
@Nacfem
Hoe weet jij dat NAC niet al een maand met spelers en trainers aan het praten is?
Dit gerucht speelt al langer.
Daarbij moet je als club altijd een plan B (en C) hebben, want als dn Hoef rond kerst niet op promotieplaatsen staat, kan het heel goed zijn dat NAC zelf de stekker eruit trekt.
Het is wel handig om dan alvast een aantal mogeijke ijzers in het vuur te hebben.
Het zelfde voor spelers. Als er voldoende geboden wordt op een speler, dan laten ze die echt wel gaan, en dan moet je dus ook al gesprekken hebben lopen met twee of drie mogelijke vervangers.
Misschien had Peter weer een cursus.
Zou hij dan achter de rug om van NAC verder praten met een club dat niet sjiek.
Dan moet nac ook een afkoopsom vragen.
Al die mensen die hier blind aannemen dat NAC hierdoor verrast wordt, dat er nog helemaal geen plan B is als Hoefkens inderdaad vertrekt en daarmee NAC continu bestempelen als "amateuristisch".
Zucht.
Dat het niet in de media ligt, wil natuurlijk niet zeggen dat er niks gebeurt. Wie weet hoe lang hier al sprake van is. Maar als NAC dan gaat communiceren "we willen hem niet houden", dan is het óók weer niet goed, want dan ondermijnt NAC haar eigen onderhandelingspositie en moeten ze een afkoopsom betalen aan Hoefkens die dan doodleuk de volgende dag aan tafel zit bij OHL.
Ik hoop dat ze zich er bij NAC niets van aantrekken. Ik hoop ook dat ze verder gaan met het voeren van beleid, in plaats van rare opportunistische paniek sprongen.
Magic Monday !!!
Ik zou voor Jonk gaan, maar wie er ook komt twee jaar maximaal contract en dan evalueren van beide kanten na een jaar !!!
Wanneer leren we dit nou eens in ons moi BREDA ! HUP NAC, krijg weer meer zin in nieuw seizoen !
Misschien was het stuk vanuit Hoefkens over het aanblijven een strategie om nog geld te slepen uit de overgang van een trainer die ze ergens wellicht toch niet zo graag nog willen hebben? Zo ja, dan kan ik daar wel vrede mee hebben.
Word je nu gepiepeld en is Hoefkens tegen alle afspraken in alsnog weg, dan zou dat niet best zijn.
We wachten het maar weer af.
Arne Slot zou een leuke trainer voor NAC zijn, denk alleen dat hij er zelf niet zo over denkt :-)
Marijn Reedijk, 33 jaar, succesvol bij sk beveren. 2x op rij gepromoveerd en afgelopen zelfs 0 verliespartijen
Inderdaad Bp,
Zou een hele goeie keus zijn Alex Pastoor.
Lekker aanvallend voetbal!
Als Hoefkens inderdaad vertrekt, geeft deze ontwikkeling ook weer een zwaar amateuristisch beeld van de clubleiding!
Man, man,man.........
Laat het aub waar zijn.
Scheelt ons komende kerst een afkoopsom die niet mis zal zijn want deze man gaat nooit enige vastigheid in een team krijgen.
We hebben nu nog een paar weken voor de eerste training gaat beginnen. Snel handelen en een andere trainer halen
Gun Hoefkens het aller beste maar liever niet in Breda.
Hup NAC
@ CTK
Nou ik heb het hem wel zelf ooit horen zeggen maar dat zal niet nu zijn ........
@WIL
Kun je ook aangeven wat er dan zwaar amateuristisch is als Carl Hoefkens vertrekt? Zelfs zonder dat je de details (afkoopsom?) kent?
Het staat werknemers vrij om rond te kijken en andere banen te accepteren. Zou zomaar kunnen dat dit gewoon met medeweten van in in overleg met NAC is gebeurd.
Hoe hadden ze het dan moeten aanpakken om wel professioneel te zijn?
Of roep je maar weer gewoon wat?
