Liveblog: Jong PSV - NAC
Het zijn de dagen waar je echt heel graag wil promoveren: een koude maandagavond en NAC mag het vanavond opnemen tegen jong PSV. Op de Herdgang wordt er om 20:00 uur afgetrapt tussen de jongelingen van PSV en de Bredanaars. Wordt het een bekende bananenschil of weet NAC de weg naar boven verder in te zetten? Wij zijn aanwezig in Eindhoven en doen verslag op X!
Helaas wordt de wedstrijd door ESPN niet uitgezonden. Volg hier het verslag op X en kijk hier voor de hoogtepunten en statistieken of schakel in op 076Radio of Rat Sports Live. Na afloop verschijnen de interviews bij ons op de website.
Plaats reactie
Pepi en Babadi spelen in basis.
Pure vervalsing
Kan nog knap lastig worden vanavond
Tegen een versterkt Iong PSV hoorde ik.
Dit zijn de wedstrijden waar het echt om gaat! Alleen meestal gaat het dan bij NAC verkeerd. Laten we hopen op 3 punten.
Gewoon een schande dat die mee mogen doen. Echt een schande. Mossou zal wel teveel commentaar op Bosz gehad hebben . SCHANDE !!!!
Iemand een stream????
Meteen bij de eerste actie de wedstrijd uitschoppen die Pepi. Er is toch geen VAR.
Die Pepi heeft dit seizoen al 5 wedstrijden in Champions League gespeeld en 11x eredivisie.
Hoe kan het dat die mee mag doen vandaag?
Schandalig.
Ik hoop dat ze die toptalenten van PSV tot boven hun enkels afzagen. Het kan me niet schelen als het een rode kaart kost. Ik ben zo ontzettend klaar met dit soort praktijken. Als je dit in het buitenland uitlegt staan ze echt met hun oren te klapperen. Daar hebben jong teams gewoon een eigen selectie en mag je niet switchen tussen wedstrijden door. Alleen tijdens transferperiodes.
Uitgaan van eigen kracht ! Je denkt toch niet dat die Pepi en kokkie 100% gemotiveerd zijn voor zo'n wedstrijdje. Dit terwijl hij afgelopen week tegen Sevilla inviel. Is wel een verschilletje lijkt mij.
Hakken en zagen tegen die jonge gassies !!!
Iemand een stream . ESPN zendt de graafschap uit en op de andere zenders van espn is er niet veel
Ongelofelijk als je ziet wat ze weer uitzenden bij espn! Schande
Wat een angstige reacties hier over de opstelling van Jong PSV. Je hoort hier gewoon van te winnen zoals al veel clubs hebben gedaan . Emmen , Willem 2 en ADO winnen er ook gewoon van. Er staan altijd wel een paar van het eerste team in.
@ouwe spionkop,
Pepi is jonger dan 21 jaar en mag dus 18x bij PSV meespelen voordat hij zich vastspeelt (zie knvb.nl).
Mes snijdt aan twee kanten hierin. Enerzijds goed voor nederlands voetbal (wat al jaren niet veel meer inhoudt) en anderzijds reinste competitievervalsing.
Artikel Peter Bosz in de krant laat logischerwijs de kant van de topclubs zien. Clint Leemans heeft ook beide meegemaakt. Ik blijf het voor de KKD zelf niet ok vinden. Doe dan maar meerdere oefenwedstrijden inplannen als het je om fit worden gaat. Doet onze trainer ook om Omarsson in te passen straks!
http://livestream365.com/stream/ZTAzMjkwNmE1MjBlNmNlMGJmYzVlN2YyYzBjZWYyNTI
hopen dat ie het doet
Snap ook gewoon niet waarom ze NAC niet uitzenden op ESPN.
Hebben 4 kanalen maar geen tijd voor NAC.
Klote jong ploegen in de kkd. Complete competitievervalsing
http://cdn.livetv737.me/export/webplayer.iframe.php?t=ifr&c=2282341&eid=173929882&lid=2282341&lang=en&m Maar niet zeker of hij het daadwerkelijk gaat doen
Zag op Twitter dat Rat Sports ook zijn spullen mee had naar Eindhoven.
Wat een gemekker over twee speulerkes van het eerste. Die gasten renderen in het sterkte eerste elftal, maar de zegt niets over het functioneren in een team wat steeds wisselt qua samenstelling.
Als NAC promotie-rijp zou moeten zijn, dan moet er hier gewoon gewonnen worden.
