Liveblog: De Graafschap - NAC
Na een flinke bekerzeperd tegen Quick Boys wil NAC zich revancheren in Doetinchem. Gemakkelijk zal het niet worden. De Graafschap staat twee punten boven NAC en is zelf ook volop in de race om aan te haken bij de top. De wedstrijd volgen en meepraten kan zoals gebruikelijk hier bij ons liveblog!
Plaats reactie
Hup NAC
Echt schandalig!!! Dat er zoveel Lokeren fans zijn waardoor vele nac fans naast een kaartje grijpen vanavond!! Diep triest!
Geen idee of bovenstaande klopt. Maar ik het gebeurt vaker bij belangrijke wedstrijden, zoals Emmen-uit in de playoffs. Ik heb ook helemaal niets met die zogenaamde vriendschapsband. Die geldt maar voor een klein plukje NAC-fans. Wat mij betreft kappen we daar vandaag nog mee.
Zelf ben ik er overigens niet vanwege de in mijn ogen belachelijke vervoersregeling. Maar het is een retespannende pot, waarbij alles minder dan een overwinning teleurstellend is. Komaan NAC!
Iemand linkje naar live stream van de wedstrijd?
Drie punten en anders niks. Voor je het weet staan we weer op een onoverbrugbare achterstand.
@Pots
De wedstrijd wordt uitgezonden op het gratis kanaal van €$pn.
@ATA ik heb het zelfde heb er totaal niks mee vriendschappen met andere clubs
Alleen winst telt !!!
Hoeveel v lokeren zijn er dan?
Lokeren staat altijd voor ons klaar en andersom. Als je dat niet snapt of nu loopt te zeiken dan kun je beter niet meer reageren. Of liever een van aub dan snap je er echt geen reet van!!!
Mocht je het gratis ESPN-kanaal niet hebben, dan kan je altijd nog hier kijken
http://livetv.sx/enx/eventinfo/164561284_de_graafschap_nac_breda/
Ik wil ook graag dat NAC vanavond wint, maar waarom zou dat zo vanzelfsprekend zijn zoals een aantal hier verkondigen?
@ Ennaojseejer;
Waar lees jij dat men het hier vanzelfsprekend vindt?
Ligt dat aan mijn provider?
Niemand vindt dat hier. Wel dat er gewonnen MOET worden.
Daar sluit ik me bij aan.
Gas erop! HUP NAC!
Zonder n hoop commentaar of gezeik op wat dan ook?
NAC SUCCES!!!!!!
Kijk kijk, onze JP heeft geluisterd. Omgba er in voor Haugen. Ik ben benieuwd. Leemans gaan we wel missen.
@SJEF
Van jouw reactie druipt de misplaatste arrogantie af. Ik ga al meer dan dertig jaar naar NAC en heb niets, maar dan ook echt helemaal niets met andere clubs dan NAC. Ik haat geen andere clubs en ben geen fan van een andere club dan NAC. “Zij” hebben nog nooit klaar gestaan voor mij en ik niet voor hen… Dus hou ajb op met doen alsof “jullie” beter zijn dan duizenden andere NAC supporters omdat je bevriend bent met supporters van een andere club.
Als je een beetje je best had gedaan dan had je er ook bij kunnen zijn, volgens mij.
@muzikant ik zat om 12 uur klaar, niks kunnen bemachtigen. Zelfde voor vrienden van mij
@scarface je snapt er echt geen zak van dat blijkt wel uit je reactie. Succes achter je tv vanavond maar je zal wel een etentje buiten de deur hebben.
Gas erop super NAC
Nou begint lekker Kortsmit! Koop aub een fatsoenlijke keeper zeg.
Boere die alweer buitenspel staat. Aanval om zeep.
Beste Sjef,
Er valt niets te begrijpen, want je doet niet eens een poging het op een of andere manier uit te leggen.
Er zijn een paar honderd supporters die heel veel waarde hechten aan vriendschapsbanden met andere clubs. Helemaal top, mag allemaal. Maar niets, echt helemaal niets, maakt jou daarmee een betere of echtere NAC supporter dan de ca. 17500 overige NAC supporters die niets van jullie vriendschapsband afweten en die het ook geen zak kan schelen. En dat heeft niets met een etentje buiten de deur te maken makker, dat weet je zelf ook wel. Het heeft met arrogant, misplaatst en bekrompen gedrag te maken van een handjevol supporters.
Maar veel plezier vanavond hoor, toppert, met je maten uit België in Doetinchem. Ik ga zo de hond uit laten en een biertje drinken en Netflixen, want naar NAC kijken ben ik niet waardig genoeg voor…
Wernersson moet nog wakker worden.
Weer een echte KKD hotseknotsen voetbal wedstrijd. Slordig. Allebei de ploegen slecht aan de bal.
Wernersson, man, wat een zenuwpees is dat. Ik snap niet dat die er nog in staat.
Wernerson is helaas ongeschikt voor dit niveau dat is echt voor iedereen wel duidelijk.
Ik ben wel benieuwd hoe hij zou draaien als het team in een goede flow zit.
Helaas hebben we dat nog niet meegemaakt
Goede sfeer maar in 25 minuten nog geen voetbal gezien
Wat is Wernerson aan het doen? Die heeft nog geen bal goed geraakt.
Wernerson inwisselbaar voor elke amateurspeler; junior, veteraan maakt niet uit. Zegt ook iets over JP
Wat zit er toch weinig voetbal in dit NAC zeg! Het is om je kapot aan te ergeren. Waar trainen zij in godsnaam op..
Hebben we nou echt niemand die beter is dan Wernersson op linksback?
Wat is dit?
Een bal in één keer goed raken. Er zijn eersteklasse amateurploegen die het beter doen.
Dat zo'n wernersson een bvo contract heeft klaar gekregen is echt lachwekkend ! Tis tegenhouden, verder een statisch nac die domme corners blijft weggeven dan vraag je om een toevallige 1-0 dalik voor de superboeren, om echt moedeloos van te worden !!!
Ik was hoopvol aan het begin van het seizoen en het was leuk dat we wat punten pakten de laatste wedstrijden, maar dat was zelden door goed voetbal. Als dit het niveau blijft dan gaan we echt niet bovenin meedraaien, want het voetbal is gewoonweg echt te slecht en qua kwaliteit van de spelers zie ik weinig aanknopingspunten waarom wij met deze selectie mee zouden gaan strijden om promotie, ook niet als je onverhoopt wint vandaag.
Lomperikken
Lekker kansloos dit
Diep triest
Stelletje randdebielen
Kansloos voetbal en kansloze actie weer!
Weer verpest voor de rest.
Wat een ongekende droeftoeters zeg
Zijn dit de vrienden uit Lokeren?
Gewoon weer echt kansloos. Waarom koet je die dingen op het veld flikkeren
Wat n eikels om dit te doen??
Welke mongool neemt vuurwerk mee en ook nog op t veld gooien!
Lekker slim die doorgesnoven fokkers!
Verzieken t voor iedereen….😡😡😡
Hoe kan er zoveel vuurwerk het vak in komen
Man man man, waarom pleur je het in godnaam op het veld… zo lomp..
Ik wilde net m'n respect uitspreken voor de supporters in het uitvak en zie wat een kuttenkoppen de boel weer moeten verzieken.
De toekomst is: geen uitpubliek meer.
Dankzij deze hersenloze nep NAC supporters.
Zou ut iets met een plek uit België te maken hebben waar zogenaamde fans van NAC vandaan komen...pff
Dit is een van Veentje mag ik hopen. Omdat ze het even nodig hebben om naar binnen te gaan en hun voetbalschoenen aan te trekken. Wat een verschrikkelijke kut pot.
Mooi man en op het juiste moment ook nog.👍👌
Lekker belgisch vuurwerk op het veld, niet geloven joh hou dat gewoon vast. Pyro prima maar zo dom dit.
Vakje maar uitruimen dan??
