Wij gaan niet opzij

Liveblog Deadlineday 2 September 2026: 'Valerius huur met verplichte koopoptie'

Masthow

De laatste dag van de Nederlandse transferperiode is ingegaan. Wie blijft er in Breda, wie vertrekt er nog en welke verrassingen komen er nog uit de hoge hoed van Maas? Volg het vandaag allemaal hier in ons liveblog.

00:00 - Afgelopen (?)
De transferperiode is officieel ten einde. Nieuwe spelers kunnen niet meer ingeschreven worden. Wel kunnen spelers die op tijd zijn ingeschreven later gepresenteerd worden. Het vertrek van Cherrion Valerius zal in de nachtelijke uren afgerond worden, mits er geen problemen aan het licht komen bij het papierwerk.

23:30 - VI: 'Verplichte koopoptie voor Valerius, NAC zoekt nog een buitenspeler'
In de deadlineshow van VI vertelt Joost Blaauwhof dat de transfer van Valerius een verplichte koopoptie bevat. Op de details ging hij verder niet in. Verder bevestigde hij dat NAC nog op zoek is naar een buitenspeler. Dat zou betekenen dat er nog een inkomende transfer aan kan komen deze nacht.

22:55 - 'Valerius verhuurd met optie tot koop'
NAC gaat Cherrion Valerius het komend seizoen verhuren aan Minnesota United met een optie tot koop. Dat schrijft BN DeStem. De transfersom zou dan ruim een miljoen zijn.

22:45 - 'NAC en Minnesota United akkoord over transfer Valerius'
De deal tussen NAC en Minnesota United omtrent Valerius is afgerond. Dat melden Joost Blaauwhof en Maarten Elst. Nadat speler en club al akkoord waren, zijn beide teams het nu ook eens geworden over de transfersom en details. Wat rest is nu het papierwerk. Hier hebben NAC en de Amerikaanse ploeg nog een paar uur voor.

22:10 - De Grand definitief niet naar NAC
Eerder vandaag informeerde NAC bij AZ naar Sam de Grand. De club wilde de linksback graag huren, maar ving bot. Nu kan er definitief een streep door de naam van De Grand, voor zover die er nog niet stond. De verdediger wordt verhuurd aan SK Lommel.

21:30 - 'Valerius en Minnesota United rond, bal ligt bij NAC'
Cherrion Valerius heeft al een persoonlijk akkoord met Minnesota United. Dat meldt Joost Blaauwhof. Het is volgens hem nu aan de clubs om er uit te komen. Dat kan nachtwerk worden, want de markt in de Verenigde Staten sluit pas over acht-en-een-half uur. Afgelopen winter kon Valerius ook al de overstap maken naar Minnesota. Toen zag de verdediger het zelf niet zitten om naar de MLS te gaan. Volgens meerdere geluiden zal de transfersom lager zijn dan wat het in januari had kunnen zijn. Wel lijkt het om een bedrag te gaan van meer dan een miljoen.

21:05 - Ex-NAC deel 3
Nog maar een rondje ex-NAC dan? Martin Koscelnik is terug bij zijn oude ploeg MFK Zemplin in Slowakije. Bij die ploeg doorliep de rechtsback de jeugdopleiding en brak hij door in het betaald voetbal. Koscelnik maakt de overstap van 1. FC Slovacko uit Tsjechië, waar hij nog een contract van een half jaar had. Of MFK een klein bedrag zou hebben overgemaakt om het contract af te kopen, is niet bekend. Ivan Ilić wordt het komende seizoen door Torino verhuurd aan Lecce. De Serviër liep afgelopen seizoen een rugblessure op en belandde vervolgens op de bank. Ilić speelde dit kalenderjaar maar 22 minuten voor Torino. Bij Lecce hoopt hij weer veel speeltijd te krijgen.

Naast Gudelj speelt er komend seizoen nog een voormalig NAC-speler bij Getafe. Enes Ünal komt transfervrij over van AFC Bournemouth. De 29-jarige spits speelde eerder al meer dan honderd wedstrijden voor de Spaanse ploeg, waarmee hij in de Conference League onder andere Ajax treft dit seizoen. Tot slot is ook Elson Hooi van club gewisseld. De inmiddels 34-jarige aanvaller verruilde Nara United voor Nara FC, uitkomend op het derde niveau van Thailand.

20:00 - Afwachten
Is het stilte voor de storm of is het een nachtkaars die uit gaat? Het is het huidige NAC op de transfermarkt. De laatste windows blijft nieuws over aanwinsten vaak goed binnenkamers. De kans op nieuws wordt weliswaar steeds kleiner, maar zoals we zagen bij de transfer van Misehouy kan er soms uit het niets een speler gepresenteerd worden. Ook wachten we nog af of NAC en Minnesota United een akkoord bereiken over Cherrion Valerius. Zolang er geen bericht komt dat de lichten aan de Stadionstraat uit zijn, mag een supporter dromen. Of misschien is het ijdele hoop op nog wat sensatie…

18:15 - Aftellen
De Nederlandse markt is nog een kleine zes uur open. Komt er nog een versterking voor de ploeg van Carl Hoefkens? Of vertrekt er juist iemand? De onderhandelingen over Valerius zouden nog lopen. Als die informatie klopt, hebben NAC en Minnesota United nog twaalf uur om de deal af te ronden. Aan de inkomende kant zou NAC gezien de interesse in De Grand nog zoeken naar een linksback. Een week geleden werd NAC nog in verband gebracht met de Australiër Daniel Wilmering. Sindsdien is daar geen nieuws meer over naar buiten gekomen. Gezien het tijdsverschil lijkt de kans klein dat hij de nieuwe linksback wordt.

Andere namen die op sociale media genoemd worden zijn die van Enzo Sternal, een 19-jarige aanvallende middenvelder van Anderlecht die eerder al aan NAC gelinkt werd, en die van Amoah Foah-Sam. De rechterverdediger is NAC vandaag gaan volgen, zo ontdekte Chris WM. Eerder speelde de 23-jarige voor Jong Almere City en in de jeugd van FC Volendam. Foah-Sam is transfervrij, Sternal zou gehuurd moeten worden.

16:50 - Rugnummers nieuwelingen
Gabriël Misehouy en Mohamed Bouchouari zijn toegevoegd aan de teampagina op NAC.nl. Misehouy gaat met nummer 11 spelen, het nummer dat Paula droeg. Bouchouari neemt nummer 17 over van de naar Kozakken Boys vertrokken Dion Versluis.

