Levi van Gemerden uitgenodigd voor Futures onder 15
Levi van Gemerden, speler van NAC Onder 15, is uitgenodigd voor een stage bij de Futures Onder 15. De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 13 januari op de KNVB Campus in Zeist.
Tijdens deze stage komt een selectie van 36 spelers uit, afkomstig van 19 verschillende clubs. Onder leiding van KNVB-coach Maurice Hagebeuk worden er drie onderlinge wedstrijden gespeeld, waarin de spelers zich kunnen laten zien.
Maandag wordt duidelijk of de stage doorgang kan vinden, afhankelijk van de weersomstandigheden. Het zou in ieder geval een mooie ervaring zijn voor de geboren Bredanaar afkomstig van V.V. The Gunners.
Plaats reactie
Erg vet voor Levi, maar is dit niet een markt waarop de grote clubs NU AL spelers kunnen weghalen bij kleinere clubs, voor dat ze daar echt kunnen doorbreken ?
Dat is zeker zo, Ome Cor. Maar iedere speler die opvalt bij een kleine(re) club is een potentiële "prooi" voor een grotere club. NAC moet op zijn beurt weer talenten bij nog kleinere clubs zien binnen te halen.
@Peter13
Ik snap wat je zegt, maar als op deze manier alle pareltjes uit de jeugdopleiding geplukt worden blijft er nauwelijks nog iets over wat kan doorstromen naar het eerste.
Dan is je jeugdopleiding alleen maar goed voor de opleiding van talenten voor de grotere clubs en voor de hoogste amateurs uit de regio.
Precies wat Ome Cor zegt, dit is in het leven geroepen onder druk van de grote clubs, omdat ze anders het hele land door moeten rijden.
Precies wat Ome Cor zegt, dit is in het leven geroepen onder druk van de grote clubs, omdat ze anders het hele land door moeten rijden.