Ik hoop dat Haugen er 2 in knalt vandaag, en dat iemand anders Peppi en/of Babadi eruit knalt :-)
Wat een drukte om 2spelers die bijna heel het seizoen op de bank zitten bij Psv.
Die maken echt niet het verschil hoor.
@moppernac
ik denk dat NAC heel graag 2 bankzitters van PSV in de selectie had gehad hoor
Competitievervalsing? Vreemd, want de regels staan daaromtrent toch vast. Al die Jong-teams moeten zich daar aan houden, anders? Euh dan nog wat, straks in december gaan er "tijdens" het seizoen weer vele mutaties plaats vinden. Ook dat valt onder regels! Sommigen spelers spelen plots tegen hun oude club, omdat die mogelijk niet genoeg centjes hadden om ze tot het einde van het seizoen binnenboord te houden, wat ze anders graag hadden gedaan. Zij plots zwakker, concurrent mogelijk sterker tijdens een al lopend seizoen. Ook eerlijk?
De ene Bvo heeft een grotere selectie dan de andere, ook eerlijk? Ook met het spelersbudget zijn er enorme verschillen. Ook eerlijk?
Het maakt me allemaal geen zak uit wie er meedoen bij JPSV en of het wordt uitgezonden bij ESPN… Gewoon winnen, nondeju!!
0-1 come aaan n NAC!
0-1. Vreemde Goal. Wel lekker zo. Nu moet JPSV komen.
Geen idee hoe die erin ging, na die niet gegeven strafschop, maar Garbet doet in ieder geval wat nuttigs: scoren :-)
Wil ik goffers boos reageren omdat die scheids geen pingel geeft mis ik daardoor de goal
Enige juiste reactie is winnen... dat kan ook gewoon als Pepi meedoet..al is het idd belachelijk
Volgens mij zit een behoorlijk deel van die (overdekte) hoofdtribune ook vol met NAC supporters :-)
Ben blij dat ik beeld heb, maar die gast die dit filmt op de links is ook al bezopen denk ik.. tis geen Steven Spielberg 😎😂
Scheids mist even een duidelijke rode kaart
en daar krijg je geen kaart voor ?????
Wat een aanslag op Kemper, je ziet de nopafdruk in z'n benen staan. Geen eens geel.
Wuttttt!? Geen kaart?
PSV nummer 3 schopt Kemper gewoon bijna de wedstrijd uit, en de scheids doet niets? Ik stel voor: ga maar los op Peppi.
Gewoon met alle normale KKD-teams afspreken dat als een jong team spelers uit het eerste opstelt, deze spelers gewoon eruit schoppen. Dan kijken trainers van de topteams uit de ere wel uit om ze nog in de jong teams op te stellen :-)
welke stream?er zijn er wel 3 of 4.
En hoezo gehacked?
Brabo F6
Welke stream
Welke site?
Nac moet weer gaan voetballen. Zo is het wachten op tegengoals
Schop die kutjong ou eens voor d'r flikker, ze kome veel teveel aan voetballen toe
NAC lijkt wel 4-5-1 te spelen. Haugen verzuipt voorin in zijn 1tje en krijgt geen enkele bruikbare bal van de zijkanten
Knap Kortsmit
Ohh Kortsmit weer met zn specialiteit, vol t goal uit, alles of niks!
Het is weer allemaal veels te lief en aardig bij NAC. Stop er gvd eens wat gif en peper in nondeju. Het is allemaal achteruit lopen en naar de bal kijken. Klap er eens flink op! Is die JP een watje ofzo?
Ik word schijtziek van die cornervarianten. Gooi die bal gewoon voor de goal!
Kap eens met die kut korte corners.
Waar is de tijd van Gerard de Haan en Hans Kraaij jr gebleven? Gewoon 1 zwoegende en sleurende houthakker erbij
@Ivo ik wilde net hetzelfde tikken. Geef die bal gewoon normaal voor. Je hebt er dr spelers voor.
Kortsmit de beste man.
Ze laten die jonge gastjes veul teveul voetballen. Ga eens fysieke duels aan! Schop er eens 1 ondersteboven!
Onze spelers zullen het gevoel hebben dat ze in een rondo staan. Worden echt compleet weggetikt.
Ze zijn gewoon steeds een stapje te laat. Dan kom je ook niet in de duels. Staat ook geen enkele speler op het middenveld die duelkracht heeft.