16:35 - Ex-NAC deel 2
Er gebeurt niet zo veel op transfergebied, dus doen we nog maar een rondje ex-NAC transfers. Mounir El Allouchi heeft het gras ingeruild voor de zaal. De middenvelder promoveerde met aartsrivaal Willem II, maar kiest nu voor een avontuur bij ZVV Kroeven. De ploeg speelt op het hoogste niveau en komt oorspronkelijk uit Roosendaal. De thuiswedstrijden speelt Kroeven in Sporthal De Kragt in Breda Noord.

Begin augustus maakte Colin Rösler al de stap van Malmö FF naar het Deense Aarhus GF. De verdediger kostte een klein miljoen euro. Door de solidariteitsbijdrage verdient NAC iets meer dan tienduizend euro aan deze transfer. Na twee jaar in Noorwegen te hebben gespeeld, heeft Menno Koch gekozen voor een exotische bestemming. De verdediger heeft een contract getekend bij Bengaluru FC, de nummer vier van India van afgelopen seizoen. Tot slot blijven we in Azië. Pablo Mari heeft transfervrij de overstap gemaakt van Al Hilal naar het Qatarese Al-Shamal. De ondertussen 33-jarige verdediger tekent voor één seizoen.

15:50 - Meldt iemand zich nog voor Sowah?
In de voorbereiding leek er niets aan de hand, maar toen het seizoen daadwerkelijk begon, verdween Kamal Sowah van het veld. De Ghanees trainde nog wel mee, maar ontbrak volgens aanwezigen gisteren ook op Zundert en ’s avonds bij de spelerspresentatie voor sponsoren. Volgens NAC zat Sowah tot op heden niet bij de wedstrijdselectie vanwege persoonlijke omstandigheden. Geruchten gaan ook dat de 26-jarige graag een transfer zou willen maken. Er is tot nu toe geen club geweest die concrete interesse toonde in de middenvelder. Sowah heeft nog een contract tot volgend jaar zomer.

14:15 - Jan van den Bergh bij FC Afkicken: "Goed gevoel bij de kwaliteit van deze groep."
Jan van den Bergh keerde deze zomer terug in Breda na zijn uitstapje naar Japan. In de deadlineday show van FC Afkicken werd Van den Bergh ingebeld om het over zijn terugkeer te hebben. Op de vraag van journalist en NAC-supporter Sjoerd Mossou over hoe hij het sportief tot nu vindt gaan, antwoordde hij als volgt: “Ik heb een volledige voorbereiding gemist. Dat voel ik wel, dat er momenten zijn die beter moeten. Ik denk dat we met zeven op twaalf (punten) als groep niet slecht gestart zijn, maar dat we wel meer verwachten van de komende wedstrijden.”

“Om eerlijk te zijn heb ik een goed gevoel bij de kwaliteit van deze groep. Welke persoonlijkheid wij als groep uitstralen, daar kunnen we nog stappen in zetten. We proberen dominant te spelen en een wedstrijd dood te maken zodat we zelf niet meer in de problemen komen. Dat is een stap die we op korte termijn moeten maken. Dan zie ik ons wel meestrijden tot het einde.”
Kijk het volledige gesprek hier terug.

13:30 - 'NAC grijpt naast De Grand'
Volgens Joost Blaauwhof van VI heeft NAC een poging gedaan om Sam de Grand te huren van AZ. De 21-jarige linksback werd deze zomer door AZ overgenomen van SK Lommel, maar kan in Alkmaar niet op een basisplaats rekenen. Daarom mag de geboren Bosschenaar verhuurd worden om zo minuten te maken en zich verder te ontwikkelen. NAC zou dus interesse hebben gehad, maar volgens de journalist komt De Grand niet naar Breda. Het nieuws kan wel betekenen dat NAC nog niet klaar is op de transfermarkt, zowel ingaand als uitgaand.

12:45 - Ex-NAC
De afgelopen dagen maakten ook veel ex-NAC spelers een transfer. Zo tekende Nemanja Gudelj voor één seizoen bij Getafe, nadat zijn contract bij Sevilla was afgelopen. Het contract van Manu Garcia bij Sporting Kansas werd ontbonden en de Spanjaard werd dezelfde dag nog gepresenteerd bij het Griekse Aris. Daar speelde de middenvelder eerder al ruim twee jaar en afgelopen weekend scoorde Garcia direct bij zijn rentree.

Arno Verschueren was op een zijspoor geraakt bij FC Twente en mocht vertrekken. De Belgische middenvelder keerde terug naar zijn thuisland en tekende gisteren een contract voor drie jaar bij promovendus SK Beveren, de oude ploeg van Jannes van Hecke. Ook Sydney van Hooijdonk maakte gisteren een transfer. De spits wordt door Estrela Amadora dit seizoen verhuurd aan PEC Zwolle.

11:25 - Stilte rondom Hillen
Na een ware soap deze zomer, is het de afgelopen tijd stil rondom Rio Hillen. De verdediger stond in de belangstelling van meerdere clubs, zoals Raków Częstochowa en SK Brann. De Polen waren het meest serieus. De onderhandelingen liepen echter meerdere keren stuk. Bij Raków is er ondertussen ook genoeg gebeurd. In de play-offs van de Conference League verloor de ploeg na verlenging van Hajduk Split, waardoor Raków de Europese inkomsten moet missen. Trainer Dawid Kroczek vertrok en een assistent werd doorgeschoven als nieuwe eindverantwoordelijke.

Tussen alle commotie door is het Raków nog niet gelukt om een linksbenige centrale verdediger aan te trekken. Nadat de club de stekker uit de onderhandelingen met NAC trok, viel de naam van ADO-verdediger Matteo Waem. De Belg zit echter nog steeds in Den Haag en het AD schreef vorige week nog dat Waem zelf liever bij ADO zou willen blijven. De Poolse transfermarkt sluit pas op 9 september. De (kleine) kans bestaat dat Raków voor die tijd nog met een ultiem bod terugkeert in Breda. De vraag is dan wel of NAC nog mee wil werken als de markt hier gesloten is.

10:30 - Deadlines in Europa
Waar clubs uit de VS een paar uur langer hebben dan Nederlandse ploegen, zijn er ook al enkele deadlines verstreken. In de vijf grote Europese competities (Spanje, Engeland, Frankrijk, Italië en Duitsland) sloot de transfermarkt gisteravond al. Zij kunnen geen nieuwe spelers meer halen, maar mogen nog wel spelers verkopen of verhuren aan clubs uit landen waar de transfermarkt nog open is.

In Denemarken en Noorwegen sluit de markt net als in Nederland om middernacht. Clubs uit o.a. België, Oostenrijk en Schotland hebben één dag langer om de selecties op orde te krijgen. Tot slot zijn er landen, voornamelijk in Oost-Europa, die nog ongeveer een week de tijd hebben. Hieronder vallen bijvoorbeeld Polen, Tsjechië, Bulgarije en Griekenland.