Ik heb NAC nog nooit zo verdedigend zien spelen. Wat een angsthazen voetbal.
Waarom moeten die lullos uit Lokeren mee? Toch apart dat er voor hen kaartjes zijn.
Ik neem aan dat er bekend is wie kaarten voor vanavond heeft gekocht. Nooit maar dan ook nooit nog kans geven om kaarten te kopen. Triest volkje!!!!
Vuurwerk: mooi
Lokeren: mooi
Op het veld gooien: domdomdom..
Klasse jongens.
Gaan we weer
Of het nu Lokeren supporters of zogenaamde NAC supporters zijn in Doetinchem
NAC staat er de laatste tijd er al niet al te best op
Met Betrekking tot stakingen!
Schaam je kapot
Wat een ongelooflijk domme kut actie met dat vuurwerk, compleet nutteloos en wat een gebrek aan creativiteit weer. Oeehhh pyro is zooooo stoer, want dat zien we de hele dag op TikTok. Verzin maar eens een nieuw liedje in plaats van dit soort kansloze acties die de club alleen maar schade berokkenen.
Mooie allemaal maar wrm oo het veld ?
Wel een optie voor van gastel om watte wijzigen want wat is het weer slecht zeg
Vak leeg maken in de bus naar Breda
Straks weer uitwedstrijd zonder publiek
Jammer weer dit. Volgende wedstrijd zonder uitsupporters wat mij betreft
Nu een daad stellen. Ontruim het uitvak, pleur dat kutvolk in de bus. Terug naar Breda. Stop met uitpubliek. Al dat kutvolk in zwarte hoodies, capuchon op, bril op. Kansloze volk. Je mist er niks aan. Te dom om te poepen. Schijtvolk. Wat een kneuzen.
Absoluut kansloos, nogmaals een zwarte dag in de geschiedenisboeken. Dan spreken we ons zo fel, en terecht, uit tegen de zusjes en dan zijn we zelf geen haar beter. SCHAAM JE KAPOT!
Pff.. echt stoer hoor. "Wij zijn van Lokeren" duidelijk te horen op tv ja. Nou, echt geweldig leuke vriendschap, chapeau. Treurneuzen.
Wat een malloten weer in het supportersvak !!!
F*ck Lokeren als dat de klojo's zijn die dit verpesten.
Gewoon leegvegen dat uitvak, laat de goeie daar de kwaaie maar eens aanspreken.
HUP NAC
Dit is niet in het belang van NAC. Is voor eigen eer en glorie. Dan support je je club niet!
Bij W2-NAC ging het ook mis met Belgische supporters op de tribune.
Het zal die Belgen een worst wezen als ze in NL een stadionverbod krijgen. Dus ze kunnen hier doen wat thuis niet mag.
Het is heel simpel op te lossen, alleen nog uitkaarten op naam als je in bezit bent van een seizoenkaart.
ID controle bij het op de bus stappen.
Flikker je iets op het veld dan kan je meteen je seizoenkaart inleveren en krijg je een SV bij je eigen club.
Zie ik hier nog zon halve zool sjef de gevulde koek reageren.
Lokeren staat altijd klaar en wij voor hen. Klaar voor wat? Knokken en rellen op plekken? Samen feesten en snuiven?
Of wat doet Lokeren precies voor NAC en andersom op sportief vlak waar we echt iets aan hebben? Opdonderen met dat volk en onrust maken.
moraalridders weer wakker allemaal
Zulke vrienden wens je je vijand nog niet toe
30ste minuut vanwege 30 jaar zogenaamde vriendschap zeker? Rot toch op man met dat hele kut Lokeren.
En nu op veiligheidsgebied eens een keer doorpakken. Zo moeilijk kan het niet zijn om de schuldigen eruit te pikken. Je weet precies wie er kaarten hebben en er moeten camerabeelden zijn. Opgeruimd staat netjes.
Kan er dan niet iemand zeggen dat dit geen NAC supporters zijn?
En lompe Belgen?
En laten de échte NAC supporters die in dat vak staan het gewoon toe dat die Belgische lomperiken dit doen?
Angsthazen en lafbekken.
Deze actie heeft dure gevolgen.
@BREDA 1965
03 november 2023, 20:43
Heeft niks met 'moraalridders' te maken.
Waarom zou het normaal zijn om vuurwerk op een veld te gooien?
Als ze het vuurwerk gewoon in het uitvak hadden gehouden, prima! zolang het dit soort vuurwerk is, en geen cobra 6 of andere harde knallen.
We zijn wel een beetje verwijft met z’n allen, vroeger hingen de 100.000 klappers in de hekken tussen vak A en de Bside. Fakkels tot het dak in de fik vloog, ff blussen en weer verder.
Tja wat moet ik zeggen alles is al gezegd boven mijn post helemaal eens. en wat kraay zei dit gaat nooit ophouden knvb verzin maar iets zoals hij zij overal netten niet dat ik het leuk zou vinden in het stadion maar beter als telkens 10 minuten of zelfs staken.
@BREDA 1965
Wat nou moraalridders? We keuren dit gedrag gewoon terecht af. Als je naar het stadion zou gaan zou je ook balen dat de wedstrijd (tijdelijk) gestaakt wordt door uitsupporters. En als je en NAC fan bent, dan baal je ervan omdat er nu weer sancties volgen. Er werd nog omgeroepen dat vuurwerk tot daar aan toe was, maar gelieve niets op het veld te gooien en wat gebeurd er? We staan gewoon alweer voor lul in Nederland en dat is eigenlijk nog terecht ook.
Het zag er prachtig uit dat vuurwerk. Wel jammer van het gooien, dat had niet gehoeven maar alsnog vind ik persoonlijk dat het nou ook geen gevaarlijke situatie opleveren wanneer er niemand op die helft is.
Hoe kun je met zo’n selectie twee wedstrijden achter elkaar zó slecht spelen
Goeie kans voor wernerson, zou wel mooi zijn als uitgerekend hij had gescoord.
Iets met een lamme en blinde
Er zit totaal geen voetbal in deze wedstrijd en je mist Haugen toch voorin al is het maat om aan te sluiten.
Wernersson speelt erg zwak zoals iedere wedstrijd en het middenveld is overvol.
Erg voor de goede en echte NAC supporters in het uitvak. Want ze worden over 1 kam gescheerd met de idioten die vuurwerk op het veld gooien.
Sneu,heel sneu gedrag
Het is gewoon wachten op de 1 -0 voor de Graafschap...
Nog geen 1 echte kans gehad..
Gewoon NAC onwaardig met 1 spits beginnen...
Omghba onze beste verdediger
Smeerlap die Büttner, was bewust doorhalen om Omgba te blesseren. Had rood moeten krijgen.
En binnen het capuchon-groepje zullen de veroorzakers wel lekker schouderklopjes en high fives aan het uitdelen zijn van achter de bivakmuts, maar weet in ieder geval dat je door 95 % van de supporters uitgekotst wordt.
Speelt Garbett mee want die heb ik nog niet 1 keer gezien.
Het is niet of maar wanneer de 1-0 valt. Zeer matig nac
Boere denkt dat hij kan opbouwen. Ook dat kan hij niet. Ga in de vierde klasse amateurs spelen man, meer niveau heb je niet.
Worden er wel eens positiespellen gedaan op de training? NAC creëert nooit eens een man meer
We zijn het gewend, 1 sle hte helft en een goede, hopen dat dat vandaag weer gebeu8, maar heb er niet veel hoop op.
Erbarmeliijk dit NAC !!! Bah !
Weer een zwakke pot, er zit heel weinig voetbal in dit NAC. Het is te slordig en het tempo ligt te laag.
Hopen op een pingel of vrije trap. Veel meer zit er niet in.
Wordt weer een kansloze pot.
Jarenlange samenwerking met supporters Graafschap gaat zo naar de kloten
Weer straf voor uitwedstrijd van KNVB
UItvak vol randdebielen .