Het geruchtencircuit draait weer op volle toeren… Hoefkens heeft verklaard dat hij zal blijven. Daar moeten we dus vanuit gaan totdat het tegendeel blijkt. Blablablabla
NOAD
@BP
Niet intrappen! In België is algemeen bekend dat hij weinig beslissingen zelfstandig nam en zich veel zaken door zijn technisch manager Bob Peeters liet influisteren.
Er is blijkbaar geen geld, moeten eerst spelers vertrekken voordat we nieuwe kunnen halen, daar gaat een trainer als Pastoor zich niet aan wagen. Ik verwacht eerder een nietszeggende naam als Ole Tobiassen (werd hij niet laatst gelinkt aan NAC?) als trainer voor de groep, die allang blij is dat hij een nieuwe kans krijgt in het betaald voetbal als trainer.
@koos waslander
Omdat je nog geen maand geleden actief communiceert dat je met elkaar door gaat. Tuurlijk zullen ze voor alle posities lijstjes hebben. Maar als ik met iemand afspreek te blijven ga ik niet op zoek naar een opvolger. Daarnaast zijn er al keuzes in de staf gemaakt, je gaat dan nu weer andersom je team inrichten.
Dit zou wel vrij kansloos zijn. Hoeveel tijd heb je wel niet verloren dan.
Van Ree halen top vakman en nog jong
Weer een zooitje om het nieuwe shirt te krijgen
Het is komkommertijd. Iedereen moet iets te schrijven of te roddelen hebben.
Kan niets van kloppen. Dit dossier is nota bene door Hoefkens zelf gesloten.
@Nacfem
We weten toch helemaal niet hoe het zit?
Hoop scenario's mogelijk:
- Dit nieuws overvalt NAC ook en Hoefkens is op een achterbakse manier met Leuven gaan praten.
- Dit speelde al, NAC is op de hoogte en probeert en een afkoopsommetje uit te slepen, of in ieder geval te voorkomen dat er een afkoopsom betaals moeten worden
- NAC heeft hoefkens laten weten dat het met kerst gedaan is als hij niet op plaats 1 of 2 staat en dat hij tot juli gratis en zonder gezichtsverlies de deur uit mag lopen.
- etc. etc. etc.
Niemand hier kent de details van de afspraken tussen NAC en Hoefkens, niemand weet hoe de gesprekken tussen Hoefkens en Leuven tot stand zijn gekomen of hoeveel hiervan waar is, en hoe het verloopt, maar velen hebben er toch een mening over.
De opvolger staat al lang in de startblokken
Enkel wachten op het juiste tijdstip
Geen Tomasson aub
Heeft er maar weinig bereikt als trainer
Zie Zweedse elftal
Het Laatste Nieuws
Niel Van Essche
Geen verlengd verblijf bij NAC Breda, wel een terugkeer naar België: Carl Hoefkens op weg naar OH Leuven
Carl Hoefkens (47) wordt, als alles goed gaat, de nieuwe trainer van OH Leuven. Hij verlaat NAC Breda, waar hij afgelopen seizoen degradeerde, en volgt in Leuven Felice Mazzu op. De deal is zo goed als rond.
"Ik ben nog niet klaar bij NAC", vertelde Carl Hoefkens op de clubwebsite van Breda, na de degradatie uit de Eredivisie een paar weken geleden. Toch is zijn hoofdstuk daar geschreven.
Onze landgenoot ruilt Nederland weer in voor België, en gaat aan de slag bij OH Leuven. Daar namen ze na het seizoen afscheid van Felice Mazzu, die OHL wel uit de degradatiezone weghield maar zelden echt kon overtuigen.
Met Hoefkens wil OHL terug bouwen aan een project op langere termijn, zoals ze dat ook hoopten te doen met David Hubert voor die door Union werd weggeplukt.
Zou nog steeds een perfecte oplossing zijn. Er waren na de degradatie nauwelijks goede redenen te bedenken om met elkaar door te gaan, behalve dat zijn ontslag geld zou kosten en dat NAC geen trainerskerkhof meer wilde zijn. Met een vertrek naar Leuven kun je fatsoenlijk afscheid nemen en hou je er nog wat aan over ook.