9:45 - Update Valerius
Nog een kleine update rondom Valerius. De verdediger is vandaag niet aanwezig in Zundert, krijgen wij door. De speler krijgt de ruimte om een eventuele overstap vandaag rond te maken, mocht het tot een deal komen tussen NAC en een club. De transfermarkt in de Verenigde Staten sluit om zes uur morgenochtend Nederlandse tijd. Als het dus tot een akkoord komt, weten we dat binnen vierentwintig uur.

9.20 - Valerius naar Minnesota United?
VI meldt deze ochtend dat MLS-club Minnesota United weer in de race zou zijn voor Cherrion Valerius. De Amerikanen waren afgelopen winter al geïnteresseerd in de diensten van Valerius en zouden nu weer op de lijn zijn gekomen. Bronnen bevestigen dat de clubs met elkaar in gesprek zijn, maar er nog geen deal is tussen beide partijen. 

8.30 - NAC presenteert Mohamed Bouchouari
Het eerste nieuws van de dag komt al vroeg. Bouchouari komt voor een kleine transfersom over van Wydad Casablanca. De Marokkaanse Belg tekent voor vier seizoenen in Breda. Lees hier meer.

 

De transferperiode van NAC:
NAC zwaaide deze zomer tot dusver een dozijn spelers uit. Daarvoor kwamen zes versterkingen in de plaats en werden drie spelers uit de Academie doorgeschoven naar het eerste elftal. De afgelopen dagen was de club actief op de transfermarkt. Zo vertrokken Paula en Versluis en werd Misehouy op huurbasis aangetrokken. Met het oog op de geruchten rondom Valerius en Mohamed Bouchouari is de kans groot dat er vandaag nog meer mutaties in de selectie gaan plaatsvinden.

Aanwinsten: 7 (+3 uit eigen jeugd)
Paul Gladon (Fortuna Sittard, transfervrij), Mats Seuntjens (FC Groningen, transfervrij), Jan van den Bergh (Júbilo Iwata, ?), Michael Verrips (FCV Dender, transfervrij), Jannes van Hecke (SK Beveren, transfervrij), Gabriel Misehouy (Girona, huur), Imran Nazih (NAC O21), Mylan Brouwers (NAC O17), Rayan van Aarst (NAC O17), Mohamed Bouchouari (Wydad AC, volgens geruchten rond de €80.000)
Vertrokken: 12
Daniël Bielica (Portsmouth, €650.000), Raul Paula (Wehen Wiesbaden, ?), Boy Kemper (QPR, transfervrij), Clint Leemans (De Graafschap, transfervrij), Lars Mol (TOP Oss, transfervrij), Dion Versluis (Kozakken Boys, transfervrij), Lewis Holtby (gestopt), Dennis Odoi (Club NXT), Enes Mahmutovic (Dinamo Batumi, transfervrij), André Ayew (Clubloos), Juho Talvitie (SK Lommel, einde huur), Amine Salama (Stade Reims, einde huur)

Bron:
B-Side Rats
Advertentie
126 Reacties
18   0  
Voor NAC

@ennaojseejer

NAC was akkoord, maar Valerius heeft de stekker uit die transfer getrokken. Wel bij de feiten houden aub

16   0  
Bijna Weekend!

Ik was Amine Salama alweer vergeten. Een mooie voor over een pubquiz over 5 jaar!

7   5  
scheppioni

Er zal niet veel meer gebeuren vermoed ik binnen ons NAC.........
Op naar wolluk !

12   0  
JimGoose

BNdeStem heeft een lijstje gemaakt met deadline-day aanwinsten van de afgelopen 10 jaar. Dat is geen reclame voor haastige beslissingen.
Beter om nu te focussen op het vertrek van spelers die niet zullen/willen spelen.

8   2  
Pannenkoek

Geen Arno Verschueren helaas. Hopelijk maakt Sowah nog plaats voor een speler met diepte in zijn spel

15   10  
Decadente Dirk

Als het adoptiekind van Carl, genaamd Sowah ook nog vertrekt ben ik een tevreden man. Dat er zo’n speler nog bij NAC rondloopt is alles wat NAC niet wil zijn. Geen inzet, geen waarde, geen toevoeging, werkelijke niets aan deze hoort er bij NAC.

18   5  
Objectief

Als die Sowah nog vertrekt is dat waarschijnlijk omdat zijn contract wordt ontbonden. Krijgt hij nog geld mee ook. Ongelofelijk voor een werkweigeraar.

9   0  
Voor NAC

Actuele geruchten die ik her en der lees zijn een vertrek van Candelaria naar VVV, en dan wellicht Lars Blok in omgekeerde richting terug, en Vicente Besuijen (al is die transfervrij dus kan later alsnog komen). Benieuwd!

7   2  
Peet vak G

Valerius hoogstwaarschijnlijk naar MLS-club Minnesota United....

11   1  
NAC watcher

Indien PM Candelaria kan ruilen voor Lars Blok (+ wat zakgeld) zou echt dikke prima zijn! Vorig jaar 33 wedstrijden gespeeld, 3 goals en 5 assist en dit jaar al 2 assist in 3 wedstrijden. Prima instelling met mooie statistieken voor zijn leeftijd! Precies de linksback die we nodig hebben.

6   2  
Sir Smokalot

@peet ,dat staat bovenaan t bericht maat

6   0  
1912man

@ Sir Smokalot

Dit bericht is aangepast en word telkens aangepast als ik de titel zo lees. Het kon er bij het bericht van Peet nog niet hebben gestaan

7   0  
Peet vak G

Haha inderdaad, dat stond er nog niet toen ik het eerder las ;)

18   17  
Thierry14

Zou Hoefkens nog een bod krijgen om te vertrekken, dat zou pas een oplossing zijn.
Want met zoveel wisselingen gaat het weer 5 maanden duren om aan het plan te wennen en iedereen opgetraind te krijgen en in te passen waarschijnlijk

15   15  
Adriaan

Maas kan spelers blijven halen maar Hoef moet er iets van maken
Heb daar weinig vertrouwen in helaas

22   8  
Baosje

het artikel gaat over spelers die evt gaan en komen .. en ja hoor altijd een paar die maar moeten blijven zagen aan de stoelpoten van Hoefkens

get a life mannen ....

12   0  
Wulf

Hopelijk komt er rust en duidelijkheid in de selectie na deze transferperiode!

