Wij gaan niet opzij

BSR TV: Carl Hoefkens na PSV - NAC (2-2)

VamosNAC

Dat NAC niet de favoriet was tegen PSV was op voorhand duidelijk. De ploeg van Hoefkens deed echter volop mee en had tot de slotfase uitzicht op drie punten. Reden te meer om de trainer aan de tand te voelen over een punt uit bij PSV wat toch teleurstelt.

Bron:
B-Side Rats
Vorig bericht
BSR TV: Leo Greiml na PSV - NAC (2-2) 15 reacties
Volgend bericht
BSR TV: Charles-Andreas Brym na PSV - NAC 8 reacties
Advertentie
24 Reacties
19   6  
Dos

Tuurlijk maakt ook Sowah fouten, geldt voor iedereen in de NAC selectie.
Vind hem echt heel belangrijk en ik weet zeker dat je hem echt gaat missen als hij ontbreekt. Verricht ontzettend veel werk.
Snap niet dat zoveel mensen zoveel tegen hem hebben.

3   15  
Paul Soeters

Zelfmedelijden, leg ik uit als medelijden met jezelf, in de zin van, kijk eens wat ons haast iedere keer overkomt. Als het ware knuffel je jezelf.
Je hebt het volgens jezelf, onterecht moeilijk. Voortdurend vertel je feitelijk iets, waarvan jij niet het vermogen bezit om het te overwinnen, maar doordat er invloeden zijn waaraan jij niet debet bent. Je hebt een excuus gevonden om te blijven zitten, je probeert anderen de schuld te geven.
Maar was elke wedstrijd zo?

4   14  
Thierry14

Er zijn geen heilige huisjes , hoe verklaar je dan dat onze nr 14 wekelijks als een kip zonder kop over het veld draaft en altijd basis is ??
Alvast voor de negatieve reacties, idd hij werkt hard en pakt zo af en toe een duel.Maar loopt vaak uit de organisatie zodat anderen er heel slecht uit komen te zien doordat hij zijn man laat lopen en dan maar iets zoekt wat toevallig in de buurt komt die al gedekt werden en die dan te laat zijn voor zijn man op te pakken ergens ...
En dan zie ik hem ook nog als wegwijzer staan te regelen tegenwoordig, ongekend zo matig. Moet voor Holtby en Leemans toch verschrikkelijk zijn..

4   0  
Joop

Wat psv wel doet en wij zeker in de eerste helft moet doen is met de body werken ik bedoel daarmee kleine overtredingen maken en op laatst in de laatste ,15min geen man op veerman zetten de man met trap naar voren jammer wel goed dat we weer scoren vrijdag hopelijk 3punten tegen Twente

3   0  
Alandevisser

Ik kan me er wel in vinden wat hoefkens zegt ik heb vaak gezegt dat niks is maar hij deed goed gisteren bij psv ik krijg weer wat vetrouwen

19   6  
Dos

Tuurlijk maakt ook Sowah fouten, geldt voor iedereen in de NAC selectie.
Vind hem echt heel belangrijk en ik weet zeker dat je hem echt gaat missen als hij ontbreekt. Verricht ontzettend veel werk.
Snap niet dat zoveel mensen zoveel tegen hem hebben.

9   4  
Matc

Helemaal eens met DOS

3   0  
Matc

Ik hoop trouwens als wij op bezoek moeten bij Telstar de muziekschool naast het stadionnetje gesloten is. Je wordt niet vrolijk van die trommellessen.

5   1  
Ouwe Spionkop

Telstar verloren. Das mooi

9   4  
Arie

De wissel Brym-Nassoh voor Staring-Holtby heeft alle dreiging, die je 80 minuten vrij eenvoudig overeind hield, compleet uit het elftal gehaald. Dan is die tegengoal een logisch resultaat.

8   0  
Dunsloopkogel

Juist.

Dat aan deze wissel klopte alles.

Al zo vaak gezegd: als je achteruit gaat lopen, en vooral tegen PSV, breng je de tegenstander naar je eigen 16. Als je twee snelle spelers voorin laat, moeten de tegenstanders ook meer mensen achterin houden en heb je zelf kans op een counter. In plaats van de laatste 15 minuten ballen tegenhouden, wat heel het seizoen toch al een probleem is, moeten juist die laatste minuten anders.

8   1  
ELH

Maar wij weten niet waarom die wissels plaats vonden. Brym en Nassoh er doorheen? Lichte pijntjes? Je weet het niet , maar dat de angel er bij ons uit ging klopt.

2   8  
scheppioni

Idd Arie een laffe en misschien wel een onnodige kapitale beslissing en nou teleurgesteld zijn trainer hoefkens......dit is nou vragen om de deksel op je neus, lafheid loont niet met alleen maar mooie woorden ! In 2024 was het leuk maar dit is grote eigen schuld een enorme frustratie ! Het zal vrijdag tegen pluskut weer het zelfde zijn want 90 min een prima NAC is een utopie helaas !

