Bijna 11.000 seizoenkaarten verkocht
Terwijl er geen trainer is en geen technisch directeur dendert de verkoop van seizoenkaarten onverminderd door. We naderen de 11.000 verkochte seizoenkaarten.
Bij de laatste update hadden 10.479 supporters hun kaart verlengd. Inmiddels staat de teller op exact 10.901. Vanaf afgelopen maandag zijn de niet verlengde seizoenkaarten ook weer in de verkoop gegaan. Hierdoor zijn er plekken vrijgekomen op de B-Side en Vak G.
Een seizoenkaart koop je op http://www.nacseizoenkaart.nl/.
Plaats reactie
Blijft toch iets ongrijpbaar moois, de onvoorwaardelijke steun. Laten we dat niet normaal gaan vinden, maar koesteren. En niet een goed bericht gebruiken om weer ons gal over te spuwen. De supporters tonen aan dat je wel degelijk structureel beleid kan voortzetten: keer op keer een duwtje in de rug van hun dolende liefde geven.
#F4
Je haalt me de woorden uit de mond. Eigenlijk heb ik hier niets aan toe te voegen. Precies daarom zal NAC nooit verloren gaan...
Die aandeelhouders zitten achterover geleund in hun pluche zetel en lachen zich dood.
Ondanks de sloop van de club blijven de schapen gewoon komen.
We zijn allemaal knettergek.
Spionkop.
Prima! Lekker wegblijven dan. Maar ook niet terug komen als het beter gaat.
10000 x liever dat die plekken naar mensen gaan die het wat minder breed hebben of naar mensen die daadwerkelijk iets betekenen voor de maatschappij ( zorg oid)
We zijn inderdaad knettegek, maar dan wel op NAC. Onvoorwaardelijke liefde heet dat.
@Ouwe spionkop
Kende gij niet gewoon in bed blijven liggen en ff goed bij gaan slapen?
Ouwe zeurkop!
Blijf jij anders lekker weg hier. Ouwe Spionkop heeft tenminste nog eens wat van enige waarde toe te voegen hier. Jij praat alleen maar de massa naar de oren opzoek naar complimentjes en waardering. Echt lachwekkend hoe je iedere reactie van jou van te voren al uit kan stippelen. En als iemand je tegenspreekt, ga je de redactie smeken om een ban. Zoals dat hele gedoe hier vorige week. Zielig figuur ben jij zeg, bah bah.
On topic: prachtige prestatie, maar snap spion zeker. Wij geven geen signaal af. Sterker nog, wij verkopen nog meer kaarten. Het gaat goed jongens, we zijn blij. Tot straks alles als een kaartenhuis in elkaar stort.
3x raden wie er dan nog op de tribune zit? Juist ja.
Onze prachtige maffe wereldclub !!!
Hoe slecht het vaakbbeleid is
Hoe slecht het spel kan zijn
Hoe slecht de verwachtingen soms zijn.......
NAC supporters zijn gek, knettergek....van hun club !
Gelukkig heeft het online gezeik en het aantal mensen die niet willen of kunnen verlengen nog niet geleid tot droevige aantallen als we kennen uit een ver verleden.
Hup NAC
@?
Wat een lul praat. “We geven geen signaal af”.
Alsof we ons NAC helpen cq een signaal afgeven door geen seizoenskaart meer aan te schaffen. Nee lekker de club naar de klote laten gaan. Dan kan je weer zeiken dat het allemaal kut was en dat jij het al lang had gezien en gezegd.
Geweldig trots op ons.
We geven weer een signaal af dat de beleidsmakers iets moois en kostbaars in handen hebben. En of ze daar aub zeer omzichtig mee om willen gaan.
Hup NAC!
Fuck de doemdenkers!
Des te meer reden voor de heer Manders om meer respect voor de financiers van zijn afkoopsommen te tonen.l En niet dat shit verhaaltje over algemene kosten etc. Alsof de NAC supporters randdebielen zijn.
Het is mooi om te zien hoe het leeft hier in het mooi Breda. En NAC draait niet alleen om het voetbal maar om het samen komen en samen kut te roepen of een feest te hebben wanneer we promoveren of een keer winnen. En lopen de emoties op als je ziet hoe ermee word omgegaan maar het is goed als je je mening laat horen en dan moeten we gewoon weer voor de 100 procent achter onze club gaan staan en in het stadion ons laten horen. Wij laten ons toch niet wegjagen??
@bolle damen
Laat gaan joh, het is dat zielige ventje van van de week die onder mijn naam poste.
