Een Tikkie naar het Zuiden - Podcast #147 met Ralf Seuntjens
Vandaag een speciale aflevering van Een Tikkie naar het Zuiden, want we ontvangen Ralf Seuntjens in de studio. Met de oud-speler van NAC praten we over hoe het nu met hem gaat, hoe hij de behandelingen heeft ervaren en wat het laatste nieuws is in zijn traject. Daarnaast hebben we het over het eerste half jaar van NAC dit seizoen en over broer Mats, die heeft getekend bij RKC.
Seuntjens in de show
Ralf Seuntjens kwam vandaag naar de studio. De eerste reeks behandelingen zitten er op voor The Seun, maar de eerste uitslagen zijn niet wat hij en zijn artsen hadden gehoopt. Toch houdt hij zijn kop omhoog en wacht hij op een nieuwe scan in januari. Verder hebben we het over de steun die hij afgelopen periode heeft ontvangen en hoe hij de periode heeft ervaren. Daarnaast richten we de blik op de toekomst, wat Ralf zelf ook doet: ziet hij zichzelf nog terugkeren als voetballer of wordt het een andere functie in het wereldje?
Eerste half jaar
De eerste seizoenshelft zit er op. Een bittere pil voor menig supporter en ook de ranglijst liegt er niet om: NAC staat 14e. Welke spelers scoorden nog een voldoende en hoe wordt de trainer beoordeeld. Met Ralf bespreken we alles.
Ex-NAC: Mats naar RKC
In de vaste rubriek over spelers die zijn uitgevlogen spreken we over Mats Seuntjens, die (nog) niet terugkeert naar NAC, maar bij RKC heeft getekend. Daarnaast is Mari weer op het veld te vinden en hebben we het kort over Kevin Brands.
Plaats reactie
NAC in gesprek met Alex Schalk .
Wat een mooie uitzending! Perfect luistervoer nu ik zelf in het ziekenhuis lig met een gebroken been en na aan het denken ben over mijn eigen herstel. Dan zijn Ralf zijn woorden en NOAD (en die van Thijs!) toch behoorlijk inspirerend. En heel fijn dat hij Mats weer dichterbij hem gaat hebben de komende maanden.
Wat me alleen wel opvalt is hoe genuanceerd hij zijn woorden lijkt te wegen zodra het over NAC gaat. Een mooi baken van rust in hoe het er hier op de site vaak aan toe gaat.
Hup Ralf! HUP NAC!
Goeie podcast, zeker dankzij Ralf die over alles (en over iedereen) vrijuit spreekt.
Alvast het beste voor het nieuwe jaar kerel!!
Wat een gave uitzending.
Ik hoop echt dat NAC=BREDA en Ome Toon mee hebben geluisterd.
Ralf heeft overduidelijk laten horen dat hij passie, levenservaring en een visie heeft. Niet alleen over hoe te leven maar ook om een project als dat van onze Parel te dienen en helpen.
Met andere woorden. Ralf dient een functie als assistent TD te krijgen. Kan ie meelopen en leren. Tevens zou de portefeuille scouting hem niet misstaan. Het zou eeuwig zonde zijn om zo'n kennis en passie niet te omarmen.
En over Alex Schalk ben ik dezelfde mening toegedaan maar daarentegen kan Alex op het veld van een ontzettende meerwaarde zijn.
Ome Toon en consorten! Luister de uitzending nog eens terug.
Verder iedereen fijne kerst en een goed gezond en sportief 2023.
Complimenten voor de mooie podcast!
Ralf en zijn vrouw hebben nogal wat voor hun kiezen gekregen. Ik hoop dat ze allebei snel goed nieuws krijgen en goed herstellen. Heel veel respect voor hoe rustig Ralf zijn verhaal doet en dat allemaal deelt met ons.
Het plaatst al de andere ellende rondom NAC in een ander perspectief. Desondanks hoop ik dat NAC in 2023 weer opkrabbelt. Dat we weer met trots en spanning naar wedstrijden van NAC mogen kijken, naar een herkenbaar, strijdend elftal.
Wat een mooie uitzending! Perfect luistervoer nu ik zelf in het ziekenhuis lig met een gebroken been en na aan het denken ben over mijn eigen herstel. Dan zijn Ralf zijn woorden en NOAD (en die van Thijs!) toch behoorlijk inspirerend. En heel fijn dat hij Mats weer dichterbij hem gaat hebben de komende maanden.
Wat me alleen wel opvalt is hoe genuanceerd hij zijn woorden lijkt te wegen zodra het over NAC gaat. Een mooi baken van rust in hoe het er hier op de site vaak aan toe gaat.
Hup Ralf! HUP NAC!