Wij gaan niet opzij

Greiml drie duels geschorst na rode kaart tegen Feyenoord

BijOnsInBreda

Leo Greiml mist de komende drie wedstrijden tegen Go Ahead Eagles, PEC Zwolle en Sparta Rotterdam. De KNVB heeft de Oostenrijkse verdediger een schorsing van drie duels opgelegd.

In de slotfase van de wedstrijd ontving Greiml van scheidsrechter Jeroen Manschot zijn tweede gele kaart na een overtreding op Feyenoorder Casper Tengstedt. Op advies van de VAR bekeek Manschot het moment opnieuw, waarna hij de gele kaart omzette in een directe rode kaart. Greiml moest daardoor in blessuretijd vroegtijdig het veld verlaten.

De straf valt hoger uit vanwege een voorwaardelijke schorsing van één wedstrijd die nog openstond na zijn rode kaart in het duel met Sparta Rotterdam (1-1) in maart 2025. NAC heeft besloten geen beroep aan te tekenen tegen het schikkingsvoorstel van de KNVB.

Bron:
B-Side Rats, NAC
Volgend bericht
B-Side Stats: NAC - Feyenoord (3-3) 37 reacties
Advertentie
30 Reacties
20   11  
Ouwe Spionkop

Ongelofelijk domme aanslag met 2 benen vooruit.
De zoveelste keer dit jaar.
Greiml mag zich schamen en benadeeld het team terwijl we hem nu niet kunnen missen.

7   1  
HupNAC1996

Greiml is echt een topper en daarom is het zo dom en onnodig dat hij rood pakte. Ook wel lekker dat we nu nog nadelen ondervinden van een rode kaart van vorig jaar, waarbij Almere toen voor eenzelfde overtreding geen rood kreeg tegen ons. Al dit soort dingen lijken tegen te zitten dit jaar helaas...

7   0  
scheppioni

Ook dat nog...... ene speler van hoog niveau drie wedstrijden er niet bij ..... wat slimmer worden is een aandachtspunt voor Leo !
Waar holtby het geluk nog mee heeft, wordt Greiml afgerekend ..... echt zuur voor ons ! COME ON NAC !

2   2  
Badeend

Dit zat er dik in. Wel extra balen dat je tegen die drie clubs een goede mandekker juist erg goed had kunnen gebruiken (Edvardsen, Kostons, Lauritsen).

Ik vroeg me al af hoe lang die voorwaardelijkheid bij zo'n kaart werkt; als dat een jaar is, dan is het echt op 2 dagen aangekomen. Dat is ook gewoon echt dikke pech. Net als überhaupt de overtreding - hij gleedt gewoon weg, terwijl/doordat die Tengstedt voor het eerst een goede actie had.

Come on NAC!

3   5  
SCH1912

Echt waar die overtreding viel echt wel mee… de intentie was op de bal alleen heel onhandig inkomen… domme 2e gele kaart en 1 wedstrijd schorsing was meer op zijn plek geweest. De intentie van Sterling was op de man en niet op de bal

6   0  
Kaieschetter

Flinke aderlating. Hopelijk blijft Odoi fit, maakte gister een scherpe indruk. In mijn ogen de enigste optie de komende wedstrijden gezien de kwakkelende vorm van Hillen. Mahmutovic is nooit echt slecht maar heel veel vertrouwen krijg ik toch ook niet van hem. Valerius komende wedstrijden ook gewoon in de mandekking, verdedigend gaat het goed. Als hij de bal heeft zsm inleveren bij dezelfde kleur is genoeg voor nu.

4   7  
Wil

Pierre van Hooijdonk: " Ik vond NAC Breda heel erg matig".

Dat is een understatement! Dat is nl. heel het seizoen, op een enkele uitzondering na, al een gegeven!

10   7  
Peet vak G

Pierre van Hooijdonk: " Ik vond NAC Breda heel erg matig".

Ja Pierre, dat is ook jouw verantwoordelijkheid! Ipv tof te lopen lullen op TV kun je beter eens gaan nadenken wat je er ZELF aan gaat doen.

3   2  
Dos

Ongelooflijk oneerlijk dit.
Snap niet dat NAC niet in beroep gaat tegen überhaupt de rode kaart. Al was het alleen om een signaal af te geven.