Verder heb je helemaal gelijk
Haha daar hebben we onze Beest weer. Mensen die niet in de hosanna polonaise van hem meelopen dienen hun bek te houden, mogen oprotten en nooit meer terugkeren.
Laten we vooral allemaal naïef en kritiekloos blijven. Volgens mij leef je nog een beetje in het verleden en heb je nog niet helemaal door dat we inmiddels verworden zijn tot een middenmoter in de Eerstedivisie.
Zolang Beest maar lekker bier kan drinken en Mijn sanseveria kan zingen is het allemaal goed.
Linksrechts alias 076 alias d,n klaagmuur alias breda centrum alias nog 4 accounts.
Iedereen weet dat je dezelfde persoon bent.
Zullen we elkaar gewoon lekker met rust laten vriend? Blijft het nog een beetje gezellig hier
Volgens mij willen we allemaal een mooie toekomst voor ons NAC. Dat kan niet zonder supporters. 11.000 seizoenkaarten, wij hebben onze bijdrage gedaan in deze bijzondere tijd. Het is nu aan de club.
Ik had geschat op dit seizoen 2500 minder seizoenkaarten. Dat gaat aardig kloppen denk ik. Dat er toch veel verkocht worden is niet zo verbazingwekkend. In de eerste plaats hou je van NAC vanuit de historie. Voor de ene een historie die ver terug gaat voor de ander, onze jongere supporters, een vrij recente historie. In ieder geval ben je geen supporter vanwege de geweldige resultaten. En wat ook aantrekkingskracht heeft is drama. Nou drama krijg je bij NAC in overvloed. Maar een heel mooi aantal.
@Beest: alias? Ik reageer al jaren onder dezelfde naam vent. Maar omdat er meerdere mensen zijn die het niet met jou eens zijn fantaseer jij een soort samenzwering? Whaha! Jij bent niet helemaal lekker volgens mij.
Iedereen is op zijn eige manier NAC supporter. Of je nu in het stadion zit of thuis op de bank of in de kroeg dat maakt geen drol uit.
Wat me in de discussie opnieuw verbaast is dat mensen hier niet willen accepteren dat twee of meer dingen gelijktijdig waar kunnen zijn. Aantallen waar we trots op mogen zijn ; klopt! Dat dit aantallen zijn waardoor aandeelhouders kunnen gaan denken “ och ...ze blijven toch wel komen .....” , klopt natuurlijk ook. En waarom mag een supporter dat laatste niet naar voren brengen ? Het is beide waar.
@ klaagmuur.
Iedereen mag het wel of niet met me eens zijn.
Wat ik opvallend vind is dat ik hier 4 jaar reageer en nog nooit een comment richting mij heb gehad en een discussie hebben gehad.
Sinds vorige week is er een persoon het speciaal op mij gemund en jij meermaals tevoorschijn komt met exact de zelfde inhoud.
Maar nogmaals ook aan jou als je je irriteert aan me . Komt met een inhoudelijke discussie ipv bier drinken en polonaise.. . Of ga lekker wat leuks met je dag doen
Ongekend ! Wat een club , wat een potentieel
Dit moet voor een (erg) groot deel vd eredivisie clubs toch wel tot de verbeelding spreken !
@Beest: Het verschil is denk ik de gebeurtenissen van afgelopen 2 weken. Bij jou heeft dat blijkbaar een positief effect gehad, dat je met frisse moed naar de toekomst kijkt, wat ik oprecht waardeer. Maar voor velen is het een druppel geweest die de emmer deed overlopen. Ik weet niet hoe oud je bent, maar meerdere vrienden hebben n.a.v. de gebeurtenissen van afgelopen weken besloten er (voorlopig) klaar mee te zijn en hun seizoenskaart na tientallen jaren niet meer verlengd. We stevenen af op een daling van 2500 SCC houders, dat is bijna 20% wat niet even gebagatelliseerd dient te worden. Mocht dit opnieuw een kut jaar worden dan garandeer ik je dat er nog eens 2000 af gaan vallen.
Feit dat er nu meer mensen op je reageren is dat er een tweespalt begint te ontstaan onder de supporters. Een groep, bestaande uit fanatiekelingen die niet zonder NAC kunnen en mensen die puur voor de gezelligheid naar NAC komt én een groep fanatiekelingen die, wanneer dit zo doorgaat, uit frustratie het bijltje erbij neer zullen leggen. Juist omdat het deze fanatiekelingen te veel aan het hart gaat en de dalende spiraal die er nu al 8 jaar is niet meer aan kunnen zien.