Lijkt me sterk dat NAC verrast is door deze gang van zaken. Mag hopen dat er in de coulissen een vervanger klaar staat.
Prima om met een nieuwe trainer te starten, want na het armoedige reactievoetbal van de afgelopen anderhalf seizoen ben ik wel toe aan een frisse start met een coach die wél weet hoe je aanvalt.
@koos waslander
Nee ik heb idd geen idee wat er is afgesproken.
Maar nogmaals als ik met iemand wederzijdse afspraken maak, mag zowel ik als de ander ervanuit gaan dat die niet binnen 3 weken overboord worden gegooid.
Dus in mijn omgang met mensen is enkel je eerste optie mogelijk.
Want als je met elkaar, na een mislukt seizoen, afspreekt en actief communiceert dat je door gaat, heb je alles met elkaar besproken. Zowel het budget, welke termijn je hebt en waar de verbeterpunten liggen ten opzichte van voor seizoen.
Zou nu al de beste transfer zijn van de zomerperiode!
Als het waar is, lijkt me dat de nieuwe trainer al klaar staat om te tekenen.
Rick Kruys misschien toch verleidt voor avontuur bij NAC. Ik blijf er bij dat hij het bij Volendam goed gedaan heeft en ook het jaar ervoor bij VVV (waar financieel ook niet heel best was na de degradatie 5 jaar terug) en als assistent bij Utrecht prima werk gedaan.
De hierboven geopperde Marink Reedijk zou helemaal een stunt zijn (fenomenaal seizoen gehad met maar 1 verlies partij in de beker), maar ben bang dat die nog een jaartje Beveren of hoogste niveau of zelf hogere club zou ambieren boven NAC op het tweede niveau, maar wie weet.
@Nacfem
Zie tegel de van Da Pope.
Ik denk dat dit gewoon is afgesproken tussen NAC en Hoefkens en dat ze op deze manier op een elegante manier afscheid van elkaar kunnen nemen, beide zonder gezichtsverlies, zonder afkoopsom en zonder reputatieschade.
De opvolger zit allang in de pijplijn.
Ook dit is allemaal slechts gebaseerd op aannames, overigens.
Eens met Levien en Koos,
Aan de hand van hoe snel we een opvolger gepresenteerd krijgen kunnen we zien of de professionaliseringsslag gemaakt is.
Als Maas “verrast” is mag hij van mij per direct iets anders zoeken.
@ koos waslander
Dan was het beter geweest niets te communiceren over de trainer of op dezelfde wijze als je hebt gedaan met de spelers. Door nu het actief te communiceren met in je achterhoofd maar wel willen toch uit elkaar, ben je eigenlijk aan het jokkebrokken.
Dat zou een godsgeschenk zijn.
@ Koos Waslander
Als een trainer faalt, grijpt een professioneel management adequaat in en laat de gang van zaken niet op zijn beloop..... In ons geval kostte dat de degradatie.
Nu lijkt het erop of Hoefkens de regie in handen heeft.
Dit zal toch niet zomaar uit de lucht komen vallen.. Hopelijk krijgen we er een mooie bedrag en een grote puntzak friet voor.
Mijn keuze : Mark Otten
Praat geen poep, heeft een puntenrecord met jong fc Utrecht en heeft keuken kampioen ervaring.
Laten we als opvolger in ieder geval een trainer kiezen die ervaring heeft bij een grote club. Jongens als Kruys, of Reedijk of Otten zullen vast wel talent hebben (al worden die van sommigen aardig in twijfel getrokken), maar je neemt als club echt wel een gok om een onervaren trainer bij deze club voor de groep te zetten, in een seizoen dat promotie haast een vereiste is.
Alex Pastoor kom er maar in !!!
Als het waar is gaat de vlag meteen aan de gevel. 🙏
Als het maar snel écht duidelijk is. De voorbereiding gaat al bijna beginnen...
Hoefkens hoeft van mij niet per se weg, maar hij legt wel extra druk op de organisatie van moeten presteren. Met een nieuwe trainer kan je iets frisser aan de competitie beginnen en zal er iets meer tolerantie zijn als we na 5 wedstrijden niet meteen boven aan staan.
