Wij gaan niet opzij

BSR TV: Carl Hoefkens na NAC - OFI Kreta (1-2)

Das Phantom

Carl Hoefkens zag tegen OFI Kreta veel goede dingen, maar ook zeker zaken die hij niet meer op het veld wil zien. Veel wilde de Belgische trainer daar niet over kwijt. Wel gingen we met Hoefkens in gesprek over de vele wedstrijden die worden gespeeld, de transfer van Omgba en wat dat met een groep doet en het trainingskamp.

Bron:
B-Side Rats
23 Reacties
18   0  
Vlaai

Duidelijke taal, helder verhaald. Maakt tot nu toe een prima indruk die Carl!

18   0  
Vlaai

Duidelijke taal, helder verhaald. Maakt tot nu toe een prima indruk die Carl!

14   0  
Trappie G-Link

Top trainer: hoofd koel, focus op spel en weet bewust aan welke klus hij begonnen is

16   2  
Scheids!!

Iedere nieuwe trainer kreeg van mij altijd “ het voordeel van de twijfel “
Carl is dan meer een trainer die bij mij geen twijfel oproept, maar duidelijk is naar binnen én naar buiten. Mijn vertrouwen is dan ook groot, ook na een verliespot!

12   0  
Mike

Type man waar als hij zo duidelijk is naar alles en iedereen zoals hij hier voor komt dat je een team strijders gaat krijgen zoals we al lang niet bij NAC hebben gezien. Wat ik tot nu toe zie bij Carl vind ik zeer positief en duidelijk. Welbespraakt , duidelijk plan, raakt op geen enkele manier van de leg als de buitenwacht vragen heeft over resultaten van oefenpotten. Kan zomaar een heel mooi uithang bord worden voor de club. Dat is hij eigenlijk nu al meer dan de laatste 5 trainers Laat de buitenwacht ons maar kapot schrijven. Onderschatting is nu voor NAC de mooiste positie.

10   0  
markenaa

Altijd helder in zijn interviews. Top!

Nog een scorende tip voor de rechtsbuitenpositie.
Uit Georgie; Akaki Shulaia

10   0  
The Cosmic Gate

Ik begin toch wel echt fan van hem te worden. Heerlijk rustig, geen gekke/stommen woorden en zinnen. Gewoon duidelijke taal, nu de rest nog.
Hup Carl, hup NAC

3   3  
Das Phantom Deze gebruiker is een admin

@Markenaa

Ga ik toch even kijken. Man is eind twintig en heeft in 250+ wedstrijden 35 keer gescoord. Meeste was ooit 10 in een seizoen en dat is 6 jaar geleden.

Lijkt mij niet helemaal wat we zoeken…

2   0  
Dos

Tokoli toch maar eens polsen dan, lijkt me onderhand toch wel haalbaar.

2   0  
markenaa

@phantom

27 jaar
In laatste 13 wedstrijden
5 goals en 2 assists

En betaalbaar
Lijkt me voor een rechtsbuiten aardige statistieken. Een 23 jarige met die statistieken is ook niet te betalen lijkt mij.

Daarnaast scoort hij met links en rechts.
Sowieso een scorende diepgaande vleugelspeler op rechts is ook een eeuwigheid geleden.

Ik weet niet naar welke spelers, prijskaartjes en statistieken je kijkt maar volgens mij is dit niet heel gek.

6   0  
Das Phantom Deze gebruiker is een admin

@Markenaa

Ik laat mij graag verrassen, maar afgelopen jaren niet meer dan handvol goals per seizoen. Blij dat Peter Maas dit soort keuzes maakt en niet wij ;-)

8   0  
Scheids!!

NAC in onderhandeling met Feyenoord over de overgang van Shiloh t Zand
Deed het vorig seizoen prima bij Dordrecht, maar mag desondanks vertrekken!
Geen verkeerde stats trouwens!

2   0  
markenaa

Ps. De competitie waarin hij speelt is al een tijdje gaande, is dus wedstrijdfit en in een competitiewedstrijd te bekijken.

