Wij gaan niet opzij

Leo Greiml blijft graag bij NAC

Thiestemberg

Tegenover BN DeStem heeft Leo Greiml zich uitgelaten over dit seizoen en zijn toekomstvisie. De Oostenrijkse centrumverdediger is op zijn plek in Breda en blijft graag bij NAC actief zo zegt hij: "Ik wil volgend seizoen weer in de Eredivisie spelen met NAC."

Dat Greiml tot nu toe een vaste waarde is geweest is voor hem zelf ook weer even wennen. Zwaar blessureleed maakte dat hij de afgelopen jaren slechts een handjevol wedstrijden speelde bij Schalke 04. Greiml was dan ook blij dat hij bij NAC de kans kreeg om zich te laten zien in de Eredivisie. Toch voelde hij ook druk, bij nog een zwaar knie-kwetsuur had hij toch serieus moeten na gaan denken over zijn toekomst als profvoetballer. Ook op voetbalgebied voelde hij druk: "Deze club wil mij, ik ga erheen en ik zal bewijzen dat ik een belangrijke speler kan zijn." 

Naast zijn persoonlijke triomfen is de handhaving voor Greiml een belangrijke mijlpaal. Of NAC volgend seizoen weer met Greiml in het centrum de Eredivisie gaat aanvechten? Greiml denkt van wel: "Ik ken de steun die ik hier krijg, van de staf, van teamgenoten, de stad en supporters, dat wil je als voetballer. Mijn vriendin is ook heel gelukkig hier. We hebben alles en voelen ons heel welkom!"

Bron:
B-Side Rats, BN DeStem
Advertentie
12 Reacties
12   0  
Eddie_V

Dat zou geweldig nieuws zijn

12   0  
Eddie_V

Dat zou geweldig nieuws zijn

4   0  
Bakic1912

Op voorhand een speler die echt te goed is voor Nac, maar zo zie je wat vertrouwen en een risico nemen ook kan brengen. Je kan niet altijd 6 gooien, maar onze Peter heeft hier een dikke 6 gegooid! Nog 2 a 3 van dit kaliber erbij en je maakt echt een mooie stap richting middenmoot. Hup Nac!

6   0  
Dun Henk

Ik ben voor! Vaak genoten van hem dit seizoen!

8   0  
Henri

NAC moet ook alles doen om hem minimaal nog één jaar te behouden. Volgend seizoen is er weer een WK, dus mocht hij het komend seizoen international worden en later op het WK wellicht ook spelen dan stijgt de transferwaarde van hem zo met een paar miljoen euro. Dit geldt ook voor Ballard. Gewoon houden en door ontwikkelen deze gasten.

8   0  
KC

Echt een schot in de roos geweest. Samen met Ballard en Bielica echt heel succesvol en zekerheid waar je op kan bouwen.
Snel verlengen ja. Iets bijschaven aan sommige tackles/overtredingen en ietsie minder fel reageren op de scheids zou een paar schorsingen minder opleveren

4   0  
Codegekste

Greiml heeft toch in februari al bijgetekend? Tot zomer van 2027, dacht ik....

8   0  
KingChickenWing

Bijtekenen betekent niet altijd dat ze ook blijven. Door dat bijtekenen kon hij deze zomer voor een hoger bedrag verkocht worden, als hier sprake van zou zijn.

4   0  
CTK

Zeer goede speler en meer dan welkom!

5   0  
scheppioni

Dit is een echte opsteker !!
Verdedigend zit het gelukkig nog wel prima bij ons NAC !!!
Super Leo ! HUP NAC !

0   0  
Die ne gast

Top verdediger, maar opbouwend heb je minder aan hem. Je zag tweede seizoenshelft dat tegenstanders wel druk op Vd Bergh zetten en niet op Greiml. Als hij daar ook nog stappen in maakt, hebben we echt goud in handen.

1   0  
Tram

Het zou geweldig zijn als hij blijft! Echt een topspeler voor NAC!

0   0  
Lesswood

Zegt ook veel over het vertrouwen van de spelersgroep in de coach

Laad alle berichten na dit bericht in