Overwinning over de streep trekken maar wat zijn we slecht… totaal 0 beleving te zien… onder jp wordt het steeds slechter.. hopen op 3 punten! 💪
Zou Molhoek ook het brein zijn achter die cornervarianten? Zo ja, dan de corners per direct door iemand anders laten doen.
Dat was weer een typische JP 1e helft. Na 10 minuten druk zetten allemaal achteruit lopen en tegenhouden (of beter gezegd kijken naar de tegenstanders en zel aten voetballen), en als we de bal hebben is er geen plan en 0 creativiteit. Flikker die JP er toch snel uit, wat een lamzak. Het is een wonder dat we niet met 2-1 of 3-1 achterstaan. Heimwee naar Hyballa
Wat een sufkutten voetbal. Je speelt gvd tegen kleuters. Fysiek aanpakken. Je zet jezelf voor schut als je zo blijft voetballen. Ze staan erbij en kijken er naar.
We laten ze weer veel te makkelijk in dr spel komen...aan de bal zijn die gasten gewoon goed..je zult er fysiek echt een paar scheppen bovenop moeten doen anders is het weer billenknijpen en bidden
@ WIL
Die Jong teams van de topclubs hebben gewoon betere voetballers dan elke KKD club. Misschien niet alle 11, maar er staan er altijd wel 4 of 5 in die erg goed kunnen voetballen.
Wij vinden Omgba al een aardig talent, maar als die net zo goed was als de talenten van Jong Ajax, PSV of AZ had ie daar wel gespeeld lijkt me.
Dan moet je het dus hebben van fysiek, ervaring en tactiek.
We staan voor maar daar is alles meegezegd !! Meestal is de tweede helft een stuk minder en we laten ze nu al te veel voetballen !??? Fysiek duels tegen die gassies !! Come on NAC !
Ik ben niet zozeer bang voor de individuele kwaliteit van de Pepi s van deze wereld. Als je deze pot verliest is de kans veel groter dat dat komt doordat je PSV veeal (teveel) laat voetballen. Dat we niet de best voetballende ploeg zijn kan, maar het is ook nog geen geoliede machine die optimaal naar z'n mogelijkheden speelt. We moeten er gewoon vol op en weg van excuses als we iets willen. Come on NAC!
Je moet die Jong Teams geen ruimte geven om hun eigen spel te spelen, dan verlies je. Compact spelen, en gewoon fors de duels aangaan. Jongens die op het randje van het 1e staan gaan echt geen blessure riskeren op een KKD-maandagavond. Op fysiek moet je het winnen.
Het heeft niets met kwaliteit te maken, maar met een verkeerde instelling en opstelling. Dit soort teams moet je fysiek aanpakken, erop klappen, ze ondersteboven lopen, etc. En er zit werkelijk totaal geen idee achter deze opstelling, aanvallend is het los zand, er klopt gewoon niets van
Strafschop, waar haalt ie dat vandaan? Die keeper zat er wel heel erg naast trouwens
NAC mag niet mopperen vanavond. 0-2 na een vage actie van de keeper van PSV.
Wat is d'r toch met die garbett nu weer bood Day hij de pingel niet mag nemen
Nou nou, wat gebeurt er. ..
WAT HEBBEN WE EEN VOETBALCLUB HIER TUSSEN MARK EN AA!!!!!
Hilarisch: zo dramatisch voetballen en dan met 0-3 voorkomen
Eens dan wordt de hemel stralend blauw!! Hup NAC!! 💪💪
Garbett trouwens wel een einzelganger hoor......niet goed voor het team !!! Aanpakken die gast
Nog 40 minuten voetballen, het kan nog alle kanten op: 0-6 of 2-3 :-)
Wat een negativiteit hier! Man man man. Toen JP kwam gaf hij aan, nac krijgt teveel tegen doelpunten. Hij probeert de nul te houden door wat behoudender te spelen. Het is allemaal niet sprankelend, maar staan hopelijk na vanavond op 4 pt vd nr 2.
En oow ja, op maandagavond tegen jong ploegen is gewoon een drama voor iedere kkd club.
Wat meer positiviteit mannen!
Hup NAC!!!
Hup NAC!
Vrijdag winnen en we staan er keurig bij
Garbett moet weer ff terug in zijn hok. Aanvoerder Martina wel prima!
de zoveelste moordaanslag van jong-PSV (Babadi deze keer). De scheids heeft zijn kaarten thuis laten liggen lijkt het
Zo en nu nog maar 4 punten op de NR 2
Grappig dat je schijnbaar niet mag zeggen dat twee speulerkes van PSV 1 het verschil niet zouden mogen maken....dan krijg je duimpjes omlaag.