Vraag bij vertrek van Carl is dan wel: wie nu?
Alex Pastoor is een goede trainer, maar past met zijn schoolmeester mentaliteit niet bij NAC.
Ben zelf meer gecharmeerd van Rick Kruys. Maar je mag mij ook verrassen met een jonge, ambiteuze en tactische slimme Duitser of Deen.
We kunnen natuurlijk ook gewoon voor het ADO-scenario gaan: de TD ook nog laten opstappen en vlak voor de start van de competitie nog geen TD en trainer hebben en vervolgens toch promoveren? ;-)
Geweldig, ik wil hem persoonlijk wel brengen met een mooie strik erom.
Maar wie is de ideale opvolger?
idd mijn vlaggen hang ik dan ook weer op
Als dit klopt zou dat toch een vreemde actie zijn, eerst aankondigen dat ie blijft want hij is een vechter en tot het bot gemotiveerd om NAC terug te brengen, om vervolgends doodleuk met andere clubs in gesprek te gaan... niet dat ik er perse rouwig om ben maar echt sjiek is het niet...
Als er maar snel duidelijkheid komt
Zou wel verklaren waarom er nog geen extra assistent is aangetrokken. Die zou de nieuwe trainer natuurlijk mogen uitzoeken!
En ........... het kan ook anders ............. Heracles haalt inmiddels zijn derde Duitse aanwinst binnen op basis van het scoutingssysteem van Brighton OH.
Cen cate en ton lokoff weer voor de ploeg mooi tijd was dat toch
Henri
Nou nou wat een garantie op succes zeg. Zoek die spelers ook even op en op welk niveau zij actief zijn geweest. Eerst maar eens zien
Ps. Ik zie liever Nederlandse gasten komen dan nietszeggende Duitse spelers, zo kan het ook….
Nu dit naar buiten komt kan ie eigenlijk al niet meer aanblijven. Dat is een garantie voor onrust tenzij je alles wint.
Je weet het nooit in de voetbalwereld. Maar Hoefkens lijkt mij iemand van principes. Denk niet dat hij vertrekt nadat hij duidelijk aangaf te blijven.
Als je op een dergelijke manier communiceert dat hij blijft en dat blijkt vervolgens niet zo te zijn dan verwacht ik ook niet dat er in de coulissen direct een opvolger klaarstaat. Het blijft NAC, ik heb daar geen vertrouwen in.
Lijkt me een prima oplossing. En dan Pastoor erin!
Ervan uitgaande dat het gerucht waar is:
- Dan speeltde dat al op het moment dat NAC communiceerde dat we met Hoefkens de KKD in zouden gaan.
- Dan was de communicatie van NAC ongepast en onnodig.
- Dan is sprake van wanbeleid als er niet binnen een paar dagen een goeie opvolger wordt gepresenteerd. En dan niet een tussenpaus die toevallig papieren heeft.
We gaan het zien. Ik vrees het ergste.
Die ne gast
Past Den Hoef wel bij Nac?
Bakte er niks van laatste 1,5 jaar
Duitsers?
Al Aachen 3e liga
Haal de nr 1 en 3 uut de topscorerslijst afgelopen jaar
Kost een paar centen maar ja
Zie ze daarom dit nog niet doen
Aachen speelt af en toe voor 30.000 toeschouwers!
@adriaan vanaf Duitsers? Ben ik je kwijt wat bedoel je te vertellen?
Verder denk ik dat Rick Kruys gepolst moet worden mocht dit waar zijn. Verder mag Hoefkens de heer Guvenc ook mee nemen naar de uitgang lijkt mij.
Hyballa terug met Vreven als assistent!!!