Ik help het je hopen dat het dit jaar weer bergopwaarts zal gaan, maar anders gaan we een aantal hele zware jaren tegemoet, waarbij ik, mits er nieuwe investeerders komen, een faillissement niet uitsluit.
Klaagmuur.
Er ontstaat zeker een 2-split tussen supporters.
Ik zal nac altijd blijven steunen puur omdat ik nac-gek ben .
Iedereeen moet dat zelf beslissen in hoeverre hij bereid is de omstandigheden te accepteren , daar zal je andere niet over horen.
Waar blijkbaar mensen zich wel aan irriteren is het roepen dat we gek zijn als we nac wel trouw zijn en dan polonaise lopers zijn .
Als je je dood ongelukkig van nac wordt en je je ssc niet verlengen , dikke prima , maar waarom hier mensen blijven verkondigen dat ze nac niet trouw blijven is mij een raadsel.
Ga dan wat nuttigs doen waar je wel vrolijk van wordt, want het boeit de mensen die hier voor nac nieuws en discussies komen ( volgens mij) niet of je nou wel of niet komt.
Het is in mijn ogen stemmingmakerij , en daarvoor moet je bij bn stem zijn :)
* bn de stem
ik heb net gehoord dat met aanvang van de competitie 35% van het stadion gevult mag worden.
tis aannemelijk dat eerst seizoen kaarthouders recht hebben op een plek.
betekend dat nu al 4000 seizoenkaarthouders de competitiestart gaan missen
Niet helemaal waar Toontje.
Dit protocool is erop gericht om inkomsten te genereren voor de clubs. Waardoor als eerst de reguliere seizoenskaarthouders aan de beurt komen. Dit zullen dan de 1912 supporters zijn met een reguliere kaart, en daarna de normale. Gouden kaart komen pas aan bod als het gehele stadion weer open mag. Dit i.v.m. hoe meer reguliere seizoenskaarthouders de wedstrijden bezoeken, hoe minder NAC heb terug hoeft te betalen.
Dit is kan wel eens een heel belangrijk verschil gaan maken voor het aantrekken van goede spelers. Maar ook richting twijfelende sponsoren.
Dit zorgt er ook voor dat ik ondanks alle vernederingen van de afgelopen jaren toch nog met mijn kin omhoog en borst vooruit door het Tilburgse bedrijf kan lopen waarvoor ik werk. Wij gaan niet opzij!!
@JOHNNY1912
lees jij nog ff de voorwaarden nog even terug van de gouden seizoenkaart....
Iedereen die voor 1 juni onvoorwaardelijk een seizoenkaart heeft aangeschaft of verlengt krijgt:
- Een unieke gouden seizoenkaart
- Een seizoen lang 20% korting in de fanshop van NAC
- Recht op deelname aan de NAC Loterij
- Voorrang (na club van 1912) bij wedstrijden op het moment dat er een gelimiteerd aantal supporters aanwezig mogen zijn bij thuiswedstrijden in de competitie, indien dit scenario zich voordoet.
Klopt Bono, heb je helemaal goed gelezen.
Was alleen voordat dit protocol op is gezet tussen alle clubs en de KNVB. Juist om het verlies van het afgelopen jaar te compenseren. NAC moet op dat laatste puntje van de voorwaarden dus terug gaan komen, gaan ze ook doen wanneer in augustus alles duidelijk is. Gouden seizoenskaarthouders moeten denken aan een compensatie van 10% korting op de aanschaf van een seizoenskaart in 2021!
jij denkt echt dat de hele wereld om jou draait hé haha. Met je rare fantasieën over 1 iemand die 6 account heeft om jou van repliek te bedienen. Jij voelt jezelf echt heel erg belangrijk. Wel eens van een narcistische persoonlijkheidsstoornis gehoord? Ik zou mijzelf eens laten testen als ik jou was. Vorige week had je hier al overal problemen en heb je een ander een ban aan genaaid. Nu loop je hier vaste posters met véél meer krediet dan jij ooit zult hebben te beschuldigen van allerlei rare feiten. (Dn klaagmuur is die en die en die)
Dat mensen meer door jou heen beginnen te prikken is een feit. Wat een misselijk persoon ben jij zeg.
