Lindhout scheidsrechter Go Ahead - NAC
Komende zondag fluit Allard Lindhout de wedstrijd in Deventer. Grensrechters zijn Johan Balder en Mario Diks. Vierde official is Stan Teuben. De videoscheidsrechters zijn Jannick van der Laan (VAR) en Erik Koopman (AVAR).
In de Adelaarshorst wordt om 16.45 afgetrapt. Na het enerverende gelijkspel tegen Feyenoord, is dit de volgende finale waar we punten moeten pakken. De afwezigheid van Leo Greiml zal gevoeld worden, maar er zijn geen excuses mogelijk gezien de stand op de ranglijst. Wederom volle bak gevraagd van zowel spelers als supporters.
Hup NAC!
Plaats reactie
Tikkie is toch wel de beste podcast in de regio over onze club. Kritisch maar niet destructief! En de NOAD-inzet van onze selectie wordt toch als positief gezien, ondanks dat we te weinig punten hebben.
Nac heeft het zwaarste programma van de onderste 5 ploegen. Wondertje nodig om het te redden. Te beginnen bij Kowet….. Die zijn bijna veilig en beleven al 2,5 jaar droomseizoenen. Hopelijk kan ons Nac die droom wat verstoren!!
Er zijn veel matige scheidsrechters in de Eredivisie en KKD, maar (B)lindhout en Martens kunnen er werkelijk niets van.
Helaas krijgen wij eerstgenoemde weer eens.
Alle riemen vast want dit gaat zeer waarschijnlijk weer een drama worden voor ons.
Remember Willem 2-NAC !
Blindhout
Remember Willem 2-NAC !