Met alle respect van de reacties hierboven. Vind zelf dat Carl op zijn plaats is in Breda. Doelstelling was handhaving, maar met een belabberd elftal kon hij niets anders. Dat hij begeerd wordt door OH Leuven, zegt toch iets over deze persoon. Maar goed, als Carl gaat heel veel succes
De enige logische reden waarom er vanuit NAC werd gecommuniceerd met Hoefkens de KKD in te gaan is om een afkoopsom aan Hoefkens te besparen
We zullen geen winst denk ik maken op een transfer van Hoefkens naar Leuven maar hem niet weg hoeven sturen kan je dat geld mooi voor spelers gebruiken
Wel lullig voor Güvenç dat hij bijgetekend heeft
Heb even een paar weken afstand genomen deels door fysieke omstandigheden ziekenhuis opname en familieomstandigheden en omdat ik het met Hoefkens helemaal niet meer zie zitten.
De man heeft de club gemolesteerd en tot op heden nog in een wurggreep.
Kan en mag zijn eigen gang gaan en laat NAC aan het touwtje hangen. (Waar ze zelf debet aan zijn)
Ik heb nog nooit zo”n slecht beleid meegemaakt, mensen aan het roer die ziende blind zijn en horende doof en zichzelf laten besodemieteren waar ze zelf bijstaan door de slechtste trainer uit de geschiedenis,
En dit spelletje zelf ook bij de supporters en sponsors hebben geflikt.
De schaamte ver voorbij en maar één belang en dat is eigen belang.
Vanaf het begin zijn we voorgelogen en is er ons een rad voor ogen gedraaid.
Hoefkens is een charlatan en we moeten blij zijn als dit waarheid is en geen gerucht.
Zonder Hoefkens en hopelijk straks zonder Maas en met Kruijs of Pastoor krijg ik weer een beetje geloof.
Maar ik maak me nog niet blij met een dode mus.
Eerst zien en dan geloven.
Die Kruys krijgt hier zo onderhand toch wel een mythische status is het niet? Leuke people manager, maar heeft toch nergens bewezen tactisch iets te kunnen, laat staan een grote club als NAC aan te kunnen? Krijg bij hem een beetje Mitchell van der Gaag vibes. ZIe dan liever Alex Pastoor, die waarschijnlijk toch niet komt vanwege de lege portemonnee bij NAC.
Ik zou het schande vinden als hij nu zou vertrekken , eerst zijn eerste te na wil Nac terug brengen naar de eredivisie.
De meeste praten over Alex Pastoor nou als je iets niet moet doen is die egotripper halen nog nergens geslaagd. Een groot drama die man. Ze moeten Alfred Schreuder halen transfervrije na de wk.
Als het allemaal waar is kan je Maas en oversier niet meer handhaven
Wakker worden in de USA met een Oranje kater, maar dit nieuws maakt heel mijn dag meteen weer goed! Eindelijk van hem af!!
Mooi, zo'n vechter als hoef zelf zegt dat hij is is het ook weer niet dus.
Dessalniettemin, Toffe kerel dn hoef, past qua persoonlijkheid erg bij nac, maar qua spelopvatting helaas niet helemaal een match gebleken.
T gaat je goed Carl, veel succes daar in België!
Mensen, we gaan hier helemaal los op een bericht van "Het laatste nieuws", niet bepaald een kwaliteitskrant in België. Maar we gaan zien wat er van waar is. Als zelfs de NOS het overneemt dan zal er toch wel iets spelen. Maar wat er speelt weet niemand. Het heeft dan ook totaal geen zin om nu los te gaan op Hoefkens, Maas en Oversier. Namen noemen van eventuele opvolgers is evenmin zinloos. Zeker als je niet verder komt dan Kruys en Pastoor. Twee trainers die totaal niet bij NAC passen. Enfin, we gaan het zien
Over een paar weken begint de voorbereiding , en bij NAC blijft het uiterst rustig wat betreft het samenstellen van de selectie zoals gewoonlijk . NAC moet gewoon nog een maandje wachten met zich druk te maken over de toekomst , ze kunnen beter wachten to de bal weer rolt om dan spelers op te pakken die overal buiten de boot zijn gevaalen , gewoon blijven doen wat je al jaren doet zou ik zeggen . Maar hier meen ik niks van ga verdomme als de sodemieter aan de slag , laat die prutser van een trainer gaan , maar wel met een afkoopsom . en zorg dat je de zaken op orde hebt voor de voorbereiding begint zodat er rust is en iedereen weet waar hij aan toe is
Paste Den Hoef wel ij Nac?