20   11  
Ouwe Spionkop

Ongelofelijk domme aanslag met 2 benen vooruit.
De zoveelste keer dit jaar.
Greiml mag zich schamen en benadeeld het team terwijl we hem nu niet kunnen missen.

6   0  
SjorsNAC

Echt balen dit, het scheelt nogal met of zonder Leo. Oliedomme overtreding

0   3  
Bo Nus

En t wedstrijdje ver plassen tussen Deplaat en de NAC aanhang gaat hoor.

0   1  
Bo Nus

Ook door

4   0  
EFFACHT

Ontzettend dom van Greiml die hier echt z'n ploeg enorm benadeeld. Hij maakte overigens exact dezelfde rare tackle ook al in de eerste helft ( eveneens net buiten de eigen 16) en raakte toen gelukkig de bal. Met een beetje pech was ie er toen al afgegaan. Nu vooral weer klote dat je een van je sterkhouders mist.

6   1  
Bredaolee

@Dos Schoolvoorbeeld van een rode kaart overtreding dit, samen met het feit dat dit niet de eerste rode kaart is voor Greiml heeft nac geen poot om op te staan.

10   2  
F3

Dom, niet handig, etc etc. Maar als var op de lijn komen,
nadat hij al 2e geel en dus rood had gehad, is naaien met een hoofdletter. Aangezien de geweldige var niet op de lijn komt na de aanslag van het engelse propje, de overtreding op valerius en het natrap moment, is het hele var circus niet meer serieus te nemen.

4   6  
G.R,

en daarom voetbald greiml bij nac en niet bij een topclub. 3 weken ook niet uitbetalen

1   1  
Dos

Bredaolee

Klopt je kan hem zeker geven, maar dat geldt ook voor de overtreding vanachter door Sterling. Door in beroep te gaan geef je een signaal af vind ik. Alles uit de kast in strijd tegen degradatie.
Misschien heb je ook wel gelijk hoor.

2   1  
BasSnelden

Niet handig van Greiml. Speelde fantastisch tegen Ueda maar Nac moet m nu in een cruciale drieluik gaan missen!

Paula en Odoi vielen sterk in. Brym is prima maar Soumano is echt belangrijk in de komende fase

3   1  
M.H. te R.

Ik vond het een domme overtreding. Maar Perisic mocht vol met twee benen op Busi vorig seizoen. Was niet eens geel......maar ja daar had de scheidsrechter financiële belangen bij..

4   1  
Ad B uit Roosendaal

Eens met de Oude Spionkop.

Het is een geweldige speler, maar hij heeft NAC nu weer ontzettend benadeeld.

Gelukkig hebben we alternatieven voor achterin, maar NAC heeft nog 8 finales te spelen. En daarvan moeten er minstens 3 worden gewonnen en dan minimaal 2 gelijkspel (of 4 winnen).

NAC staat voor een grote opgave, maar met deze selectie kan het wel degelijk. Uitgaan van eigen kracht en te beginnen met winst in Deventer!

3   1  
Bo Nus

Dat was idd een fraai staaltje naaierij van die man die op de VAR zat. Dan ben je echt op zoek en uit op jezelf profileren. Gewoon een slechterik. Een bad guy. Boeventuig.

3   1  
BasSnelden

Greiml missen we nu al voor meer dan de helft van alle wedstrijden. Speelde ook bij Schalke heel weinig door blessures. En deze overtreding was oliedom. Kan er dit seizoen ook wel bij: Perisic kreeg toen geel tegen Busi…. Schandalige pingels tegen met Talvitie bij Twente en Odoi bij Excelsior. En waarom kwam de VAR er nu niet in bij het haken op de voet van Brym? En waarom de goal van Brym niet eerst goedkeuren en dan die Var pas????

Volhouden Nac! NOAD

4   4  
scheppioni

We weten het nu wel onderhand met die var !
Laat het er dan niet op aankomen gvd !!
Wat ik voor de wedstrijd lees betreft hoefkens en dan zie hoe je als NAC tegen ontluisterend f'nerd toch weer het kaas van je brood laat eten, hou dan als trainer je waffel, blaaskaak in spe !!!
Met hoefkens de komende drie wedstrijden tot pasen 1 punt let maar op !!!