Hoe help je je club naar de kloten
Uitvak leegvegen en naar huis sturen.
Hier op de lange zijde wordt er niet bepaald prettig over ons gesproken (en terecht)
Waardeloos voetbal
ik ben nu al blij met Kortst terug hij pak tenminste de hoge ballen zonder ze eerst tegen moeten te houden. zo als ik het zie had het anders misschien al 2 nul gestaan.
@Beultje heel af en toe Janosek en vooral Omgba. Kemper staat ook gewoon z'n mannetje en onze rechtsback is wederom een voldoende.
Je speelt met teveel middenvelders waardoor het te druk is daar. Vooral Wernersson is te zwak om over de vleugel te komen dus je speelt alleen maar achteruit.
Het is eigenlijk gewoon helemaal niet leuk meer.
oke Kortsmit dan
Wat een schijtbakken voetbal weer.
Als je het veld ingaat om niet te verliezen zal je ook niet winnen
Kunnen we Mashart niet terug halen voor Wernersson
één positief punt van de eerste helft. Echte fans gezien met een geweldige Pyro
Wernerson pffffffffffff.
Dat zie je toch JP.
7 corners tegen, 0 voor en niet één kans.
Als je toch zo seizoen na seizoen naar de Masharts en Wernersons kijkt, verlang je toch weer naar een Mitiliga of Gudelj op linksachter.
Het is echt niet om aan te gluren. Met uitzondering van Omgba, die speelt echt goed en gedreven.
Wat een niveau.... schrik me de tering. Zag het tegen Helmond sport al... de bluf en het aanvallend spel van de weken ervoor was al ver verdwenen. Laf spel wederom nu en zo is het wachten op een tegendoelpunt en meer..... de lol gaat er idd vanaf ....zie geen verbetering.
Van Gastel is niet de juiste man voor dit NAC. Groetjes aan Ben.
En Hans Kraaij Junior heeft volgens mij een relatie met Alexander Bütner van de Graafschap. Man man loopt hem helemaal op te geilen.
Ga maar even wisselen Victortje.. Gewoon weer 4-4-2 spelen met Kemper op links en Wernersson eruit voor desnoods Kaied.
De door Hyballa opgebouwde conditie is volledig verdampt. Diverse voetballers zijn echt helemaal onzichtbaar. Staring heeft nog nauwelijks een bal geraakt en Boere legt nog niet de helft van het aantal km's af dat Haugen normaliter uit z'n kuiten schudt. Snel een aantal wisselingen doorvoeren en kunnen nog een kans maken op 3 punten
@bsiderats, ben straks wel benieuwd naar jullie interviews. Zou bijvoorbeeld van JP wel eens willen horen hoe dit in godsnaam mogelijk is. Hoe kan het dat je nog geen 3 keer naar elkaar kunt overspelen. En hoe je denkt te winnen door de bal alleen maar naar voren te schieten. Waar 1 spits staat die het tegen 3 man moet opnemen. En waarom ze heel de week hebben getraind op het weggeven van corners..
Uiteindelijk werd de enige kans van NAC niet benut door onze gevaarlijkste speler. Volgens mij heeft hij een verkeerd shirt aan.
Omgba de beste NACer en blij dat Roy de rust kan bewaren. Verder niet zo heel veel hoogtepunten gezien.
Wat zijn wij slecht zeg, anti voetbal, trainer van niks, wernerson haha.
Als we verliezen, trainer oprotten.
Wat een rand debielen. Echt diep diep triest. Arme oude mensjes tegen dat glas. Leuk man !!!
Wat een intelligent volk in het uitvak. De lompheid druipt er vanaf.
Veel vuurwerk en de rest van de wedstrijd stil. Kleine piemelgedrag.
nog even en dan is het weer voorbij en einde wedstrijd als ze zo doorgaan in het uitvlak let maar op.
Ff tussendoor, wat ben ik blij dat Kortsmit weer terug is!
Die Garbett is volkomen geschift!
Wisselen JP.
Graafschap had met 10 man moeten staan volgens mij, was toch echt een smeriger overtreding van die Butner
Kunnen ze autistische trommelaar niet eens uitzetten? Wat n irritant gedoe daar!
Kortsmit onderscheidt zich wel!
Zooo slordig allemaal. Een bal aannemen, een bal goed raken, het lukt sommigen gewoon niet. Een beetje druk op de bal en NAC is het helemaal kwijt.
Belachelijke wissel!!
Wtf is dat bij weer voor een wissel? Haal die wernerson eraf.
Hopen dat hauge zich gelijk wil bewijzen en scoort, nu die van de bank komt
Wat is er met garbett gebeurd sinds zijn herstel?
Daarvoor had nog gif in duels maar nu is het enkel naar zijn teamgenoten en scheids/grensrechter met woorden en armgebaren.
Kortsmit man van de wedstrijd tot nu toe!
Het is gewoon een parodie op voetbal.
Kortsmit man of the match!
Blij dat Korsmit terug is
Totale kut avond.
Waardeloos NAC, nog niet 1 kans gehad, diep triest.
Dom uitvak met gegooi van vuurwerk.
Irritant monotoom gezang van graafschap. Whohoho.
Pfff.
Tis wachten op achterstand, echt ongelofelijk dit nac !! Zie nu veel van molenaar tijdperk !
Totaal geen lijn in, een bal over vijf meter is al een hels karwei maar laat jp maar zitten zeg ik gelaten, tis gewoon zwaar kut !
Promotieplaatsen halen we niet
Waarschijnlijk ook geen PO plaats
Maakt niet uit want we hebben niets te zoeken in de eredivisie
Wat een verschrikkelijk niveau heeft het huidig team
De meesten hadden vroeger nooit bij de selectie gezeten....allemaal brandhout
Inderdaad Molenaar-voetbal. Rug tegen de muur. Traag, slordig, geen lijn in te ontdekken. Dit hou je zo niet vol.
Moet wel zeggen buiten dat vuurwerk op het veld. Hulde voor het uitvak ze zijn geen moment stil
Het is wachten tot sodejuuu en Omarson terug zijn voor wat stootkracht voorin!
GVD Boere, wisselen die lamzak.
Keeper enige positieve uitzondering bij NAC
Ruim voldoende...de rest allemaal nullen.....!!!
Eerlijk is eerlijk. Kortsmit heeft ons vanavond al een paar keer gered.
Korsmit tot nu toe met kop en schouders man of the match! Had al 5-0 voor de Graafschap kunnen staan
Tis echt te gek voor woorden. Waar zit ik in godsnaam naar te kijken? Overspelen lukt niet, zoals de commentatoren zeggen: "Wat is het plan van Nac?". Zoals anderen al aangaven, ga in de interviews echt eens vragen hoe het kan dat ze gewoon niet in staat zijn basale dingen te doen, zoals overspelen, ballen aannemen, instappen en doordekken? Echt benieuwd, want dit is echt zwaar, zwaar, zwaar door de ondergrens.....
Hahahha alles wat wij schreven over Kortsmit. Wanne kneus
Zo kennen we Kortsmit weer.
Wat ben ik klaar met dit kut NAC. Hoe kansloos kan je zijn zeg.
Zoooo slecht dit
Troost Troost
Doe maar ffkes wisselen Royke
Echt kut voor Kortsmit.
Ja echt top gekeept. Pfff hou toch op zeg.
Ik geloof best dat Van Gastel een goed veldtrainer is. (Net al Lokhoff trouwens).
Maar het is een waardeloze hoofdtrainer !
Gelukkig hebben wij een technisch commissaris die hem wel prima in het clubje van stapmaten vindt passen.
Kortshit maakt ook net dat ene foutje in een verder prima wedstrijd. Maar wel 1-0.
Gelukkig heeft JP Haugen al gebracht. Pfft
Wat een keeper hebben wij toch…
Had maar niets gezegd Voske..
Deze bal had zelfs Troost klemvast….
Weer een jaar kkd erbij.
Maak er maar tien van.. joden team.