2   0  
markenaa

@das phantom
Its a tough job and Peter has to do it

Maas was laatst wel in het buitenland toch tbv scouten. Ben benieuwd wat er allemaal binnen gaat komen. Daarnaast hou ik wel van voor ons onbekende spelers. Liever dat dan bekende lijstjes

2   11  
Schrikbarend

Shiloh t Zand zou het te mooi om waar te zijn net als ilias sebouai naar heerenveen

8   0  
Mike

Ik heb overigens wel vertrouwen dat er straks een eredivisie waardige selectie staat. Bij RKC, Groningen en W2 komt er ook bar weinig binnen momenteel. Vergeet niet dat NAC al bijna de gehele voorbereiding traint zonder potentiële sterkhouders als Leemans, oldrup Jensen , garbett en tot voor kort ook omgba. Dat zijn 4 basisspelers in je as . Als iedereen dalijk fit is en zon Tzand binnen komt en een beer van een CV. Sta je ineens vele malen sterker. Heb wel zin om weer eens een sluipmoordenaars koppel in de voorhoede te hebben met Ommarson en Kostorz. Hopen dat ze dit doortrekken en goed versterken. Maas bracht vorig jaar ook een mooi bataljon aan leuke spelers binnen. Dat de staff er geen team van kon smeden is kut. Nu hebben we Dn hoef en consorten waar ik wel degelijk vertrouwen in heb.

0   5  
Dbare79

Toch altijd grappig wanneer er gewonnen wordt er nooit wordt gezegd "joh, zijn maar oefenpotjes, zegt nog niets". Dit wordt alleen geroepen als er verloren wordt.
Persoonlijk vind ik oefenpotjes wel degelijk iets zeggen, zeker nu de tegenstanders wat beter zijn dan bv een VV Bavel in het begin van de voorbereiding. Dus ja, zegt het maar waar we we staan momenteel....

1   0  
RaRa

Tokoli…oud-NACcers terughalen vaak geen goed idee ;-)
https://www.vi.nl/nieuws/nac-legt-hongaarse-spits-vast

6   0  
Golan

Besef dat onze trainer aan het einde van dit interview zegt. “Ik doe niet aan team activiteiten maar we gaan bbqen” en nu komt ie.. “en vervolgens zijn ze vrij tot een bepaald uur”. Vrijuit vertaald, ze gaan dus met het hele team tot 5 uur ‘s nachts zuipen bij de Hooizolder in Zoutelande. Prachtige kerel die Hoefkens, nu al…

0   6  
SVN

Heb je moeite om je ex terug te krijgen en vraag je je af waarom ze steeds terugkomen, maar je niet serieus nemen? Zoek niet verder, want Dr. Sacre is hier om u het antwoord en de oplossing te bieden voor uw relatieproblemen. Als krachtige spreukenmaker zonder bijwerkingen kunnen de natuurlijke vaardigheden van Dr. Sacre je helpen je te herenigen met je ex en je relatie ten goede te transformeren.

Nadat ik de hulp van Dr. Sacre had ingeroepen, kon ik mijn ex weer in mijn leven brengen, en sindsdien heb ik een nieuw niveau van steun, liefde, zorg en respect van hem ervaren. Onze relatie is tot bloei gekomen en hij is een heel ander persoon geworden sinds we weer contact hebben gemaakt. Het enige wat ik ooit wilde was liefhebben en in ruil daarvoor bemind worden, en Dr. Sacre heeft dat voor mij mogelijk gemaakt.

Als u, ongeacht de omstandigheden, voor uitdagingen staat in uw relatie of huwelijk, aarzel dan niet om contact op te nemen met Dr. Sacre voor begeleiding en hulp. Je kunt contact met hem opnemen via e-mail op sacretempleofpower@gmail.com, WhatsApp/Bel op +234 907 603 4359, of volg hem op Instagram op @drsacresolution. Zet vandaag nog de eerste stap naar een gelukkiger en bevredigender relatie met Dr. Sacre aan uw zijde.

Mevr Kim Clijsters

1   0  
Thierry14

Het zal een strijd worden om met dit elftal en met mogelijk wat er nog bij komt om boven de streep te eindigen dit seizoen..
Maar heb vertrouwen in de trainer en td dat ze dit echt wel beseffen en hier hard aan gewerkt wordt om dit te realiseren en vanuit daar verder te blijven bouwen..
Wat er de laatste weet ik hoeveel jaar mis gegaan is los je niet zomaar op , geef t ze te doen....

1   0  
Hatseflats

@golan

Dat zal dan toch ergens anders (helaas) moeten zijn..
https://www.omroepzeeland.nl/nieuws/11943003/discotheek-hooizolder-wordt-na-bijna-vijftig-seizoenen-gesloopt

Maar mooi dat dit kan!
Zal zeker ten goede komen

5   5  
scheppioni

Hoop dat Carl er een prima ploegje van maakt ons NAC !
Daar zijn we op eredivisie niveau wel aan toe, al zijn drie tot vier aanwinsten in elke linie nog zeker nodig en 'most of all' een super fitte selectie is o zo belangrijk !!!

1   0  
Gerkoot

Die trainer kan bij mij al.niet meer kapot

Laad alle berichten na dit bericht in