HUP NAC 💛🖤

13   0  
JeePee

Ik had toch niet zo gedacht dat er nog zo veel zou gaan kunnen gebeuren. @Bsiderats top hoe jullie ook hier weer realtime aandacht aan geven, leuk en het f5 element wordt er nog groter door;)

4   10  
Thierry14

Boasje kan toch ook een trainer zijn die kan gaan of komen .... is geen zagen maar wel hopen op verbetering want dat zie ik al een tijdje niet terug, zelfs niet op een niveau lager....
Maar goed jij mag het anders zien hé

13   6  
Baosje

@Thierry14

ik zie helaas ook geen verbetering .. maar NAC heeft nu eenmaal de keuze gemaakt om met hem verder te gaan
ik vind jouw reactie overigens geen zagen , dat terijzde... maar laten we hem dan aub met zn allen steunen .. maar ik lees her en der zoveel negativiteit t.a.v. Hoefkens

hoe hij het ook doet .. het zal nooit goed ( meer ) zijn in de ogen van sommigen

6   7  
Chefke076

Gun Valerius een mooie stap en NAC de financiële middelen, maar Minnesota? Tenzij het zijn ambitie is om carrière te maken in de MLS lijkt het me nou toch niet echt het pad waar je als klein manneke van droomt. Er zijn mooiere plekken en voetballanden op de wereld

15   1  
Wanny

Tegen Ajax de eerste 30 minuten en grote delen van de wedstrijd tegen Roda zag het er wel heel anders uit dan vorig seizoen. Ook omdat we nu de bovenliggende partij zijn. Het druk zetten, ballen snel veroveren en controle in balbezit is wel goed.

Hopelijk kan Hoefkens er daarnaast met zijn team aanvallend meer verrassing en daadkracht in brengen en achterin stabiliteit. Daar schort het nu nog aan.

12   0  
Wanny

@ Chefke076

Minnesota is niet zo verkeerd hoor. En de MLS is geen Premier League, maar ook zeker niet meer een lachertje.

En als professioneel sporter met een mooi inkomen is het leven in de US heel goed.

8   1  
Bredaolee

Denk dat Minnesota qua grote van de club wel te vergelijken is met Nac

10   1  
BP

Alle transfernieuws ten spijt, zou graag iets willen lezen of horen mbt blessure van Mats !!

Mocht dit tegenvallen dan is Diemers toch nog wel een optie, maar twijfel toch of die het Hoge Noorden wil verlaten

Sowah = contract ontbinding , niet werken = geen salaris

6   2  
Breda vooruit

Mis een leuk idee bsr om volgend seizoen ergens een deadline Day cafe te starten in de bea of bij dok zodat de supporters samen de berichten op de dag kunnen volgen met gasten daar bij.

13   20  
ennaojseejer

Peter Maas :
Bod van boven de 2 miljoen op Valerius afgewezen afgelopen winter (wordt nu aanzienlijk lager)
Bod op Hillen van boven de miljoen afgewezen.
De rest loopt gratis of met een zak geld de deur uit.
En hij blijft maar strooien met 3- en 4-jarige contracten voor spelers waar het maar de vraag van is of ze iets gaan toevoegen
Je zult maar zo'n TD hebben......

18   0  
Voor NAC

@ennaojseejer

NAC was akkoord, maar Valerius heeft de stekker uit die transfer getrokken. Wel bij de feiten houden aub

3   1  
Judge M.

@NAC watcher:

Zou ik ook heel blij mee zijn maar dan hebben we een ander probleem: dat zou dan betekenen dat Hillen of v/d Bergh op de bank terecht gaat komen... Of zou Hillen ook nog weg gaan en dat Mylan Brouwers de reserve linksback wordt? Dan neem je wel risico's in het centrum als dat zo is...

10   1  
NAC4Ever

@ennaojseejer
In het geval van Valerius begrijp ik de gok van hem.
Toen Valerius goed speelde net voor zijn blessure hoopte ik dat hij in de toekomst minimaal drie miljoen op zou leveren.
Met handhaving had dat er misschien later ook wel ingezeten. Met de degradatie en zijn tegenvallende spel (vooral aan de bal) denk ik dat de situatie veranderd is.

Ik neig er ook naar dat een aantal nieuwe spelers een te lang contract hebben. Maar vind dat daar pas over geoordeeld kan worden als we ze een aantal wedstrijden hebben gezien. Kan ook zijn dat een speler met een vier-jarig contract het twee seizoenen goed doet en dat we voor een speler met nog een twee-jarig contract flink wat geld kunnen krijgen.

De instelling van NAC spelers niet goedkoop te laten gaan vind ik prima.
Begrijp ook wel dat je ook weleens een speler wel moet laten gaan. Maar ik ben blij dat ze niet meer snel goedkoop vertrekken.

4   1  
NAC watcher

@judge ik ga er eigenlijk vanuit dat Hillen nu nog vertrekt en anders in de winterstop, dan heb je alvast maar een vervanger in je selectie en anders gaat Hillen idd op de bank, PM heeft gegokt en verloren dan wat Hillen betreft. Het zal Candelaria (+zakgeld) zijn ipv andersom.

4   0  
Wanny

@ ennaojseejer

Moeilijk oordelen als je niet alle informatie hebt. Zoals wat er daadwerkelijk is geboden en wat de andere voorwaarden waren. En wat er verder nog afgedragen moet worden aan andere clubs, zaakwaarnemers etc.

4   8  
Judge M.

@NAC watcher:

En dan is het maar te hopen dat Airforce Jan terug in vorm komt en heel blijft.. Maas heeft het ons weer onnodig moeilijk gemaakt. Hopelijk wordt er nog wat hersteld nu..

4   0  
Wanny

@ BP

Mats heeft gisteravond gezegd dat ie een scan heeft gehad, maar dat het nog niet duidelijk te zien is of opereren of langzaam optrainen de beste strategie is. Hij verwacht binnen enkele weken duidelijkheid over de aanpak.

Hij liep zoals te verwachten was erg moeilijk, dus ik zou er vanuit gaan dat ie er nog een flinke tijd uit ligt.

7   1  
RV

Over het algemeen vind ik de selectie behoorlijk uitgedund en eigenlijk niet heel uitgebalanceerd.
Paar goede kwaliteitsinjecties gehaald maar als Seuntjens nu al langer geblesseerd raakt verlies je al veel kwaliteit.
Greiml en Soumano zijn ook blessuregevoelig gebleken.

Het middenveld met Nassoh, Balard, van Hecke en Seuntjens is Eredivisiewaardig.
Oldrup Jensen gaat waarschijnlijk als back up gelden voor zowel de CM, CVM als CV positie.
Geen gezonde situatie, daar wordt het spel van NAC niet beter van.
Ondertussen hebben we wel 3 keepers (ik denk geen hele goedkope keepers).
Op de flanken voorin hebben we eigenlijk bijna niets, of het is heel jong en nog onzeker of ze het niveau aankunnen.
Met Soumano, Gladon en Reulen hebben we wel drie doelpunten makers.

Dan wordt er wel geroepen dat Hoefkens aan een vast systeem moet vasthouden, maar als er 1 of 2 spelers wegvallen dan kun je dat systeem bijna overhoop gooien.