Kemper jast hem dan ook nog gewoon snoeihard in eigen doel. Comedy capers.
Wie kan er eigenlijk wel voetballen?
Neem m'n woorden over Kortsmit terug. Ik probeerde iets positiefs te zien, maar ook dat is teveel gevraagd.
@HEDDEN-UM
03 november 2023, 21:37
Nou, dit kan ik ook wel weer terugnemen. manmanmanman
Echt niet verdiend voor Kortsmit, maar voor de rest terecht achter
Die tegengoal boeit me eigenlijk niet eens. Je kan zo 3 weken doorvoetballen en dan scoor je nog niet. We creëren helemaal niks.
Wat een blunder van Kortsmit. Terwijl ik hem prima vond keepen.
neeeee net de man of the match ow Korstsmit nee nee nee
Nog minstens 6 jaar KKD
We worden weer slechter en slechter... na vanavond is het weer heel het seizoen hopen dat je de play offs haalt...want meer zit er waarschijnlijk wederom niet in.... terwijl er genoeg kwaliteit is
Ik wilde eigenlijk net plaatsen dat kortsmit best een aardige pot stond te keepen met paar goede reddingen!
Affijn hebben wij weer. Wellicht zijnde heren nu wakker, schoppen op alles wat beweegt gvd, slapzakken
Kan allemaal zijn, lullig voor korsmit, maar met Troost in de goal hsddn we al met 4-0 achtergestaan.
Nul kansen. Plus de ene verwachte blunder. Spelen op de nul maar altijd goals tegen krijgen. Wat een kutavond. Weer…
Het uiterst laffe voetbal wordt terecht afgestraft.
Onvoorstelbaar de keepers die wij hebben. Kost je een vermogen aan punten.
Dik verdiende achterstand tegen een heel matig Graafschap.
Onthutsend slecht NAC. Nul drive, nul techniek, nul kansen.
Kortsmit houdt paar ballen tegen(die er ook niet in mogen) en blundert, maar de rest is net zo slecht.
Als je week in week uit discussies moet voeren over de keeper, dan is het echt goed mis..
Dat is het lot van een keeper
Je kan zoveel ballen tegenhouden.
Maar die ene flater wordt je op afgerekend.
Vooral als het mogelijk puntenverlies als gevolg heeft
Komt goed 1-2 let op
Ik had altijd al twijfels bij Van Gastel.
NAC IS W E R E L D K A M P I O E N verkeerde keuzes maken.
Zo blijft het een KLOTE CLUB! VOOR ALTIJD IN DE KKD!
Het maakt geen reet uit wie de club leidt!
Wat een verschrikking dit! Hopelijk kan kuijpers nog overtuigen.
Het is gewoon weer zo zonde. Met 5-3-2 kun je wel denken dat je meer organisatie en zekerheid inbouwt. Maar met het gebrek aan elk spelidee dat je vanavond ziet was er waarschijnlijk niet eens een ketser van Kortsmit nodig om puntverlies op te lopen. Er zit bedroevend weinig voetbal in vanavond. Echt, ik smacht naar een trainer die er in slaagt om eindelijk eens een elftal te ontwikkelen. Ook al is het dan (nog) geen kampioensmateriaal, gewoon herkenbaar voetbal dat iets op kan leveren. Zoals het nu gaat komen we er zeker niet. Maar NOAD, erop knallen die laatste 20 minuten!! Hup NAC
Het JPvG-effect is inmiddels wel weer uitgewerkt. Wat een niveau…
@rubenac, die opmerking joden team kan echt niet. Je gebruikt de naam van een volk als scheldwoord. Dat is rascisme en antisemitisch. Gewoon niet doen joh.
Waarom GVD deze wissel pas als we achter staan. Hoe laf kun je voetballen.. flikker toch op met dit kutsysteem!
Kortsmit maakt 1 fout maar staat verder prima te keepen om hem daar nou helemaal op af te branden. Ik vind het schokkender dat we tot nu toe nog geen één kans gecreëerd hebben. Sterker nog we zijn nog niet eens in de buurt van het doel van de Graafschap geweest!
De flater van Kortsmit is kut en lullig voor m. Maar er zit gewoon verder 0 voetbal en 0 idee in dit elftal. Totaal machteloos, inspiratieloos en zonder zichtbaar plan. Ik kan er met mn pet niet bij, dit materiaal en dan gewoon niet tot een normaal acceptabel niveau kunnen komen, tis echt of er een vloek op rust.
U zijt gegroet!
Janosek eruit? Haal omgba eruit! Die kan nog een vrije trap erin rossen!
KKD voetbal in optima forma, we kunnen er nog jaren van genieten op deze manier. 11 amateurs op het veld.
Zelfs de commentator geeft het al aan..nac houd nooit de nul. Wel goed dat ze de stijgende lijn van de bekerpot doortrekken, wat een niveau.
Het interesseert me geen reet meer of ze nog winnen of niet. Zo wil ik gewoon geen wedstrijden kijken. Wat een ontzettend kutelftal. Is dit.
Geef die Kuijpers gewoon eens een Basis plaats onderhand
Laat die bal lopen haugen en het is 1-1, ook hier weer duidelijk dat er totaal geen vertrouwen in elkaar is dat er iemand achter je staat om die er in te schieten. Werk van de trainer als je het mij vraagt. Diep triest
Ik ben er eigenlijk ook wel klaar mee ook. Droeftoeters, ik haak af en ga lekker een potje neuken.
Kortsmit is de grootste voorbeeld van NAC. Denken dat je de beste ben in de KKD maar ondertussen iedere wedstrijd je voor lul zetten ne de wedstrijd weer weggeven.
Korte opleving gehad onder JPvG maar tis weer terug bij af en business as usual, kut dus!
Als we verliezen is dit volledig op konto van Van Gastel met zijn laffe voetbal.
Het laffe kut nac onder deze staf is BREDA onwaardig !! Spelers van NAC die hebben laten zien drie maanden geleden dat ze prima kunnen voetballen en nu over 5 mtr geen bal kunnen passen en nu weer forceren .....kampioen achter de feiten aanlopen kut t.s. !!
Gelukkig heeft Van Gastel maar een contract voor 1 jaar!
Hoop wel dat ons bestuur GVD dan wel een
KWALITEITSTRAINER VAN NAAM aanstelt en niet weer met een WIBRA-trainer komt, omdat dat zo goedkoop is...
Misschien is 5 verdedigers er toch 1 teveel. Je komt op de rest van het veld een man tekort daarmee. Plus zo'n systeem uitvoeren is een kunst op zich. En het blijkt wekelijks dat wij dat niet beheersen.
HAHAHA
De laatste troef: marijnissen…. Ha ha
En we waren zo blij met deze trainer…. Hoe laat je NAC zo laf spelen terwijl je weet dat ze toch altijd een tegengoal krijgen. Dan kun je net zo goed lekker aanvallen.
Ze hebben geen idee wat ze aan het doen zijn.
Seizoen is wel klaar nu. Uitbollen en op naar volgend seizoen.
U zijt gegroet!
Weer een kut seizoen. Nul stijgende lijn.
Benieuwd wie dit weer recht gaat praten.
Wat een kutzooi zeg
Al spelen ze tot middernacht dan scoren ze nog niet.
De Graafschap had zonder keeper kunnen spelen.
Met alle respect voor Martina maar hij maakt momenteel NAC niet beter integendeel hij maakt het totaal voetbal van NAC zwakker.
Martina blijft achter zijn man en maakt veel overtredingen door het vasthouden.
Paas de bal met regelmaat naar de tegenstander.
Besselink won vrijwel alle fysieke duels zonder overtredingen te maken.
Ja Pasen is bij hem ook niet al te best eerlijk is eerlijk.
Maar de onderlinge verhoudingen tussen van de berg koscelnik en besselink is meer op orde dan dat het nu is.
Waardoor je hoger druk kunt zetten op je tegenstander.
Nu is het letterlijk een schiettent
Haha Toon17. Jankerd.
