Higler fluit NAC-Heracles
In tegenstelling tot afgelopen zaterdag stuurt de KNVB een scheidsrechter naar het volgende duel van NAC. Dennis Higler zal het duel tegen Heracles fluiten.
De 39-jarige scheidsrechter die al een aantal jaren ook internationale wedstrijden fluit zal worden bijgestaan door Richard Polman en Mark Janssen. Vierde man is Kevin Puts en vanuit Zeist kijken niemand minder dan Richard Martens en Sjoerd Nanninga mee.
Voor Higler is het alweer de 26e keer dat hij een wedstrijd van NAC mag fluiten. De balans, 10 gewonnen, 6 gelijk, 9 verloren. In totaal vielen er in deze wedstrijden 39 gele kaarten en nul rode. Toen het er écht om ging in de eerste rondes van de finale van de play-offs tegen zowel Willem II, NEC als Excelsior floot Higler de gewonnen wedstrijden.
Alex Bos
Tot onze grote verbazing komt Alex Bos komend weekend weer gewoon in actie. De KNVB ziet in hem de perfecte man om het wisselbord bij AZ-Feyenoord omhoog te houden. Succes, Alex!
Plaats reactie
Alles beter dan Alex Bos nu..
geen enkele bekwame scheidsrechters hebben we in nl,echt triest aan het worden
Kent ie weinig fouts doen, die Bos
En laten we dan ook nog hopen dat die Richard Martens weer niet overdreven wil laten zien dat hij NAC niet voortrekt.
Wij als NAC supporters vragen niet meer dan objectief en eerlijk een wedstrijd leiden van de de arbitrage.
Gewoon neutraal.
De rest (winnen) doen we zelf wel. 😉
Met Kevin Puts heeft Hoefkens nog een appeltje te schillen! Weggestuurd door toedoen door deze Prutser!
Ojee...We zijn al van 8 punten bestolen nu....
Goal van SvH afgekeurd om niks....1 a 3 punten kwijt
Rode kaart AZ niet gegeven...1 a 3 punten kwijt
Penalty gegeven aan Twente om niks...2 punten kwijt
Ik zie een patroon....
Ik ben benieuwd welke instructies Higler mee krijgt vanuit Zeist.
Je houdt je hart vast bij iedere valpartij in de 16 tegenwoordig.
Het is echt schandalig slecht, en ik vind het ook belachelijk dat er bij Studio Sport niks van gezegd wordt. Logisch want het is maar NAC. Als BOS zo'n penalty tegen Feyenoord geeft in de KUIP, dan heeft heel Nederland het er over. Nu wordt het weg genegeerd.
Corrupte bende is het. We gaan het zien tegen Heracles! Maar ik hou mijn hart weer vast. NAC moet eruit van de KNVB dat is wel duidelijk gebleken dit seizoen.
Dan maar 6 goals maken. Ze zullen er waarschijnlijk 4 afkeuren dan, maar 6 gaat echt opvallen....!!
Alex Bos is eigenwijs genoeg om het wisselbord ondersteboven te houden en te beweren dat hij het goed vast heeft..
Ik durf te wedden dat hij dit seizoen NOOIT meer in breda komt! zoals huub stevens zei...VUILE KLOOTZAK!!!
Interessante analyse van Nijhuis gisteren bij VI Vandaag mbt het penalty moment.
Alweer ene waar je nooit vanaf moeten laten hangen..... Zelf alles geven en bij 1-0 door voetballen naar 4 of 5-0 !!
COME ON NAC !
@ believer
Volkomen mee eens met jou commentaar.
Genieten van de sarcastische trap na richting Alex Bos. Lachen is gezond, bedankt, B Side Rats!
@Belgische Naccer
je zit abuis vriend ... als Fc Fraude geen pingel had gehad .. was het gewoon 1-1 gebleven
@belgische naccer
Alsof NAC had gewonnen in Nijmegen. Echt helemaal niets te vertellen op 10 minuten na.
Come on Dennis! You can do it💪
Kent ie weinig fouts doen, die Bos