3   9  
scheppioni

Het verhaal sowah zegt op dit moment wel heel veel binnen ons NAC vind ik...... oh jee weer te negatief zeker ??
Maar wel de realiteit.....helaas ! NAC we follow !

5   0  
Thieuvdw

in de categorie muggenziften, de ex-clubs van Verrips en Van Hecke hebben jullie omgedraaid. verder goede manier om dit bij te houden via zo'n blog!

2   13  
Toontje

als het bod van 2 miljoen op Hillen op waarheid bertust, wat niet aannemelijk is, heeft PM zijn hand duidelijk overspeelt.
Hoe kun je zo'n bod negeren...dat is hij niet waard.
Maar bij NAC hebben ze tegenwoordig het al snel boven in hun kop.
Heel dom dus

13   2  
Wanny

@ Toontje

Dus je gelooft niet dat er echt een bod van 2 miljoen was, maar je kraakt wel de verantwoordelijken af omdat ze het bod dat er volgens jou niet was negeerden?

10   1  
Wanny

@ RV

Ik zat eigenlijk net te kijken naar het lijstje met vertrekkers en concludeerde dat er maar weinig bij staan die ik echt ga missen. Kemper hadden we zeker nog goed kunnen gebruiken, maar de rest is geen groot verlies.

Zeker als Soumano en Greiml een heel seizoen fit zijn, gaan we er niet op achteruit tov vorig seizoen.

5   8  
scheppioni

Daar zeg je me wat Wanny, als die twee fit blijven...... is ongeveer hetzelfde dan wanneer een iemand niet constant blieft husselen....

4   16  
Moppernac

Sidney van Hooijdonk naar Pec Zwolle.
Dus een degradatie is nu al bekend , Pec Zwolle

5   0  
Robbus

Wensenlijstje deadline day:
*Hillen en Valerius verkopen voor minimaal 1 miljoen per stuk + flinke doorverkoop.
*Sowah zien te slijten zonder kosten voor NAC.
*Nieuwe linksback indien Hillen vertrekt, ik lees hierboven dat er mogelijk ruildeal tussen VVV en NAC voor Lars de Blok (voor Candelaria) op de tafel ligt, zou echt een hele goede deal zijn. Al zie ik veel talent in Candelaria en dacht echt dat hij met gemak Kemper uit de gedachten zou spelen (obv de minuten in de eredvisie vorige seizoen), maar kwam echt heel slecht voor de dag in de voorbereiding, dus dan maar doorschakelen. Vodn de Blok zeer sterk spelen tegen ons.
*Buitenkansje huren in aanvallend opzicht en dan maakt het me nog niet zo veel uit of het een buitenspeler of een spits is haha.

5   1  
Voor NAC

Nieuw gerucht; Balard vertrekt

8   0  
Dos

Ik hoop niet dat Hillen vertrekt.
Ook in de centrale verdedigers zij zijn we zeer kwetsbaar met de blessuregevoelige Greiml en kaartenpakker Jan.
Vind de laatste wedstrijden dat Hillen het niet slecht doet als rechtsback en je hebt met hem ook iemand die goed als CV kan spelen.

2   0  
Dos

Als linksback natuurlijk.

9   0  
tiesto

Valerius is een prachtmens maar de wedstrijden in de KKD laten zien dat hij niet past:. Zijn voorzetten zijn echt om te huilen.. verdedigend waardevol maar vooruit komt hij tekort

9   0  
Breda vooruit

Rapid Wien komt met een heel serieus bod op Ballard wordt een super drukke dag voor maas en de rest bij NAC

4   4  
Theoden King

Sydney naar PEC. Zou dat waar zijn?

7   1  
Beter de Laat dan nooit

Valerius bleek vorig jaar verdedigend onze beste rechtsback. Opkomend nog veel ruimte voor verbetering. Jammer dat onze technische staf hem daarin niet beter kan maken. Dit soort spelers moeten we langer vasthouden om meer dan een paar ton binnen te harken. Maar ja, opvolger is al binnen , dus voor de korte termijn een goede zaak.

1   0  
Koos Waslander

https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/2130721/nac-vangt-bot-bij-az-voor-de-grand-lommel-ook-in-de-markt.html

NAC Breda heeft 'een verwoede poging' gedaan om Sam de Grand te huren van AZ. Nu Mees de Wit zo goed als zeker in Alkmaar blijft werd duidelijk dat de Belgische zomeraanwinst alweer tijdelijk mag vertrekken. NAC heeft echter bot gevangen, terwijl Lommel SK wel nog kans lijkt te maken op een hereniging met De Grand.

Gaat om een linksback, blijkbaar. Gaat Hillen dan toch nog vertrekken?

8   6  
Henkie

Balard zou ik verkopen bij een goed bod. Puur omdat hij nog maar 1 jaar contract heeft. Zou anders slecht beleid zijn.

3   2  
NAC watcher

Hillen of Valerius laten vertrekken is dikke prima, Balard laten vertrekken dan kunnen we alvast een tussenjaar noteren.

4   0  
Altijdnacsupporter

Jemig dat is mega zonde dat we de Grand niet een jaartje kunnen gebruiken. Vorig jaar ene keer of 6 a 7 bij Lommel Live zien spelen en wat een verademing. Helaas!

8   0  
Breda vooruit

Poolse club meld zich weer bij NAC met een aanzienlijk verbeterd bod

3   0  
BP

NAC had voor Maxim Dekker (AZ) kunnen gaan, maar die gaat nu naar Spanje.

Nog iets bekend van ruil tussen Blok (vvv) en Candelaria ??

1   0  
Andas

Lees dat Rapid Wien juist dure spelers moet lozen omdat ze zich niet voor Europees voetbal geplaatst hebben. Dan zullen ze niet met een serieus bod op Max komen.

4   0  
Voor NAC

@Andas

Rapid heeft net een middenvelder verkocht aan Anderlecht voor 6.5 miljoen. Daardoor hebben ze op dit moment nog 4 middenvelders onder contract, waarvan er 1 zwaar geblesseerd is. Die kunnen echt wel een miljoen neerleggen om Balard te halen.

13   3  
Baosje

@moppernac

alleen al om zo'n kansloze opmerking over Sydney , hoop ik dat hij er gewoon 20 inknalt en PEC voor degradatie behoedt

6   0  
NAC watcher

Zijn Lars Blok, Vicente Besuijen en Emil Hansson al binnen? Vraag ik voor een vriend.

6   0  
BredaF2

Fijn deze updates heren! Spannende periode op deadline day. Ik ben reuze benieuwd wat er nog gaat gebeuren.

9   1  
Robbus

Zelfs al krijg een bod van meer dan een miljoen op Balard, als er geen vervanger gehaald kan worden, mag hij echt niet weg! Je komt dan zwaar te kort op het middenveld.