Dit heeft niets. Maar dan ook niets met voetbal te maken. Elke keer dat 'opbouwen van achteruit' en nog via wernersson ook. Waarom blijft NAC hierin volharden. We kijken hier al meer dan tien jaar naar. Maar NAC kan dat niet. STOP ermee. Wernersson, Staring onthutsend zwak. Omgba heeft het nog niet, geen verschilmaker. Janosek dribbelt te ver door. Ongelooflijk slecht. Graafschap wint dit op drive, druk naar voor. Niet op de voetballende kwaliteiten. NAC laat zich volkomen afbluffen.
En alsjeblieft JP. Verlos wernersson uit zn lijden. En dat van ons.
Bedroevend
Wat een kunst van NAC om telkens een nog slechtere trainer aan te stellen dan die we eerder hadden.
Deze vorm van angsthazenvoetbal heb ik nog nooit meegemaakt. 1-5-4-1 en toch een corner of 15 weggeven. Dan gaat er toch echt iets niet goed.
En oh ja, 0 kansen zelf krijgen. Dan kun je niet winnen ook. Van Gastel, volgende week 1-4-4-2 of 1-4-3-3 of anders rot je maar op KUT TRAINER.
Van Gastel was de redder..
Wat een kut voetbal onder hem..
Wat heb we twee ontzettendde kutkeepers en een kut elftal.
Wanneer gaat Pi-air de spitsen eens x trainen
@Marola helemaal mee eens!!
Zijn onze spitsen verstoppertje aan t spelen? 1 keer op goal geschoten in 90minuten.man man . Je kan kortsmit niks verwijzen hij heeft ook ballen gepakt die troost niet zou pakken.
Zoals voorspeld geen 4 punten over de laatste 2 wedstrijden. Einde directe promotie.
Als het zo door gaat wordt plaatsing voor nacompetitie nog een hele opgave.
Beste Jean Paul,
Probeer het vrijdag anders eens met 9 verdedigers en twee keepers.
#køtvoetbal
Kut vreemdelingen legioen
Met spelers die niks met NAC en Breda hebben.
Kut staf
Twee leuke veldtrainers, maar tactisch een NUL, een keeperstrainer die niemand beter maakt en dan good old Biertjeeeee Karelse.
Kut seizoen
Helemaal niets in Breda, al moet je dat met dit zootje ook niet eens willen.
Thanks NAC=Breda....andere eigenaar, maar sportief nog net zo kut als voorheen.
Wat een ontzettende kutwedstrijd
Ik snap niet dat jp niet gewoon met 4 verdedigers speelt, als wernersson anders in de basis speelt. Dan mis je gewoon een man op het veld en het kost de andere spelers ook nog 10x zoveel energie. Je creëert helemaal niks zo
Voor mijn gevoel hebben we met grotendeels dezelfde spelers dit seizoen af en toe echt leuk voetbal gezien, maar het is gewoon helemaal weg. Ze lijken elkaar niet te vertrouwen, de kans is bijna groter dat een bal niet aankomt dan wel
systeem 9-0-1 leverde bijna een eerste clean sheet op. Bijna …….
Wat een kut selectie wederom en voor de zoveelste keer weer dat compleet zouteloze voetbal. Waar slaat het op om als profvoetballer, zeker na zo'n afgang als van de week in de beker, met deze instelling op het veld te staan. Schaamteloos, kansloos kut voetbal op het niveau van een 3e Klasse Zaterdagamateurelftal. Diep triest!!
Kortsmit….. ik zou het zo weer doen
JP leer eens van je fouten.
Met de "vrolijke" babos , lokhoff en van Gastel raken onze spelers wel gemotiveerd.
1x op goal geschoten! En je houdt zelf nooit de 0. Hoe moet je in hemelsnaam een wedstrijd gaan winnen?
Wat een drama zeg, los zand, iedereen dramatisch met Martina als negatieve uitschieter. Kortsmit man of the match. De enige die een voldoende haalde op die tekende tegengoal na.
Het is gewoon de allergrootste fout van Maas, Lokhoff en PvH. Om een competitie in te gaan met zulke keepers. Echt een fout die z’n weerga niet kent!!
Kan JP van Gastel ook eens optijd wisselen het loopt de hele eerste helft niet. grijp dan gelijk in en zet het om!
Bsr zet bij de punten geven voortaan de nul er ook bij.
Tegen amateurs de boot in, tegen Helmond 1-1. Nu weer verloren. Waarom zoveel over hoop gooien?
Waarom begin je pas met voetballen nadat je met 1-0 achter komt? Je weet dat je de 0 nooit houdt en dan kom je alleen om tegen te houden.
Na 13 wedstrijden (1/3 van de competitie) moet je gewoon de conclusie trekken dat het niet gaat lukken. Er staat geen team en teveel spelers kunnen niet beter dan dit. Dit is geen promotiewaardige selectie. Dan kan je nog 5 trainers aanstellen en nog 3 verschillende formaties proberen, maar dit is gewoon wat het is. Een Boere en Haugen creëren niks. Je verliest constant de bal door zwakke passing. Het positiespel klopt niet en je komt niet onder de druk uit. En achterin is er altijd wel eentje die een cruciale fout maakt. En dan wordt je gewoon 10e of 12e of zo.
De enige die vooralsnog de nul weet te houden is Haugen. man, man, man
Goed verhaal Martina! Schei toch uit man
Ik sla de volgende pot over, ik kan niet meer kijken naar dit angsthazen voetbal. Geen fatsoenlijke kans gecreëerd. Helemaal klaar mee. Seizoen over en uit. Om te janken.
De laatste keer dat NAC de 0 hield was op 23 mei (MVV thuis, play offs)
@ TIEMEN076
Nac speelt met spitsen die bediend moeten worden.
Niet moeten trekken en sleuren.
Heb jij vandaag een goeie voorzet gezien?
Ikke niet in ieder geval.
Ommarsson kan trekken en sleuren daarbij heeft hij daar ook de intelligentie en behendigheid voor hetzelfde geldt voor sedjou.
Dik verdiend verloren. Waardeloze inzet tot de goal van De Graafschap. Die goal was trouwens meer dan verdiend.
Laten op ophouden over promoveren.
En dan ook nog een tijdelijke onderbreking door.....
Ik ben wel klaar met dat 5-3-2. Je hele middenveld ligt open en je tegenstander kan blijven komen. Je ziet ons pas tegendruk zetten en wat overwicht krijgen wanneer je naar 4-4-2 gaat bij 1-0 achter.
De zoveelste kutavond. Bedankt weer. Hoe durf je zo voor de dag te komen.
Wat was nou de opdracht van Van Gastel? Kom vooral niet over de middellijn? Om je dood te schamen JP. Echt een schande!!
Mijn seizoenskaart gaat voorlopig de kast in. Ik kan hier echt niet meer naar kijken. Wij spelen verreweg het slechtste voetbal uit het betaald voetbal. Zelfs bij Oss zot er meer idee achter.
Dan zie ik nu onze kansloze puntenpakker zo deuzig in zijn handschoentjes staan klappen.... WAT.EEN.DROEFTOETER. Maar volgende week, als een verdediger weer verkeerd staat bij het tegendoelpunt wat dan weer valt, dan wel weer zijn medespelers uitkafferen. Zoals altijd. Echt een kansloos jong. Laten ze alsjeblieft toch zsm een nieuwe doelman halen.
Oh ja... en laat NAC nog eens zelf een statement maken. Gewoon uit protest de komende 2 uitwedstrijden geen uitsupporters meer meenemen. Dat hersenloze stomme volk brengt onze club erg veel schade toe.
En dat noemen zich dan supporters....... het heeft stemrecht... . Het mag zich voortplanten..... totale randdebielen......
Zo ! Dat lucht op....
Op alle vlakken een treurige avond. Op het veld en langs het veld.
Kappen met Lokeren en kappen met die vijf verdedigers. Een avond om heel, heel chagrijnig van te worden. Bah.