Het gaat uiteindelijk om de ranglijst!
Als Nac Den Hoef laat gaan moet Leuven Nac een afkoopsom betalen
Vangen we zo twee vliegen in een klap!!!
Omroep Brabant maakt nu ook melding. Ik ben er blij mee, dit was gedoemd te mislukken in een seizoen dat het echt moet!
Nacfire
Den Hoef
Hoe vaak nog???
34 verschillende opstellingen en bijbehorende tactieken
Automatismen?
Prutser net zoals bij Club Brugge en Standaard Luik
Aardig begonnen maar ook daar diep weggezakt
Pastoor goede kkd trainer o.a. promotie met Almere City
Fris bloed aub
Geen Nac kliek
Voor iedereen die van alles roept over "wanbeleid" en "amateurisme": waarom zou NAC nog geen vervanging voor Kaczmarek gehaald hebben?
Hmmm....
Joh wat een boel onlogische reacties weer van de beste stuurlui. Als dit waar is, dan is dit juist netjes van CAarl hoefkens. Hierdoor ontvang ons nac een vergoeding, doet onze reputatie goed ( denk aan trainers kerkhof ) en heeft nac de tijd gehad door te schakelen. ( Want ja dan is dit gewoon besproken )
Laten wij nou eens stoppen met zagen aan de poten van de directie. Oversier doet zijn best onder moeilijke omstandigheden. Hij houdt nac financieel gezond, blijft Breda en de supporters betrekken bij de club en staat de media ook in moeilijke tijden te woord.
Het is allemaal wel eens anders geweest de afgelopen twintig jaar. Laten wij nou eindelijk een blij zijn met de leiding en onze steun uitspreken.
Poten zagen en kinderlijke emoties kunnen wij evenals bussen opwachten en wedstrijden laten staken missen als kiespijn!
Samen is niet alleen, NOAD.
Indien dit waar blijkt te zijn dan moeten we helaas concluderen dat onze directie niet capabel is en/of dat ze liegen & onbetrouwbaar zijn en hierdoor het publiek niet serieus neemt.
Je kant niet eerst heel stellig zeggen (gezamenlijk) dat je samen doorgaat en dat Hoefkens vervolgens vertrekt naar dezelfde club die voor dat statement ook al in beeld was.
Ongeacht of je blij bent dat hoefkens vertrekt of dat je het vreemd vond dat een trainer met 1 jarig contract project eredivisie zou leiden (ik wil iig) zou ik dit heel apart vinden van onze directie, indien het een andere club zou zijn die een (offer you cant refuse) zou bieden is het nog enigszins te verantwoorden...
We zullen het vast de komende dagen te horen krijgen maar ik kan het bijna niet geloven....
Ik vind dit de beste oplossing voor alle partijen. Dit vertrek kost NAC geen geld, Hoefkens kan verder (hij moest eind seizoen van de stress naar het ziekenhuis, dat is ook niet normaal), NAC kan op zoek naar een trainer die de KKD kent en weet hoe je daar moet spelen. Er is nog ruimte voor een assistent. Al vind ik dat 1 assistent op zich voldoende zou moeten zijn.
Verder blijf ik er bij dat ik Maas ook niet de juiste man op de juiste plek vind. Maar uiteindelijk zijn het allemaal passanten.
Maas mag nu een andere trainer aanstellen, ik vind dat al niet ideaal. De RVC rol is ook nog niet ingevuld.
Ik zou kiezen voor een trainer voor 1 seizoen met een optie voor verlenging.
Ik vind sommige reacties hier en de toon in de media zwaar overdreven. Als Hoefkens naar Leuven wil is dat prima. Voor zover ik me kon herinneren had hij gezegd dat hij in principe wil blijven. Als voorwaarden zal hij gedacht hebben dat hij succesvol wil kunnen zijn. Als hij denkt meer voldoening en succes te halen bij Leuven moet hij gewoon daar heen gaan. Het is nog vroeg in de zomerstop. Er is nog ruim genoeg tijd om door een (wel op korte termijn aangestelde) vervanger iets neer te zetten voor het nieuwe seizoen begint. En ik mag aannemen dat NAC al wel met potentiële kandidaten gesproken heeft om snel te kunnen schakelen.