Want dan moet van Hecke centraal met Jensen en heb je daar amper back-up. Wat ook betekend dat Bouchouari rechtsmid moet en Lukassen rechtsback. Heb je ook daar aan rechterkant weinig achter de hand.

Promotie levert meer op dan die ene miljoen of anderhalf. Balard gewoon proberen te verlengen met minimaal 1 jaar en eventueel een vaste transfersom er in opnemen.

6   0  
Moppernac

Baosje@

Ik hoop het ook voor Sidney, maar sinds zijn vertrek bij NAC in 2021 heeft hij al 7 clubs versleten en maximaal maar een half jaar ergens gespeeld behalve een tussen jaar bij NAC in 2024.
Ik heb verders niks tegen Sidney , ik gun het hem van harte.

3   6  
nacfire

Mijn gedachte is dat er niets meer zal komen of weggaan. Hoop het natuurlijk wel maar de realiteit is iets anders. Vraag me serieus af, of deze selectie en samen met deze trainer promotie kan afdwingen. Hoop het wel natuurlijk, heb er mijn twijfels over.

7   0  
Someren NAC!

Mats de komende tijd niet inzetbaar voor NAC... Da's wel ff balen zeg! Sterkte Mats!

7   0  
Dunsloopkogel

Mats gaf gisteren bij de presentatie aan dat ze gaan kijken of ze de knie kunnen optrainen. Lukt dit niet, moet hij geopereerd worden.

5   0  
Breda-mike

@nac watcher

Hoe kom je bij de naam emil hansson?lijkt me prima versterking

9   9  
Arie

Liever een SOA aan mn zak dan een Sowah bij ons NAC.

5   6  
Wil

Zijn de nieuwe spelers wedstrijdfit en direct inzetbaar?

4   0  
Wanny

@ Wil

Dat zullen geen spelers zijn die komende vrijdag al 90 minuten kunnen maken. Die hebben weinig wedstrijdminuten gemaakt de laatste tijd.

5   3  
JeePee

Ik ben vooruitkijkend wel benieuwd: de boodschap van Maas, gevraagd naar wat er nog aan versterking nodig was begin augustus, was letterlijk: "We weten precies wat we willen". Vooralsnog is Misehouy in plaats van Paula, lijken nog de definitieve bezettingen en oplossingen op de backposities nog niet gevonden. En is voorin, los van de blessure van Seuntjens, m.i. nog zeker niet genoeg gedaan en verbeterd aan goals en assists, zowel in spits als op de vleugel. Het stelt mij nog zeker niet gerust gelet op de doelstellingen.

12   1  
Ben de Gaijgek

Ik ben al jaren supporter en in alle eerlijkheid vind ik de ene speler sympathieker dan de ander, maar ik steun hen allemaal zolang ze in ons shirt spelen.

Maar met Sowah ben ik echt wel klaar.
Als die vanavond niet meer vertrekt of NAC het contract ontbindt dan weet ik niet of ik die jongen nog spontaan kan aanmoedigen.

Voor NAC moet je willen spelen, niet als noodoplossing zien omdat er niks anders is.
Qua prestaties en NOAD geen echte NACcer.

4   8  
scheppioni

Blijft nu ineens stil ???
Mag toch hopen niet maanden optrainen voor men wedstrijd fit wordt.....

4   7  
Vakkie G Ole Ole

Welke middenvelder is in staat om te scoren of een assist te tegen? Gaan we echt zoals al 3 jaar lang met 7 tot 8 verdedigend ingestelde spelers spelen dan? Zal toch niet zeker al kijk ik nergens meer van op....

6   3  
HUPNAC

Hebben we morgenochtend een gefrustreerde
Sowah
Hillen
Valerius?

5   0  
Wanny

@ Vakkie G Ole Ole

Nassoh, Seuntjens, Misehouy.

8   0  
HupNac!

Mocht mats er echt langer uit liggen, luka Ilic is ook weer beschikbaar.

2   2  
BredaF2

@wil, terrechte vraag. Een huurspeler moet er gelijk kunnen staan en een meerwaarde zijn voor het team. Helaas blijkt bij ons NAC vaak dat gekochte spelers niet fit genoeg zijn. Jammer,maar dit is vaak wel de vijver waaruit NAC kan vissen. We zijn immers geen Barca etc.

We zullen zien. Ergens heb ik er wel een goed gevoel bij. Gretige jonge gasten die hopelijk een over mn lijk mentaliteit hebben en er vol voor gaan. In iedere linie een wat oudere sprler die de boys kan coachen en sturen. Tja, wordt de hemel weer stralend blauw?

6   5  
ennaojseejer

@voor NAC
excuses, dat had ik dan verkeerd begrepen over Valerius.
Maar het blijft een feit dat Maas heel veel spelers een langdurig contract geeft die daarna niet blijken te voldoen of ongeschikt zijn. En spelers die aangekocht worden lopen veelal gratis de deur uit (of met een zak geld omdat ze teveel op de begroting drukken).
En al meer dam 3 jaar te weinig doelpunten in huis, plus bijna niemand die een fatsoenlijke voorzet of dieptepass kan geven. Hoe moet je dan ooit gaan promoveren?
Bravo Peter Maas !

6   6  
Ric

Arrogante Maas zorgt weer voor een dikke fuck you naar z’n trainer en de supporters. In de winterstop is het alweer uitkijken naar de playoffs omdat we weer eens niet om de knikkers meedoen.
Met deze aanvoer vanaf de flanken en het beperkte scorend vermogen ben je al kansloos voor het seizoen goed en wel begonnen is!

4   1  
NAC4Ever

@Ric
02 september 2026, 22:10

Denk dat we eerst nog 1,5 uur moeten afwachten of er toch nog wat komt.
Als er inderdaad niets meer bij komt vind ik ook dat we naar zijn uitleg moeten luisteren voordat je hem afbrand.

2   1  
Dos

Ric
Ik snap jouw gevoel, tegelijkertijd is het geen garantie dat als er geen versterkingen meer komen dat het gedoemd is te mislukken.
Andersom geldt hetzelfde.

4   1  
Molenschot Loco

SOWAH morgen PER DIRECT naar de beloften! Alsof zijn gedrag een transfer gaat opleveren....nee sterker nog! Spullen inleveren en WEGWEZEN!

2   0  
Voor NAC


Joost Blaauwhof
@joost_blaauwhof
NAC en Minnesota United hebben een akkoord over Cherrion Valerius. Jeugdexponent hard op weg naar de MLS. Papierwerk moet om 6u morgenvroeg afgerond zijn

0   1  
NAC4Ever

Volgens Joost Blaauwhof zijn Minnesota en NAC eruit. De transfer van Valerius moet voor 06:00 uur zijn afrond. Maar ik hoop dat we met dat geld nog voor 00:00 uur zelf een speler kunnen halen.