@uitvak vandaag in Doetinchem
Onze aanvoerder bleef netjes, maar vindt jullie ook een stel domme klootzakken.
Doe de rest van Breda een plezier, ga terug naar Arnhem waar vanmiddag een actie was tegen de bus combi en blijf daar.
Volgende keer in een veewagon op transport.
En die mongool die vuurwerk naar kleine kinderen van een De Graafschap speler gooit levenslang bannen.
Tjonge wat was dit slecht zeg. Zijn weer terug bij af.
Van Gastel krijgt dit elftal ook niet aan het voetballen.
Wie dan wel!!
Laten we aub ophouden over promotie want blijft te wisselvallig.
Vandaag niets laten zien. Verliezen deuls en veel balverlies.
Helaas middenmoot kkd, en over Kortsmit maar te zwijgen.
2e periode stonden we goed voor en kan je nu ook vergeten.
En volgende die kut ventjes van Jong Ajax daar verliezen we ook altijd van.
Ik heb het nu echt opgegeven, wordt een kut seizoen.
Waarom ga ik toch nog iedere keer...en dat op mijn leeftijd.
Het lijkt totaal niet op het NAC wat ik wil zien.
Totaal geen kwaliteit
En ondanks de fout was de keeper de enigste met een voldoende.
De rest...ook de bank......brandhout
@Willy
5-3-2, 4-2-3-1, 4-4-2, 4-0-6, het maakt geen hol uit als je zo veel duels verliest, zo vaak op de verkeerde plaats staat en 1 van de 3 passes gewoon totaal kut is. Echte voetballers kunnen in ieder systeem op niveau spelen. Bij NAC staan er gewoon 5 o 6 op het veld die hooguit middenmoot KKD niveau hebben, en dan belandt je in de middenmoot van de KKD. Wat moet je nou met een Wernersson, een Boere, een Haugen, of een Janosek. Dat zijn momentvoetballers die 3x per wedstrijd iets laten zien en de andere 88 minuten verzaken. Dan win je niet.
Ik wil Thom Haye terug. Wat missen we zo'n speler zeg.
Nu ook nog vuurwerk naar feestende Graafschap spelers met hun kinderen van 5 jaar. Wat is onze club ziek op alles vlakken helaas.
Vooral een klein deel van de supporters helaas, Fortes zei het al helaas voor de camera net, het is altijd wel wat met de NAC supporters laatste tijd.
Van Gastel heeft 3 wedstrijden geprofiteerd van de trainingsarbeid en fitheid onder Hyballa. Je ziet het team wegzakken. Het hoeft geen fantastisch voetbal te zijn maar dit is het ook niet!!
Jammer dat we verliezen en vooraf ook niet onverwacht., maar, de manier waarop is alleen weer kut.
OK, De graafschap was iets beter, maar die hebben ook geen enkele kans afgemaakt. Ze winnen dan door een cadeautje van Kortsmit, die overigens prima gekeept heeft op dit foutje na, en met behulp van de scheidsrechter die ALLES maar dan ook ALLES voor de Graafschap heeft gefloten.
Dit voelt daarom als een domper. Een gelijkspel was wel terecht geweest, maar NAC heeft daarvoor ook te weinig laten zien. Voorin missen we gewoon een spits die het verschil maakt. Alles wat er nu loopt kan een tegenstander geen pijn doen.
Maar de Graafschap heeft ook te weinig laten zien om deze wedstrijd te winnen. Dus voelt het onterecht. Maar het seizoen is wel voorbij nu voor NAC. Directe promotie gaat hem niet meer worden. Daar is het ook gewoon net niet goed genoeg voor.
Dit gaan wedstijden worden zonder uitsupporters in de toekomst 👌👌👌
Ik schaam me weer heel heel diep met name het uitvak bij de graafschap! Die op de naam nac daar binnen zijn gekomen.
Staan kleintjes te dansen op het voetbalveld en daar wordt gewoon vuurwerk naar toe gegooid.
De zoveelste zwarte dag!
Ik stel voor stop met uitwedstrijden met nac, want dit is niet de eerste keer, maar ook niet de laatste keer.
Kortsmit maakt dan wel de fout waar dat goal uitkomt maar stond verder een uitstekende wedstrijd te keepen! Stop nou eens met het zeiken op hem, godverdomme.
Nee ik ben geen familie van hem, maar dit verdient hij niet!
Kut, kut en nog eens kut.
Dat gezegd hebbende, moeten we niet de fout maken deze nederlaag aan Kortsmit toe te schrijven. Ja, het was een grote blunder, maar tot die tijd stond hij prima te keepen. Daar komt bij dat we zelf he-le-maal niets creëerden.
Hier ging vanavond, net als tegen kwik boys, mis in de tactische benadering van de tegenstander. We hebben wederom als laffe honden gespeeld, veel te veel hangen, veel te weinig agressie naar voren.
De technische staf, met JP voorop, scoort deze week twee dikke onvoldoendes.
Belgische naccer
Waar heb jij naar zitten kijken? Een gelijkspel terecht? We zijn de middenlijn niet over geweest. Kortsmit houdt ons tot de 1-0 3x op de been met goede reddingen.
Wij hadden helemaal nergens recht op en ook de scheidsrechter floot gewoon een prima wedstrijd. Buttner had rood kunnen hebben en wij een penalty tegen kunnen hebben.
Elke week lekker met 5 verdedigers beginnen... dat werkt zo goed... want we krijgen gemiddeld 2 goals tegen per wedstrijd...
Speel dan in elk geval gewoon om te winnen ipv dit schijtbakken voetbal... de enige wedstrijd dat het achterin goed stond was tegen Helmond en ook toen hielden we de 0 niet
@Ron, ik zie 18 droeftoeters klappen, die werkelijkwaar geen van allen ook maar iets goed gedaan hebben vandaag. Armoe troef. Troost kon van Gastel niet bekoren. Van Gastel kan mij ook totaal niet bekoren met dit angsthazen voetballen..
Eens met Ivo, zegt genoeg dat een eigen jeugd speler Omgba er met kop en schouders boven uit steekt. Je houd geen bal vast voorin waardoor je niet aan voetballen toe komt. Je heb de eerste 70 min tot aan die ketser van kortsmid niet een keer op doel geschoten. Hopen op play off maar weer
@MVG: Volledig mee eens. Ik ben echt he-le-maal klaar met al die trainers bij NAC die enkel spelen om NIET te verliezen. Wat is dat in hemelsnaam voor instelling?? Speel 3 wedstrijden, win er 2 en verlies er 1 met aanvallend voetbal, dan hou je zelfs nog meer punten over dan dat je er 2 gelijkspeelt en 1 wint met dat laffe kut voetbal.
Het is november en Nac is al weer klaar met het seizoen al weer 18000 seizoen kaart houders belazerd ik ben 69jaar oud en ik denk dat ik de promotie naar de eredivisie niet meer ga meemaken en ik ben kern gezond
Dank je wel Kortsmit, hij had Kortsluiting.
Peter MAAS ga nog lekker op vakantie joh dat heb je wel verdiend.
Zoek gvd een fatsoenlijke keeper die punten pakt voor de club.
Je doet geen ene flikker voor de club, dan alleen je zakken vullen.
Het moge duidelijk zijn dat deze trainer een foute keuze is geweest! Met hem wordt het een dramatisch slecht seizoen! Hopelijk beseft het bestuur dit nu ook en wordt er ingegrepen!
Terecht verloren. Weer terug bij af.
@Nino
NAC speelt onder van Gastel resultaat voetbal. Je hoeft onder deze trainer geen sprankelend aanvallend voetbal te verwachten. Het is het zelfde soort voetbal van onder Steijn. Niet om aan te gluren, als je liefhebber bent. Dat klopt.
Maar als je kijkt wat De Graafschap op de mat legt, dat was ook niet hoogstaand hoor. Die konden zelf ook geen goal maken. Dat moest Kortsmit doen voor ze.
