Wij gaan niet opzij

Ex-NAC: 'Schalk gaat voor avontuur in Japan'

Das Phantom

Breda wordt binnenkort goed vertegenwoordigd in Japan als we BN DeStem mogen geloven. Naast Ralf Seuntjens zou ook Alex Schalk binnenkort op het vliegtuig stappen naar Japan. Schalk kan een contract tekenen bij Urawa Red Diamonds.

Urawa Red Diamonds is geen kleine club. Tweemaal wist de ploeg de Aziatische Champions League te winnen. Daarnaast werd het meerdere keren landskampioen. Afgelopen seizoen wist Urawa Red Diamonds de beker op haar naam te schrijven. 

Dat zou betekenen dat Schalk met Urawa Red Diamonds minuten kan gaan maken in de Aziatische Champions League. De spits zou zelf al akkoord zijn met zijn nieuwe werkgever en beide clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfersom. Schalk werd door zijn huidige club Servette al aan de kant gehouden om de deal niet in gevaar te brengen. 

Bron:
B-Side Rats, BNDeStem
Advertentie
16 Reacties
45   10  
Das Phantom (BSR)

@DBARE

Servette 110 potjes, 32 goals en 15 assists
Ross County 107 potjes, 32 goals en 15 assists

https://www.transfermarkt.nl/alex-schalk/leistungsdatendetails/spieler/186228

25   15  
Sjef de gevulde koek

Als ik nu 1 speler terug in ons shirt wil zien is hij het wel. Kans was vrij groot geweest naar dit seizoen maar natuurlijk pakt hij deze kans. Super stap voor hem.

20   7  
Geelzwartwit

Prima vervolgstap voor hem. Heeft ie al met al toch wel een leuke carriere gehad zo. Succes!

12   65  
Dbare

Leuk voor hem natuurlijk maar blijft geen hoogvlieger. In 4 jaar schotland 13x gescoord en in 4 jaar zwitserland ook 13x gescoord. Nergens ooit echt basisspeler gespeeld ook.

Succes in Japan, tis je gegund maar meer dan een bakkie bier halen zit er in Breda ook niet in voor hem.

13   20  
NAC4Ever

Daarna afsluiten bij ons?

45   10  
Das Phantom (BSR)

@DBARE

Servette 110 potjes, 32 goals en 15 assists
Ross County 107 potjes, 32 goals en 15 assists

https://www.transfermarkt.nl/alex-schalk/leistungsdatendetails/spieler/186228

18   11  
Dbare

Excusea, dan heb ik een niet up2date lijstje gezien helaas

19   8  
N@©️

Met zijn lengte zal hij alleen nooit ‘Big in Japan’ worden.

8   48  
Prinsenbeekrules

Scoort hoogst zelden meer dan 10 goals per seizoen. Matige spits en een heel irritant ventje.

17   8  
Tip

Mooi land om een tijdje te wonen. Alles goed geregeld. Heel dik salaris. Voetbal redelijk niveau. Dik proficiat Alex. Zijn leven is een jongensboek. Spelers of trainers die terug keren bij NAC gaat dikwijls mis. Ze komen op een leeftijd dat ze op hun retour zijn en als het even niet lukt laten veel supporters ze vallen als een baksteen. Dat wordt het zelfs een drame, denk aan terugkeer PvH. Ben benieuwd met welke voorhoede NAC volgend seizoen speelt.

7   14  
DunErwt

@TIP

Hoelang is het geleden dat je gestopt bent met prof voetbal? En hoe lang had je ook alweer in Japan gevoetbald?

12   2  
Kruisveld

@Prinsenbeekrules

Is het nou echt nodig om hier een autobiografie tussen te plaatsen?

4   9  
Henktietenkie076

Hoe je het wendt of keert, heeft nooit zijn hoge potentie waar kunnen maken. Bij matige clubjes gespeeld. Mensen die heb graag bij NAC terug zouden zien… ik zou niet weten waarom

5   13  
P

De geruchten dat Mats Seuntjens ook richting Japan gaat gaan in de rondte.
Als ik zie hoe hij de fout in gaat tegen PSV en te lui is om er achter te gaan om het te herstellen is om te lachen
Echt op zijn Mats tsjokke tsjokke.

Hoop niet dat nog verder komt afbouwen in het Bredase

11   7  
scheppioni

Succes Schalkie !!
Er komt voorlopig geen speler terug naar ons BREDA !
De grote tering bende blijkt steeds meer een sneeuwbal effect te worden, is echt niet te geloven wat er nu allemaal bij NAC achter de schermen gebeurd en/of niet gebeurd !!!
Dit gaat echt nog zeker twee a drie jaar duren op deze manier !!
Gelukkig heeft NAC ons als prettig gestoorder supporters die toch wel blijven komen, het was anders echt allang over en sluiten geweest !
Het licht in de ogen wordt onderling niet meer gegund en narcist is nergens meer te bekennen !
Thanks van aalst voor deze narcist !

5   5  
Cool Hand

@P - is me vaker opgevallen. Seuntjens is echt veel te lui om op een hoog niveau te voetballen. Op lager niveau wordt hij getolereerd omdat hij wel creatieve ingevingen heeft. Hij zou een dag onder Bielsa of Klopp moeten trainen. PTS zal het gevolg zijn.

9   1  
Matc

Lees in De Stem dat Olij zegt dat de spelers niet scherp aan de wedstrijd begonnen afgelopen vrijdag. Als de spelers een beetje zelfkennis hebben, dan weten ze dat ze iedere wedstrijd scherp en geconcentreerd aan een wedstrijd moeten beginnen. Als de spelers het niet van d'r zelf weten zullen de trainers moeten zorgen dat het bij die gasten binnendringt en daar wrikt de schoen. Dit heeft niets met ervarenheid van de trainers te maken, maar van laks gedrag. Een trainer moet boven de groep staan en minstens zorgen dat de spelers gefocust zijn. Sorry dat ik het moet zeggen Edwin, maar die verantwoordelijkheid begint toch echt bij jou. Dat je verkeerd wisselt of niet de juiste tactiek toepast komt misschien wel omdat je geen ervaring hebt, dat is je vergeven, maar de boel niet scherp krijgen......
GVD, zoveel wordt er toch niet van een speler verwacht. 1 x in de week scherp zijn en alles eruit halen wat er uit te halen valt.

Laad alle berichten na dit bericht in