4   1  
NAC4Ever

Volgens BN DeStem gaat het om huur met optie tot koop voor 1 miljoen.
Vind het niets dat we het geld nu dus nog niet zouden krijgen. Wel betalen minder salaris. Althans, dat lijkt mij.

8   2  
Rijen 076

Huur met optie tot koop van 1 mil, wat een grap… had hem dan behouden

2   4  
Breda vooruit

Die is na de winterstop weer bij NAC in Amerika gewogen en daarna te licht bevonden

6   3  
De Natte Bever

Of raakt geblesseerd waarna de verkoop niet doorgaat...waar zijn we mee bezig jongens?
Mijn neefje van 12 die voor het eerst Football Manager speelt doet het beter.

7   1  
TheBlob

Heb heel de tijd stiekem de hoop gehad op Ritmeester van de Kamp. Zeker nu hij nog niet weg is bij Almere en Mats langer geblesseerd is hadden we die wel kunnen gebruiken.

Verder hoe kan het dat wij ons seizoen gaan spelen zonder een aanvallende linksback. Vanaf maart konden de schaduwlijstjes al gepakt worden…..

6   3  
Bredaolee

Peter, de meester van de transfers slaat weer toe! Wat een enorm goede deal voor Nac, hier gaat de club echt mee vooruit!!!!!. Wat een enorme grap is onze td ook zeg.

5   6  
NAC4Ever

Waarom word er al hard geoordeeld op is wat nog niet is bevestigd?

9   2  
Dos

De huurdeal lijkt een enorm slechte en onbegrijpelijke deal.
Wellicht komt binnen een uur de verklaring en een uitstekende versterking, het lijkt me sterk, maar ik laat me verrassen.

7   2  
kopspion

Kan me niet voorstellen dat die Amerikanen straks Valerius echt gaan kopen voor een redelijke transfersom…
Verder oprechte vraag aan het management; wat zijn de plannen met Sowah ??? Ik zou een arbitetragezaak starten en vanwege werkweigering geen cent meer hoeven betalen aan die mafkees !!

4   1  
JeePee

Huur, die zag ik niet aankomen. Interessant waarom het niet direct tot koop komt. Ik denk niet dat NAC per direct nog veel zou kunnen met daadwerkelijke cash. Maar ook voor langere termijn is maar de vraag of je hiermee wel rendement en transferkapitaal creert.

12   3  
Ouwe Spionkop

Maas is er een bende van aan t maken.
Een huurdeal van Valerius. Echt het domste wat je kan bedenken.

1   0  
Juupke

Tja, ik zou zeggen "eigen goud" verhuren en later nog eens terug bij NAC en dan iets meer ontvangen!!

4   1  
BNAC

Het zou ook best eens positief kunnen zijn. Op dit moment rendeert hij niet, omdat hij aanvallend veel te veel moet doen. Dit lukt hem niet. Vorig jaar was hij verdedigend echt wel een stuk beter, toen stond hij ook niet zo hoog op het veld. In zijn huidige vorm heb je niet zoveel aan hem in het systeem dat gespeeld wordt. Wie weet vindt hij daar wel zijn draai. En als het geen eenzijdige optie tot koop is, is daar misschien later nog wel meer uit te halen?

10   4  
De Natte Bever

He ja, laten we nog een buitenspeler zoeken. Goed idee!
Dat we dat niet eerder bedacht hebben!

10   4  
ennaojseejer

Nog 20 minuten.
Stromen de goedkope buitenkansjes al binnen Peter?
Of was dit het? En moeten we weer wachten tot de januari voordat we de selectie compleet gaan maken?

3   4  
De Natte Bever

Zou het Maas lukken om nog een last-minute versterking a la DJ Buffonge binnen te halen?

5   4  
Altijdnacsupporter

Deceptie om 00.03 .

Weltrusten!

4   0  
TheSituation

Ik onthoud me voorlopig nog van een reactie tot morgenochtend in de hoop dat er toch nog een surprise vannacht wordt gepresenteerd die op dit moment nog niet wereldkundig bekend is gemaakt.

7   8  
Richting grote markt

# maas out

2   3  
Rattekop

Ajax ontbindt contract Van Axel Dongen. Zou mogelijk een goede optie kunnen zijn?

9   5  
Spionkop

Hoe kan je nou een basis speler verhuren? Waar zijn ze toch mee bezig?

Niet te geloven wat een onkunde!

5   6  
Balans

Laten we er niet omheen draaien!
Onze TD Maas heeft het simpelweg niet in de vingers om deze functie goed uit te oefenen.
Door Valerius te verhuren komt er helaas weinig Cash geld beschikbaar.
Dat zakje met extra geld was hartstikke welkom geweest om op het laatst de selectie nog een boost te kunnen geven in dit uiterst belangrijke seizoen, met als inzet serieus mee te strijden voor -directe- promotie.

5   5  
scheppioni

Nou we weten het ....niks schokkends meer dus, vrijdag naar wolluk met brym in de spits yeahh 🫣

5   6  
Dero

Ik mag toch hopen dat dit de laatste transferwindown is geweest voor Maas. Ongekend wat een vracht spelers heb die gehaald die weinig of niet toevoegen en bakken met geld hebben gekost en die je aan de straatstenen niet kwijt kan….. zijn netwerk beperkt zich tot telefoontjes van makelaars die hem een worst voor houden. Pure kapitaal vernietiging.

3   0  
Koos Waslander

@Rattekop

Dat is inderdaad geen goede optie. Altijd geblesseerd.
Ik ken/ volg bijna niemand uit de ere en KKD, maar deze toevallig wel omdat ik met zijn oom heb samengewerkt.

Al sinds de jeugd is dit een brekebeen. Nooit aan beginnen.

5   8  
Balans

Nu ben je dus in principe een basisspeler kwijt en je ziet er ook nog voorlopg amper euro's voor terug.
Een deal die eigenlijk wel past bij onze TD.
Nog even en hij gaat de grootste club sloper uit de NAC historie worden.
Deze man toont nu al een paar seizoenen aan niet capabel te zijn om voor TD te spelen.

3   0  
Bredafun

Ben benieuwd naar de prestaties van de nieuwelingen, en of ze een meerwaarde zijn voor de vertrekkende spelers……….