En ja, als je zo verdedigend speelt, kom je nu eenmaal niet vaak voor de goal. Maar de tegenstander krijgt ook weinig kansen. Wel jammer dat we ondanks het betonvoetbal nog steeds tegengoals incasseren week na week. Maar die van vandaag had niet gehoeven. Dan was het 0-0 geweest. In mijn ogen een terechte uitslag dus. Maar ieder zijn mening he.
Het is nu echt aan de supporters om in te grijpen. Of je gaat met drie voorop, of het stadion blijft leeg.
Ploeg hangt als los zand aan elkaar. En de keeper man van de wedstrijd. Wat een flater.
Weer een seizoen weggegooid. Je verwacht op t begin van het seizoen dat je meedoet voor de 2 bovenste plekken, maar ook dit seizoen weer niet… godverdomme zeg
@belgische Naccer,
Dus speel je elke week om niet te verliezen ipv spelen om te winnen. Met die instelling gaan we niet eens nacompetitie halen. En let maar op, Jong ajax gaat ons waarschijnlijk vast het kastje naar de muur spelen.
@Belgische Naccer: 0-0 terecht? Hou toch op zeg, de enige van deze twee ploegen die in ieder geval de intentie had om aan te vallen en proberen te scoren was De Graafschap, dus gewoon een volledig terechte overwinning op basis van inzet.
Wat hebben we weer naar een ongeregeld zooitje gekeken. Om te janken !!!
Wat er ook gebeurt: ga JPvG nou niet verlengen begin volgend jaar omdat hij maar een contract voor één seizoen heeft. Ondertussen zitten we gewoon wéér in een tussenjaar. Handel met het oog op volgend seizoen: doorselecteren! - Verliezen is niet erg, maar we hebben helemaal niets laten zien... en dát is NAC-onwaardig.
Wat een anti-voetbal !!!!
Het van Gastel-effect 🤔
Beginnen met een 1-5-4-1 opstelling ????
Ze worden er alleen maar luier en gemakzuchtig van. Boere kan net zo goed in de dug-out gaan zitten, want die krijgt geen bruikbare bal.
En uiteindelijk verlies je alsnog met 1-0 (met dat schijtbakkenvoetbal).
Volgende keer weer een gewone opstelling aub .
1-4-3-3 of 1-3-4-3
Linksbuiten Kuijpers in de basis spits Boere en op rechts Garbett.
Omgba ipv Janosek
Hoop dat JP hier gehoor aangeeft.
Kortsmit
Kocielnik-vd Bergh-Martina-Kemper
Leemans-Omgba-Agougil
Garbett-Boere-Kuijpers
NOAD 💪🏻
Het is triest maar die aanvoerder van DG zegt terecht dat er bijna altijd NAC supporters bij zijn betrokken.
Hoe kan het dat Lokeren supporters de dienst uitmaken in zo’n uitvak.
Je zag (met respect) die oude mensen die elke uitwedstrijd er bij zijn naar adem happend tegen het glas gedrukt staan.
Hoe kan je als organisatie die de busreizen organiseren of de kaarten verzorgen dit oogluikend toestaan.
Er moet toch een lichtje gaan branden als er plots een stel eencelligen in je vak staan die er nooit bij zijn en vreemd zijn uitgedost?
En dan na de wedstrijd 4 of 5 jarige meisjes die met hun papa staan te feesten bekogelen met vuurwerk.
Je moet je écht kapot schamen, ik schaam me al tijden voor dit soort voetbal dit soort spelers en steeds een technische staf die er niks van bakt maar ik schaam me nóg meer voor deze figuren die zich supporter noemen.
NAC moet hier écht iets aan gaan doen want dit kan zo niet langer.
En deze nederlaag of noem het pandoering in de schoenen van de keeper schuiven gaat me écht te ver.
Je verliest door het ontbreken van inzet en trots.
Wernerson zou nooit mogen spelen, Garbett is alleen met zichzelf bezig, Boere komt constant in de bal, Martina loopt als een veteraan te voetballen en Starling kan gewoon niet mee, veel te statisch.
Geen kans gecreeerd zelfs geen corner er uit gehaald.
Op deze wijze krijg je er elke wedstrijd een paar om de oren en win je nooit.
En hoe triest is het als je die staf op de bank ziet zitten, vergane glorie en lang leve de lol.
Wat ben ik er ziek van zeg en eigenlijk moet ik nu niet gaan typen, ik hoor onze TD nog zeggen we hebben ingekocht voor meer dominant aan de bal te zijn! Hier zie ik niks van terug zeker de laatste weken niet. Kemper is gehaald voor linksback omdat Wernerson verdedigend niet rendeerde. Nu moet je met 5 verdedigers spelen omdat je teveel tegen goals krijgt . Had een snelle CV gehaald waardoor je dit niet had moeten doen. Keeper gigantisch risico om een 2e keeper te halen die nog geen wedstrijd op hoogste niveau heeft gekeept na de 2 momenten van kortsmid in de play off. Haugen is met veel moeite gehaald maar scoort niet en vocht voetballend niets toe. Eigenlijk is alleen je middenveld op orde. In de winterstop je keeper , verdediging en voorin versterken. Ik hoop de Omarson er snel weer bij is maar die zal ook niet gelijk er weer staan. Spelopvatting creëren die past bij NAC, dominant voetbal , publiek vermaken, hoe we nu verliezen is nog zuurder., dan maar met 5-4 verliezen. je heb nu tot aan mei om hier aan te werken. Zucht.
Zwarte dag. Zowel op het veld als op tribune.
Gedrag van zgn supporters een schande en getoonde spel een schande.
We zijn eigenlijk helemaal niks opgeschoten na de eigendomsoverdracht van de club.
De communicatie van de nieuwe eigenaren, de nieuwe directeur, de nieuwe TD is er simpelweg niet.
Er werd openheid en transparantie beloofd. We zouden mee gaan doen voor de de bovenste plekken.
Niks, nada, noppes.
@Ome cor. Jij slaat de spijker op de kop, we hebben nog steeds een band, maar wie breekt stoeltjes af? Vuurwerk gooien? Belgen? Snap niet dat Nac fans niet ingrepen in het vak!!! Jammer dat ik jullie vak niet in mocht/kon. Foei wat een zielig volk! Dit gaat Nac geld en punten aftrek en zonder publiek straks kosten. Nee wij de graafschap was ook niet best maar wel meer strijd dan Nac. En de sfeer in ons vakken geven de spelers net dat extras. Waren dat domme belgen wie slopen?Gooien? Snap niet dat jullie met deze domme gasten aanleggen, ze maken Nac stuk. Nee kortsmit is niet alles maar de onze ook niet. Ik , wij, hadden graag met die rotzooi trappers van jullie willen buiten spelen, jammer, we kwamen er niet bij, ik laat het over voor de echte nac fans. Succes uit Doetinchem.
Groot gelijk pyro en vuurwerk met dit elftal hoor je bij de bovenste 5 te staan
Zielige figuren, allemaal werkloos zeker.. maar 80procent van nac aanhang deugt, toch? hadden ze het hek maar open gedaan bij jullie, was her feest geworden dan hadden we ze die stoeltjes kruipend van het veld laten halen, sneu volk.
Dit zijn nooit de beste momenten om vanuit de emotie dingen te roepen. Maar ik ben in staat om mijn seizoenkaart door te knippen. Op basis van de wedstrijd waarin ik echt niks heb gezien (van spelers waar we terecht veel meer van mogen verwachten). En we kunen concluderen dat er weer een seizoen naar de klote is. Maar vooral op basis van het uitvak. Ik vraag me steeds vaker af: wat doe ik tussen dat volk? Wat sta ik daar tussen te doen? Ik wil er niet mee geassocieerd worden. Ga een eigen asociale partijtje of clubje oprichten. Ga in de bossen met elkaar afspreken om vuurwerk naar elkaar te gooien of elkaar af te rossen. Maar laat de gewone burger met rust!