8   2  
El PG

Het lijkt me dat de wissel Brym/Nassoh voor Staring/Holtby vooral gedreven was door vermoeidheid van de basis spelers. De 2-2 komt overigens voort uit verkeerd positioneren van Balard die samen met Valerius half dezelfde PSV speler aan het dekken was waardoor Veerman alle vrijheid krijgt om de assist te geven. Sowah legde het fysiek af tegen Obispo, geen kleine jongen. Wellicht had Hillen op hem moeten staan.

Ik snap de haat tegen Sowah niet. Die is een controleur en voert zijn basis taken meer dan prima uit in een smal 3 mans middenveld. Dat zie je toch als je een beetje voetbal kenner bent?!

8   1  
RV

Het zijn alleen maar bonuspunten als je in de komende 5 wedstrijden minstens 13 punten haalt. Wat hebben we al veel laten liggen. Zelden met meer dan 1 doelpunt verschil verloren, maar scorende ook erg zwak.

Tegen beter voetballende ploegen zijn we zeer goed, ik denk dat het prima is om de komende weken ook tegen mindere tegenstanders wat achteruit te zakken. Wel met een beetje voetbal voorin, we hebben met 5 man achterin en Balard en Sowah (en onze keeper) al 8 spelers die voorin weinig brengen.

Ben zelf groot fan van Nassoh hoop dat hij de kansen ook tegen mindere tegenstanders krijgt. Als je geen spelers hebt die fouten en risico in hun spel leggen blijf je op 21 doelpunten steken!

3   3  
ELH

Wat ik over believer te melden had geld ook voor jou scheppioni.

5   1  
scheppioni

Prima ehl het zij zo .....HUP NAC !!!

6   0  
Breda-Loyal

Zoals @Dunsloopkogel zegt

Je gaat wedstrijden over de streep trekken als je snelheid in je voorhoeden houd. Daar lijkt vooralsnog ons beste tegenwapen te zitten als we overlopen worden op het middenveld.

Ghalidi is volgens mij ook niet bepaald langzaam misschien ook een goede om die rol over te nemen wanneer Brym op is.

6   2  
densing1967

Ik ben het helemaal met El PG; wissels van Nassoh en Brym waren logisch, verse krachten om de stormloop van de nummer 1 beter te kunnen weerstaan door verse spelers. Tempo van PSV ligt wel wat hoger dan wat NAC kan. Heel het team liep op zijn laatste benen. Soumano kan ook geen 90 minuten nog dus ook logische wissel
En wat Sowah betreft: kijk de wedstrijd eens terug en kijk eens hoeveel hij onderschept en redt. Begin jaren 90 had je bv Francke Gesthuijsen. Die deed opbouwend weinig maar zorgde ervoor dat bv Lokhoff kn excelleren

6   0  
densing1967

Zit net dit was het weekend vandaag te kijken. Van Polen en Perez geven aan dat schuld 2-2 meer bij Balard ligt: laat Veerman de voorzet te gemakkelijk geven en dat klopt ook wel. Zette weinig druk maar kan ook vermoeidheid geweest zijn

2   0  
El PG

@densing1967 — precies. Onze oude bekende Glenn Helder zei het gisteren ook en als je de 2-2 terug ziet, zie je Balard zich positioned en richting (ik geloof) Mauro Jr., het kan ook Perisic geweest zijn. Terwijl Holtby en Valerius daar ook al staan. Veerman krijgt 2 meter en slingert hem dan op het hoofd van Obispo. Er zijn meer factoren die bij de 2-2 spelen: Hillen had bij Obispo moeten staan omdat hij langer en sterker is dan Sowah, keeper zou kunnen anticiperen (maar vind dat zelf eerlijk gezegd ver gezocht). Holtby maait over de bal voordat Veerman de bal recupereert en weer terug krijgt.

Zoals vaker is het een team sport. Ik neem aan dat de technische staf hier ook naar zal kijken.

Punt erbij, op naar Twente (die te pakken zijn!).

2   2  
Wil

Tevreden met de 2-2 tegen de kampioen! Natuurlijk niet met de gelijkmaker, die ons 2 punten kostte.

De gelijkmaker zag je echter al van verre aankomen als je alleen maar gaat verdedigen!

Het is de taak van de trainer om dan in te grijpen! Dat vernuft mis ik nog bij de trainer.

5   0  
ome cor

Hoefkens is een prima trainer voor NAC

1   1  
densing1967

Wil, wees eens realistisch. Bij een 2-1 achterstand in de laatste 10 minuten gaat elke ploeg (ook de grootste ploegen tegen minimaal gelijkwaardige ploegen) drukken moet de partij met voorsprong achteruit, laat staan dat als de aanstaande kampioen die dit seizoen ook Liverpool en Napoli ruim versloeg volle pressing gaat spelen dan kun je alleen maar verdedigen. Natuurlijk was de bedoeling onder de druk uit te spelen maar dat lukte gewoon niet, heeft ook met kwaliteitsverschil te maken.

3   0  
Peer Pufff
Laad alle berichten na dit bericht in