Wij gaan niet opzij

Breda Loco's: "NAC kappen met Muijs Scaldis"

Thiestemberg

In de samenwerking tussen NAC en touringcarbedrijf Muijs Scaldis is een nieuw dieptepunt bereikt. Toen de fanatieke aanhang hun bus betrad bleek deze bus vol met schimmel te zitten.

Er moest een nieuwe bus komen waardoor deze groep nu te laat zal zijn voor de aftrap (De bus rijdt nu een klein uurtje voor de wedstrijd pas bij Geertruidenberg). De sfeeractie die voorafgaand aan de wedstrijd gepland stond zal nu in de tweede helft plaatsvinden. De bussen van Muijs Scaldis zijn al vaker in opspraak geweest. Het is al een aantal keer voorgekomen dat de bussen te laat bij NAC aankwamen. Ook rijden er bijna standaard bussen met vocht/condens in het dubbele glas. 

Hier de beelden van de gore bussen geleverd door Muijs Scaldis.

Update: GAE, NAC en scheidsrechter Kooij hebben gezamelijk besloten de wedstrijd een kwartier later te laten beginnen. Onder de hashtag #nofansnomatch. Toch nog een degelijke oplossing dus!

 

Bron:
B-Side Rats, Staantribune, Breda Loco's
Vorig bericht
Liveblog: Go Ahead Eagles-NAC 130 reacties
Volgend bericht
Ex-NAC: Pablo Marí op weg naar Arsenal 47 reacties
Advertentie
10 Reacties
33   1  
Dbare

In een woord: schandalig!

33   1  
Dbare

In een woord: schandalig!

24   48  
Machine

Ik heb hier een beetje dubbele gevoelens bij. Natuurlijk moeten de bussen schoon zijn en op tijd rijden, maar als je ziet hoe sommige uitsupporters met blikken pils lopen te knoeien in de bus zijn die plekken best verklaarbaar

21   1  
Martinus

Je hebt 'niet helemaal schoon' en je hebt deze gore bende. Dit is natuurlijk compleet onacceptabel. Zou ik ook nooit gaan zitten. Dat een chauffeur überhaupt hiermee is gaan tijden...

13   3  
M.H te R.

Pay peanuts , get monkeys.

9   3  
Guuske

Ik geloof ook niet dat er veel bedrijven staan te wachten op supporters vervoer. Dus een andere vervoerder valt niet zomaar mee. Al kan deze bus echt niet.

10   2  
Sp1

Hebben jullie de spelersbus weleens van binnen gezien?... Dat is niet heel veel beter.

2   0  
Paul

Ongekend, wat een smerige bedoeling. Hoe durft een bedrijf zn bus te sturen. Dan ben je echt niet goed. Nooit meer inhuren die smeerlappen.

1   2  
J.withagwn

De groen touringcars Roosendaal, super goed en schoon

0   1  
Dutchbird

Kan die Eisenga aan zijn populariteit werken door keihard publiekelijk stelling te nemen; zwijgt ons Orakel uit Friesland in alle talen.

2   0  
Ollie bier halen

Het is ook het jaar van de Rat, niet van de Muijs

Laad alle berichten na dit bericht in