Wij gaan niet opzij

Ex-NAC: Gersbach tekent bij Grenoble

Raskolnikov

Alex Gersbach vervolgt zijn loopbaan bij Grenoble Foot 38. De Australische back tekende vandaag een contract voor twee seizoenen bij de huidige nummer 17 van de Ligue 2. Hij komt transfervrij over van AGF Aarhus.

Gersbach tekende na de degradatie met NAC in 2019 in Denemarken. De linksback slaagde er geen moment in een vaste basisspeler te worden. Hij kwam af en toe in actie, maar speelde de afgelopen seizoenen alles bij elkaar maar zestien wedstrijden. Het is daarom niet heel vreemd dat hij de Deense deur nu achter zich dichttrekt. 

De komende seizoenen mag de inmiddels 24-jarige voormalig Australisch international alsnog zijn belofte waar gaan maken. Gersbach is geen onbekende in Frankrijk. Eerder speelde hij voor Lens. 

Bron:
B-Side Rats, GF38
Advertentie
12 Reacties
14   0  
JimGoose

Dit wordt een heel erg lastige quizvraag over 10 jaar: noem alle Australische internationals van NAC...

14   0  
JimGoose

Dit wordt een heel erg lastige quizvraag over 10 jaar: noem alle Australische internationals van NAC...

9   4  
Overal

Ik heb echt compleet geen herinnering van deze jongen. Heeft die echt bij NAC gespeeld?

2   1  
Wolfmanjack

Volgens mij een harde werker maar te weinig kwaliteit.

2   0  
Scheppioni

Liet weinig indruk achter ..... ik kom tot vijf Jim Goose ....

1   0  
sam

Een van de zoveelste miskopen,

0   0  
Boom

Die kon er echt niks van!

2   1  
De Generaal

Hoe heet die slechte Australische keeper ook alweer? Heb hem gewist uit mijn geheugen.

4   1  
Felix

Biergieter 🤣🤣🤣

5   4  
De beul va etten

Eentje uit de koker van Pierre, blij dat we laatst genoemde nu een stuk minder rondom de club gaan zien..

3   0  
Gilze

Of Peter Zois;)

1   1  
De Generaal

@Felix thx, alleen Scholten was nog slechter 😂

0   2  
Fritske d'n Olifant

Aussies en NAC lijken vaak een gelukkig huwelijk maar op Graham Arnold en Tony Vidmar na zijn er niet veel in mijn geheugen blijven hangen. Positief dan.

Gersbach is inderdaad door het toenmalige Technisch Hart gehaald, waar Pierre van Hooijdonk in zat. Maar ook de door velen bewierrookte Tim Gilissen, Mitchell van der Gaag en Cor van Rooij.

Laad alle berichten na dit bericht in