@kastanje, vraag me af welk leeftijd deze domme gasten hebben? 16PLUS? jij en meer fans van Nac blijven welkom, maar ik en meerdere graafschap fans waren /zijn/woest..
Beste supporters, over deze wedstrijd heb ik geen woorden voor, en zeker niet voor die vuurwerk gooiers, schandalig dit.
Volgende wedstrijd geen uitsupporters meer, ze kunnen zichzelf toch niet gedragen.
En de spelers zijn het helemaal kwijt, los zand, zo win je geen een wedstrijd meer.
Ik zou niet meer weten wat je moet doen om dit nog om te draaien.
Helaas, nog 1 jaar KKD, het is niet anders.
Toch nog een fijn weekend en tot a s vrijdag tegen de jonkies van ajaxxes.
Als amateur trainer heb ik geen recht van spreken maar ik ga het toch doen.
Mijn visie op het spel. Jp probeert op de nul te spelen echter heeft hij daar de spelers niet voor. Wernersson is geen echte wingback. Op het midden was het te druk met Janosek, Omgba, Staring en Garbett. Er zat daardoor geen diepte in het spel. Boere stond op een eiland.
Speel de volgende wedstrijd nou gewoon eens met 4-3-3 zodat je ook aanvallend druk opvoert. Garbett is sinds zijn blessure uit vorm maar mag blijven staan terwijl Janosek in ieder geval nog balvast was en een goal kan scoren.
Als ik trainer mocht zijn voor een dag zou dit de opstelling zijn: Koscelnik, Martina, vdBergh, Kemper
Omgba, Staring/ Leemans, Janosek
Kuipers, Boere, Haugen/ Patriot
Ik lees enkele berichten dat men zich verbaasd over het grote aantal Belgen van Lokeren in het uitvak.
We weten toch allemaal dat ze dit bij NAC zelf faciliteren? Het gros van de supporters kan niet eens aan kaarten komen maar zolang NAC hier aan meewerkt gaat er niks veranderen en zit er volk in het uitvak die je daar eigenlijk niet wil hebben.
@doetinchemmer, als jullie jezelf de laatste jaren zo netjes hadden gedragen had je recht van spreken, maar dat is niet het geval.
Doelpunt is het resultaat van voetballen om niet te verliezen.
Ik kan iedere NAC speler hier gaan afbranden, maar dan verspil ik daar te veel energie aan. Het waren 11 eenlingen tegen een XI tal van de graafschap.
Kortom, het sloeg helemaal nergens op.
Na mijn eerste wedstrijd van NAC in '74 was ik helemaal verkocht. Dat gaat ook met dit voetbal niet over. Maar je zal nu je kind voor het eerst meenemen naar NAC, dan was het waarschijnlijk ook meteen de laatste keer.
Dan had je de vorige versies op moeten letten.
@muziekant, nee begrijp jou niet... maar lees twitter eens, peter gerads en meer mensen in de voetbalwereld walgen van deze actie.. maar goed, ja Nac speelde zeer laf, niet echt een team, ben bang dat ze nog verder wegzakken, hoe kan het eigenlijk? Voorhoede van Nac niets gebracht, achterhoede is best nog wel okay, maar niet echt een eenheid, denk ook niet een trainer die JP. Maar goed, samen maar bier drinken weer in de toekomst, echte brabanders kun je goed hebben. Ja wij zijn gelukkig wel een team hebben veel voor elkaar over, net op espn roemde zij ons als aanhang, zo fanatiek... succes Nac.
Spelen we onder een andere trainer hoger en aanvallender wordt het middenveld compleet overlopen. Spelen we onder een nieuwe trainer realistischer krijgen we nog steeds doelpunten tegen en creëeren zelf haast niks.
Conclusie is tot op heden dat de spelersgroep duurder is dan wat het waard is. Tot op heden scoort omze td behoorlijk laag.
@ dotichemer elke jaar aanwezig hehe krijg zwak voor jou gefeliciteerd xtje met de punten ben er blij mee en fuck de graafschap haha wij zijn NAC blijven houden van ons club wat er ook gebeurt of ze slecht spelen ik hou van nac en draag het bij mn hart 😁
@alandervissie, Wij ook hoor, Houden meer van ons club, de beste aanhang zeggen ze zelfs op TV! Nac is geen eenheid, zwak en laf voetbal, en droevig volk, maar niet voor elke Nac fans. Verder stelt nac nul comma nul voor, maar wenst jullie wel veel succes, en samen weer aan de bier in de toekomst?
BSR-edit: we gaan hier niet op het forum onder een schuilnaam andere zomaar beschuldigen en namen noemen. En blijkbaar ook nog onterecht.
Als er in de winterstop géén nieuwe eerste doelman komt (Mous b.v.) en géén scorende spits dan is dat een hele dikke middelvinger van NAC naar haar achterban.
Iedereen roept om Ommarson, ja die was supergoed VORIG seizoen, na enkele wedstrijden overigens pas. 0% garantie dat Ommarsson er gelijk staat na zijn blessure. Hij zal eerst moeten optrainen, wedstrijdfit worden en klik met nieuwe medespelers moeten zien te vinden. En misschien schrikt hij wel zo van dit NAC, dat hij in de winterstop vertrekt.
Ik word ook Lokeren supporter , dan kom je sneller aan een uitkaartje dan als NACer (bijna 30 jaar SCC).
Diep schamen met zulke “supporters”
30 jaar vrienden, 30 jaar ellende veroorzaken bij elkaar. Opgetieft graag, we zien u niet graag.
Opbokken met lokeren en die capuchonkneuzen.
Je naait je club en je medesupporters zwaar met dit soort shit!
Niemand in het stadion zit toch te wachten op die gasten uit Lokeren? Kappen met die handel.
Het was natuurlijk gewoon kut gisterenavond, MAAR
Het zit ook niet mee met blessures, als straks Sediju en Omarson weer helemaal fit zijn en Vet is gelukkig weer terug en Leemans mistte we gisterenavond.
Kortsmit
koscelnik Vet Martina Kemper
Janosek Leemans Garbett
Sediju Omarson Kuiper
Lijkt me best een aardig elftal
He Ron ik had ook bril op maar moet ik dan ook afgevoerd worden ik heb -8 he! Bende gij eigenaar van nunne ooglaserkliniek of wa?
Weet iemand hoe die hooligans afgevoerd zijn we waren met 3 bussen normale supporters kun je deze hooligans die in 3 andere bussen zitten niet gewoon oplsuiten in zeevontainers of cellencomplexxen net als vroeger je hebt ze he! Of via social media uitsporen dat is fluitje van een cent ik snap niet dat niets gebeurt. Pak hun ip adressen filter de welwillende scholieren/studenten eruit die alleen op Insta kijken voor sensatie et voila u heeft alle hooligans. Snelrecht erop en klaar. Maar politie is machteloos bureaucratisch apparaat leven de politiek!
en zo wordt het Nederlandse voetbal stillekes aan de nek omgedraaid door een groep doorgesnoven dwazen.
allemaal netjes in het zwart gekleed , een hoodie of bivakmuts op .... jajaj dan ben je een echte HERO
zaterdag heb ik naar Borussia Dortmund tegen FC Bayern Munchen zitten kijken...
dik 71000 man , supporters van verschillende clubs zaten gebroederlijk naast elkaar
ZO kan het dus óók !!
we kunnen nog héél véél leren van onze Oosterburen.
NAC moet nu maar eens knieterhard ingrijpen , en zorgen dat deze rellende snuifkneuzen een andere hobby gaan zoeken oid.
Nu een daad stellen. Ontruim het uitvak, pleur dat kutvolk in de bus. Terug naar Breda. Stop met uitpubliek. Al dat kutvolk in zwarte hoodies, capuchon op, bril op. Kansloze volk. Je mist er niks aan. Te dom om te poepen. Schijtvolk. Wat een kneuzen.