Jeroen Manschot leidsman tegen Utrecht
Uit Zeist kregen we gisteren het bericht dat Jeroen Manschot zondag de wedstrijd leidt. Hij wordt hierbij geassisteerd door grensrechters Joris Westhof en Thomas Krijt, als vierde official is Stan Teuben present. De videoscheidsrechters zijn Kevin van der Eijk en assistent-videoscheidsrechter is Roan Van Marrewijk.
Zondagmiddag om 16.45 is de aftrap uur in het Rat Verlegh. Met nog een paar potjes voor de winterstop is een goed resultaat zo langzamerhand wel erg gewenst. Met een uitverkocht huis moeten we Utrecht aankunnen. Zoals altijd verzorgt onze collega deze week een Blik op de Tegenstander waarin hij zijn licht laat schijnen op zowel onze tegenstander als op de mogelijkheden die hij ziet voor D'n Hoef. Zoals altijd erg benieuwd naar zijn visie.
Op naar een kolkend stadion en een lekker ruime overwinning op de bezoekers uit de Domstad!
Hup NAC!
Plaats reactie
Alles of niks!
6 punten voor de winterstop zijn noodzakelijk!
Afgezien van het feit dat er maar twee categorieën zijn van scheidsrechters in Nederland namelijk:
1 heel slecht
2 super slecht,
weten ze toch meestal er wel eentje te selecteren uit die tweede categorie.
Het mocht eens meezitten.
Afgezien van het feit dat er maar twee categorieën zijn van reacties van Believer namelijk:
1 heel slecht
2 super slecht,
weet Believer toch meestal er wel eentje te produceren uit die tweede categorie.
Het mocht eens meezitten. Calimero
Kaartenzwaaier 2.0
Hij heeft een gemiddelde hit rate van 3,8 gele kaarten per wedstrijd, alleen Gözübüyük zit iets hoger, maar beide staan aan de top.
Dit betekent dat gij dus vrijwel alle wedstrijden kapot fluit, het betekent ook dat je als je maar iets voelt in de 16 op de grond moet gaan liggen. Het is een gevoelig mannetje..
Eerst maar nu eens zelf 90 min willen winnen ipv 45 min ! Niet meer blind staren op die pinguins met de fluit ......
Weer een scheidsrechter die ongeveer elke wedstrijd die hij fluit kapot weet te fluiten, gewoon zorgen dat we er niet van afhankelijk hoeven te zijn en eindelijk de kansen eens gaan benutten... hoop ook dat Soumano weer wat langer kan spelen, die vondt ik uit bij exelcior echt indruk maken ondanks de gemiste kansen... van Utrecht kan je thuis gewoon winnen
Het is niet alleen aan Hoefkens om 1 helft alles te geven. NAC was echt heel sterk de tweede helft. Het was ongelooflijk dat er geen kans werd benut. Ik zie wel hele positieve punten om door te pakken. Een blik op de laatste wedstrijden (het liefst ze allemaal vol de 90 minuten te laten terugkijken) om vooral de spelers het te laten inzien hoe ze wellicht een hele wedstrijd zo kunnen doorpakken. Op naar zondag!
Ik ben het niet eens met opstelling en laf begin wedstrijdplan en standaard voor degradatie is dat we alles maar goedpraten. Het is 5 over 12 en er moet gewonnen worden. Daarom ondanks verschillende zienswijze met z’n allen 1 front en achter de club en zowel steun aan de spelers als staf. Laten we nu zien de laatste 2 wedstrijden waarom wij NAC zijn. Op naar 6 punten 💪
Ik kijk uit naar de tweede helft…
Eerst maar nu eens zelf 90 min willen winnen ipv 45 min ! Niet meer blind staren op die pinguins met de fluit ......