Ex-NAC: Patrick Mtiliga aan de slag bij FC Nordsjælland
Patrick Mtiliga zit niet stil sinds zijn pensioen als professioneel voetballer. De kleine linksback werkte de afgelopen jaren als technisch manager bij Boldklubben 1993. een Deense tweede divisionist. Zijn prestaties daar hebben hem een mooie stap opgeleverd naar FC Nordsjælland een Deense subtopper.
Mtiliga zal bij de club aan de slag gaan in de jeugdopleiding waar hij een leidende functie krijgt. Bij B.93 dat sowieso te boek staat als een opleidingsclub werkte hij zichzelf in de kijker. Spelers opleiden is dan ook waar Mtiliga's passie ligt. Nu mag hij dat dus doen op een hoger niveau bij een grote club.
Patrick Mtiliga is al meer dan tien jaar geleden vertrokken uit Breda, maar hij blijft altijd een bekende naam onder het NAC-publiek. Mtiliga speelde 79 wedstrijden in Breda. Dit deed hij in de periode dat NAC derde werd en het seizoen erop Europees voetbaal behaalde. De back zou later nog spelen in Spanje bij Malaga alvorens hij zijn carriere afsloot bij FC Nordsjælland, de club waar hij nu weer aan de slag gaat.
Plaats reactie
Misschien kan Maria eens naar de oude beelden kijken van Mtiliga, kan ie nog wat van leren, was een topback voor NAC.
Wat een back was dat zeg! Echt genoten van zijn strijd.
Alle goeds daar 👍
Was een van de bestte backs die ik heb gezien bij nac
Goeie speler was dat zeg !!
Die ging niet opzij, Pfoe ! Mooie herinneringen aan deze harde werker!
Goeie back, net als Tony Vidmar vroeger, kan de jeugd nog wa van leren
HALEN!
Die past naadloos in het aankoopbeleid van onze trainer. Brengt een berg ervaring mee.
Gegund. Echt een gave speler en sympathieke kerel vond en vind ik dat!
Wat een back was dat zeg! Echt genoten van zijn strijd.
Alle goeds daar 👍