Mocht het er op aan komen dat de KNVB - mede nav de corona crises - clubs moet gaan screenen en schrappen omwille van kansloos voortbestaan met extra indicator draagvlak in de regio (lees kaartverkoop -publieksaantallen en dergelijke) dan zal NAC er goed uit springen. Dat weten wij al lang. De Gouden Kaartencamapagne was wellicht door de marketeers anders ingezet maar voor velen is die bijdrage ook een statement richting KNVB geweest. Samen met de reguliere kaarthouders uiteraard. Voetbal resultaten komen en gaan maar dit publiek - en daarmee de club blijft - bestaan. Wij gaan niet opzij.
@ beest
Jij maakt mij groter dan dat ik ben . Het is niet nodig maar bedankt voor de moeite.
Net alsof de duizendende mensen die hier de site bezoeken de moeite gaan nemen om door mij heen te gaan prikken .
Die lezen mijn reactie en scrollen met hun duim weer een cm naar onder en lezen de volgende reactie.
Ik wil wel eens het telefoonnummer van je begeleiding hebben want je ontsnapt nu iets te vaak aan de aandacht.
Even iets anders ,excuces voor t' onderbreken van dit geweldige nieuws.
maar laten we als Bredanaars ons ook achter een ander prachtig fenomeen scharen .
Tapperijke van Ger heeft t zwaar deze geweldige kerel kunnen wij helpen . Op Brabant nieuws staat een crowed funding .
Nac Breda lijkt mij het uitgelezen platfom om hier ruchtbaarheid aan te geven .
Van een doorgewinterde jaren lange (goude) seizoenskaart houder.
Zigge zagge storten mannuh en meskes.
Ratje .
Gewoon even met die gele muts rond mensen.
Komaon trekke Ger dr even door toch?
Je kant het zien als dat we knettergek zijn je kan het ook zien als blijvend signaal dat er zoveel potentie zit in deze club.
De supporters weten dat ondanks alles er een dag komt dat het weer de goeie kant opgaat.
Nergens anders in de voetballerij als bij NAC is de bak zo rond.
Maak je niet druk om Beest. Heeft altijd in beginvan het seizoen een grote bek. Met zn NSB gedrag(smeken om een ban). Vorig seizoen voorspelde hij nog dat Stokkers er 20 met gemak in zou leggen en na 2 wedstrijden was hetkind al aan het "karma" roepen tegen mennsen met een andere mening dan hij. En na 6 wedstrijden hebben we hem niet meer gehoord de pauper. En nu weer de grootste mond.
OT: weer top he wat de NAC supporters laten zien. Wat een trouw wat een loyaliteit. Dat het dit seizoen maar eens uitbetaald word.
Erwt.
Kan je daar even een linkje van sturen wanneer ik dat gezegd heb? ;)
Maf fenomeen hoor NAC supporters... Al jaren keihard genaaid worden door de club maar gewoon terug blijven komen... achja.. We kunnen iig niet zeggen dat we er niet van op de hoogte waren dat het een zooitje was... Het is niet alsof iemand het nog probeert te verbergen...
Hoe dieper het dal des te hoger de piek.... ofzoiets...
Waarom?
Joost mag het weten.
Met alle respect voor Ger de kastelein maar vele mensen hebben het nu financiëel moeilijk.
Een betere actie zou zijn: een pot voor NAC-ers die nu geen seizoenkaart kunnen kopen.
Tja, en dan te bedenken dat slechts maximaal 15% van ons de eerste periode naar binnen mogen.
Lekker gezellig, drie plekken leeg tussen je buurman/-vrouw. En de rij voor èn achter je ook geen medesupporters. Gemiddeld dus twee man/vrouw per acht plaatsen.
De gemiddelde crematie bij Van Zuijlen zal nog levendiger zijn. ?
@beest
Linkje op je ogen NSB kneus
Ben net een bijdrage geleverd Tapperijke moet blijven.
Vulle de juh,die gele muts.
Ger trekke we dr door ratje. Top. Brabant nieuws crowd funding.
Erwt
Zeer intelectueel antwoord.
De intelligentie spat er vanaf
liever niet intelligentie die er vanaf spat dan zo'n zielig figuur als jij. zoals hier al eerder is gezegd krijg jij gewoon tegenspraak omdat je een achterbaks iemand bent met een verschrikkelijk te kort aan aandacht. Echt tegen het gestoorde aan. Als iemand je tegenspreekt kom je met theorieën dat mensen samenspannen en meer account aanmaken om jou zwart te maken haha. Weleens aan gedacht dat meer mensen jou gewoon spuugzat zijn met je geklik en vragen om bans als je minnetjes vangt. Zelden zo'n triest mensn als jij meegemaakt op een openbaar forum. Zou eens een psychiater raadplegen als ik jou was..
Jan maak je niet zo druk.