4   3  
naxioma

Snap heel goed dat Valerius eerder niet naar Minneapolis wilde. As we speak al weer een bericht over een mass shooting daar in het centrum met ten minste drie doden en enkele gewonden. Het is een van de meest “unlivable” cities in de US. Vanwege criminaliteit en gangs, de lange koude winters die duren van November to April, de vele muggen in de zomer, de geslotenheid van de bevolking en de lay-out van Amerikaanse steden. Verder zijn de omgangsvormen en gevoeligheden in de VS totaal anders. Het is nog al wat als je als 20-jarige zonder netwerk naar zo’n stad verhuist. Het is te hopen dat zijn familie meegaat en dat hij daar niet moederziel alleen zal zijn.
Eerlijk gezegd zou het me verbazen als de (verplichte) optie tot koop uiteindelijk geëffectueerd wordt. Kans is reëel dat hij binnen een jaar terugkeert bij NAC. In zijn geval had ik gewacht tot een mooie club in Nederland / Europa voorbij zou komen. Uiteraard hoop ik dat hij daar zal slagen en gelukkig wordt, maar gemakkelijk zal het niet zijn.

4   4  
naxioma

Het zou me derhalve niet verbazen dat huurdeal mede op verzoek is van zowel Valerius als Minneapolis om te kijken of het überhaupt kan gaan werken. Dit gezien ook de eerdere aarzelingen bij Valerius. Dus die 1 miljoen is nog lang niet zo zeker. Daarnaast blijft het bijzonder vreemd dat je een 20-jarige basisspeler gaat verhuren.

1   1  
Koos Waslander

@naxioma

Wat zit je hier nu toch weer voor klets te verkondigen, man. Ik heb zelf in de jaren 80 van de vorige eeuw in de USA gestudeerd, en toen werd juist gezien als een enorm toffe stad. Dus ik dacht, ik ga even kijken of dat dan zoveel veranderd is.

Dit is wat AI zegt:

Minneapolis is widely ranked as one of the most livable U.S. metro areas, though specific challenges like severe winters, localized housing neglect, and occasional wildfire smoke lead some critics to question its quality of life.

Dus: the most livable U.S. metro areas

En verder: in tegenstelling wat de media je doet geloven zijn de overgrote meerderheid van de Amerikanen ongelofelijk aardige mensen. Ze zijn echt toegankelijk. Maken een praatje, proberen je te helpen, hebben iets voor elkaar over.

Mijn schoondochter loopt er nu stage, vond het allemaal heel eng, ik denk juist ook vanwege alle vooroordelen, maar ze vindt het nu, een paar weken later, helemaal te gek.

Ik denk dat je het als profvoetballer 1000 keer meer naar je zin gaat hebben in de USA dan in welke zandbak dan ook. En zeker als je het een beetje goed doet, want dan word je daar echt behandeld als een god.

6   6  
Matc

Weer zonder Backs tegen RKC, ? Weer 5-0 op onze ballen krijgen?
Wie kan me nu de juiste opstelling geven met de juiste spelers op de juiste plek. Ik ben het spoor bijster.

9   6  
Jvp076

Peter Maas bewijst maar weer dat hij niet doorslaggevend genoeg is om een goed transferbeleid te voeren. Het geld voor Hillen kon je gebruiken voor een nieuwe back. Spelers niet laten gaan gaat je uiteindelijk tegenwerken, spelers zien geen doorgroei mogelijkheden richting andere clubs.

Voor mij is het #MaasOut

2   1  
Hugo

Die backs hebben we nu juist toch wel? Met Bouchouari en Lucassen?

0   0  
naxioma

@koos

Jaren tachtig vorige eeuw? Ben je er recent nog geweest?

1   0  
naxioma

@koos waslander

Goed dat je schoondochter het daar naar haar zin heeft. Ik zou er niet kunnen en willen wonen. De winters zijn afgrijselijk (lang en koud). Criminaliteit is hoog en helaas alom aanwezig. Er is duidelijk sociale en raciale ongelijkheid, en downtown ziet het er vind ik- niet best uit (leegstand, daklozen, drugsoverlast).

Maar zolang je in een bubbel leeft, hoef je daar geen last van te hebben.

5   1  
Looisty

Wat maakt het nou uit of Minnisota een kut stad is of niet? Loop je wel eens in Rotterdam-Zuid rond? Hij kon ook gewoon niet gaan, toch?
Bizar dat er na Sauer geen fatsoenlijke buitenspeler meer is aangetrokken. Ik hoop het niet, maar ben bang dat na vrijdag de rapen gaar zijn..

6   0  
Int. Bredanaar

Wederom geen pure buitenspeler. Een enorme aderlating. Een ploeg die voor promotie gaat heeft snelheid, creativiteit, kwaliteit voorzetten nodig op de flanken. Waarom lukt NAC dit nooit?

3   0  
Ouwe Spionkop

Beste redactie jullie kop van het artikel klopt niet.
Er is helemaal geen sprake van een VERPLICHTE koop na de verhuurperiode.
Er is een OPTIE tot koop.
Ik voorspel dat Valerius gewoon weer terugkomt aan het eind van het seizoen.
Ik kan hier echt de logica niet van inzien.

3   0  
NAC watcher

Ik hoop dat PM en Remco gelijk gaan hebben en dat we met deze selectie en de trainer (+gameplan) top 2 gaan halen.....

Ik heb er zelf echt een hardhoofd in, ik mis assist en doelpunten (helemaal na het wegvallen van Seuntjens) en dit missen we al 3 seizoenen!!

Wat mij betreft gaan we de balans tijdens de winterstop opmaken, geen top 2, PM, Remco en Hoefkens out!

Ik hoop dat het allemaal in elkaar gaat vallen!

Come On NAC! NOAD!

0   0  
Pep

Maas is gewoon niet goed genoeg. Hij zal in de komende dagen weer met een transfervrije speler komen die uiteindelijk met tegenzin tekent bij onze club.

0   0  
Thierry14

Zo dat was het , Carl kan de tombola weer vullen en paar dagen draaien aan t rad.
Wel graag balletje nr 14 de kliko in vanaf nu...

0   0  
Ben de Gaijgek

De blessure van Seuntjens is vooral erg voor Mats. Ten eerste omdat hij de pijn heeft en niet kan voetballen, maar ook omdat hij hier nog groter gemaakt wordt dan hij is. En zie dat maar eens waar te maken.

Wat betreft de transfermarkt is er veel commentaar op Maas, alsof elke andere TD zo maar elke gewenste speler kan halen. Alsof de naam NAC Breda bij IEDERE speler meteen het staartje doet kwispelen.

Goed dat Maas vast gehouden heeft aan het principe: een speler mag pas weg bij een niet te weigeren bod. NAC is geen kringloopwinkel.

Nu als de sodemieter van dat predikaatje "trainingsachterstand" af komen en gewoon voetballen. Cliches dat KKD heel anders is dan Eredivisie mogen ook van tafel.
Gewoon zoals ene Jopie Cruijff ooit zei: eentje meer scoren dan je tegenstander.

Te beginnen in Waalwijk !

Laad alle berichten na dit bericht in