Maar dat NAC wel gewoon met 0-3 voor staat.
Calimero's
Iedere overtreding is geel?
geen gele kaarten voor de moordaanslagen van PSV, maar wel 2 voor NAC voor overtredingen?
💪💪💪💛🖤⚽️⚽️⚽️
We staan voor en dat stemt mij gelukkig. Glas is (half) vol bij mij.
Tip voor velen hier.
Hup NAC!
NAC countert zich naar een 0-4. Wat een weelde.
Gaat lekker!!!!
mooie goal Haugen !
Ketchup fles ;)
🎵 Pepi kan er niks van oooh ooh ooh ooh oooooh 🎶
Prima goal Haugen.. Wat een luxe. Je kan gewoon aan je doelsaldo werken
4 punten op de tweede plek!!!! JP heeft toch snel geklommen met ons NAC, ondanks regelmatig slap voetbal
Blij met de 3 punten. Mooie scorebord journalistiek, maar in de praktijk wordt NAC het grootste deel van de tijd weggespeeld door de jonkies van PSV. Het spel van NAC is niet om aan te gluren
Het goede nieuws is, dat we dit kut voetbal vinden en we maar 1 wedstrijd met van Gastel in de competitie verloren hebben. Als we in de winterstop 2 tot 3 gerichte aankopen doen en Omarson terug… Kan het wel eens een mooi seizoen worden 🙏🙏🙏
🎵🎵🎵 de spits van 10 miljoen, 10 miljoen, 10 miljoen. De spits van 10 miljoen die is nu keukenkampioen!🎵🎵🎵
Kortsmit heeft wel een biertje verdiend vandaag.
haugen mag wel wat vaker afspelen zeg sjeetjemineetje
De zak van der Bergh, van der Bergh van der Bergh.
De zak van van der Bergh, o jongens ‘t is een baas.
Die Pepi die Pepi die kan er niks aan doen. Hij kostte, hij kostte 10 miljoen!!!
Sigurd ketchup haugen doet t weer!
De wedstrijdjes tegen de onderste zeggen vrij weinig. Straks komt er een moeilijke reeks en kunnen we zien waar we staan. Sommige reken zich alweer rijk.
Ik vond Kemper echt geweldig!
Die wedstrijdjes tegen de onderste gaan juist de doorslag geven... bovenin wint iedereen van elkaar en is het verschil heel klein
JP doet iets goed, anders zouden we niet zoveel punten pakken.
NAC doet nu toch echt weer mee, 4 punten onder de nummer twee. En dat met vaak heel matig spel. Moet je voorstellen als ze ook nog eens wat beter gaan draaien. Het ziet er soms echt niet uit, maar het is toch knap wat Van Gastel tot nu toe presteert.
Kortsmit was vandaag heel goed. En weer de nul gehouden. Goed bezig.
Afgang psv op de hertgang
Pepi en co bakken er niks van
Haugen on fire
Weer de nul raakt korsmit in vorm.
Op naar vrijdagavond tegen flop Oss en weer 3punten.
Klasse NAC
Wanny
Wat hij goed doet is Wernerson deruit, Boere nu deruit. Straks Garbett deruit en we worden kampioen.
Winst ondanks de 2 championnen
Eerste helft lastig. 2e helft keurig op de counter gespeeld na die gekke eerste 4 minuten. Had nog meer ingezeten, aan de andere kant heeft Kortsmit er ook genoeg uitgehouden.
Op naar volgende week, hier kunnen we op voortbouwen. Hopelijk komt Haugen nu lekker in vorm.
We blijven onvoorspelbaar !! Lekker weekje nu ! 💛🖤🥳 1 en nog 3 in 2023 !!💪🍻💛🖤
Het meeste respect van mij gaat vanavond uit naar alle uit-supporters van vanavond op de Herdgang! In dit hondenweer, kabaal maken! Diepe buiging! Gelukkig een mooie overwinning erbij!
Op papier een klinkende overwinning met 5 goals. Dat is lang geleden.
En dat terwijl Jong PSV beter speelde dan NAC, maar NAC vanavond dodelijk effectief.
Nu vrijdag van TOP Oss winnen en dan kunnen de mouwen opgestroopt worden voor een aantal zware wedstrijden. Dan zal het moeten gebeuren.