Je heb het al moeilijk genoeg.
Jezus gasten stop is met dit gezeik
Hoeveel accounts worden er nog gemaakt dan. Wat beest zegt is gewoon de waarheid wat betreft meerdere accounts .Dat kan je zien aan het matige gebruik van hoofdletters.Hoe kansloos ben je dan zeg. En beest laat je is niet zo provoceren zeg. Kleine kinderen
Beest is wel echt een heel erg vermoeiend figuur hoor. Die eeuwige drang om erkenning en gelijk halen is best wel vermoeiend. Ik lees die reacties ook liever niet en nee, ik heb niet meerdere accounts. Het zou fijn zijn als er iets van een mute functie zou zijn om deze persoon te negeren.
Nac1912
I know.
Die kerel heeft nog steeds niet door dat iedereen door heb dat hij steeds nieuwe accounts aanmaakt.
Breedjeda hahah schei toch uit man . Nog never nooit voorbij zien komen.
Enige manier om van dit soort ongedierte af te komen is een andere nickname aan te nemen.
Tot op mijn nieuwe naam
Wat lul je nou man ziek wijf? Ik reageer al jaren onder dezelfde naam dat staat gewoon voorgeprogrammeerd als ik de website bezoek. Gestoord wijf.
Ook dat je overal op reacties geeft binnen een kwartier hoe ziek is dat. Duidelijk problemen jij. Denk dat er gewoon veel mensen zijn die dat achterlijke gelul van dit gekke wijf lang geslikt hebben maar nu wel er iets van zeggen net als ik. Maar dan heeft de ineens hele theorieën waarin ze al meermaals posters aanvalt die hier al jaren onder dezelfde naam posten. Echt mentaal niet in orde dese mevrouw. Wat minnetjes en tegenspraak en ze wijd haar hele leven en avond aan bsiderats. 5 minuten en ze is er weer om iedereen die deze gekke aandachtsmevrouw tegenspreekt voor van alles en nog wat uit te maken. Hahaha wat een gekke druif
@Help Ger , Ger geholpen .
Laat m de muts nie aan de wilgen hangen.
Mooi, al vast weer budget voor de afkoopsom van Manders!
Onvoorwaardelijke steun?
Sorry maar dat zijn 5500 gouden seizoenskaarten ...
tis wel gezellig hier he.
Ik ben in ieder geval trots op onze supportersschare.
Ook ik ga al heel lang. Soms hoor je mensen zeggen neem je nou nog echt een seizoenkaart??
Ik zal zeggen.. ik heb er nooit om getwijfeld. Zou niet weten waarom niet.
Toen ik voor het eerst naar het oude stadion ging was het ook een bende bij nac.
Alleen toen waren er echt lege tribunes.
Ik ga nu lekker op t fietsje naar t stadion, biertje erbij, mn maten erbij, soms wat vloeken, soms wat mannenhumor, soms wat juichen. Op de tribune gebeurt ook altijd wat.
Na de wedstrijd de bea in of richting de stad.
Een topclub zal het nooit worden.
Wil ik ook niet. Soms een beetje stunten tegen een topclub of stillem 2. Dat is al heerlijk.
Ik hou van mn clubje... al gaan bestuurders er te nonchalant mee om.
Dat zijn passanten. Nac blijft Nac.
En wij, de supporters zijn het kloppende hart.
Muijske
@ Johnny1912
Ik weet niet waar jij je verzinsels vandaan haalt maar is dit bedoelt om mensen op te naaien ofzo want het slaat weer helemaal nergens op of kunt u dit staven met een link of 'n pdfje? Wss niet. Ten eerste dit protocol is een richtlijn en staat het de clubs vrij hun invulling daaraan te geven. Ten tweede korting voor gouden scc houders? Dat zou zeggen dat ze deze kaarten onder verkeerde voorwaarden hebben verkocht en hoeveel zou het NAC kosten als ze dan kaarten zouden moeten terug betalen. Want dat er dan mensen zijn die hun geld terugvragen is dan een zekerheidje.
We zijn net makke lammetjes... clubliefde heet dat dan.
Helaas geven we hier geen signaal mee af en ‘keuren we alle ellende maar goed’.
Blijft toch iets ongrijpbaar moois, de onvoorwaardelijke steun. Laten we dat niet normaal gaan vinden, maar koesteren. En niet een goed bericht gebruiken om weer ons gal over te spuwen. De supporters tonen aan dat je wel degelijk structureel beleid kan voortzetten: keer op keer een duwtje in de rug van hun dolende liefde geven.