Het Dinsdag Dilemma #9
We zijn deze eeuw al een paar keer in de halve finale van de KNVB Beker uitgeschakeld. Het verlangen naar een prachtige bekerfinale in de Kuip is dus alleen maar groter geworden. Maar weegt dat verlangen zwaarder dan de drang naar een mooi Europees avontuur? Tuurlijk staat bekerwinst ook gelijk aan Europees voetbal maar in dit dilemma stellen we je voor de keuze: Heb je liever een volksverhuizing naar de Kuip voor een bekerfinale, of een massale Europese awayday tegen een mooie club?
Wij bedanken Milco Janssens voor het leuke dilemma! Weet jij een leuk NAC-dilemma dat je met ons wil delen? Stuur deze dan naar [email protected] en wie weet komt jouw dilemma binnenkort voorbij.
Plaats reactie
Als uitsupporter droom ik alleen maar van een mooie Europese awayday. Niet dat ik de bekerfinale niet wil, maar die staat aanzienlijk lager op mijn lijstje
Ik was erbij in 1973 en zou dat nog wel eens willen meemaken hoor !
En ja, ik ben ook enkele keren mee in Europa geweest
Maar ik ben er haast zeker van dat iedereen die de finale tegen NEC heeft meegemaakt dit toch zal verkiezen ?
Ben benieuwd!
Voorlopig hebben we alleen awaydays tegen Dordrecht en zo. Die we ook nog kansloos verliezen.
Makkelijke keuze, Bekerfinale deze winnen en na de zomer een europees avontuur
Bekerfinale winnen en dan Europa in!
Beter dilemma: Wat is een mooie Europese awayday?
Een club als Gandzasar Kapan of toch een club als Newcastle?
Een mooi dinsdagdilemma.
Aangezien de finale spelen in de Kuip zó dichtbij een hoofdprijs zit (met alle gierende zenuwen die daarbij horen… Ik wordt er al onrustig van als ik eraan denk), ga ik daarvoor.
Newcastle uit was toch wel een van de mooiste belevenissen op voetbalgebied.
Maar daarvoor zouden we eerst op een redelijk niveau eredivisie moeten spelen. Als dat de vraag is is. Kies je voor een stabiele middenmoter eredivisie met uitschieters naar boven tov een eenmalig bekersucces, dan gaat toch echt daar mijn hele sterke voorkeur naar uit.
Nu is beide opties met dit NAC ver-van-mijn-bed-show.
Beetje vreemd dilemma. Zullen we niet eerst eens naar de ere divisie promoveren? Dan heb ik er ook nog wel een paar:
Zullen we Messi of Neymar kopen?
Beide zijn machtig mooi natuurlijk, maar New castle al meegemaakt te hebben, toch maar een keer de bekerfinale !! HUP NAC !
Uit Europees. Been there, done that. Nieuw Kasteel was een prachtige belevenis. Hoop al al die tijd op een beker finale, naar aanleiding van de verhalen over die ‘73 editie. Enige probleem nu is dat ze in de Kuip dat vreselijke Heineken 0,0 schenken hahahaha
Bekerfinale. Above all. In Kuip. Tegen F'noord. Winnen.
En dan vervolgens uiteraard als bekerwinnaar Europa in.
En wedstrijd om JC-Schaal. Tegen Ajax. En dan ook winnen.
En dan NAC per onmiddellijk opheffen. Dan is het sprookjesboek uit.
Newcastle, Auxerre (Troyes) en Villareal waren fantastische trips die ik nooit zal vergeten, maar toch hoop ik ooit nog een keer met heel Breda en omstrekingen richting de Kuip te trekken voor een bekerfinale...
Als je zo'n vraag gaat stellen kan je deze rubriek beter 'Dinsdag Dromen' noemen.
De grootste fouten die ik in mijn leven heb gemaakt zijn het missen van Newcastle en Vilarreal uit. Dus voor mij een eenvoudige uitkomst. Die bekerfinale koorts staat heel laag na de zeperd tegen Feyenoord en de huidige staat van de club.
De KNVB beker ophalen in De Kuip natuurlijk. Iedereen bij NAC die '73 heeft meegemaakt weet dat dat je ultieme doel is in de bekercompetitie.
En vervolgens een snoepreisje naar t buitenland is mooi kwa beleving en entourage maar de trots als je die beker in de Kuip wint is niet te evenaren.
De Kuip is een machtig mooie arena voor dit soort wedstrijden. Wat Carre is voor de caberetiers is De Kuip voor de KNVB leden. Blij dat dit stadion blijft staan.
Eerst die kutclub maar eens goed op de rails zien te zetten, voor we over dergelijke dingen druk gaan maken....lijkt me en véél strakker plan 😉
Het winnen van de bekerfinale is natuurlijk dé weg naar Europa voor een club als NAC. Bekerfinale in de Kuip dus ;)
Bekerfinale zou natuurlijk fantastisch zijn om ooit een keer mee te maken, maar door de avonturen die ik heb beleefd bij de uitwedstrijden zou ik toch de voorkeur geven aan Europees voetbal. De massale uittocht naar Newcastle was fenomenaal, maar met enkele tientallen supporters in Yerevan neerstrijken was ook een hele bijzondere ervaring. Waar ga je nog meemaken dat je in een ver buitenland met selectie en supporters door elkaar bij een hotel op een terras zit de keuvelen?
Ik lees nu dat ze die trieste gast die Antonia bespuugd heeft op camera hebben en dat ons NAC een stadionverbod voor vijf jaar wil opleggen !???
STADIONVERBOD VOOR HET LEVEN NAC !!!
Is er ondertussen al een reactie vanuit supporters en NAC naar Antonia gegaan want hij schijnt al gruwelijk spijt te hebben van zijn overgang naar ons NAC, gezien zijn matige optreden zou er best een kern van waarheid in kunnen zitten ! Toch echt jammer dit zeg ........
Voorlopig hebben we alleen awaydays tegen Dordrecht en zo. Die we ook nog kansloos verliezen.