Maar NAC zal echt nog veel beter moeten, als we serieus voor P2 willen meedoen.
Het is allemaal veel te tam onder deze trainer. Er moeten echt wel 2 tandjes bij hoor!
Dero heeft gelijk....
Lekker zo een wedstrijd maar eind januari weet je pas echt waar je staat.
Vrijdag Top Oss (moet kunnen) maar daarna volgen op rij; Ado, W2, Emmen en Cambuur.
Geweldige reeks om naar uit te kijken en mocht NAC zich herpakken de mogelijkheid om serieus mee te gaan doen om de bovenste plaatsen.
Alle clubs lopen wel eens tegen een zepert aan en zeker dit jaar doe je alleen maar mee als je ook van de 'grote' wint.
Hup NAC, vrijdag +3 tegen Top Oss en daarna is het een paar wedstrijden Do or Die...
Paar mooie redding van Kortsmit en weer de nul. Hopelijk kunnen ze dit doorzetten.
Goed gedaan mannen, ga zo door met vertrouwen tanken.
We staan er goed voor.
Vrijdag thuis tegen tob Oss, volle bak er tegen aan, en wij als supporters er volle bak erachter.
Komt goed, op naar de 2e plaats.
Alweer de nul gehouden.
Lekker man, goed bezig Korsmit.
Tien punten verdiend, Roy.
Tot vrijdag supporters, graag met grote getalen en fanatiek.
Eens word de hemel stralend blauw.
De wereld zal toch niet vergaan.
Fijne avond nog allemaal, ik neem er nog een.
Hij smaakt nu nog beter.
Dodelijk effectief vanavond. Roy Goed gekeept! Haugen weer 2 goals.kuipers een doelpunt en Garbett ook weer eens gescoord. Dit zijn wederom 3 belangrijke punten en een uitslag die ik op voorhand niet had verwacht. Lekker gedaan boys. Oja, hulde aan de supporters voor het teisteren van de kou. Tot vrijdag!
Deze hadden we ff nodig. Tegen een versterkt jong Psv op een druilerige maandagavond 3 punten pakken.
Heerlijk. 5 goals maken en weer de 0 houden.
Op naar vrijdag en verder gaan met goede zaken doen.
Goed r
Mooi sfeertje hoor! Ik zat op de lange zijde met heel veel mede-naccers. Klasse!
Wedstrijd via linkje kunnen kijken😊!
Goed resultaat!
Fijn dat Roy goed keepte en Kuijpers; Garbett en Haugen scoorden; dat is goed voor het vertrouwen.
Maar goed was het nog zeker niet; psv was tijdenlang de bovenliggende partij met een kleuterelftal met idd Babadi en Pepi.
Er is nog veel werk aan de winkel om patronen in te te slijpen; automatismen te laten groeien en vooral elkaar te ondersteunen/ coachen / scherp te houden. Het is nog steeds diverse momenten in een wedstrijd te vrijblijvend/ flegmatiek en egocentrisch.
Maar we hebben de 0 voor de tweede keer gehouden en wederom gewonnen!!
Op naar TOP; met hopelijk hetzelfde resultaat op het scorebord !
Ligt het aan mij of hebben we de scheidsjes niet tegen de laatste tijd (absurde pingel) ? Je hoort mij niet klagen, overigens. 4 punten van plek 2 verwijderd...
@ ANDERS TEGNELL
Als de keeper mis zit en de speler raakt dan is het gewoon een pingel.
@ennajosfeer nou hij heb er 2 ingetikt hoor
@Arie,
slaat nergens op. Wernersson was rotzooi, klopt, mooi dat ie druit is, maar Boere heeft gewoon goede kwaliteiten en is een spits zoals vd Sande met ervaring. maarja, als je de bal nooit aangespeeld krijgt raakt hij idd geen pepernoot
Was voor de rust billen knijpen tegen een zeer technisch team… Na rust veel mannelijker en zakelijker de diepte gezocht. Nu snel herstellen want tegen Top krijgen opeens veel de bal en dan is het een ander spel. Garbett man of the match
Ik hoop dat ze die toptalenten van PSV tot boven hun enkels afzagen. Het kan me niet schelen als het een rode kaart kost. Ik ben zo ontzettend klaar met dit soort praktijken. Als je dit in het buitenland uitlegt staan ze echt met hun oren te klapperen. Daar hebben jong teams gewoon een eigen selectie en mag je niet switchen tussen wedstrijden door. Alleen tijdens transferperiodes.