Hoe kun je dit nu amateuristisch van de clubleiding noemen?
De trainer buiten flikkeren en een afkoopsom mee moeten geven was as amateuristisch geweest. Zeker als je weet dat er interesse uit Leuven is.
Dan moet je juist zeggen dat je met de trainer door wil om er nog een eventuele transfersom uit te halen. Op d achtergrond kun je natuurlijk al wat lijntjes leggen die dan door de zogenaamde NACwatchers NIET ontdekt zijn.
Laat die mannen maar lekker over een uitgelekt derde shirt schrijven, dan zijn ze ff zoet.
Als Hoefkens vertrekt en Peter Maas kort daarna een nieuwe trainer presenteert dan zou dat blijk geven van slim handelen.
Plus dat het verklaart waarom er nog geen buslading spelers is aangetrokken. (Ik neem aan dat de nieuwe trainer daar ook een visie op mag geven.)
Maar ja, NAC afzeiken (zelfs zonder feiten te kennen) is voor sommige mensen nu eenmaal een dagtaak geworden.
@ ome Cor
Helemaal met je eens.
Maar ja, er zijn er hier steeds meer en meer die alleen maar kunnen zeiken op het mooie NAC.
@Twan
Ons NAC presteert dan ook natuurlijk al 2 jaar enorm goed in de eredivisie. Toch? Of niet?
@Twan: zeiken of terecht kritisch zijn? De feiten zijn dat je al 15!! jaar lang zwaar onder je kunnen/potentie presteert als club.
Met de grootte van je achterban zou je mi-ni-maal elk jaar in ieder geval bij de eerste 14 moeten staan in de Eredivisie, maar wij kwakkelen al die tijd al tussen KKD en Ere, waarvan de meeste jaren in de KKD.
Dus ja, daar mag de goed betalende supporter wel wat van vinden en aan jou of je het er wel of niet mee eens bent.
Sterkte Believer !
Arne slot heeft ooit gezegd ik zou nog wel eens willen terug keren bij nac breda nu hij is vrij wie weet zou wel een super stunt zijn hij heeft genoeg geld mee gekregen dus wie weet ha h
Dank je Scheppie🙏🏻
Dit zou wel met het gevoerde beleid kloppen..
Hyballa mag langer blijven moet per direct weg
Van gastel mag niet naar besiktas en mag een paar maanden weg.
We gaan het allemaal weer zien. Zou fijn zijn als ze eens wat minder aan die kernwaarde - tegendraads- gehoor zouden geven en gewoon gangbaar beleid voeren
- we hadden carl graag gehouden maar gunnen hem de stap -
Koeman binnenkort wel beschikbaar
Strik eromheen en wegwezen nu. Lang genoeg genoeg geduurd die soap.
@ Klaagmuur
De belangrijkste reden dat we "al 15 jaar kwakkelen" is juist dat hele domme opportunistische handelen de hele tijd. Volle bak luisteren naar emoties (van supporters) en niet handelen op beleid. Nooit Orde Altijd Drama. Het is hoog, maar dan ook HOOG tijd dat er wordt vastgehouden aan beleid door de mensen die daarvoor aangesteld zijn. En dat lijkt nu te gebeuren, al willen sommigen hier doen geloven dat NAC hun knikkers heeft afgepakt of "gelogen" heeft. Mijn god, get a life en welkom in de grotemensenwereld.
En lees Ome Cor zijn post nog eens. Voor je weer iets zoekt om je vooringenomen negatieve afzeikpunt wéér mee te argumenteren.
Dus niet je fouten herstellen? WTF, Gewoon de puinhoop achter laten en gaan voor de poen. Snel verhuizen dan als dit jouw werkwijze is.
Wat ‘n loser!!
Opzoute uit Breda.
Het zal een hele opluchting zijn dat deze man met al zijn
goede bedoelingen vertrekt.
Oeverloos teksten verspreiden, wissels , en wie het snapt
mag het zeggen.