4   4  
ViezerockerssteunenNAC

Beste Scheppioni,
Je kunt je mening op allerlei manieren laten horen, maar zulke woorden gebruiken over de trainer van NAC past niet. Zeg het dan op een normale manier.
Deze site verwordt tot een plek voor zure oude mannen die onder elk bericht meermaals hun zelfde mening ventileren. Jammer

7   0  
Anders Tegnell

Dit was nou het prototype van een VAR-SLOW-MO rode kaart. Het stelde weinig voor, maar als de scheids als eerste een stilstaand beeld te zien krijgt waarbij het lijkt alsof Greiml keihard zijn noppen in de tegenstanders scheenbeen zet en vervolgens meerdere keren het voorval in slow-mo wordt getoond, is de mind-fuck compleet. Wat een onzin. Fuck the var, fuck modern football.

3   1  
Bo Nus

Inderdaad Anders. Fuck modern futbal.

4   1  
BELIEVER

Beste mensen toch verbaast het jullie nog als ik zeg dat de VAR Ingmar Oostrom was.
Die heeft ons zo vaak genaaid zelfs in het ongelijk gesteld dus die pakte deze kans om ons wederom te pakken met beide handen aan.
We moeten alleen bidden dat we de komende weken dat mispunt uit Rijsbergen niet als scheids of VAR krijgen want dan zijn de rapen helemaal gaar.
Laten we maar hopen dat we verlost blijven van dit soort oneerlijke rancuneuze lieden.

0   0  
Robbus

Ik was heel blij dat Greiml, Odoi en Jensen er weer bij waren. Was echt wat NAC nodig had, verdedigend een echte leider en vechter, had ueda grotendeels in z’n broekzak, maar soms ook steekje los met wild inkomen. Typisch greiml en beschamend dat mensen dit nog goed proberen te praten ook. Gigantisch domme overtreding! Zowel plek als de tijd, Maargoed, dat is ook de reden dat hij bij NAC kan voetballen, samen met zijn blessures.

Je mist hem nu in zeer belangrijke wedstrijden, gelukkig heb je Odoi er ook weer bij. Maar had die toch graag MET greiml en zonder Valerius gezien de komende wedstrijden. Die stond weer extreem wisselvallig te spelen. Sta je 3-2 voor met twee rechtsback en nog laat je bos paar keer opkomen. Je zag die 3-3 van mijlen ver aankomen en onvermogen van valerius en Lukassen (die verder puike pot speelde) om dat te coachen.

Nu ook nog verder Soumano, wordt een flinke berg die steeds stiller wordt voor NAC. Ik zie het alleen nog gebeuren als Excelsior volledig instort, echter hebben die het makkelijkste programma van de 3. Telstar lijkt los met scoren, dus hoop dat Excelsior instort. Ook al moeten die nog tegen Heracles, pec en Volendam oa. Lijkt me nog de enigste optie.

Op naar komende weekend weer 90minuten hartkloppingen. Het was wel spannend hè 😂😋

0   1  
ome cor

Zo wordt er gescoord en staan Sowah, Greiml en Leemans erbij en kijken ze er naar.
En zo zie je Greiml er te fel in gaan , in zijn fanatisme om resultaat te halen met NAC.

Dom ? Zeker en als je dan ook nog eens tig herhalingen kijkt van iets wat in een fractie van een seconde gebeurde dan kun je dat hier heel bijdehand roepen, maar daar heeft niemand se komende drie wedstrijden wat aan.

Oldrup Jensen verving Greiml toen hij geblesseerd raakte, wat hij aardig deed, maar een devaluatie van Mahmutovic betekende. En nu het ook Odoi nog voor die positie.

1   0  
Badeend

Wie was eigenlijk de VAR bij NAC-Sparta vorig seizoen, toen de hele kaart voor Greiml ook al werd veranderd in rood - waardoor hij nu een extra wedstrijd schorsing mag uitzitten?

Je kunt Greiml van van alles bertchten maar echt niet dat hij alleen maar idiote overtredingen maakt. Is gewoon een heel sterke mandekker die op het randje speelt.

Laad alle berichten na dit bericht in