Nu een trainer a u b met duidelijkheid, met een geestelijk
vermogen t o v het voetbalspel wat belangrijk is voor
de supporters die niet opzij willen.
Tja, zou het ook toejuigen, maar zolang het niet officieel gecommuniceerd is, is het nog niet waar. Net als met al die nieuwe spelers die men hier op de site wel zou willen.
Maar zo komen we in ieder geval de zomerstop door.
HUP NAC
Hoe zit het horen we nog wat.
De trainingen beginnen al vlug gaan we nu al achter de feiten aanlopen.
Krijg een beetje het gevoel in de poppenkast beland te zijn. Zou mij ook niet verbazen als D’n Hoef gewoon blijft en dat al deze geruchten de wereld in worden geholpen om hem meer geliefd bij de supporters te maken. Tijd zal ‘t leren.
Laat die man a.u.b vertrekken, met hem promoveren we toch niet.
Goede frisse nieuwe trainer voor de groep.
Met leuk en aantrekkelijk aanval voetbal, dat hebben we nu nodig.
Geen gezeur met aanpassen op de tegenstander en vreemde opstellingen.
Dat hebben we nu wel gehad.
Hoelang duurt deze onzin nog?
Het klinkt allemaal leuk....dat velen hier blij zijn wanneer Carl zou vertrekken.
Maar wie is een betere vervanger dan? Die ook nog beschikbaar is, en naar NAC wil komen?
Ik denk niet dat NAC een betere trainer gaat vinden dan CH. Maar ik laat me graag verrassen.
Maar alvast ter voorbereiding op wat komen gaat. Met een Jean Pau van Gastel, Ruud Brood, Maurice Steijn, Marinus Dijkhuizen of een Edwin de Graaf, of welke andere trainer dan ook die naadloos past in dit rijtje....gaan we het alvast niet redden!
Carl had geen fatsoenlijke spelers...mensen. PM is de hoofdschuldige van deze degradatie niet CH.
Alex Pastoor, zou mooi zijn. Maar die komt niet naar NAC.
Als de bal bij Hr. Hoefkens ligt dan valt me wel op
dat hij eerder nu als bij zijn wissels meer tijd nodig
heeft.
Ook de houding van de zg beleidsmakers is om
te huilen, noemt men dit binding naar zijn klanten
welnee puur amateuristisch ingesteld oftewel
bang zijn dat ieder woord wordt gewogen.
ik zou bijna zeggen twee perfecte mensen
de TD en AD naar het seminarie er is een orde
waar niet wordt gesproken.
De oplossing voor deze 2 mannen.
De resultaten spreken niet in zijn voordeel, zijn liefde voor NAC en zijn werkijver doen dat wel. Carl is niet geholpen door de matige kwaliteit in de kern en bijkomend de langdurige afwezigheid van de wellicht 2 beste spelers in de kern op cruciale posities (Greiml en Soumano).
Ik zou het begrijpen en zelfs waarderen moest Carl het voordeel van de twijfel krijgen en het mag laten zien met een hopelijk sterkere en evenwichtigere kern. Vooral Maas heeft wat dat betreft iets te bewijzen. Wat zou moeten lukken met de zak geld die voor Van Hecke binnenkomt.
Hup Carl, hup Nac!
Zou toch voor iedereen wel fijn zijn als er nu eindelijk eens duidelijkheid kwam. Eerste training al vrij binnenkort.
Zou nog steeds een perfecte oplossing zijn. Er waren na de degradatie nauwelijks goede redenen te bedenken om met elkaar door te gaan, behalve dat zijn ontslag geld zou kosten en dat NAC geen trainerskerkhof meer wilde zijn. Met een vertrek naar Leuven kun je fatsoenlijk afscheid nemen en hou je er nog wat aan over ook.
Lijkt me sterk dat NAC verrast is door deze gang van zaken. Mag hopen dat er in de coulissen een vervanger klaar staat.
Prima om met een nieuwe trainer te starten, want na het armoedige reactievoetbal van de afgelopen anderhalf seizoen ben ik wel toe aan een frisse start met een coach die wél weet hoe je aanvalt.